Τα αποτελέσματα της 2ης ημέρας της πρεμιέρας της Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

Δείτε τα αποτελέσματα της δεύτερης ημέρας της πρεμιέρας της Β΄ ΕΠΣ Λάρισας σε όλους τους Ομίλους.

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Ροδιακός 3 – 1 Βαλανίδα
Βερδικούσια 0 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Ακαδημία Ελασσόνας 2 – 1 Καλύβια
Συκέα 4 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 0 Πλατανούλια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 4  Δρυμός

Η Βαθμολογία (1η Αγωνιστική)

1. Δρυμός      4 – 0   3
2. Συκέα      4 – 1   3
3. Ροδιακός      3 – 1   3
4. Ακαδημία Ελασσόνας      2 – 1   3
5. Ακαδημία Τυρνάβου      1 – 0   3
6. Πλατανούλια      0 – 0   1
7. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση      0 – 0   1
8. Βερδικούσια      0 – 1   0
9. Καλύβια      1 – 2   0
10. Βαλανίδα      1 – 3   0
11. Μεγ. Ελευθεροχώρι      1 – 4   0
12. Αναγέννηση Ευαγγελισμού      0 – 4   0

Η Επόμενη (2η) Αγωνιστική

Δρυμός 13/10 Πλατανούλια
Καλύβια 13/10 Ροδιακός
Συκέα 13/10 Ακαδημία Ελασσόνας
Μεγ. Ελευθεροχώρι 14/10 Βερδικούσια
Βαλανίδα 14/10 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ακαδημία Τυρνάβου 14/10 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

2ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Βασιλή 0 – 1 Ναρθάκι
Βαμβακού 2 – 0 Υπέρεια
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 0 Μυραϊκός
Άγιος Γεώργιος 0 – 1 Χαλκιάδες
Κρήνη 1 – 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ζάππειο 6 – 0 Σταυρός

Η Βαθμολογία (1η Αγωνιστική)

1. Ζάππειο      6 – 0   3
2. Βαμβακού      2 – 0   3
3. Αναγέννηση Φαρσάλων      2 – 1   3
4. Χαλκιάδες      1 – 0   3
5. Ναρθάκι      1 – 0   3
6. Ακαδημία Φαρσάλων      0 – 0   1
7. Μυραϊκός      0 – 0   1
8. Βασιλή      0 – 1   0
9. Άγιος Γεώργιος      0 – 1   0
10. Κρήνη      1 – 2   0
11. Υπέρεια      0 – 2   0
12. Σταυρός      0 – 6   0

Η Επόμενη (2η) Αγωνιστική

Σταυρός 13/10 Αναγέννηση Φαρσάλων
Υπέρεια 13/10 Ζάππειο
Χαλκιάδες 13/10 Κρήνη
Μυραϊκός 13/10 Βαμβακού
Ναρθάκι 13/10 Άγιος Γεώργιος
Ακαδημία Φαρσάλων 14/10 Βασιλή

3ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 3 Γόννοι
Χειμάδι 7 – 1 Δίας
Πυργετός 0 – 2 Ελάτεια
Κουλούρι 3 – 1 Καλοχώρι
Στόμιο 0 – 4 Αιγάνη
Παραπόταμος 1 – 2 Μαρμαρίνη

Η Βαθμολογία (1η Αγωνιστική)

1. Χειμάδι      7 – 1   3
2. Αιγάνη      4 – 0   3
3. Κουλούρι      3 – 1   3
4. Ελάτεια      2 – 0   3
5. Γόννοι      3 – 2   3
6. Μαρμαρίνη      2 – 1   3
7. Παραπόταμος      1 – 2   0
8. Σ.Σ. Ραψάνης      2 – 3   0
9. Πυργετός      0 – 2   0
10. Καλοχώρι      1 – 3   0
11. Στόμιο      0 – 4   0
12. Δίας      1 – 7   0

Η Επόμενη (2η) Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 14/10 Καλοχώρι
Ελάτεια 14/10 Παραπόταμος
Αιγάνη 14/10 Κουλούρι
Δίας 14/10 Πυργετός
Γόννοι 14/10 Στόμιο
Χειμάδι 14/10 Σ.Σ. Ραψάνης

4ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Αμπελόκηποι 2 – 1 Λάρισα ΄88
Μαρίνος Αντύπας 1 – 9 Κουτσόχερο
Άγιος Θωμάς 1 – 2 Πανιώνιος
Δένδρα 1 – 0 Τερψιθέα
Δασοχώρι 1 – 1 Διογένης
Μάνδρα 1 – 2 Ραχούλα
Ρεπό Ιπποκράτης

Η Βαθμολογία (1η Αγωνιστική)

1. Κουτσόχερο      9 – 1   3
2. Αμπελόκηποι      2 – 1   3
3. Πανιώνιος      2 – 1   3
4. Ραχούλα      2 – 1   3
5. Δένδρα      1 – 0   3
6. Δασοχώρι      1 – 1   1
7. Διογένης      1 – 1   1
8. Ιπποκράτης      0 – 0   0 *
9. Τερψιθέα      0 – 1   0
10. Άγιος Θωμάς      1 – 2   0
11. Λάρισα ΄88      1 – 2   0
12. Μάνδρα      1 – 2   0
13. Μαρίνος Αντύπας      1 – 9   0

* Έχει κάνει το ρεπό.

Η Επόμενη (2η) Αγωνιστική

Τερψιθέα 13/10 Κουτσόχερο
Πανιώνιος 13/10 Μαρίνος Αντύπας
Διογένης 13/10 Δένδρα
Ραχούλα 13/10 Άγιος Θωμάς
Λάρισα ΄88 13/10 Μάνδρα
Ιπποκράτης 13/10 Αμπελόκηποι
Ρεπό Δασοχώρι

5ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Αετόλοφος 0 – 2 Νέο Περιβόλι
Πηνειός 0 – 3 Ανθούπολη
Γλαύκη 4 – 2 Χαραυγή
Πελασγιώτιδα 3 – 2 Χάλκη
Ομόνοια 1 – 0 Ομορφοχώρι
Γαλήνη 2 – 1 Τοξότης Λάρισας
Ρεπό Λαρισαϊκός

Η Βαθμολογία (1η Αγωνιστική)

1. Ανθούπολη      3 – 0   3
2. Νέο Περιβόλι      2 – 0   3
3. Γλαύκη      4 – 2   3
4. Πελασγιώτιδα      3 – 2   3
5. Ομόνοια      1 – 0   3
6. Γαλήνη      2 – 1   3
7. Ομορφοχώρι      0 – 1   0
8. Τοξότης Λάρισας      1 – 2   0
9. Χάλκη      2 – 3   0
10. Αετόλοφος      0 – 2   0
11. Χαραυγή      2 – 4   0
12. Πηνειός      0 – 3   0
13. Λαρισαϊκός      0 – 0   0 *

* Έχει κάνει το ρεπό.

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Χαραυγή 14/10 Ανθούπολη
Ομορφοχώρι 14/10 Πηνειός
Τοξότης Λάρισας 14/10 Γλαύκη
Χάλκη 14/10 Ομόνοια
Νέο Περιβόλι 14/10 Πελασγιώτιδα
Λαρισαϊκός 14/10 Αετόλοφος
Ρεπό Γαλήνη

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...