Β΄ ΕΠΣ Λάρισας 2019 – 2020

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (15η Αγωνιστική)

1. Πλατανούλια      34 – 12   32
2. Δασοχώρι      37 – 12   31

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

3. Ροδιακός      45 – 16   29

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

4. Αναγέννηση Ευαγγελισμού      32 – 18   28
5. Καρυά    37 – 30   25
6. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση      31 – 21   25
7. Ακαδημία Ελασσόνας      25 – 26   24
8. Συκέα      27 – 22   21
9. Μεγ. Ελευθεροχώρι      22 – 37   17
10. Καλύβια      18 – 36   17
11. Μαρίνος Αντύπας      12 – 42   6

1η Αγωνιστική

Συκέα 4 – 4 Καρυά
Δασοχώρι 4 – 0 Ακαδημία Ελασσόνας
Μαρίνος Αντύπας 0 – 3 Πλατανούλια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 – 0 α.α. Χαραυγή
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 5 Ροδιακός
Καλύβια 2 – 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

2η Αγωνιστική

Ροδιακός 2 – 2 Δασοχώρι
Συκέα 0 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Καρυά 3 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Πλατανούλια 3 – 0 Καλύβια
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 3 – 0 α.α. Χαραυγή

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 0 Ροδιακός
Χαραυγή 0 – 3 α.α. Πλατανούλια
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 2 Ακαδημία Ελασσόνας
Καλύβια 4 – 2 Καρυά
Μαρίνος Αντύπας 0 – 1 Συκέα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 2 – 0 Δασοχώρι

4η Αγωνιστική

Δασοχώρι 0 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Μαρίνος Αντύπας 0 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Συκέα 4 – 1 Καλύβια
Ροδιακός 2 – 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Καρυά 3 – 0 α.α. Χαραυγή
Πλατανούλια 0 – 0 Ακαδημία Ελασσόνας

5η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 3 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Καλύβια 3 – 2 Μαρίνος Αντύπας
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 1 Δασοχώρι
Χαραυγή 0 – 3 α.α. Συκέα
Πλατανούλια 2 – 1 Ροδιακός
Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 1 Καρυά

6η Αγωνιστική

Δασοχώρι 1 – 0 Πλατανούλια
Καλύβια 1 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 – 3 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 α.α. Χαραυγή
Συκέα 4 – 4 Ακαδημία Ελασσόνας
Ροδιακός 5 – 1 Καρυά

7η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι 5 – 2 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Χαραυγή 0 – 3 α.α. Καλύβια
Πλατανούλια 3 – 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ακαδημία Ελασσόνας 1 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Καρυά 1 – 3 Δασοχώρι
Ροδιακός 1 – 1 Συκέα

8η Αγωνιστική

Χαραυγή 0 – 3 α.α. Μεγ. Ελευθεροχώρι
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 – 2 Πλατανούλια
Καλύβια 1 – 1 Ακαδημία Ελασσόνας
Αναγένννηση Ευαγγελισμού 3 – 2 Καρυά
Μαρίνος Αντύπας 1 – 7 Ροδιακός
Δασοχώρι 1 – 1 Συκέα

9η Αγωνιστική

Ροδιακός 4 – 0 Καλύβια
Δασοχώρι 4 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Καρυά 1 – 4 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Συκέα 1 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Μεγ. Ελευθεροχώρι 3 – 1 Πλατανούλια
Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 α.α. Χαραυγή

10η Αγωνιστική

Χαραυγή 0 – 3 α.α. Ροδιακός
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 – 0 Συκέα
Πλατανούλια 1 – 3 Καρυά
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Καλύβια 0 – 7 Δασοχώρι
Ακαδημία Ελασσόνας 4 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι

11η Αγωνιστική

Ροδιακός 4 – 0 Ακαδημία Ελασσόνας
Συκέα 1 – 3 Πλατανούλια
Δασοχώρι 3 – 0 α.α. Χαραυγή
Μαρίνος Αντύπας 0 – 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 – 1 Καλύβια
Καρυά 4 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι

