Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος.

Ο Τζοβάρας θα διευθύνει την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την Αναγέννηση, ο Γκάμαρης ορίστηκε στο Αχαρναϊκός-Ολυμπιακός, ενώ ο Φωτιάς θα σφυρίξει στο ματς της ΑΕΚ με τον Απόλλων Λάρισας. 

Αναλυτικά:

Τρίτη (24/10) 
15.00 ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος 
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας) 
Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Στεφούλης (Γρεβενών) 
4ος: Τσετσίλας (Γρεβενών) 

15.00 Κέρκυρα – Σπάρτη 
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς) 
Βοηθοί: Πασχάλης (Ηπείρου), Καραλής (Ηπείρου) 
4ος: Τάσης (Ηπείρου) 

17.15 Λεβαδειακός – Αιγινιακός 
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών) 
Βοηθοί: Κορτέσης (Αθηνών), Νιδριώτης (Αθηνών) 
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών) 

17.15 Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός 
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας) 
Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Καρακώστας (Λάρισας) 
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης) 

19.30 Λαμία – Καλλιθέα 
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων) 
Βοηθοί: Κουρεντάς (Τρικάλων), Νταλούκας (Τρικάλων) 
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας) 

Τετάρτη (25/10) 
15.00 Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός 
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών) 
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Πρέντζας (Δυτικής Αττικής) 
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής) 

15.00 Εργοτέλης – Ξάνθη 
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδεκανήσου) 
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου) 
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου) 

17.15 Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός 
Διαιτητής: Κοδρολαίμης (Ανατολικής Αττικής) 
Βοηθοί: Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Μεσσήνης (Αχαΐας) 
4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας) 

17.15 Άρης – Πανιώνιος 
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας) 
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Δημητριάδης (Καστοριάς) 
4ος: Κοτσάνης (Δράμας) 

17.15 ΑΕΛ – Παναχαϊκή 
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας) 
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βρούζος (Πιερίας) 
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας) 

19.30 Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ 
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης) 
Βοηθοί: Κουλά (Ξάνθης), Έμπλιουκ (Ξάνθης) 
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών) 

Πέμπτη (26/10) 
15.00 Τρίκαλα – Ατρόμητος 
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας) 
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Πάγουρας (Βοιωτίας) 
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας) 

15.00 Αστέρας Τρίπολης – Κισσαμικός 
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας) 
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Παπανικολάου (Κορινθίας) 
4ος: Κακρίδης (Κορινθίας) 

17.15 ΟΦΗ – Πλατανιάς 
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας) 
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου) 
4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου) 

19.30 Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ 
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας) 
Βοηθοί: Δεμερτζής (Πέλλας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής) 
4ος: Σιδηρόπουλος (Πέλλας)

Πηγή: gazzeta.gr

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com