Το απόλυτο σημείωσαν Βούναινα & Νίκαια!

Διεξήχθη το απόγευμα του Σαββάτου (28/09) η 2η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας, με τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία να έχουν εξαιρετικό ενδιαφέρον…

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Δρυμός 1 – 1 Συκούριο
Ιπποκράτης 2 – 2 Κουλούρι
Βαλανίδα 1 – 0 Βερδικούσια
Μαρμαρίνη 1 – 2 Πανιώνιος
Γόννοι 1 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Σ.Σ. Ραψάνης 3 – 1 Δένδρα
Πελασγιώτιδα 2 – 1 Αιγάνη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 29/09 Ακαδημία Τυρνάβου

Η Βαθμολογία (2η Αγωνιστική)

1. Γόννοι      5 – 1   4
2. Δρυμός      3 – 1   4
3. Κουλούρι      5 – 4   4
4. Πελασγιώτιδα      4 – 3   4
5. Πανιώνιος     4 – 3   4
6. Δένδρα      7 – 2   3
7. Ακαδημία Τυρνάβου      2 – 0   3 *
8. Σ.Σ. Ραψάνης      3 – 3   3
9. Βαλανίδα      1 – 2   3
10. Δήμητρα Γιάννουλης      3 – 3   2
11. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      2 – 2   1 *
12. Ιπποκράτης      4 – 5   1
13. Μαρμαρίνη      3 – 5   0
14. Αιγάνη      2 – 6   0
15. Βερδικούσια      0 – 5   0
16. Συκούριο      4 – 3   -2

* Αγωνίζονται τη Κυριακή (29/09).

Η Επόμενη (3η) Αγωνιστική

Βερδικούσια 05/10 Δρυμός
Συκούριο 06/10 Κουλούρι
Πανιώνιος 06/10 Ιπποκράτης
Δήμητρα Γιάννουλης 06/10 Βαλανίδα
Ακαδημία Τυρνάβου 06/10 Μαρμαρίνη
Αιγάνη 06/10 Γόννοι
Δένδρα 06/10 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πελασγιώτιδα 06/10 Σ.Σ. Ραψάνης

2ος Όμιλος

Συνοπτικά τα Αποτελέσματα

Ναρθάκι 1 – 2 Μελισσοχώρι
Ελευθεραί 0 – 2 Πύρρος
Βαμβακού 0 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Γλαύκη
Βούναινα 4 – 0 Προμηθέας
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Ραχούλα
Γαλήνη 0 – 2 Νίκαια
Λαρισαϊκός 29/09 Υπέρεια

Η Βαθμολογία (2η Αγωνιστική)

1. Βούναινα      5 – 0   6
2. Νίκαια      3 – 0   6
3. Άγιοι Ανάργυροι      2 – 1   4
4. Αστραπή Ν. Πολιτείας      2 – 1   4
5. Πύρρος      3 – 1   4
6. Γλαύκη      4 – 1   3
7. Βαμβακού      2 – 2   3
8. Ελευθεραί      1 – 2   3
9. Υπέρεια      1 – 0   3 *
10. Ραχούλα      1 – 1   3
11. Μελισσοχώρι      2 – 2   3
12. Λαρισαϊκός      1 – 1   1 *
13. Προμηθέας      0 – 5   0
14. Γαλήνη      0 – 3   0
15. Ναρθάκι      2 – 4   0
16. Αναγέννηση Φαρσάλων      0 – 5   0

* Αγωνίζονται τη Κυριακή (29/09).

Η Επόμενη (3η) Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 06/10 Πύρρος
Αστραπή Ν. Πολιτείας 06/10 Ναρθάκι
Γλαύκη 06/10 Ελευθεραί
Υπέρεια 06/10 Βαμβακού
Ραχούλα 06/10 Αγ. Ανάργυροι
Νίκαια 06/10 Λαρισαϊκός
Προμηθέας 06/10 Αναγέννηση Φαρσάλων
Γαλήνη 06/10 Βούναινα

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...