Oι αθλητικές μεταδόσεις στην τηλεόραση

Η ματσάρα για το Champions League Ρεάλ Μαδρίτης – Παρί Σεν Ζερμέν, συγκεντρώνει όλα τα βλέμματα των φιλάθλων στην τηλεόραση

EΡΤ1

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League

ΕΡΤ2

09:00-10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

10:00-12:00 ΧΟΚΕΪ (Γ) | ΚΟΡΕΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)

12:00-13:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ | 1000μ. (Γ) – ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ) (ΖΑΠΙΝΓΚ)

12:55-15:00 ΔΙΑΘΛΟ | 15 χλμ ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ (Γ), (Ζ) (ΖΑΠΙΝΓΚ)

15:00-16:30 ΧΟΚΕΪ (Α) | ΗΠΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ (Ζ)

17:00 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EUROBASKET ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

02:00-03:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ | ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ).

 

03:30-06:55 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ | ΖΕΥΓΑΡΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)

Cosmote TV

12.00 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Παναθηναϊκός Superfoods-Γυμναστικός Λάρισας Φάρος, Stoiximan.gr Basket League, 16η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Τρεντίνο-Ζάξα, CEV Champions League Βόλεϊ, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική ανδρών LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Πόρτο-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 ATP 500 ABN Amro World Tennis, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

03.00 Boston Celtics-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Novasports

09:30 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

10:30 NORDIC COMBINED SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:45 SPEED SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 OLYMPIC GAMES: Winter Olympic Games (Eurosport2)

13:15 BIATHLON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

15:15 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 CYCLING: Tour of Andalusia, Spain (Eurosport2)

18:00 CYCLING: Tour of the Algarve, Portugal (Eurosport2)

02:00 NCAA College Basketball, Providence – Villanova (FOX Sports HD)

02:40 SKELETON: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ALPINE SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

05:00 ICE HOCKEY: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport2)

05:30 FIGURE SKATING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:30 SNOWBOARD: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:20 CROSS-COUNTRY SKIING: Winter Olympic Games in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

  ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EUROBASKET ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ 2019): ΕΛΛΑΔΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ   Ζωντανή μετάδοση  

Πηγή: gazzeta.gr

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...