Ισοπαλία στους Αγίους Αναργύρους

Χωρίς νικητή έληξε το ματς στους Αγίους Αναργύρους, καθώς η τοπική ομάδα και οι Γόννοι ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 2 – 2 για τη δεύτερη αγωνιστική της Α΄1 ΕΠΣΛ.

Έτσι, με το σημερινό αποτέλεσμα η ομάδα του Γιάννη Κυρμιτζόγλου έφθασε τους δύο βαθμούς, αφού έχει δύο ισοπαλίες σε ισάριθμα παιχνίδια, ενώ η ομάδα του Κώστα Κουτσούκη πήρε τον πρώτο του βαθμό στο φετινό πρωτάθλημα.

Με τη συμπλήρωση μισής ώρας αγώνα, οι γηπεδούχοι πήραν προβάδισμα με το τέρμα που πέτυχε ο Ανδρέας Τσιρβούλης, ενώ στην επανάληψη και στο 58ο λεπτό ο Ζάρρας πέτυχε το 1 – 1.

Μάλιστα, ο Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων μπήκε ξανά μπροστά στο σκορ με σκόρερ αυτή τη φορά τον Σάκη Δάσσιο στο 67ο λεπτό, όμως οι φιλοξενούμενοι απάντησαν εκ νέου στα τέρματα, με τον Γκουγκουλιά να σημειώνει το 2 – 2 και να διαμορφώνει το τελικό σκορ στη σημερινή συνάντηση.

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων (Γιάννης Κυρμιτζόγλου): Παυλόπουλος, Παύλου, Κουμπούρας, Τσιφλίζογλου, Παναγιώτου (46′ λ.τ. Μπακαρτζής), Μούμος, Κολοβός, Μητρακούλης, Αμαρλαριώτης Θ., Τσιρβούλης (65′ Σαλγκάμης), Δάσσιος.

Όλυμπος Γόννων (Κώστας Κουτσούκης): Ζεϊμπέκης, Εριόν (80′ Βάνης), Καραδούκας (46′ Παναγιώτου), Γκουγκουλιάς, Ποντίκας, Καραγκιόζης (90′ Κοντογιάννης), Γκρίτζιας, Τσούγιας (35′ λ.τ Πανδρεμένος), Ζάρρας, Παιδής, Μούτος.