ΑΜΠΕΛΙΑ 2015 - 2016 - ΕΝΔΕΚΑΔΑ

«Λευκή» ισοπαλία στην Αμπελιά…

Χωρίς νικητή έληξε η αναμέτρηση στην Αμπελιά, καθώς η τοπική ομάδα και οι Γόννοι ήρθαν ισόπαλοι δίχως σκορ στη πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α΄1 τοπικής κατηγορίας.

Παιχνίδι το οποίο δεν είχε σκορ λοιπόν ήταν αυτό σήμερα το απόγευμα στην Αμπελιά, με τις δύο ομάδες όπου και πήραν τον βαθμό της ισοπαλίας στη πρώτη αγωνιστική…

Μόλις στο 7ο λεπτό της αναμέτρησης ο Λευτέρης Δενελάβας σούταρε από πλεονεκτική θέση δεν κατάφερε να πετύχει γκολ, καθώς η μπάλα σταμάτησε στο κάθετο δοκάρι της εστίας των Γόννων.

Στην επανάληψη τώρα, ο Δεμίρης βρέθηκε σε θέση τετ – α – τετ μετά από σέντρα συμπαίκτη του, όμως ο παίκτης της Αμπελιάς δεν κατάφερε να βρει δίχτυα κι έτσι το 0 – 0 ήταν το τελικό σκορ στον σημερινό αγώνα…

Ολυμπιακός Αμπελιάς (Σταύρος Σταμπουλής): Μπράνος, Νιαρίτης Δ., Καραγγέλης, Σπαθαριώτης, Κουλάκογλου, Σκλαπάνης, Παναγιωτόπουλος, Νιαρίτης Ν. (67′ Δημακόπουλος), Δεμίρης Κ. (86′ Τσιάνος), Λέτσιος, Δενελάβας Ελ.