Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (04-05/11)

Αγωνιστικών υποχρεώσεων συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας αυτό το διήμερο περιλαμβάνοντας αρκετά ντέρμπι με ιδιαιτερότητες.

Και αυτό το διήμερο λοιπόν περιέχει σημαντικά παιχνίδια, όπου έχουν ώρα έναρξης στις 15:00 το μεσημέρι. Μάλιστα, ρεπό αυτό το Σαββατοκύριακο έχει μόνον ο 3ος όμιλος της Γ΄τοπικής κατηγορίας.

Σάββατο 04/11 και ώρα 15:00

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας

Ελευθεραί 04/11 Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων
Αμπελιά 04/11  Καλοχώρι
Κιλελέρ 04/11 Ακαδημία Τυρνάβου
Γόννοι 04/11 Μελία
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Αμπελωνιακός
Αμπελόκηποι 04/11 Μαυροβούνι
Νεάπολη 04/11 Μακρυχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 04/11 Μελισσοχώρι

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Προμηθέας 04/11 Ραχούλα
Ιπποκράτης 04/11 Νίκαια
Αναγέννηση Φαρσάλων 04/11 Υπέρεια
Βαμβακού 04/11 Χαραυγή
Ζάππειο 04/11 Ακαδημία Φαρσάλων
Ανθούπολη 04/11 Δίλοφο
Ναρθάκι 04/11 Μάνδρα

2ος Όμιλος

Βαλανίδα 04/11 Δρυμός
Δένδρα 04/11 Ευαγγελισμός
Πλατανούλια 04/11 Ροδιακός
Συκέα 04/11 Δολιχιακός
Τοξότης Λάρισας 04/11 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μεσοχώρι 04/11 Λαρισαϊκός

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Βασιλί 04/11 Μυραϊκός

Κυριακή 05/11 και ώρα 11:30

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

2ος Όμιλος

Πανιώνιος 05/11 Καρυά

Κυριακή 05/11 και ώρα 15:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Αμυγδαλέα 05/11 ΠΟΕ
Βούναινα 05/11 Τύρναβος
Ασταπή Ν. Πολιτείας 05/11 Φαλανιακός
Δήμητρα Γιάννουλης 05/11 Δωτιέας Αγιάς
Σμόλικας Φαλάνης 05/11 Λάρισα 2012
Αργυροπούλι 05/11 Βλαχογιάννι
Τσαριτσάνη 05/11 Ηρακλής Λάρισας
Δαμασιακός 05/11 Συκούριο

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

3ος Όμιλος

Σ.Σ. Ραψάνης 05/11 Στόμιο
Ομορφοχώρι 05/11 Γλαύκη
Παραπόταμος 05/11 Χειμάδι
Ανάβρα 05/11 Κουλούρι
Πύρρος 05/11 Μαρμαρίνη
Πουρνάρι 05/11 Πελασγιώτιδα
Νέο Περιβόλι 05/11 Πυργετός

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Άγιος Γεώργιος 05/11 Τερψιθέα
Χαλκιάδες 05/11 Σταυρός
Κρήνη 05/11 Άγιος Θωμάς
Ρεπό Κουτσόχερο

2ος Όμιλος

Μεγ. Ελευθεροχώρι 05/11 Δασοχώρι
Κρανιά 0 – 3 α.α. Δελέρια
Πηνειός Λάρισας 05/11 Καλύβια
Βερδικούσια 05/11 Μαρίνος Αντύπας
Ρεπό Ακαδημία Ελασσόνας

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com