Ασταμάτητη η Γλαύκη, πέρασε και από το Κουλούρι!

Σε μεγάλη φόρμα κατά πως φαίνεται είναι η ομάδα του Δημήτρη Δανιλούλη αφού πέρασε και από την έδρα του Κουλουρίου με το ευρύ σκορ 1 – 4.

Το παιχνίδι ξεκίνησε ιδανικά για τους γηπεδούχους αφού στο 5ο λεπτό ο Μπουζώνας με σουτ έξω από την μεγάλη περιοχή έκανε το 1 – 0 για την ομάδα του Κουλουρίου.

Στο 21ο λεπτό ο Τσιαγκάλης κέρδισε πέναλτι για τους φιλοξενούμενους με ανατροπή από τον Βαγγέλλη Κύρκο που αποβλήθηκε με την θέση του να παίρνει ο Πατέρας που πέρασε στην θέση του Μιχόπουλου. Την εκτέλεση του πέναλτι ανέλαβε ο Βράκας που ήταν και εύστοχος.

Στο 51ο λεπτό ο Τσιαγκάλης έβαλε μπροστά την ομάδα του στο σκορ με 1 – 2 αφού το σουτ από το σουτ που έκανε η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα του Πατέρα.

Στο 78ο λεπτό ο Βεργής ανέβασε τον δείκτη του σκορ σε 1 – 3 αφού το σουτ που πραγματοποίησε η μπάλα κατέληξε και πάλι στα δίχτυα του Πατέρα.

Το τελικό 1 – 4 διαμόρφωσε ο Βράκας με ριμπάουντ μετά την εκτέλεση πέναλτι που έκανε ο ίδιος ενώ αρχικά το απέκρουσε ο Πατέρας. Να σημειωθεί ότι ο Τσιώλης ανατράπηκε στην περιοχή με τον κ. Τσιτσιρίκα να σημαδεύει την άσπρη βούλα.

Άρης Κουλουρίου (Κώστας Τσιτσιούμης): Κύρκος, Παρασχάκης, Μπουζώνας, Κύρκος, Γεωργάκης (46′ Κάτσι), Μοσχοβίτης, Αθανασόπουλος, Παπαγεωργίου, Κοκκινάς (15′ λ.τ. Γκίνης), Κωνσταντάς, Μιχόπουλος (21′ Πατέρας).

Δάφνη Γλαύκης (Δημήτρης Δανιλούλης): Κουκούτσης, Σερακιώτης, Αποστόλου, Γκόγκας, Χατζής, Βεργής, Σμυρλής (78′ Τζιότζιος), Σπανούλης (67′ Τσιώλης Ν.), Τσιώλης Β., Βράκας, Τσιαγκάλης (73′ Μπατζογιάννης).