Τον βαθμό το Καλοχώρι, τα παράπονα η Μαρμαρίνη…

Δεν είχε νικητή το παιχνίδι στο Καλοχώρι, εκεί όπου η Αναγέννηση ήρθε ισόπαλη με σκορ 2 – 2 με τον Χείμαρρο Μαρμαρίνης για την 13η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Β΄τοπικής κατηγορίας.

Τους είκοσι επτά βαθμούς έφθασε η ομάδα του Γιάννη Μπουρνάκα και συνεχίζει στην τέταρτη θέση της βαθμολογίας, ενώ όπως μας τονίστηκε, δεν θέλησε να δώσει τα στοιχεία από πλευράς Μαρμαρίνης, μία κίνηση διαμαρτυρίας για την απόφαση του α΄βοηθού κ. Τζιμούρτου στο 80ο λεπτό, όπου όπως τονίζουν η φάση ξεκίνησε από οφ σάιντ και ο πρώτος επόπτης δεν σταμάτησε τη φάση…

Στα του αγώνα και στο 25ο λεπτό ο Γιώργος Τσιρώνης με κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μάρκου έδωσε το προβάδισμα στο Καλοχώρι, ενώ στο 35′ η Μαρμαρίνη ισοφάρισε και στο 70ο λεπτό πέτυχε το 1 – 2.

Στο 80ο λεπτό λοιπόν της αναμέτρησης και στη φάση όπου οι φιλοξενούμενοι υποστηρίζουν πως υπήρχε οφ σάιντ, ο Καραπατσακίδης με πλασέ κέρδισε τον αντίπαλο πορτιέρο μέσα από την αντίπαλη περιοχή και διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Αναγέννηση Καλοχωρίου (Γιώργος Χατζής): Δήμος, Ντανίκας, Τσιρώνης Αλ., Μπαλοδήμος, Τσιρώνης Γ., Δούρος, Πλιάτσικας, Ζαβρής (46′ Λούγκος), Μπράτσια, Μάρκου, Μαναός (60′ Καραπατσακίδης).