Α΄2 ΕΣΚΑΘ 2016 – 2017

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΕΣ ΜΠΑΣΚΕΤ

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (9η Αγωνιστική)

1. Κεραυνός Λάρισας   17
2. Φοίβος Γιάννουλης   17
3. Αιολικός Βόλου   15
4. Μύτικας Λάρισας   14
5. Νίκαια 2012   13 ***
6. Μεταμόρφωση Βόλου   12
7. Κένταυρος Ζαγοράς   12
8. Σκιάθος   11
9. ΑΣ Φαρσάλων   10 ***
10. BC Βόλος   10

* Η Μεταμόρφωση Βόλου έχει -1 από πέρυσι.
** Εκρεμμεί η 9η Αγωνιστική.
*** Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

1η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης 65 – 57 BC Βόλος
Αιολικός Βόλου 63 – 55 Κένταυρος Ζαγοράς
Σκιάθος 53 – 61 Κεραυνός Λάρισας
Νίκαια 2012 54 – 63 ΑΣ Φαρσάλων
Μεταμόρφωση Βόλου 79 – 60 Μύτικας Λάρισας

2η Αγωνιστική

Μύτικας Λάρισας 48 – 57 Νίκαια 2012
ΑΣ Φαρσάλων 60 – 50 Σκιάθος
Κεραυνός Λάρισας 68 – 46 Αιολικός Βόλου
Κένταυρος Ζαγοράς 73 – 84 Φοίβος Γιάννουλης
BC Βόλος 48 – 61 Μεταμόρφωση Βόλου

3η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης 41 – 55 Κεραυνός Λάρισας
Αιολικός Βόλου 56 – 49 ΑΣ Φαρσάλων
Σκιάθος 55 – 51 Μύτικας Λάρισας
Νίκαια 2012 71 – 67 Μεταμόρφωση Βόλου
BC Βόλος 52 – 65 Κένταυρος Ζαγοράς

4η Αγωνιστική

Νίκαια 2012 71 – 50 BC Βόλος
Μεταμόρφωση Βόλου 81 – 62 Σκιάθος
Μύτικας Λάρισας 75 – 65 Αιολικός Βόλου
ΑΣ Φαρσάλων 57 – 58 Φοίβος Γιάννουλης
Κεραυνός Λάρισας 80 – 67 Κένταυρος Ζαγοράς

5η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης 59 – 58 (50-50 κ.α.) Μύτικας Λάρισας
Αιολικός Βόλου 39 – 46 Μεταμόρφωση Βόλου
Σκιάθος 56 – 41 Νίκαια 2012
Κένταυρος Ζαγοράς 61 – 59 (52-52κ.α.) ΑΣ Φαρσάλων
BC Βόλος 39 – 85 Κεραυνός Λάρισας

6η Αγωνιστική

Σκιάθος 44 – 54 BC Βόλος
Νίκαια 2012 50 – 52 Αιολικός Βόλου
Μεταμόρφωση Βόλου 60 – 61 Φοίβος Γιάννουλης
Μύτικας Λάρισας 71 – 56 Κένταυρος Ζαγοράς
ΑΣ Φαρσάλων 55 – 78 Κεραυνός Λάρισας

7η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης 50 – 47 Νίκαια 2012
Αιολικός Βόλου 60 – 53 Σκιάθος
Κεραυνός Λάρισας 51 – 55 Μύτικας Λάρισας
Κένταυρος Ζαγοράς 89 – 85 (77-77 κ.α.) Μεταμόρφωση Βόλου
BC Βόλος 58 – 49 ΑΣ Φαρσάλων

8η Αγωνιστική

Αιολικός Βόλου 69 – 62 BC Βόλος
Φοίβος Γιάννουλης 75 – 39 Σκιάθος
Νίκαια 2012 73 – 53 Κένταυρος Ζαγοράς
Μεταμόρφωση Βόλου 59 – 61 Κεραυνός Λάρισας
Μύτικας Λάρισας 69 – 44 ΑΣ Φαρσάλων

9η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης -/- Αιολικός Βόλου
ΑΣ Φαρσάλων -/- Μεταμόρφωση Βόλου
Κεραυνός Λάρισας -/- Νίκαια 2012
Κένταυρος Ζαγοράς -/- Σκιάθος
BC Βόλος -/- Μύτικας Λάρισας

2ος Γύρος

10η Αγωνιστική

BC Βόλος 58 – 84 Φοίβος Γιάννουλης
Κένταυρος Ζαγοράς 53 – 68 Αιολικός Βόλου
Κεραυνός Λάρισας 67 – 38 Σκιάθος
ΑΣ Φαρσάλων Αναβ. Νίκαια 2012
Μύτικας Λάρισας 60 – 52 Μεταμόρφωση Βόλου

11η Αγωνιστική

Νίκαια 2012 -/- Μύτικας Λάρισας
Σκιάθος -/- ΑΣ Φαρσάλων
Αιολικός Βόλου -/- Κεραυνός Λάρισας
Φοίβος Γιάννουλης -/- Κένταυρος Ζαγοράς
Μεταμόρφωση Βόλου -/- BC Βόλος

12η Αγωνιστική

Κεραυνός Λάρισας -/- Φοίβος Γιάννουλης
ΑΣ Φαρσάλων -/- Αιολικός Βόλου
Μύτικας Λάρισας -/- Σκιάθος
Μεταμόρφωση Βόλου -/- Νίκαια 2012
Κένταυρος Ζαγοράς -/- BC Βόλος

