Ο «χάρτης» των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΛ 2017/18

Δείτε πως ακριβώς διαμορφώνεται ο ποδοσφαιρικός χάρτης της ΕΠΣ Λάρισας κατά κατηγορία, μετά και την ολοκλήρωση των αγωνιστικών υποχρεώσεων όλων των κατηγοριών της ποδοσφαιρικής περίοδου 2016/17.

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

1. Αετός Αμυγδαλέας
2. Αναγέννηση Καλοχωρίου
3. Αστραπή Νέας Πολιτείας
4. Δαμασιακός
5. Δήμητρα Γιάννουλης
6. Δόξα Αργυροπουίου
7. Δόξα Βλαχογιαννίου
8. Δωτιέας Αγιάς
9. Ηρακλής Λάρισς
10. Κίσσαβος Συκουρίου
11. Λάρισα 2012
12. Οικόνομος Τσαριτσάνης
13. ΠΟΕ
14. Σμόλικας Φαλάνης
15. Τύρναβος
16. Φαλανιακός

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

1. Αετός Μακρυχωρίου
2. Αμπελωνιακός
3. Ακαδημία Τυρνάβου
4. Αστέρας Μελισσοχωρίου
5. Αστέρας Τυρνάβου
6. Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων
7. Βούναινα
8. Ελευθεραί
9. Κιλελέρ
10. Μαυροβούνι
11. Μελία
12. Νεάπολη
13. Ολυμπιακός Αμπελιάς
14. Ολύμπικ/Νέες Καρυές
15. Όλυμπος Γόννων
16. Φιλοκτήτης Μελιβοίας

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1. Ακαδημία Φαρσάλων
2. Αμπελόκηποι
3. Αναγέννηση Πουρναρίου
4. Αναγέννηση Πυργετού
5. Αναγέννηση Ζαππείου
6. Αναγέννηση Φαρσάλων
7. Ανθούπολη
8. Άρης Διλόφου
9. Άρης Κουλουρίου
10. Αστέρας Νέου Περιβολίου
11. Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
12. Ατρόμητος Βαμβακούς
13. Δάφνη Γλαύκης
14. Δολιχιακός
15. Δόξα Βαλανίδας
16. Δόξα Ομορφοχωρίου
17. Δόξα Ραχούλας
18. Δόξα Υπέρειας
19. Ελπίς Μεσοχωρίου
20. Ηρακλής Πλατανουλίων
21. Ηρακλής Χάλκης
22. Θερμαϊκός Στομίου
23. Κεραυνός Δένδρων
24. Κεραυνός Δρυμού
25. Λαρισαϊκός
26. Λύκοι
27. Ναρθάκι
28. Ολυμπιακός Χειμαδίου
29. Όλυμπος Καρυάς
30. Παναγροτικός Νίκαιας
31. Πανιώνιος
32. ΠΑΟΛ Αβέρωφ
33. Πελασγιώτιδα
34. Προμηθέας Λάρισας
35. Προοδευτική Ανάβρας
36. Πύρρος Βορειοηπειρωτών
37. Ροδιακός
38. Συκέα
39. Σ.Σ. Ραψάνης
40. Τοξότης Λάρισας
41. Χαραυγή
42. Χείμαρρος Μαρμαρίνης

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1. Αετός Αετολόφου
2. Απόλλων Γαλήνης
3. Αναγέννηση Ευαγγελισμού
4. Ασπίς Αγίου Θωμά
5. Αστραπή Δελερίων
6. Ατρόμητος Δασοχώρι
7. Βρυότοπος
8. Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου
9. Δευκαλίων Κρανιάς
10. Διογένης Λάρισας
11. Δόξα Αρμενίου
12. Εθνικός Ολύμπου
13. Έλαφος
14. Ένωσις Αγίου Γεωργίου Φαρσάλων
15. Ζωοδόχος Πηγή
16. Θύελλα Ελάτειας
17. Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
18. Ιπποκράτης Λάρισας
19. Κεραυνός Παραποτάμου
20. Καλαρρύτες
21. Λάρισα ΄88
22. Μάνδρα
23. Μαρίνος Αντύπας
24. Μαχητής Τερψιθέας
25. Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
26. Μελιβοιακός Μελιβοίας
27. Μύτικας Καλυβίων
28. Μυραϊκός
29. Νίκη Κρήνης
30. Νίκη/Μιχαήλ
31. Όλυμπος Αιγάνης
32. Όλυμπος Πυθίου
33. Ομόνοια Λάρισας
34. Πηνειός Λάρισας
35. Προοδευτική Βερδικούσιας
36. Σταυραετός Σταυρού
37. Φλόγα Ευαγγελισμού

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com