Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 – 21/04)

Επιστροφή στη δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας αυτό το διήμερο (20 – 21/04) περιλαμβάνοντας αρκετά ντέρμπι με ιδιαιτερότητες.

Και αυτό το διήμερο λοιπόν θα έχουμε αγωνιστική δράση που περιέχει σημαντικά παιχνίδια και έχουν ώρα έναρξης στις 17:00 το απόγευμα.

Ρεπό δεν έχει κανένας όμιλος της Β΄ΕΠΣΛ και έτσι έχουμε πλήρης δράση και αυτό το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του Νομού μας…

Σάββατο 20/04 και ώρα 17:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Κιλελέρ 20/04 Λάρισα 2012
Φαλανιακός 20/04 Μακρυχώρι
Αμυγδαλέα 20/04 Δαμασιακός
Τύρναβος 20/04 Αχιλλέας Φαρσάλων
Βλαχογιάννι 3 – 0 α.α. Συκούριο
Αργυροπούλι 20/04 Αμπελωνιακός
Ηρακλής Λάρισας 20/04 ΠΟΕ
Δωτιέας Αγιάς 20/04 Σμόλικας Φαλάνης

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Ακαδημία Ελασσόνας 20/04 Βαλανίδα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 20/04 Ακαδημία Τυρνάβου
Καλύβια 20/04 Πλατανούλια
Συκέα 20/04 Δρυμός
Ροδιακός 20/04 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Βερδικούσια 20/04 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

2ος Όμιλος

Βασιλί 20/04 Χαλκιάδες
Μυραϊκός 20/04 Υπέρεια
Ναρθάκι 20/04 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 0 α.α. Σταυρός
Άγιος Γεώργιος 0 – 3 α.α. Ζάππειο
Βαμβακού 20/04 Κρήνη

3ος Όμιλος

Σ. Σ. Ραψάνης 20/04 Αιγάνη
Δίας 20/04 Ελάτεια
Γόννοι 20/04 Καλοχώρι
Χειμάδι 20/04 Μαρμαρίνη
Στόμιο 20/04 Παραπόταμος
Πυργετός 20/04 Κουλούρι

Κυριακή 21/04 και ώρα 11:00

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

4ος Όμιλος

Διογένης 21/04 Τερψιθέα

5ος Όμιλος

Τοξότης Λάρισας 21/04 Χαραυγή
Χάλκη 21/04 Ανθούπολη
Νέο Περιβόλι 21/04 Γλαύκη
Λαρισαϊκός 21/04 Ομόνοια
Πελασγιώτιδα 21/04 Γαλήνη
Ρεπό Πηνειός

Κυριακή 21/04 και ώρα 17:00

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Νεάπολη 21/04 Δήμητρα Γιάννουλης
Πύρρος 21/04 Μεσοχώρι
Βούναινα 21/04 Ελευθεραί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 21/04 Ανάβρα
Αγ. Ανάργυροι 21/04 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 21/04 Αμπελιά
Μελισσοχώρι 21/04 Νίκαια
Μαυροβούνι 21/04 Προμηθέας

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

4ος Όμιλος

Αμπελόκηποι 21/04 Πανιώνιος
Ραχούλα 21/04 Κουτσόχερο
Λάρισα ’88 21/04 Δένδρα
Ιπποκράτης 21/04 Άγιος Θωμάς
Μάνδρα 21/04 Δασοχώρι
Ρεπό Μαρίνος Αντύπας

5ος Όμιλος

Αετόλοφος 21/04 Ομορφοχώρι

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...