Το πρόγραμμα της 3ης Αγωνιστικής της Α΄, Α΄1 και Β΄ ΕΠΣ Λάρισας. Ξεκινά και η Γ΄ΕΠΣΛ

Το πρόγραμμα της 3ης Αγωνιστικής της Α΄, Α΄1 και Β΄ ΕΠΣ Λάρισας. Ξεκινά και η Γ΄ΕΠΣΛ

Τρίτο Σαββατοκύριακο με τα ερασιτεχνικά σωματεία να βρίσκονται στις επάλξεις με το πρωτάθλημα της Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας να μπαίνει και αυτό σε αγωνιστικούς ρυθμούς.

Αυτό είναι και το τελευταίο Σαββατοκύριακο όπου απλώς θα παρακολουθείτε τα παιχνίδια του τοπικού, καθώς από το επόμενο Σαββατοκύριακο το ArenaLarissa.gr, ετοιμάζεται να ταράξει τα νερά και να δώσει ένα νέο ενδιαφέρον στον θεσμό…

Αξίζει να τονίσουμε πως αναλυτικά το ρεπορτάζ για όλα τα παχνίδια πέραν από το ArenaLarissa.gr, θα μπορείτε να ενημερωθείτε από τη προσεχή Δευτέρα και από τη Ραδιοφωνία Κισσάβου, σε μια ώρα γεμάτη ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

14:00 – 15:00 ο Δημήτρης Πετρωτός θα βρίσκεται στο μικρόφωνο της εκπομπής “Στην Αρένα των τοπικών” με καθημερινούς καλεσμένους από τον χώρο.

Πάμε να δούμε το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

Σάββατο 29/09/2012, 17:00:

Α΄ ΕΠΣΛ

Μελιβοία – Δήμητρα Αγιάς
Αργυροπούλι – Τερψιθέα
Φαλανιακός – Όλυμπος Λάρισας
Δήμητρα Γιάννουλης – Μακρυχώρι
Λαρισαϊκός – Απόλλων Λάρισας
Ηρακλής Χάλκης – Σμόλικας Φαλάνης
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΕΔ Νίκαιας
Καλοχώρι – Βλαχογιάννι

Β΄ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Χειμάδι – Αιγάνη
Ακαδημία Τυρνάβου – Πελασγιώτιδα
Γόννοι – Άρης Λάρισας (γήπεδο Μακρυχωρίου)
Σ.Σ. Ραψάνης – Συκέα
Πλατανούλια – Αστέρας Τυρνάβου
Καλυβίων – Συκούριο
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση – Αστραπή Νέας Πολιτείας

Γ΄ ΕΠΣΛ 2ος Όμιλος

Ευαγγελισμός – Εθνικός Ολύμπου
Δρυμός – Μεγάλο Ελευθεροχώρι
Δομένικο – Βερδικούσια
Βρυότοπος – Γεράνεια
Βουβάλα – Λιβάδι (γήπεδο Αζώρου)

Γ΄ ΕΠΣΛ 3ος Όμιλος

Ελάτεια – Ομόλιο
Καλαρρύτες – Πουρνάρι
Προμηθέας – Ευαγγελισμός
Στόμιο – Διογένης
Χαραυγή – Μελίνα Μερκούρη
Δασοχώρι – Λύκοι

Γ’ ΕΠΣΛ 4ος Όμιλος

Περιβόλι – Άγιος Θωμάς
Ιπποκράτης – Καστρί (Γ. Μητσιμπόνας Β’)

Κυριακή 30/09/2012, 11:00:

Γ΄ ΕΠΣΛ 1ος Όμιλος

Δίλοφο – Υπέρεια
Σταυραετός – Άρης Χαράς
Αμπελιά – Χαλκιάδες
Ζωοδόχος Πηγή – Ακαδημία Αχιλλέα
Αχίλλειο – Άγιος Γεώργιος

Γ΄ ΕΠΣΛ 4ος Όμιλος

Λάρισα 2012 – Κοιλάδα (γήπεδο Γ. Μητσιμπόνας Γ’)

Κυριακή 30/09/2012, 17:00:

Α1΄ ΕΠΣΛ

Νίκη Νίκης – Βουκεφάλας
ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου – Αβέρωφ
Γλαύκη – Αναγέννηση Φαρσάλων
Άγιοι Ανάργυροι – Δαμασιακός
Δολιχιακός – Δευκαλίων Κρανιάς
Ηρακλής Λάρισας – Ροδιακός
Τοξότης Λάρισας – Κουλούρι
Παραπόταμος – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
Ρεπό: Ομορφοχώρι

Β’ ΕΠΣΛ 1ος Όμιλος

Λάρισα ΄88 – Μελία
Ναρθάκι – Ανάβρα
Ομόνοια – Βρυσιά
Ραχούλα – Πανιώνιος
Αρμένιο – Βούναινα
Μαρμαρίνη – Πρωτέας Αχιλλείου
Αμπελόκηποι – Ελευθεριακός
Μελισσοχώρι – Αμυγδαλέα

Β΄ ΕΠΣΛ 2ος Όμιλος

Δυναμό Λάρισας – Δελέρια

Γ΄ ΕΠΣΛ 1ος Όμιλος

Νέες Καρυές – Βαμβακού

Γ΄ ΕΠΣΛ 2ος Όμιλος

Καρυά – Μεσοχώρι

Γ΄ ΕΠΣΛ 4ος Όμιλος

Ελευθεραί – Κυψέλη (γήπεδο Κουτσοχείρου)
Έλαφος – Μυραϊκός
Καλαμάκι – Ανθούπολη

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...