Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2019 – 2020

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (4η Αγωνιστική)

1. Γόννοι      11 – 1   10
2. Δένδρα      12 – 4   9
3. Δήμητρα Γιάννουλης      8 – 3   8
4. Πελασγιώτιδα      8 – 5   8
5. Ακαδημία Τυρνάβου      6 – 3   8
6. Κουλούρι      7 – 6   7
7. Πανιώνιος      6 – 5   7
8. Δρυμός      5 – 5   7
9. Βαλανίδα      4 – 7   6
10. Σ.Σ. Ραψάνης      3 – 10   3
11. Συκούριο      8 – 6   2
12. Ιπποκράτης      4 – 6   2
13. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      8 – 11   2
14. Μαρμαρίνη      4 – 7   1
15. Βερδικούσια      4 – 10   1
16. Αιγάνη      4 – 10   0

Πίνακας των Σκόρερ

4 Γκολ: Σουγλής (Δρυμός).

3 Γκολ: Γκάτης (Δένδρα), Πασιάς (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Ριζούλης (Συκούριο), Καρπέτης (Μαρμαρίνη), Κολτσίδας (Γόννοι).

2 Γκολ: Μοσχοβίτης (Κουλούρι), Παπανικολάου (Ιπποκράτης), Σερίφης (Γόννοι), Πέρπερας, Βόραδας (Δένδρα), Κίτσας Γερ. (Πανιώνιος), Κορδέλας (Συκούριο), Μούτος (Πελασγιώτιδα), Σαμέτ (Αιγάνη), Ντούφας, Ραμάι (Γιάννουλη), Κατσαμάκας (Σ.Σ. Ραψάνης), Τσένα (Ακαδημία Τυρνάβου).

1 Γκολ: Τζέκα (Συκούριο), Τέλλιος (Δρυμός), Δέλλας, Πουρτσίδης, Καρλιγκιώτης Απ. (Κουλούρι), Ντούρμας (Μαρμαρίνη), Ντούμος, Παπαρίζος Ρ., Καπετάνιος (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Γραβάνης (Γιάννουλη), Ποτός, Θώμος, Γελαλής, Τσιγγάνης (Πελασγιώτιδα), Παπαχατζής Ι., Παπαχατζής Β., Σαμπανλάρι, Καραγιάννης (Ακαδημία Τυρνάβου), Τασιούλας, Τασλακίδης (Δένδρα), Φραχόλι Ότ., Φραχόλι Ρ. (Ιπποκράτης), Αρσένης (Βαλανίδα), Ελιζόπουλος, Χαν, Κίτσας Π. (Πανιώνιος), Μπούμπουλης (Γόννοι), Δικόπουλος (Σ.Σ. Ραψάνης), Οικονόμου Ν. (Βερδικούσια).

1η Αγωνιστική

Συκούριο 3 – 2 Ιπποκράτης
Δρυμός 2 – 0 Βαλανίδα
Κουλούρι 3 – 2 Μαρμαρίνη
Βερδικούσια 0 – 4 Γόννοι
Πανιώνιος 2 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 2 Πελασγιώτιδα
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Δένδρα 4 – 1 Αιγάνη

2η Αγωνιστική

Δρυμός 1 – 1 Συκούριο
Ιπποκράτης 2 – 2 Κουλούρι
Βαλανίδα 1 – 0 Βερδικούσια
Μαρμαρίνη 1 – 2 Πανιώνιος
Γόννοι 1 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Σ.Σ. Ραψάνης 3 – 1 Δένδρα
Πελασγιώτιδα 2 – 1 Αιγάνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου

3η Αγωνιστική

Βερδικούσια 1 – 2 Δρυμός
Συκούριο 2 – 0 Κουλούρι
Πανιώνιος 1 – 0 Ιπποκράτης
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Βαλανίδα
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 1 Μαρμαρίνη
Αιγάνη 0 – 1 Γόννοι
Δένδρα 4 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης

4η Αγωνιστική

Βερδικούσια 3 – 3 Συκούριο
Κουλούρι 2 – 1 Πανιώνιος
Δρυμός 0 – 3 Δήμητρα Γιάννουλης
Ιπποκράτης 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Βαλανίδα 3 – 2 Αιγάνη
Μαρμαρίνη 0 – 1 Δένδρα
Γόννοι 5 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 2 Πελασγιώτιδα

5η Αγωνιστική

Συκούριο 20/10 Πανιώνιος
Δήμητρα Γιάννουλης 20/10 Βερδικούσια
Ακαδημία Τυρνάβου 20/10 Κουλούρι
Αιγάνη 20/10 Δρυμός
Δένδρα 20/10 Ιπποκράτης
Σ.Σ. Ραψάνης 20/10 Βαλανίδα
Πελασγιώτιδα 20/10 Μαρμαρίνη
Γόννοι 20/10 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

