Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής του Κυπέλλου

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας.

Στα ματς που ξεχωρίζουν, ο Κοτσάνης ορίστικε να διευθύνει το Αιγινιακός-ΠΑΟΚ, ο Σωτηριάδης το ΑΟΧ-Κισσαμικός-Ολυμπιακός, ο Μπλάνας το Παναχαϊκή-Παναθηναϊκός και ο Γκαμάρης το Καλλιθέα-ΑΕΚ.  

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Τρίτη (28/11)

15:00 Σπάρτη – Ατρόμητος

Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)

4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

 

15:00 ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Απτόσογλου (Αθηνών)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

 

17:15 Πανσερραϊκός – Ξάνθη

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)

4ος: Μαλουτας (Ημαθίας)

 

17:15 Απόλλων Λάρισας – Λαμία

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)

4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

 

19:30 Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)

 

Τετάρτη (29/11)

15:00 Αιγινιακός – ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

 

17:15 Τρίκαλα – Κέρκυρα

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)

4ος: Τάσης (Ηπείρου)

 

17:15 ΑΟΧ-Κισσαμικός – Ολυμπιακός

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αιναλης (Μακεδονίας)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

 

19:30 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τσικάλων)

Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)

4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

 

19:30 Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)

4ος: Αδαμόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

 

Πέμπτη (30/11)

15:00 Εργοτέλης – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Σινιοράκης (Χανίων)

4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

 

17:15 Παναιγιάλειος – Πανιώνιος

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας)

4ος: Κολυτας (Κέρκυρας)

 

17:15 Απόλλων Πόντου – Λεβαδειακός

Διαιτητής: Φωτιας (Πέλλας)

Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

 

19:30 Καλλιθέα – ΑΕΚ

Διαιτητής: Γκαμάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)

4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

Πηγή: gazzeta.gr

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com