Τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων (21/10) αναμετρήσεων της Β΄ ΕΠΣΛ

Αγωνιστική δράση σε 2ο, 3ο, 4ο και 5ο Όμιλο της Β΄ ΕΠΣ Λάρισας είχαμε την Κυριακή 21/10, 16:00, όπου σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα.

2ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Υπέρεια
Σταυρός 0 – 10 Χαλκιάδες
Ζάππειο 1 – 2 Μυραϊκός
Κρήνη 1 – 3 Ναρθάκι
Βαμβακού 1 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Βασιλή 2 – 1 Άγιος Γεώργιος

Η Βαθμολογία (3η Αγωνιστική)

1. Χαλκιάδες      16 – 2   9
2. Βαμβακού      9 – 0   9
3. Ναρθάκι      9 – 2   9
4. Ζάππειο      8 – 2   6
5. Αναγέννηση Φαρσάλων      6 – 2   6
6. Βασιλή      6 – 3   6
7. Μυραϊκός      2 – 7   4
8. Υπέρεια      1 – 3   3
9. Ακαδημία Φαρσάλων      1 – 5   1
10. Κρήνη      4 – 10   0
11. Άγιος Γεώργιος      2 – 8   0
12. Σταυρός      0 – 20   0

Η Επόμενη (4η) Αγωνιστική

Υπέρεια 03/11 Χαλκιάδες
Μυραϊκός 03/11 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ναρθάκι 03/11 Σταυρός
Ακαδημία Φαρσάλων 03/11 Ζάππειο
Άγιος Γεώργιος 03/11 Κρήνη
Βαμβακού 03/11 Βασιλή

3ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Καλοχώρι 3 – 1 Ελάτεια
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 1 Στόμιο
Παραπόταμος 2 – 0 Δίας
Κουλούρι 2 – 1 Γόννοι
Πυργετός 6 – 1 Χειμάδι
Μαρμαρίνη 2 – 2 Αιγάνη

Η Βαθμολογία (3η Αγωνιστική)

1. Κουλούρι      6 – 2   9
2. Μαρμαρίνη      11 – 4   7
3. Πυργετός      12 – 5   6
4. Παραπόταμος      8 – 3   6
5. Γόννοι      5 – 4   6
6. Αιγάνη      6 – 3   4
7. Σ.Σ. Ραψάνης      6 – 6   4
8. Χειμάδι      10 – 10   3
9. Ελάτεια      4 – 8   3
10. Καλοχώρι      5 – 11   3
11. Στόμιο      1 – 6   1
12. Δίας      3 – 15   0

Η Επόμενη (4η) Αγωνιστική

Ελάτεια 04/11 Αιγάνη
Δίας 04/11 Καλοχώρι
Γόννοι 04/11 Μαρμαρίνη
Χειμάδι 04/11 Παραπόταμος
Στόμιο 04/11 Κουλούρι
Πυργετός 04/11 Σ.Σ. Ραψάνης

4ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Τερψιθέα 0 – 6 Πανιώνιος
Κουτσόχερο 5 – 1 Διογένης
Μαρίνος Αντύπας 1 – 2 Ραχούλα
Άγιος Θωμάς 2 – 2 Λάρισα ΄88
Δασοχώρι 3 – 5 Ιπποκράτης
Αμπελόκηποι 1 – 2 Μάνδρα
Ρεπό Δένδρα

Η Βαθμολογία (3η Αγωνιστική)

1. Πανιώνιος      12 – 1   9
2. Ραχούλα      7 – 2   9
3. Κουτσόχερο      14 – 3   6
4. Ιπποκράτης      8 – 3   6 *
5. Δένδρα      2 – 0   6 *
6. Μάνδρα      7 – 5   6
7. Αμπελόκηποι      3 – 6   3
8. Τερψιθέα      1 – 7   3
9. Δασοχώρι      4 – 6   1 *
10. Λάρισα ΄88      5 – 8   1
11. Άγιος Θωμάς      3 – 7   1
12. Διογένης      2 – 7   1
13. Μαρίνος Αντύπας      2 – 15   0

* Έχει κάνει το ρεπό.

Η Επόμενη (4η) Αγωνιστική

Διογένης 03/11 Πανιώνιος
Ραχούλα 03/11 Τερψιθέα
Λάρισα ΄88 03/11 Μαρίνος Αντύπας
Δασοχώρι 03/11 Αμπελόκηποι
Μάνδρα 03/11 Άγιος Θωμάς
Ιπποκράτης 04/11 Δένδρα
Ρεπό Κουτσόχερο

5ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Γαλήνη 1 – 0 Λαρισαϊκός
Χαραυγή 3 – 3 Ομορφοχώρι
Ανθούπολη 2 – 2 Τοξότης Λάρισας
Πηνειός 0 – 4 Χάλκη
Ομόνοια 2 – 2 Νέο Περιβόλι
Αετόλοφος 0 – 1 Πελασγιώτιδα
Ρεπό Γλαύκη

Η Βαθμολογία (3η) Αγωνιστική

1. Πελασγιώτιδα      8 – 3   9
2. Χάλκη      9 – 4   6
3. Γλαύκη      6 – 2   6 *
4. Γαλήνη      3 – 1   6 *
5. Ανθούπολη      6 – 3   5
6. Ομορφοχώρι      8 – 5   4
7. Νέο Περιβόλι      5 – 6   4
8. Ομόνοια      4 – 5   4
9. Χαραυγή      6 – 8   2
10. Λαρισαϊκός      1 – 2   1 *
11. Αετόλοφος      1 – 4   1
12. Τοξότης Λάρισας      3 – 6   1
13. Πηνειός      1 – 12   0

* Έχει κάνει το ρεπό.

Η Επόμενη (4η) Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 04/11 Ομορφοχώρι
Χάλκη 04/11 Χαραυγή
Νέο Περιβόλι 04/11 Πηνειός
Λαρισαϊκός 04/11 Γλαύκη
Πελασγιώτιδα 04/11 Μαρμαρίνη
Γαλήνη 04/11 Αετόλοφος
Ρεπό Ανθούπολη

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...