Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (20 – 21/09)

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α΄ και Α΄1 ΕΠΣΛ, αλλά και το Κύπελλο Ερασιτεχνών, για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων.

Σάββατο 20 Σεπτεμβρίου 2014 (16:30)

Α΄ ΕΠΣΛ

Φαλανιακός – Δάφνη Γλαύκης (Καραγιάννης Χρ., Ρεντόπουλος Ι., Ντελέζος Ι.)

Αστραπή Νέας Πολιτείας – Ηρακλής Λάρισας (Βλιώρας Λ., Γκαρέλης Κ., Μάνος Β.)

Αχιλλέας Φαρσάλων – Κεραυνός Παραποτάμου (Μαστοροδήμος Χ., Τσακνάκης Π., Ζάχος Θ.)

Μαχητής Τερψιθέας – Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων (Τσιτσιρίκας Α., Βασιλός Α., Ντούρμα Σ.)

Δαμασιακός – Δόξα Βλαχογιαννίου (Τσιτσανούδης Β., Καρακώστας Α., Δεληγιάννη Α.)

Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Δήμητρα Γιάννουλης (Τζήλος Α., Αναστασίου Γ., Νίκζας Α.)

ΑΕΔ Νίκαιας – Αμπελωνιακός (Αγγελούλης Χ., Τσακνάκη Δ., Δήμου Γ.)

Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Χάλκης (Κορέστης Α., Ακρίβος Κ., Αρχοντής Κ.)

ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Σμόλικας Φαλάνης (Γκάγκας Δ., Παπαδημητρίου Χ., Τσαπράζης Α.)

Κύπελλο ΕΠΣΛ (2ος γύρος)

Γήπεδο Γ. Μητσιμπόνας Β’ (16:00): Αμπελόκηποι – Άγιος Θωμάς (Κεραμίδας Ν., Τσιτρούλης Θ., Τέγος Α.)

Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου 2014 (16:30)

Α΄1 ΕΠΣΛ

Αστέρας Τυρνάβου – Δολιχιακός (Τσακνάκης Π., Γκόγκος Η., Τσαπράζης Α.)

Προοδευτική Βερδικούσιας – Προοδευτική Ανάβρας (Τσιτσιρίκας Α., Ντελέζος Ι., Καραθάνος Ε.)

Δόξα Ομορφοχωρίου – Αναγέννηση Καλοχωρίου (Τζήλος Αθ., Παπαδημητρίου Χ., Δεληγιάννη Α.)

Απόλλων Λάρισας – Κίσσαβος Συκουρίου (Τσιοφλίκη Α., Αναστασίου Γ., Μακρής Κ.)

Δόξα Αργυροπουλίου – ΠΟΕ (Μπουμαρσόπουλος Α., Διαμάντης Θ., Λάκης Μ.)

Νεάπολη Λάρισας – Αετός Αμυγδαλέας (Γιάντσης Δ., Αρχοντής Κ., Δεληγιάννη Ε.)

Συκέα – Δόξα Ραχούλας (Βλιώρας Λ., Ευστρατίου Ε., Διαμαντής Χ.)

Λάρισα 2012 – ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου (Κορέστης Α., Καραμπούλας Θ., Στεργίου Γ.)

Νέες Καρυές – Ακαδημία Τυρνάβου (Μαστοροδήμος Χ., Καρακώστας Α., Ντούρμα Β.)

Κύπελλο ΕΠΣΛ (2ος γύρος) (16:00)

Όλυμπος Γόννων – Κιλελέρ (Δρυστέλλας Αθ., Καραμούστος Α., Καρδούλας Γ.)

Ολυμπιακός Χειμαδίου – Σ.Σ. Ραψάνης (Ακρίβος Κ., Κουμάρογλου Δ., Κουκούλης Α.)

Ναρθάκι – Βούναινα (Σουλιώτης Ν., Δήμου Γ., Ζαχαρός Β.)

Απόλλων Βρυσιών – Αναγέννηση Φαρσάλων (Ρεντόπουλος Ι., Ντίνου Φ., Κοτούμπας Δ.)

Κεραυνός Δένδρων – Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου (Κουρδής Κ., Φακής Γ., Χατζάκης Ε.)

Ατρόμητος Δασοχωρίου – Όλυμπος Καρυάς (Τσιτρούλης Θ., Μουτζουρούφης Α., Γκαραβέλης Ν.)

Πανιώνιος – Ελευθεραί (Βασιλός Α., Γκρέτσης Β., Λυτροσυγκούνης Θ.)




ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com