12η Αγωνιστική

Ροδιακός 7 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Καρυά 2 – 1 Συκέα
Ακαδημία Ελασσόνας 1 – 3 Δασοχώρι
Πλατανούλια 3 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Χαραυγή 0 – 3 α.α. Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 4 – 0 Καλύβια

13η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι 1 – 2 Συκέα
Δασοχώρι 2 – 2 Ροδιακός
Μαρίνος Αντύπας 0 – 3 Καρυά
Χαραυγή 0 – 3 α.α. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Καλύβια 0 – 1 Πλατανούλια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 – 2 Ακαδημία Ελασσόνας

14η Αγωνιστική

Δασοχώρι 5 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Συκέα 4 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Πλατανούλια 3 – 0 α.α. Χαραυγή
Ακαδημία Ελασσόνας 0 – 2 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ροδιακός 1 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Καρυά 3 – 1 Καλύβια

15η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 1 – 4 Πλατανούλια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 – 1 Δασοχώρι
Καλύβια 1 – 0 Συκέα
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 3 – 1 Ροδιακός
Χαραυγή 0 – 3 α.α. Καρυά
Μεγ. Ελευθεροχώρι 2 – 3 Μαρίνος Αντύπας

16η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ευαγγελισμού 14/03 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Μαρίνος Αντύπας 14/03 Καλύβια
Δασοχώρι 14/03 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Συκέα 3 – 0 α.α. Χαραυγή
Καρυά 14/03 Ακαδημία Ελασσόνας
Ροδιακός 14/03 Πλατανούλια

17η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι 21/03 Καλύβια
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 21/03 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Χαραυγή 0 – 3 α.α. Μαρίνος Αντύπας
Πλατανούλια 21/03 Δασοχώρι
Ακαδημία Ελασσόνας 21/03 Συκέα
Καρυά 21/03 Ροδιακός

18η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 28/03 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Καλύβια 3 – 0 α.α. Χαραυγή
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 28/03 Πλατανούλια
Μαρίνος Αντύπας 28/03 Ακαδημία Ελασσόνας
Δασοχώρι 28/03 Καρυά
Συκέα 28/03 Ροδιακός

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (15η Αγωνιστική)

1. Ηρακλής Χάλκης      49 – 16   34
2. Καλοχώρι      44 – 23   33

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

3. Ανθούπολη      39 – 19   28

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

4. Πυργετός      31 – 23   27
5. Τοξότης Λάρισας      24 – 21   23
6. Αμπελόκηποι      20 – 19   22
7. Αετόλοφος      23 – 27   18
8. Ελάτεια      23 – 38   18
9. Στόμιο      19 – 23   16
10. Ομορφοχώρι      18 – 31   13
11. Νέο Περιβόλι      26 – 49   9
12. Λάρισα ΄88      15 – 42   4

1η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 4 – 1 Καλοχώρι
Ελάτεια 3 – 0 Αετόλοφος
Αμπελόκηποι 2 – 1 Λάρισα ΄88
Ανθούπολη 0 – 1 Πυργετός
Νέο Περιβόλι 4 – 4 Ομορφοχώρι
Στόμιο 1 – 0 Τοξότης Λάρισας

2η Αγωνιστική

Ελάτεια 2 – 5 Ηρακλής Χάλκης
Καλοχώρι 2 – 1 Αμπελόκηποι
Αετόλοφος 1 – 3 Ανθούπολη
Λάρισα ΄88 0 – 0 Νέο Περιβόλι
Πυργετός 1 – 1 Στόμιο
Τοξότης Λάρισας 0 – 0 Ομορφοχώρι

3η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 3 – 0 Λάρισα ΄88
Ομορφοχώρι 0 – 2 Πυργετός
Στόμιο 2 – 1 Αετόλοφος
Ανθούπολη 6 – 1 Ελάτεια
Νέο Περιβόλι 1 – 4 Καλοχώρι
Ηρακλής Χάλκης 1 – 1 Αμπελόκηποι

