«Παρθενικά» γκολ για Λεοζίνιο, Ζίζιτς & Νούσιο!

Τρεις ποδοσφαιριστές που μέχρι τώρα δεν είχαν βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα σκόραραν στην εκτός έδρας νίκη απέναντι στον Απόλλωνα Πόντου, με το πρώτο τέρμα να είναι και το αυτογκόλ του αμυντικού των γηπεδούχων, Κύρκου.

Συγκεκριμένα, ο Σάλες Λεοζίνιο πέτυχε το 0 – 2 στο 45′, ο Νίκολα Ζίζιτς ανέβασε τον δείκτη του σκορ σε 0 – 3 στο 49ο λεπτό, ενώ τέλος, ο Βαγγέλης Νούσιος διαμόρφωσε το τελικό σκορ στο 71ο λεπτό!

Πιο Αναλυτικά

5 Γκολ: Μάρκο Νούνιτς (Ηρόδοτος (2), Πανιώνιος (2), ΠΑΟΚ).

3 Γκολ: Μίλος Ντέλετιτς (Απόλλων Σμύρνης, Λαμία, ΠΑΣ Γιάννινα), Κενάν Μπαργκάν (Ηρόδοτος (2), Πανιώνιος).

2 Γκολ: Ράικο Μιλοσάβλιεβιτς (Παναιτωλικός, Πανιώνιος).

1 Γκολ: Άντονι Φατιόν (Παναθηναϊκός), Αλεξάντρ Κοέφ (Λεβαδειακός), Νίκος Γκόλιας (ΠΑΣ Γιάννινα), Σάλες Λεοζίνιο (Απόλλων Πόντου), Νίκολα Ζίζιτς (Απόλλων Πόντου), Βαγγέλης Νούσιος (Απόλλων Πόντου).