6η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 26/10 Συκούριο
Πανιώνιος 26/10 Ακαδημία Τυρνάβου
Βερδικούσια 26/10 Αιγάνη
Κουλούρι 26/10 Δένδρα
Δρυμός 26/10 Σ.Σ. Ραψάνης
Ιπποκράτης 26/10 Πελασγιώτιδα
Βαλανίδα 26/10 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαρμαρίνη 26/10 Γόννοι

7η Αγωνιστική

Συκούριο 03/11 Ακαδημία Τυρνάβου
Αιγάνη 03/11 Δήμητρα Γιάννουλης
Δένδρα 03/11 Πανιώνιος
Σ.Σ. Ραψάνης 03/11 Βερδικούσια
Πελασγιώτιδα 03/11 Κουλούρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 03/11 Δρυμός
Γόννοι 03/11 Ιπποκράτης
Βαλανίδα 03/11 Μαρμαρίνη

8η Αγωνιστική

Αιγάνη 09/11 Συκούριο
Ακαδημία Τυρνάβου 09/11 Δένδρα
Δήμητρα Γιάννουλης 09/11 Σ.Σ. Ραψάνης
Πανιώνιος 09/11 Πελασγιώτιδα
Βερδικούσια 09/11 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Κουλούρι 09/11 Γόννοι
Δρυμός 09/11 Μαρμαρίνη
Ιπποκράτης 09/11 Βαλανίδα

9η Αγωνιστική

Συκούριο 17/11 Δένδρα
Σ.Σ. Ραψάνης 17/11 Αιγάνη
Πελασγιώτιδα 17/11 Ακαδημία Τυρνάβου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 17/11 Δήμητρα Γιάννουλης
Γόννοι 17/11 Πανιώνιος
Μαρμαρίνη 17/11 Βερδικούσια
Βαλανίδα 17/11 Κουλούρι
Ιπποκράτης 17/11 Δρυμός

10η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 23/11 Συκούριο
Δένδρα 23/11 Πελασγιώτιδα
Αιγάνη 23/11 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ακαδημία Τυρνάβου 23/11 Γόννοι
Δήμητρα Γιάννουλης 23/11 Μαρμαρίνη
Πανιώνιος 23/11 Βαλανίδα
Βερδικούσια 23/11 Ιπποκράτης
Κουλούρι 23/11 Δρυμός

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (4η Αγωνιστική)

1. Βούναινα      10 – 1   12
2. Βαμβακού      10 – 4   9
3. Παναγροτικός Νίκαιας      8 – 3   9
4. Πύρρος      5 – 2   8
5. Υπέρεια      9 – 7   7
6. Αστραπή Ν. Πολιτείας      4 – 3   7
7. Άγιοι Ανάργυροι      3 – 2   7
8. Ραχούλα      3 – 2   7
9. Ελευθεραί      3 – 4   5
10. Γλαύκη      5 – 3   4
11. Μελισσοχώρι      4 – 5   4
12. Προμηθέας      1 – 6   3
13. Ναρθάκι      4 – 9   3
14. Γαλήνη      2 – 7   3
15. Λαρισαϊκός      2 – 8   2
16. Αναγέννηση Φαρσάλων      1 – 6   0

Πίνακας των Σκόρερ

4 Γκολ: Ελευθέρογλου (Βούναινα).

3 Γκολ: Βαρελάς (Ναρθάκι), Τσιτσικλής (Βαμβακού).

2 Γκολ: Τζιότζιος, Μπατζογιάννης (Γλαύκη), Αγγελακόπουλος (Μελισσοχώρι), Δαλαμπύρας (Βούναινα), Τζατζάκη (Υπέρεια), Σώκος (Νίκαια).

1 Γκολ: Μπλάντας, Καλφούντζος (Ελευθεραί), Μουτκανάς, Αρσενόπουλος, Τασιόπουλος (Βαμβακού), Σάρρα, Νικούλης, Φουρκιώτης, Τζιόγκας (Πύρρος), Κολοβός, Μπελάγιας (Άγιοι Ανάργυροι), Ζαχόπουλος, Μητάκος (Νέα Πολιτεία), Κωνσταντάς, Φωκαΐδης (Λαρισαϊκός), Κερμελίδης (Υπέρεια), Χριστοδούλου, Τσανάς, Τριτόπουλος (Βούναινα), Νικολακούλης, Καραφέριας, Ολομάνι, Φάσσας, Παπακώστας, Πανδρεμένος (Νίκαια), Αργυρακούλης, Σταμπολάκης (Ραχούλα), Ζαφειρίου (Μελισσοχώρι), Μητροδήμος (Γλαύκη), Πρίφτης (Υπέρεια), Τζουρτζουκλής (Προμηθέας), Γκαραβέλης (Γαλήνη).

