«Έκλεισε» με νίκη στην έδρα του ο Ατρόμητος Δασοχωρίου

Τη τελευταία φορά για τη φετινή αγωνιστική περίοδο ο Ατρόμητος Δασοχωρίου έπαιζε στην έδρα του, καθώς τη τελευταία αγωνιστική αντιμετωπίζει τον Μαχητή στη Τερψιθέα και κέρδισε με 2 – 1 τον Μαρίνο Αντύπα!

Με τη νίκη αυτή, η ομάδα του Νίκου Χατζημπύρου έφθασε τους τριάντα πέντε βαθμούς και συνεχίζει στην έβδομη θέση της βαθμολογίας, ενώ ο Μαρίνος Αντύπας βρίσκεται στη προτελευταία θέση έχοντας δώδεκα βαθμούς.

Στο 15ο λεπτό ο Ατρόμητος Δασοχωρίου μπήκε μπροστά στο σκορ κι έκανε το 1 – 0 με το γκολ του Καραγιώργου από πάσα του Αναστασίου.

Στη συνέχεια του αγώνα, ο Μαρίνος Αντύπας ισοφάρισε κι έκανε το 1 – 1, ενώ το 2 – 1 για τους γηπεδούχους πέτυχε στο φινάλε του παιχνιδιού ο Καρυώτης με πλασέ ύστερα από ωραία ατομική ενέργεια!

Ατρόμητος Δασοχωρίου (Νίκος Χατζημπύρος): Γκόλτσιος, Γεωργούλας, Αναστασίου (46′ Μπακάλης), Βάνης, Τσιαμούρας (55′ Κόμης), Καραγιώργος (35′ Παλιοτζήκας), Κωσταρέλλος, Δάμτσας, Καρυώτης, Παπαθανασίου, Μπάσιος.