Με οδηγό τον Χαν ο Πανιώνιος Νέας Σμύρνης!

Ο Χαν έδωσε τη νίκη στον Πανιώνιο Νέας Σμύρνης και παράλληλα την επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα στον σύλλογο, καθώς κέρδισε εκτός έδρας τον Κεραυνό Δρυμού με σκορ 0 – 2!

Ο ίδιος βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα μία φορά όπως και ο Θανάσης Κοτρώτσιος και έτσι το συγκρότημα των Γιάννη Κυρμιτζόγλου – Κώστα Κουτσούκη έφθασε τους δέκα τρεις βαθμούς και τη δέκατη θέση.

Στην αντίπερα όχθη, η ομάδα του Κώστα Καζάκη δεν κατάφερε να πάρει κάτι θετικό από το παιχνίδι της 11ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο κι έτσι συνεχίζει με δέκα πέντε βαθμούς στην έβδομη θέση του πίνακα της βαθμολογίας.

Στο 27ο λεπτό ο Θανάσης Κοτρώτσιος πέτυχε το 0 – 1 με ωραίο τελείωμα και έβαλε τον Πανιώνιο μπροστά στο σκορ με αυτό μάλιστα να είναι και το σκορ του πρώτου μέρους.

Στην επανάληψη και στο 90ο λεπτό οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν και πάλι γκολ με τον Χαν και το 0 – 2 ήταν το τελικό σκορ.

Από τη πλευρά του ο Κεραυνός Δρυμού είχε καλές στιγμές στο ματς με τους Κώστα Σουγλή και Ευριπίδη Λαγιόκαπα.

Κεραυνός Δρυμού (Κώστας Καζάκης): Αθανασόπουλος, Μιφτάρι, Καρακώστας (46′ Δαχλύθρας), Γκαντούνας Β., Κατσιαμήτας (65′ Γαλανός), Ζαγκλιαβός, Γκαντούνας Γ., Κόγιος (62′ Ρούσι), Λαγιόκαπας, Σουγλής, Γκόγκουρας (46′ Καραποστόλης).

Πανιώνιος Νέας Σμύρνης (Γιάννης Κυρμιτζόγλου – Κώστας Κουτσούκης): Κίτσας Γ., Σερέτης, Βασιλείου, Κοτρώτσιος Χρ., Κανής, Σκέντζας Χρ. (65′ Σκέντζας Β.), Χαν, Ελιζόπουλος Σ., Κίτσας Π., Σκέντζας Χρ. (46′ Παϊτέρης), Κοτρώτσιος Αθ.