Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (09 – 10/12)

Αγωνιστικών υποχρεώσεων συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας αυτό το διήμερο περιλαμβάνοντας αρκετά ντέρμπι με ιδιαιτερότητες.

Και αυτό το διήμερο λοιπόν περιέχει σημαντικά παιχνίδια, όπου έχουν ώρα έναρξης στις 15:00 το μεσημέρι. Ρεπό αυτό το Σαββατοκύριακο έχει ο 1ος όμιλος της Γ΄τοπικής κατηγορίας.

Σάββατο 09/12 και ώρα 15:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Βλαχογιάννι 09/12 Τύρναβος

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Γόννοι
Αμπελόκηποι 09/12 Κιλελέρ
Νεάπολη 09/12 Αμπελιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 09/12 Ελευθεραί
Μακρυχώρι 09/12 Αγ. Ανάργυροι
Μαυροβούνι 09/12 Καλοχώρι
Αμπελωνιακός 09/12 Ακαδημία Τυρνάβου
Μελία 09/12 Μελισσοχώρι

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Δολιχιακός 09/12 Ροδιακός
 Ευαγγελισμός 09/12  ΠΑΟΛ Αβέρωφ
 Δρυμός 09/12  Λαρισαϊκός
 Καρυά 09/12  Τοξότης Λάρισας
 Πανιώνιος 09/12  Συκέα
 Βαλανίδα 09/12  Πλατανούλια
 Μεσοχώρι 09/12  Δένδρα

3ος Όμιλος

Μαρμαρίνη 09/12 Κουλούρι
Χειμάδι 09/12 Πελασγιώτιδα
Γλαύκη 09/12 Πυργετός
Στόμιο 09/12 Πουρνάρι
Σ.Σ. Ραψάνης 09/12 Πύρρος
Ομορφοχώρι 09/12 Ανάβρα
Νέο Περιβόλι 09/12 Παραπόταμος

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Άγιος Θωμάς 09/12 Μυραϊκός

Κυριακή 10/12 και ώρα 10:30

Ραχούλα 10/12 Ανθούπολη

Κυριακή 10/12 και ώρα 15:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Αργυροπούλι 10/12 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Τσαριτσάνη 10/12 Βούναινα
Δαμασιακός 10/12 Αμυγδαλέα
Ηρακλής Λάρισας 10/12 ΠΟΕ
Σμόλικας Φαλάνης 10/12 Δήμητρα Γιάννουλης
Λάρισα 2012 10/12 Φαλανιακός
Δωτιέας Αγιάς 10/12 Συκούριο

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Υπέρεια 10/12 Δίλοφο
Νίκαια 10/12 Μάνδρα
Ακαδημία Φαρσάλων 10/12 Χαραυγή
Προμηθέας 10/12 Ζάππειο
Ιπποκράτης 10/12 Βαμβακού
Ναρθάκι 10/12 Αναγέννηση Φαρσάλων

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Πηνειός Λάρισας 3 – 0 α.α. Κρανιά
Ακαδημία Ελασσόνας 10/12 Δελέρια
Δασοχώρι 10/12 Μαρίνος Αντύπας
Μεγ. Ελευθεροχώρι 10/12 Βερδικούσια
Ρεπό Καλύβια

3ος Όμιλος

Καλαρρύτες 0 – 3 α.α. Ομόνοια
Διογένης 10/12 Ελάτεια
Γαλήνη 10/12 Αετόλοφος
Αιγάνη 10/12 Λάρισα ΄88
Ρεπό Αρμένιο

 

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com