Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10 – 11/02)

Αγωνιστικών υποχρεώσεων συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας αυτό το διήμερο περιλαμβάνοντας αρκετά ντέρμπι με ιδιαιτερότητες.

Κανένας όμιλος δεν έχει ρεπό αυτό το Σαββατοκύριακο και οι αγώνες έχουν ώρες έναρξης στις 15:15 το μεσημέρι.

Σάββατο 10/02 και ώρα 15:15

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Δωτιέας Αγιάς 10/02 Φαλανιακός
Τύρναβος 10/02 Λάρισα 2012
ΠΟΕ 10/02 Βλαχογιάννι
Αμυγδαλέα 10/02 Ηρακλής Λάρισας
Βούναινα 10/02 Δαμασιακός
Αστραπή Ν. Πολιτείας 10/02 Τσαριτσάνη
Δήμητρα Γιάννουλης 10/02 Αργυροπούλι
Σμόλικας Φαλάνης 10/02 Συκούριο

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

3ος Όμιλος

Ομορφοχώρι 10/02 Παραπόταμος
Σ.Σ. Ραψάνης 10/02 Ανάβρα
Στόμιο 10/02 Πύρρος
Γλαύκη 10/02 Πουρνάρι
Χειμάδι 10/02 Πυργετός
Κουλούρι 10/02 Πελασγιώτιδα
Μαρμαρίνη 10/02 Νέο Περιβόλι

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Κουτσόχερο 10/02 Άγιος Θωμάς
Κρήνη 10/02 Σταυρός
Άγιος Γεώργιος 10/02 Βασιλί
Χαλκιάδες 10/02 Μυραϊκός
Ρεπό Τερψιθέα

2ος Όμιλος

Δελέρια 3 – 0 α.α. Κρανιά
Καλύβια 10/02 Πηνειός Λάρισας
Δασοχώρι 10/02 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ρεπό Ακαδημία Ελασσόνας

Κυριακή 11/02 και ώρα 15:15

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Μελία 11/02 Ακαδημία Τυρνάβου
Καλοχώρι 11/02 Αμπελωνιακός
Αγ. Ανάργυροι 11/02 Μαυροβούνι
Ελευθεραί 11/02 Μακρυχώρι
Αμπελιά 11/02 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Κιλελέρ 11/02 Νεάπολη
Γόννοι 11/02 Αμπελόκηποι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Μελισσοχώρι

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Βαμβακού 11/02 Ζάππειο
Αναγέννηση Φαρσάλων 11/02 Ανθούπολη
Ιπποκράτης 11/02 Μάνδρα
Προμηθέας 11/02 Δίλοφο
Ραχούλα 11/02 Ακαδημία Φαρσάλων
Νίκαια 11/02 Χαραυγή
Υπέρεια 11/02 Ναρθάκι

2ος Όμιλος

Πλατανούλια 11/02 Δένδρα
Συκέα 11/02 Βαλανίδα
Τοξότης Λάρισας 11/02 Πανιώνιος
Λαρισαϊκός 11/02 Καρυά
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 11/02 Δρυμός
Δολιχιακός 11/02 Ευαγγελισμός
Μεσοχώρι 11/02 Ροδιακός

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Μαρίνος Αντύπας 11/02 Βερδικούσια

3ος Όμιλος

Αρμένιο 11/02 Ομόνοια
Λάρισα ΄88 3 – 0 α.α. Καλαρρύτες
Αιγάνη 11/02 Αετόλοφος
Γαλήνη 11/02 Ελάτεια
Ρεπό Διογένης

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com