Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18-19/11)

Αγωνιστικών υποχρεώσεων συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας αυτό το διήμερο περιλαμβάνοντας αρκετά ντέρμπι με ιδιαιτερότητες.

Και αυτό το διήμερο λοιπόν περιέχει σημαντικά παιχνίδια, όπου έχουν ώρα έναρξης στις 15:00 το μεσημέρι.

Σάββατο 18/11 και ώρα 15:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Αμυγδαλέα 18/11 Βούναινα
ΠΟΕ 18/11 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Τύρναβος 18/11 Δήμητρα Γιάννουλης
Φαλανιακός 18/11 Σμόλικας Φαλάνης
Δωτιέας Αγιάς 18/11 Αργυροπούλι
Λάρισα 2012 18/11 Τσαριτσάνη
Βλαχογιάννι 18/11 Δαμασιακός
Συκούριο 18/11 Ηρακλής Λάρισας

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Νίκαια 18/11 Ραχούλα
Υπέρεια 18/11 Προμηθέας
Χαραυγή 18/11 Ιπποκράτης
Ακαδημία Φαρσάλων 18/11 Αναγέννηση Φαρσάλων
Δίλοφο 18/11 Βαμβακού
Μάνδρα 18/11 Ζάππειο
Ανθούπολη 18/11 Ναρθάκι

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Κουτσόχερο 18/11 Άγιος Γεώργιος
Άγιος Θωμάς 18/11 Χαλκιάδες
Τερψιθέα 18/11 Βασιλί
Μυραϊκος 18/11 Σταυρός
Ρεπό Κρήνη

3ος Όμιλος

Ομόνοια 18/11 Αετόλοφος
Καλαρρύτες 18/11 Αιγάνη
Αρμένιο 18/11 Γαλήνη
Διογένης 18/11 Λάρισα ’88
Ρεπό Ελάτεια

Κυριακή 19/11 και ώρα 11:00

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Μαρίνος Αντύπας 19/11 Καλύβια

Κυριακή 19/11 και ώρα 15:00

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Ελευθεραί 19/11 Αμπελιά
Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων 19/11 Κιλελέρ
Καλοχώρι 19/11 Γόννοι
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Μελία 19/11 Αμπελόκηποι
Αμπελωνιακός 19/11 Νεάπολη
Μαυροβούνι 19/11 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελισσοχώρι 19/11 Μακρυχώρι

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Δρυμός 19/11 Καρυά
Ευαγγελισμός 19/11 Πανιώνιος
Ροδιακός 19/11 Βαλανίδα
Δολιχιακός 19/11 Δένδρα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 19/11 Πλατανούλια
Λαρισαϊκός 19/11 Συκέα
Τοξότης Λάρισας 19/11 Μεσοχώρι

3ος Όμιλος

Γλαύκη 19/11 Στόμιο
Χειμάδι 19/11 Σ.Σ. Ραψάνης
Κουλούρι 19/11 Ομορφοχώρι
Μαρμαρίνη 19/11 Παραπόταμος
Πελασγιώτιδα 19/11 Ανάβρα
Πυργετός 19/11 Πύρρος
Πουρνάρι 19/11 Νέο Περιβόλι

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Δασοχώρι 19/11 Πηνειός Λάρισας
Δελέρια 19/11 Βερδικούσια
Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 α.α. Κρανιά
Ρεπό Μεγ. Ελευθεροχώρι

 

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com