Έλαφος & Ιπποκράτης από ένα βαθμό…

Τον βαθμό της ισοπαλίας πήραν σήμερα το απόγευμα Έλαφος Αγιάς & Ιπποκράτης στη μεταξύ τους αναμέτρηση που έληξε με σκορ, 1 – 1.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να πάρουν κεφάλι στο σκορ, χάρη στο τέρμα του Ρένου Τσαντζάλη μόλις στο 2ο λεπτό, όμως στην επανάληψη του αγώνα, οι φιλοξενούμενοι έφεραν το ματς στα ίσια, με το αυτογκόλ που πέτυχε άθελα του ο παίκτης της Ελάφου, Ζυγογιώργος.

Εκτός από τα δύο τέρματα οι δύο σύλλογοι είχαν και δοκάρια στο παιχνίδι. Πιο συγκεκριμένα, ο Δέλλας σημάδεψε το δοκάρι της εστίας του Ιπποκράτη για τους γηπεδούχους, ενώ για τους φιλοξενούμενους οι Τσουμάνης και Παπαδημητρίου είχαν δοκάρι στην αναμέτρηση.

Τέλος, η ομάδα της Ελάφου Αγιάς συγχαίρει τη σημερινή διαιτητική τριπλέτα για τις αποφάσεις της στο σημερινό παιχνίδι.

Έλαφος Αγιάς (Μανώλης Καρανικόλας): Νίκου, Αναγνώστου Σ., Παπάζογλου, Στάτος, Ζυγογιώργος, Μάνδαλος, Τσαντζάλης, Φλώρος, Σφέτσος, Δέλλας, Καραγιάννης.

Ιπποκράτης (Γιάννης Εμμανουήλ): Σκάρλος, Παπαδημητρίου, Φώλιας, Βαλδούμας (78′ Ζδράγκας), Τσουμάνης, Ροκούδης, Ερβιν (46′ Κουτσιμάνης), Φραχόλι, Φιλιππίδης (67′ Κολοβός), Μπούζος, Νταμπαλέτσιος.