4η Αγωνιστική

Ανθούπολη 0 – 2 Ηρακλής Χάλκης
Αμπελόκηποι 2 – 2 Νέο Περιβόλι
Ελάτεια 2 – 1 Στόμιο
Αετόλοφος 1 – 1 Ομορφοχώρι
Πυργετός 3 – 2 Λάρισα ΄88
Καλοχώρι 6 – 1 Τοξότης Λάρισας

5η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 6 – 0 Νέο Περιβόλι
Στόμιο 1 – 5 Ανθούπολη
Τοξότης Λάρισας 0 – 0 Αμπελόκηποι
Ομορφοχώρι 1 – 2 Ελάτεια
Λάρισα ΄88 2 – 1 Αετόλοφος
Πυργετός 2 – 5 Καλοχώρι

6η Αγωνιστική

Καλοχώρι 3 – 1 Αετόλοφος
Ανθούπολη 2 – 0 Ομορφοχώρι
Αμπελόκηποι 2 – 1 Πυργετός
Ελάτεια 2 – 0 Λάρισα ’88
Στόμιο 0 – 3 Ηρακλής Χάλκης
Νέο Περιβόλι 1 – 1 Τοξότης Λάρισας

7η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 6 – 1 Τοξότης Λάρισας
Ομορφοχώρι 2 – 1 Στόμιο
Πυργετός 3 – 1 Νέο Περιβόλι
Λάρισα ’88 3 – 4 Ανθούπολη
Αετόλοφος 2 – 0 Αμπελόκηποι
Καλοχώρι 2 – 0 Ελάτεια

8η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 2 – 5 Αετόλοφος
Ομορφοχώρι 0 – 4 Ηρακλής Χάλκης
Τοξότης Λάρισας 3 – 1 Πυργετός
Στόμιο 3 – 1 Λάρισα ’88
Ανθούπολη 1 – 2 Καλοχώρι
Αμπελόκηποι 2 – 1 Ελάτεια

9η Αγωνιστική

Καλοχώρι 2 – 1 Στόμιο
Λάρισα ’88 1 – 3 Ομορφοχώρι
Αετόλοφος 2 – 2 Τοξότης Λάρισας
Αμπελόκηποι 0 – 1 Ανθούπολη
Ελάτεια 4 – 2 Νέο Περιβόλι
Ηρακλής Χάλκης 3 – 3 Πυργετός

10η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 1 – 4 Ηρακλής Χάλκης
Ομορφοχώρι 2 – 2 Καλοχώρι
Τοξότης Λάρισας 5 – 1 Ελάτεια
Στόμιο 1 – 1 Αμπελόκηποι
Νέο Περιβόλι 2 – 8 Ανθούπολη
Πυργετός 2 – 2 Αετόλοφος

11η Αγωνιστική

Αετόλοφος 1 – 3 Ηρακλής Χάλκης
Νέο Περιβόλι 1 – 1 Στόμιο
Ελάτεια 0 – 4 Πυργετός
Αμπελόκηποι 2 – 1 Ομορφοχώρι
Ανθούπολη 1 – 1 Τοξότης Λάρισας
Καλοχώρι 6 – 1 Λάρισα ’88

12η Αγωνιστική

Καλοχώρι 2 – 2 Ηρακλής Χάλκης
Αετόλοφος 2 – 1 Ελάτεια
Λάρισα ’88 1 – 2 Αμπελόκηποι
Πυργετός 2 – 1 Ανθούπολη
Ομορφοχώρι 3 – 1 Νέο Περιβόλι
Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Στόμιο

13η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 4 – 1 Λάρισα ’88
Ηρακλής Χάλκης 4 – 1 Ελάτεια
Αμπελόκηποι 2 – 2 Καλοχώρι
Ανθούπολη 4 – 0 Αετόλοφος
Στόμιο 2 – 0 Πυργετός
Ομορφοχώρι 0 – 3 Τοξότης Λάρισας

14η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 1 – 1 Ηρακλής Χάλκης
Ελάτεια 2 – 1 Ανθούπολη
Καλοχώρι 5 – 3 Νέο Περιβόλι
Αετόλοφος 3 – 0 Στόμιο
Λάρισα ’88 1 – 3 Τοξότης Λάρισας
Πυργετός 5 – 1 Ομορφοχώρι

