Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (16 – 17/02)

Επιστροφή στη δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας αυτό το διήμερο (16 – 17/02) περιλαμβάνοντας αρκετά ντέρμπι με ιδιαιτερότητες.

Και αυτό το διήμερο λοιπόν θα έχουμε αγωνιστική δράση που περιέχει σημαντικά παιχνίδια και έχουν ώρα έναρξης στις 15:00 το μεσημέρι.

Ρεπό δεν έχει κανένας όμιλος της Β΄ΕΠΣΛ και έτσι έχουμε πλήρης δράση και αυτό το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του Νομού μας…

Σάββατο 16/02 και ώρα 15:00

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Δήμητρα Γιάννουλης16/02Νίκαια
Προμηθέας16/02Αμπελιά
Μαυροβούνι16/02ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μελισσοχώρι16/02Ανάβρα
Αστραπή Ν. Πολιτείας16/02Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι16/02Μεσοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας16/02Νεάπολη
Βούναινα16/02Πύρρος

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Άγιος Γεώργιος0 – 3 α.α.Ναρθάκι
Κρήνη16/02Χαλκιάδες
Αναγέννηση Φαρσάλων16/02Σταυρός
Βασιλί16/02Ακαδημία Φαρσάλων
Βαμβακού16/02Μυραϊκός
Ζάππειο16/02Υπέρεια

4ος Όμιλος

Διογένης16/02Δασοχώρι

5ος Όμιλος

Νέο Περιβόλι16/02Αετόλοφος
Ομορφοχώρι16/02Ομόνοια
Χαραυγή16/02Γλαύκη
Ανθούπολη3 – 0 α.α.Πηνειός
ΡεπόΛαρισαϊκός

Κυριακή 17/02 και ώρα 11:00

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

3ος Όμιλος

Στόμιο17/02Σ.Σ. Ραψάνης
Χειμάδι17/02Πυργετός
Γόννοι17/02Κουλούρι
Δίας17/02Παραπόταμος
Αιγάνη17/02Μαρμαρίνη
Ελάτεια17/02Καλοχώρι

Κυριακή 17/02 και ώρα 11:30

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Ροδιακός17/02Καλύβια

Κυριακή 17/02 και ώρα 15:00

Α΄ΕΠΣ Λάρισας

Ηρακλής Λάρισας17/02Κιλελέρ
Αργυροπούλι17/02Δωτιέας Αγιάς
Βλαχογιάννι17/02Σμόλικας Φαλάνης
Τύρναβος17/02ΠΟΕ
Αμυγδαλέα17/02Αμπελωνιακός
Φαλανιακός3 – 0 α.α.Συκούριο
Λάρισα 201217/02Αχιλλέας Φαρσάλων
Δαμασιακός17/02Μακρυχώρι

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Ακαδημία Ελασσόνας17/02Συκέα
Βερδικούσια17/02Μεγ. Ελευθεροχώρι
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση17/02Βαλανίδα
Αναγέννηση Ευαγγελισμού17/02Ακαδημία Τυρνάβου
Πλατανούλια17/02Δρυμός

4ος Όμιλος

Ραχούλα17/02Μάνδρα
Λάρισα ’8817/02Αμπελόκηποι
Πανιώνιος17/02Άγιος Θωμάς
Τερψιθέα17/02Δένδρα
Κουτσόχερο17/02Μαρίνος Αντύπας
ΡεπόΙπποκράτης

5ος Όμιλος

Χάλκη17/02Πελασγιώτιδα
Τοξότης Λάρισας17/02Γαλήνη

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...