Επιστρέφει στην αγωνιστική δράση και η Β’ τοπική κατηγορία!

Μετά από αρκετό διάστημα επιστρέφει στην αγωνιστική δράση και η Β’ ΕΠΣΝ Λάρισας, με το Σαββατοκύριακο (07-08/03) να διεξάγεται η 15η αγωνιστική και στους τρεις ομίλους.

Η 15η αγωνιστική στον 1ο όμιλο έχει ως εξής:

Ακαδημία Ελασσόνας 07/03 Πλατανούλια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 07/03 Δασοχώρι
Καλύβια 07/03 Συκέα
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 07/03 Ροδιακός
Χαραυγή 0 – 3 α.α. Καρυά
Μεγ. Ελευθεροχώρι 08/03 Μαρίνος Αντύπας

Η Βαθμολογία (14η Αγωνιστική)

1. Δασοχώρι      36 – 11   30
2. Ροδιακός      44 – 13   29

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

3. Πλατανούλια      30 – 11   29

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

4. Αναγέννηση Ευαγγελισμού      31 – 17   27
5. Ακαδημία Ελασσόνας      24 – 22   24
6. Καρυά    34 – 30   22
7. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση      28 – 20   22
8. Συκέα      27 – 21   21
9. Μεγ. Ελευθεροχώρι      20 – 34   17
10. Καλύβια      17 – 36   14
11. Μαρίνος Αντύπας      9 – 40   3

Η 15η αγωνιστική στον 2ο όμιλο έχει ως εξής:

Νέο Περιβόλι 07/03 Αμπελόκηποι
Ηρακλής Χάλκης 08/03 Ανθούπολη
Στόμιο 08/03 Ελάτεια
Τοξότης Λάρισας 08/03 Καλοχώρι
Ομορφοχώρι 08/03 Αετόλοφος
Λάρισα ’88 08/03 Πυργετός

Η Βαθμολογία (14η Αγωνιστική)

1. Ηρακλής Χάλκης      48 – 14   34
2. Καλοχώρι      44 – 22   33

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

3. Ανθούπολη      37 – 18   25

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

4. Πυργετός      29 – 23   24
5. Αμπελόκηποι      18 – 17   21
6. Τοξότης Λάρισας      23 – 21   20
7. Ελάτεια      22 – 35   18
8. Αετόλοφος      22 – 27   15
9. Ομορφοχώρι      18 – 30   13
10. Στόμιο      16 – 22   13
11. Νέο Περιβόλι      24 – 47   8
12. Λάρισα ΄88      15 – 40   4

Η 15η αγωνιστική στον 3ο όμιλο έχει ως εξής:

Χαλκιάδες 08/03 Διογένης
Ζάππειο 08/03 Μυραϊκός
Ακαδημία Φαρσάλων 08/03 Κρήνη
Βασιλί 08/03 Ομόνοια
Μάνδρα 08/03 Κουτσόχερο
Νεάπολη 08/03 Σταυρός

Η Βαθμολογία (14η Αγωνιστική)

1. Νεάπολη      56 – 10   38
2. Κουτσόχερο     45 – 8   34

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

3. Χαλκιάδες      47 – 9   32

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

4. Μάνδρα      29 – 20   27
5. Ομόνοια      25 – 17   25
6. Διογένης      27 – 28   20
7. Ζάππειο      17 – 23   17
8. Βασιλί      20 – 20   16
9. Κρήνη      24 – 30   13
10. Ακαδημία Φαρσάλων      16 – 40   10
11. Μυραϊκός      21 – 56   6
12. Σταυρός      7 – 76   -5

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...