15η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 2 – 2 Αμπελόκηποι
Ηρακλής Χάλκης 1 – 2 Ανθούπολη
Στόμιο 3 – 1 Ελάτεια
Τοξότης Λάρισας 1 – 0 Καλοχώρι
Ομορφοχώρι 0 – 1 Αετόλοφος
Λάρισα ’88 0 – 2 Πυργετός

16η Αγωνιστική

Ανθούπολη 14/03 Στόμιο
Αμπελόκηποι 14/03 Τοξότης Λάρισας
Ελάτεια 14/03 Ομορφοχώρι
Καλοχώρι 14/03 Πυργετός
Αετόλοφος 14/03 Λάρισα ’88
Νέο Περιβόλι 15/03 Ηρακλής Χάλκης

17η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 21/03 Στόμιο
Αετόλοφος 21/03 Καλοχώρι
Ομορφοχώρι 21/03 Ανθούπολη
Πυργετός 21/03 Αμπελόκηποι
Λάρισα ’88 21/03 Ελάτεια
Τοξότης Λάρισας 22/03 Νέο Περιβόλι

18η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 29/03 Αετόλοφος
Ελάτεια 29/03 Καλοχώρι
Τοξότης Λάρισας 29/03 Ηρακλής Χάλκης
Στόμιο 29/03 Ομορφοχώρι
Νέο Περιβόλι 29/03 Πυργετός
Ανθούπολη 29/03 Λάρισα ’88

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (15η Αγωνιστική)

1. Νεάπολη      59 – 10   41
2. Κουτσόχερο     48 – 8   37

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

3. Χαλκιάδες      49 – 10   35

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

4. Μάνδρα      29 – 23   27
5. Ομόνοια      25 – 21   25
6. Διογένης      28 – 30   20
7. Ζάππειο      20 – 25   20
8. Βασιλί      24 – 20   19
9. Κρήνη      28 – 31   16
10. Ακαδημία Φαρσάλων      17 – 44   10
11. Μυραϊκός      23 – 59   6
12. Σταυρός      7 – 79   -5

1η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 5 – 0 Ομόνοια
Κρήνη 1 – 6 Κουτσόχερο
Μυραϊκός 1 – 4 Νεάπολη
Διογένης 6 – 0 Σταυρός
Ζάππειο 0 – 1 Μάνδρα
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 4 Βασιλί

2η Αγωνιστική

Κρήνη 0 – 3 Χαλκιάδες
Ομόνοια 7 – 1 Μυραϊκός
Κουτσόχερο 4 – 1 Διογένης
Νεάπολη 6 – 0 Ζάππειο
Σταυρός 0 – 2 Ακαδημία Φαρσάλων
Βασιλί 1 – 1 Μάνδρα

3η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 7 – 0 Μυραϊκός
Διογένης 1 – 3 Κρήνη
Ζάππειο 0 – 0 Ομόνοια
Βασιλί 0 – 1 Νεάπολη
Μάνδρα 5 – 0 Σταυρός
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 3 Κουτσόχερο

4η Αγωνιστική

Διογένης 0 – 4 Χαλκιάδες
Μυραϊκός 0 – 3 Ζάππειο
Κρήνη 5 – 2 Ακαδημία Φαρσάλων
Ομόνοια 0 – 0 Βασιλί
Κουτσόχερο 2 – 0 Μάνδρα
Σταυρός 0 – 9 Νεάπολη

5η Αγωνιστική

Νεάπολη 1 – 0 Κουτσόχερο
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 1 Διογένης
Βασιλί 6 – 0 Μυραϊκός
Μάνδρα 0 – 1 Κρήνη
Σταυρός 2 – 5 Ομόνοια
Χαλκιάδες 2 – 1 Ζάππειο

6η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 8 Χαλκιάδες
Ζάππειο 2 – 1 Βασιλί
Διογένης 2 – 2 Μάνδρα
Μυραϊκός 8 – 1 Σταυρός
Κρήνη 2 – 2 Νεάπολη
Ομόνοια 1 – 0 Κουτσόχερο

