Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Οι αγώνες της Super League ξεχωρίζουν στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα…

Oι ζωντανές μεταδόσεις της ημέρας

EΡΤ2

13.30 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ενόργανης Γυμναστικής, Κλουζ Ρουμανία

ΕΡΤ3

15:00 Football League: Λαμία – Πανσερραϊκός

 

Cosmote TV

13.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Κάπο ντ’ Ορλάντο-Αβελίνο, Lega Basket Serie A, 28η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT8HD

13.30 Σασουόλο-Νάπολι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT7HD

13.30 Μπανταλόνα-Μπιλμπάο, ACB Liga Endesa, 30η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT4HD

14.30 Σαντχάουζεν-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 ATP Masters 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Λάτσιο-Παλέρμο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT4HD

16.00 Μίλαν-Έμπολι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT7HD

16.00 Ουντινέζε-Κάλιαρι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT8HD

16.15 Μπέρνλι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT2HD

16.30 Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.15 Θέλτα-Μπέτις, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Warm Up LIVE  COSMOTE SPORT5HD

18.00 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.30 Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 34η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Σάλκε-Λειψία, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE   COSMOTE SPORT3HD

18.30 Κίελο-Μπαρτσελόνα, EHF Champions League Χάντμπολ, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE       COSMOTE SPORT7HD

18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE  COSMOTE SPORT5HD

19.00 CEV Champions League Βόλεϊ, Final 4 γυναικών, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Λας Πάλμας-Αλαβές, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι” Pregame LIVE  COSMOTE SPORT1HD

21.00 NASCAR Cup Series, Bristol Food City 500 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 33η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Γιουβέντους-Τζένοα, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT2HD

21.45 Αρμάνι Μιλάνο-Ρέτζιο Εμίλια, Lega Basket Serie A, 28η αγωνιστική LIVE  COSMOTE SPORT8HD

22.30 Oklahoma City Thunder-Houston Rockets, NBA Playoffs, First Round, Game 4 LIVE   COSMOTE SPORT4HD

23.45 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE       COSMOTE SPORT3HD

Νοvasports

09:00 NRL, Bulldogs – Tigers (FOX Sports HD)

09:00 Βίκος Cola Elite NEON Cup 2017, Ημιτελικός (Novasports1HD)

10:30 Βίκος Cola Elite NEON Cup 2017, Μικρός τελικός (Novasports1HD)

10:50 MARATHON: London Marathon, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 Βίκος Cola Elite NEON Cup 2017, Τελικός (Novasports1HD)

12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport2)

15:00 CYCLING: Tour of Croatia (Eurosport2)

15:15 CYCLING: Liege-Bastogne-Liege, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport2)

17:00 Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου Ημιτελικός Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι (Novasports5HD)

17:30 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό και Βέροια – Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

18:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 MOTOCROSS: World Championship in Valkenswaard, Netherlands (Eurosport2)

19:00 Super League Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)

19:00 Super League ΑΟΚ – Πανιώνιος (Novasports3HD)

19:00 Super League Παναθηναϊκός – Ατρόμητος (Novasports4HD)

19:00 Super League Λεβαδειακός – ΑΕΚ (Novasports5HD)

19:00 Super League ΑΕΛ – Ξάνθη (Novasportsstories)

19:00 Super League (Novasports24HD)

19:00 Super League Πλατανιάς – ΠΑΟΚ (Novasportsextra1)

20:30 MLB Regular Season, Philadelphia Phillies – Atlanta Braves (FOX Sports HD) 

20:45 FOOTBALL: Major League Soccer New York City FC – Orlando City SC (Eurosport2)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:15  Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Λιόν – Μονακό (Novasports2HD)

22:15  Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Πόρτο – Φεϊρένσε (Novasports3HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer Los Angeles Galaxy – Seattle Sounders FC (Eurosport2)

24:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)

Πηγή: sport-fm.gr

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...