Πολλά τα γκολ στη Β΄ ΕΠΣΛ

Γκολ και θέαμα και στην 5η Αγωνιστική της Β΄ ΕΠΣ Λάρισας, με το Σάββατο (10/11) να έχουμε αγωνιστική δράση σε 3ο, 4ο και 5ο Όμιλο.

3ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Αιγάνη 5 – 1 Δίας
Ελάτεια 3 – 3 Γόννοι
Καλοχώρι 1 – 1 Χειμάδι
Μαρμαρίνη 5 – 1 Στόμιο
Παραπόταμος 0 – 4 Πυργετός
Σ.Σ. Ραψάνης 11/11 Κουλούρι

Η Βαθμολογία (5η Αγωνιστική)

1. Κουλούρι      10 – 3   12 *
2. Αιγάνη      15 – 5   10
3. Μαρμαρίνη      17 – 8   10
4. Γόννοι      11 – 8   10
5. Πυργετός      16 – 9   9
6. Σ.Σ. Ραψάνης      10 – 6   7 *
7. Χειμάδι      14 – 12   7
8. Παραπόταμος      9 – 10   6
9. Ελάτεια      8 – 15   4
10. Καλοχώρι      7 – 15   4
11. Δίας      7 – 21   3
12. Στόμιο      3 – 15   1

* Αγωνίζονται Κυριακή 11/11, 15:00.

Η Επόμενη (6η) Αγωνιστική

Γόννοι 25/11 Δίας
Χειμάδι 25/11 Αιγάνη
Στόμιο 25/11 Ελάτεια
Πυργετός 25/11 Καλοχώρι
Κουλούρι 25/11 Μαρμαρίνη
Παραπόταμος 25/11 Σ.Σ. Ραψάνης

4ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Διογένης 0 – 2 Ραχούλα
Τερψιθέα 1 – 0 Λάρισα ΄88
Κουτσόχερο 0 – 3 Ιπποκράτης
Αμπελόκηποι 4 – 3 Άγιος Θωμάς
Δένδρα 3 – 0 Δασοχώρι
Μαρίνος Αντύπας 11/11 Μάνδρα
Ρεπό Πανιώνιος

Η Βαθμολογία (5η Αγωνιστική)

1. Ραχούλα      11 – 2   15
2. Πανιώνιος      14 – 2   12 *
3. Δένδρα      11 – 2   12 *
4. Ιπποκράτης      13 – 9   9 *
5. Μάνδρα      12 – 8   9 **
6. Κουτσόχερο      14 – 6   6 *
7. Αμπελόκηποι      7 – 10   6
8. Τερψιθέα      2 – 9   6
9. Λάρισα ΄88      6 – 9   4
10. Δασοχώρι      5 – 9   4 *
11. Άγιος Θωμάς      9 – 16   1
12. Διογένης      3 – 11   1
13. Μαρίνος Αντύπας      2 – 16   0 **

* Έχει κάνει το ρεπό.
** Αγωνίζονται την Κυριακή 11/11, 15:00.

Η Επόμενη (6η) Αγωνιστική

Άγιος Θωμάς 17/11 Μαρίνος Αντύπας
Λάρισα ΄88 18/11 Διογένης
Ιπποκράτης 18/11 Πανιώνιος
Μάνδρα 18/11 Τερψιθέα
Δασοχώρι 18/11 Κουτσόχερο
Δένδρα 18/11 Αμπελόκηποι
Ρεπό Ραχούλα

5ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Τοξότης Λάρισας 1 – 2 Χάλκη
Χαραυγή 0 – 3 Νέο Περιβόλι
Ανθούπολη 1 – 3 Λαρισαϊκός
Αετόλοφος 2 – 2 Ομόνοια
Γλαύκη 0 – 2 Γαλήνη
Πηνειός 11/11 Πελασγιώτιδα
Ρεπό Ομορφοχώρι

Η Βαθμολογία (5η Αγωνιστική)

1. Πελασγιώτιδα      14 – 3   12 **
2. Χάλκη      15 – 8   12
3. Νέο Περιβόλι      11 – 6   10
4. Γαλήνη      5 – 1   10 *
5. Γλαύκη      10 – 2   9 *
6. Ανθούπολη      7 – 6   5 *
7. Ομόνοια      6 – 13   5
8. Τοξότης Λάρισας      9 – 8   4
9. Ομορφοχώρι      8 – 10   4 *
10. Λαρισαϊκός      4 – 5   4 *
11. Αετόλοφος      3 – 6   3
12. Χαραυγή      9 – 15   2
13. Πηνειός      1 – 15   0 **

* Έχει κάνει το ρεπό.
** Αγωνίζονται την Κυριακή 11/11, 15:00.

Η Επόμενη (6η) Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 18/11 Τοξότης Λάρισας
Λαρισαϊκός 18/11 Ομορφοχώρι
Πελασγιώτιδα 18/11 Χαραυγή
Γαλήνη 18/11 Ανθούπολη
Ομόνοια 18/11 Πηνειός
Γλαύκη 18/11 Αετόλοφος
Ρεπό Χάλκη

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...