1η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 0 – 1 Ελευθεραί
Ναρθάκι 1 – 2 Βαμβακού
Πύρρος 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Λαρισαϊκός
Γλαύκη 4 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Υπέρεια 1 – 0 Γαλήνη
Ραχούλα 0 – 1 Βούναινα
Προμηθέας 0 – 1 Παναγροτικός Νίκαιας

2η Αγωνιστική

Ναρθάκι 1 – 2 Μελισσοχώρι
Ελευθεραί 0 – 2 Πύρρος
Βαμβακού 0 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Γλαύκη
Βούναινα 4 – 0 Προμηθέας
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Ραχούλα
Γαλήνη 0 – 2 Παναγροτικός Νίκαιας
Λαρισαϊκός 1 – 1 Υπέρεια

3η Αγωνιστική

Ραχούλα 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Ναρθάκι
Γλαύκη 1 – 1 Ελευθεραί
Υπέρεια 2 – 5 Βαμβακού
Μελισσοχώρι 1 – 1 Πύρρος
Παναγροτικός Νίκαιας 5 – 0 Λαρισαϊκός
Προμηθέας 1 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Γαλήνη 1 – 4 Βούναινα

4η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 1 Μελισσοχώρι
Πύρρος 1 – 0 Γλαύκη
Ναρθάκι 1 – 5 Υπέρεια
Ελευθεραί 1 – 1 Ραχούλα
Βαμβακού 3 – 0 Παναγροτικός Νίκαιας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Προμηθέας
Λαρισαϊκός 0 – 1 Βούναινα
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Γαλήνη

5η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 20/10 Γλαύκη
Υπέρεια 20/10 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ραχούλα 20/10 Πύρρος
Παναγροτικός Νίκαιας 20/10 Ναρθάκι
Προμηθέας 20/10 Ελευθεραί
Βούναινα 20/10 Βαμβακού
Γαλήνη 20/10 Αγ. Ανάργυροι
Λαρισαϊκός 20/10 Αναγέννηση Φαρσάλων

6η Αγωνιστική

Υπέρεια 26/10 Μελισσοχώρι
Γλαύκη 26/10 Ραχούλα
Αστραπή Ν. Πολιτείας 26/10 Παναγροτικός Νίκαιας
Πύρρος 26/10 Προμηθέας
Ναρθάκι 26/10 Βούναινα
Ελευθεραί 26/10 Γαλήνη
Βαμβακού 26/10 Αναγέννηση Φαρσάλων
Αγ. Ανάργυροι 26/10 Λαρισαϊκός

7η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 03/11 Ραχούλα
Παναγροτικός Νίκαιας 03/11 Υπέρεια
Προμηθέας 03/11 Γλαύκη
Βούναινα 03/11 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Γαλήνη 03/11 Πύρρος
Αναγέννηση Φαρσάλων 03/11 Ναρθάκι
Λαρισαϊκός 03/11 Ελευθεραί
Βαμβακού 03/11 Αγ. Ανάργυροι

8η Αγωνιστική

Παναγροτικός Νίκαιας 09/11 Μελισσοχώρι
Ραχούλα 09/11 Προμηθέας
Υπέρεια 09/11 Βούναινα
Γλαύκη 09/11 Γαλήνη
Αστραπή Ν. Πολιτείας 09/11 Αναγέννηση Φαρσάλων
Πύρρος 09/11 Λαρισαϊκός
Ναρθάκι 09/11 Αγ. Ανάργυροι
Ελευθεραί 09/11 Βαμβακού

9η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 17/11 Προμηθέας
Βούναινα 17/11 Παναγροτικός Νίκαιας
Γαλήνη 17/11 Ραχούλα
Αναγέννηση Φαρσάλων 17/11 Υπέρεια
Λαρισαϊκός 17/11 Γλαύκη
Αγ. Ανάργυροι 17/11 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Βαμβακού 17/11 Πύρρος
Ελευθεραί 17/11 Ναρθάκι

10η Αγωνιστική

Βούναινα 23/11 Μελισσοχώρι
Προμηθέας 23/11 Γαλήνη
Παναγροτικός Νίκαιας 23/11 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ραχούλα 23/11 Λαρισαϊκός
Υπέρεια 23/11 Αγ. Ανάργυροι
Γλαύκη 23/11 Βαμβακού
Αστραπή Ν. Πολιτείας 23/11 Ελευθεραί
Πύρρος 23/11 Ναρθάκι