Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (23 – 24/03)

Επιστροφή στη δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας αυτό το διήμερο (23 – 24/03) περιλαμβάνοντας αρκετά ντέρμπι με ιδιαιτερότητες.

Και αυτό το διήμερο λοιπόν θα έχουμε αγωνιστική δράση που περιέχει σημαντικά παιχνίδια και έχουν ώρα έναρξης στις 16:00 το μεσημέρι.

Ρεπό δεν έχει κανένας όμιλος της Β΄ΕΠΣΛ και έτσι έχουμε πλήρης δράση και αυτό το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του Νομού μας…

Σάββατο 23/03 και ώρα 16:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Κιλελέρ 3 – 0 α.α. Συκούριο
Αχιλλέας Φαρσάλων 23/03 Αμπελωνιακός
Δαμασιακός 23/03 ΠΟΕ
Μακρυχώρι 23/03 Σμόλικας Φαλάνης
Λάρισα 2012 23/03 Δωτιέας Αγιάς
Φαλανιακός 23/03 Ηρακλής Λάρισας
Αμυγδαλέα 23/03 Αργυροπούλι
Τύρναβος 23/03 Βλαχογιάννι

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

3ος Όμιλος

Σ.Σ. Ραψάνης 23/03 Παραπόταμος
Μαρμαρίνη 23/03 Κουλούρι
Καλοχώρι 23/03 Πυργετός
Ελάτεια 23/03 Στόμιο
Αιγάνη 23/03 Χειμάδι
Δίας 23/03 Γόννοι

4ος Όμιλος

Μάνδρα 23/03 Μαρίνος Αντύπας

5ος Όμιλος

Ομόνοια 23/03 Αετόλοφος
Γαλήνη 23/03 Γλαύκη
Πελασγιώτιδα 3 – 0 α.α. Πηνειός
Λαρισαϊκός 23/03 Ανθούπολη
Νέο Περιβόλι 23/03 Χαραυγή
Χάλκη 23/03 Τοξότης Λάρισας
Ρεπό Ομορφοχώρι

Κυριακή 24/03 και ώρα 11:00

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Ακαδημία Ελασσόνας 24/03 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Δρυμός 24/03 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Πλατανούλια 24/03 Βερδικούσια
Ακαδημία Τυρνάβου 24/03 Ροδιακός
Βαλανίδα 24/03 Συκέα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 24/03 Καλύβια

4ος Όμιλος

Ιπποκράτης 24/03 Κουτσόχερο

Κυριακή 24/03 και ώρα 16:00

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Αγ. Ανάργυροι 24/03 Δήμητρα Γιάννουλης
Αστραπή Ν. Πολιτείας 24/03 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελισσοχώρι 24/03 Βούναινα
Μαυροβούνι 24/03 Πύρρος
Προμηθέας 24/03 Νεάπολη
Νίκαια 24/03 Μεσοχώρι
Αμπελιά 24/03 Ελευθεραί
Ανάβρα 24/03 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Βασιλί 24/03 Ζάππειο
Σταυρός 0 – 3 α.α. Κρήνη
Αναγέννηση Φαρσάλων 24/03 Βαμβακού
Υπέρεια 3 – 0 α.α. Άγιος Γεώργιος
Χαλκιάδες 24/03 Ακαδημία Φαρσάλων
Μυραϊκός 24/03 Ναρθάκι

4ος Όμιλος

Άγιος Θωμάς 24/03 Αμπελόκηποι
Δασοχώρι 24/03 Δένδρα
Λάρισα ’88 24/03 Τερψιθέα
Ραχούλα 24/03 Διογένης
Ρεπό Πανιώνιος

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...