Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (22 – 23/04)

Αγωνιστικών υποχρεώσεων συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας αυτό το Σαββατοκύριακο, περιλαμβάνοντας αρκετά ντέρμπι με ιδιαιτερότητες.

Ρεπό δεν έχει κανένας όμιλος αυτό το Σαββατοκύριακο κι έτσι έχουμε γεμάτη αγωνιστική δράση στα γήπεδα της Λάρισας.

Σάββατο 22/04 και ώρα 17:00

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Συκούριο 22/04 Δαμασιακός
Ελευθεραί 22/04 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Ηρακλής Λάρισας
Αμπελωνιακός 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Νέες Καρυές 22/04 Αμπελιά
Ραχούλα 22/04 Βούναινα
Νεάπολη 22/04 Κιλελέρ
Αγ. Ανάργυροι 22/04 Γόννοι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 22/04 Πουρνάρι

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Ακαδημία Τυρνάβου 22/04 Κουλούρι
Πανιώνιος 22/04 Μεσοχώρι
Βαλανίδα 22/04 Δένδρα
Αμπελόκηποι 22/04 Δολιχιακός
Καρυά 22/04 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ροδιακός 22/04 Βερδικούσια
Ρεπό Πλατανούλια

3ος Όμιλος

Μαρμαρίνη 22/04 Στόμιο

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Καλύβια 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Δρυμός 22/04 Νίκη Μιχαήλ
Λιβάδι 3 – 0 α.α. Πύθιο
Συκέα 22/04 Ευαγγελισμός
Δελέρια 22/04 Δασοχώρι
Κρανιά 22/04 Εθνικός Ολύμπου

3ος Όμιλος

Αετόλοφος 22/04 Ιπποκράτης
Πηνειός 22/04 Καλαρρύτες
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Έλαφος
Παραπόταμος 22/04 Λάρισα 88
Γαλήνη 22/04 Πύρρος
Πυργετός 22/04 Ελάτεια

Κυριακή 23/04 και ώρα 11:00

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Άγιος Θωμάς 23/04  Προμηθέας

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

3ος Όμιλος

Μελισσοχώρι 23/04 Ατρόμητοι/Θύελλα

Κυριακή 23/04 και ώρα 15:00

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Διογένης 23/04 Κρήνη

Κυριακή 23/04 και ώρα 16:30

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Αστραπή Ν. Πολιτείας 23/04 Αστέρας Τυρνάβου
ΠΟΕ 23/04 Λάρισα 2012
Αργυροπούλι 23/04 Δωτιέας Αγιάς
Φαλανιακός 23/04 Αχιλλέας Φαρσάλων
Καλοχώρι 23/04 Σμόλικας Φαλάνης
Μακρυχώρι 23/04 Τσαριτσάνη
Βλαχογιάννι 23/04 Αμυγδαλέα
Τύρναβος 23/04 Γιάννουλη

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Χαραυγή 23/04 Ακαδημία Φαρσάλων
Υπέρεια 23/04 Ανθούπολη
Βαμβακού 23/04 Λύκοι
Μυραϊκός 23/04 Τοξότης Λάρισας
Νίκαια 23/04 Μαυροβούνι
Αναγέννηση Φαρσάλων 23/04  Ναρθάκι
Ρεπό Δίλοφο

3ος Όμιλος

Σ.Σ. Ραψάνης 23/04 Αρμένιο
Πελασγιώτιδα 23/04 Ομορφοχώρι
Ανάβρα 23/04 Λαρισαϊκός
Χειμάδι 23/04 Νέο Περιβόλι
Μελία 23/04 Ομόνοια

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Τερψιθέα 23/04 Άγιος Γεώργιος
Σταυρός 0 – 3 α.α. Μάνδρα
Χαλκιάδες 23/04 Ζάππειο
Μαρίνος Αντύπας 23/04 Ζωοδόχος Πηγή




ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com