7η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 1 – 1 Βασιλί
Μάνδρα 3 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Σταυρός 1 – 6 Ζάππειο
Νεάπολη 7 – 3 Διογένης
Κουτσόχερο 4 – 1 Μυραϊκός
Ομόνοια 2 – 1 Κρήνη

8η Αγωνιστική

Μάνδρα 1 – 1 Χαλκιάδες
Βασιλί 2 – 2 Σταυρός
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 2 Νεάπολη
Ζάππειο 0 – 3 Κουτσόχερο
Διογένης 2 – 3 Ομόνοια
Μυραϊκός 2 – 1 Κρήνη

9η Αγωνιστική

Ομόνοια 3 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Χαλκιάδες 7 – 0 Σταυρός
Νεάπολη 7 – 1 Μάνδρα
Κουτσόχερο 1 – 0 Βασιλί
Κρήνη 1 – 2 Ζάππειο
Μυραϊκός 1 – 4 Διογένης

10η Αγωνιστική

Νεάπολη 2 – 2 Χαλκιάδες
Σταυρός 0 – 7 Κουτσόχερο
Μάνδρα 2 – 1 Ομόνοια
Βασιλί 2 – 1 Κρήνη
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 0 Μυραϊκός
Ζάππειο 1 – 2 Διογένης

11η Αγωνιστική

Κουτσόχερο 1 – 1 Χαλκιάδες
Ομόνοια 0 – 2 Νεάπολη
Κρήνη 5 – 1 Σταυρός
Μυραϊκός 4 – 7 Μάνδρα
Διογένης 1 – 0 Βασιλί
Ζάππειο 1 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων

12η Αγωνιστική

Ομόνοια 2 – 2 Χαλκιάδες
Κουτσόχερο 4 – 2 Κρήνη
Νεάπολη 3 – 1 Μυραϊκός
Βασιλί 2 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Μάνδρα 1 – 0 Ζάππειο
Σταυρός 0 – 3 Διογένης

13η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 2 – 1 Κρήνη
Μυραϊκός 1 – 2 Ομόνοια
Διογένης 0 – 2 Κουτσόχερο
Ζάππειο 0 – 4 Νεάπολη
Ακαδημία Φαρσάλων 6 – 0 Σταυρός
Μάνδρα 2 – 1 Βασιλί

14η Αγωνιστική

Μυραϊκός 1 – 4 Χαλκιάδες
Κρήνη 0 – 1 Διογένης
Ομόνοια 1 – 1 Ζάππειο
Κουτσόχερο 8 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Νεάπολη 6 – 0 Βασιλί
Σταυρός 0 – 3 Μάνδρα

15η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 2 – 1 Διογένης
Ζάππειο 3 – 2 Μυραϊκός
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4 Κρήνη
Βασιλί 4 – 0 Ομόνοια
Μάνδρα 0 – 3 Κουτσόχερο
Νεάπολη 3 – α.α. Σταυρός

16η Αγωνιστική

Ζάππειο 15/03 Χαλκιάδες
Διογένης 15/03 Ακαδημία Φαρσάλων
Μυραϊκός 15/03 Βασιλί
Κρήνη 15/03 Μάνδρα
Ομόνοια 15/03 Σταυρός
Κουτσόχερο 15/03 Νεάπολη

17η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 22/03 Ακαδημία Φαρσάλων
Βασιλί 22/03 Ζάππειο
Μάνδρα 22/03 Διογένης
Σταυρός 22/03 Μυραϊκός
Νεάπολη 22/03 Κρήνη
Κουτσόχερο 22/03 Ομόνοια

18η Αγωνιστική

Βασιλί 28/03 Χαλκιάδες
Ακαδημία Φαρσάλων 28/03 Μάνδρα
Ζάππειο 28/03 Σταυρός
Διογένης 28/03 Νεάπολη
Μυραϊκός 28/03 Κουτσόχερο
Κρήνη 28/03 Ομόνοια