Οι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Τα ματς της Super League Σουρωτή αλλά και των ξένων πρωταθλημάτων, ξεχωρίζουν στο τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας.

EΡΤ1

16:30 Basket League: Λαύριο – Προμηθέας

ΕΡΤ2

15:30 Πόλο: Φάληρο – Απόλλων

17:00 Volley League: Hρακλής Χαλκίδος  – ΑΟΠ Κηφισιάς

20:30 Len Champions League πόλο: Ολυμπιακός – Ανόβερο

ΕΡΤ3

15:00 Football League: Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας

Cosmote TV

14.00 Τζιρόνα-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Στουτγκάρδη-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Αμβούργο, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ανόβερο-Μάιντς, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Τσέλσι-Λέστερ, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.15 BBSK-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Τότεναμ-Έβερτον, Premier League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Έιμπαρ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λειψία-Σάλκε, Bundesliga, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (13.01 17:00)

21.30 Νιούκαστλ-Σουόνσι, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (13.01 17:00)

21.45 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Βαλένθια, LaLiga Santander, 19η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Μπολόνια-Ρέτζιο Εμίλια, Lega Basket Serie A, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Μπράγκα-Μπενφίκα, Liga NOS, 18η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.30 Κρίσταλ Πάλας-Μπέρνλι, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.01 17:00)

23.45 Χάντερσφιλντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (13.01 17:00)

00.00 Charlotte Hornets-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

08:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)

13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Dresden, Germany (Eurosport2)

15:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League Σουρωτή Α.Ο Ξάνθη – Πλατανιάς (Novasports3ΗD)

15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)

16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική Μίντλεσμπρο – Φούλαμ (Novasports4HD)

17:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)

17:15 Super League Σουρωτή Aπόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος (Novasports1HD)

17:45 FORMULA E: FIA Championship in Marrakech, Morocco (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Ρεν – Μαρσέιγ (Novasports3HD)

18:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2)

19:00 NCAA College Basketball, Seton Hall – Georgetown (FOX Sports HD)

19:30 Super League Σουρωτή Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports4HD)

21:00 NCAA College Basketball, Xavier – Creighton (FOX Sports HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Μονπελιέ – Μονακό (Novasports1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

22:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)

23:35 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

03:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)

Πηγή: gazzetta.gr

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com