13η Αγωνιστική

BC Βόλος -/- Νίκαια 2012
Σκιάθος -/- Μεταμόρφωση Βόλου
Αιολικός Βόλου -/- Μύτικας Λάρισας
Φοίβος Γιάννουλης -/- ΑΣ Φαρσάλων
Κένταυρος Ζαγοράς -/- Κεραυνός Λάρισας

14η Αγωνιστική

Μύτικας Λάρισας -/- Φοίβος Γιάννουλης
Μεταμόρφωση Βόλου -/- Αιολικός Βόλου
Νίκαια 2012 -/- Σκιάθος
ΑΣ Φαρσάλων -/- Κένταυρος Ζαγοράς
Κεραυνός Λάρισας -/- BC Βόλος

15η Αγωνιστική

BC Βόλος -/- Σκιάθος
Αιολικός Βόλου -/- Νίκαια 2012
Φοίβος Γιάννουλης -/- Μεταμόρφωση Βόλου
Κένταυρος Ζαγοράς -/- Μύτικας Λάρισας
Κεραυνός Λάρισας -/- ΑΣ Φαρσάλων

16η Αγωνιστική

Νίκαια 2012 -/- Φοίβος Γιάννουλης
Σκιάθος -/- Αιολικός Βόλου
Μύτικας Λάρισας -/- Κεραυνός Λάρισας
Μεταμόρφωση Βόλου -/- Κένταυρος Ζαγοράς
ΑΣ Φαρσάλων -/- BC Βόλος

17η Αγωνιστική

BC Βόλος -/- Αιολικός Βόλου
Φοίβος Γιάννουλης -/- Σκιάθος
Κένταυρος Ζαγοράς -/- Νίκαια 2012
Κεραυνός Λάρισας -/- Μεταμόρφωση Βόλου
ΑΣ Φαρσάλων -/- Μύτικας Λάρισας

18η Αγωνιστική

Αιολικός Βόλου -/- Φοίβος Γιάννουλης
Μεταμόρφωση Βόλου -/- ΑΣ Φαρσάλων
Νίκαια 2012 -/- Κεραυνός Λάρισας
Σκιάθος -/- Κένταυρος Ζαγοράς
Μύτικας Λάρισας -/- BC Βόλος

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΑ - ΜΠΑΣΚΕΤ

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (9η Αγωνιστική)

1. Σπάρτακος Λάρισας   18
2. Φαλώρεια   17
3. Γόμφοι Τρικάλων   16
4. Άρης Τρικάλων   13
5. Ακαδημία Σπορτ Λάρισας   13
6. Μάγοι Τρικάλων   13
7. Πελασγοί Μεγ. Καλυβίων   12 *
8. ΓΣ Τυρνάβου   11
9. Κρόνος Τρικάλων   10
10. ΓΣ Φύλλου   9 *

* ΓΣ Φύλλου – Πελασγοί έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
** Εκρεμμεί η 9η Αγωνιστική.

1η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων 62 – 60 Κρόνος
 ΓΣ Φύλλου Διακοπή Πελασγοί
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 47 – 54 Σπάρτακος
Φαλώρεια 85 – 56 ΓΣ Τυρνάβου
Άρης Τρικάλων 79 – 74 Γόμφοι

2η Αγωνιστική

Γόμφοι 87 – 84 Φαλώρεια
ΓΣ Τυρνάβου 46 – 51 Ακαδημία Σπορτ Λάρισας
Σπάρτακος 76 – 39 ΓΣ Φύλλου
Πελασγοί 61 – 60 Μάγοι Τρικάλων
Κρόνος 52 – 69 Άρης Τρικάλων

3η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων 53 – 90 Σπάρτακος
ΓΣ Φύλλου 58 – 77 ΓΣ Τυρνάβου
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 57 – 60 (52-52 κ.α.) Γόμφοι
Φαλώρεια 61 – 41 Άρης Τρικάλων
Κρόνος 49 – 56 Πελασγοί

4η Αγωνιστική

Φαλώρεια 58 – 41 Κρόνος
Άρης Τρικάλων 64 – 53 Ακαδημία Σπορτ Λάρισας
Γόμφοι 81 – 49 ΓΣ Φύλλου
ΓΣ Τυρνάβου 54 – 60 (45-45 κ.α.) Μάγοι Τρικάλων
Σπάρτακος 73 – 32 Πελασγοί

5η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων 60 – 67 Γόμφοι
ΓΣ Φύλλου 45 – 53 Άρης Τρικάλων
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 46 – 64 Φαλώρεια
Πελασγοί 52 – 60 (48-48 κ.α.) ΓΣ Τυρνάβου
Κρόνος 51 – 90 Σπάρτακος

6η Αγωνιστική

Ακαδημία Σπορτ Λάρισα 56 – 28 Κρόνος
Φαλώρεια 73 – 34 ΓΣ Φύλλου
Άρης Τρικάλων 53 – 59 Μάγοι Τρικάλων
Γόμφοι 68 – 50 Πελασγοί
ΓΣ Τυρνάβου 40 – 80 Σπάρτακος

7η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων 64 – 71 Φαλώρεια
ΓΣ Φύλλου 38 – 64 Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
Σπάρτακος Λάρισας 80 – 61 Γόμφοι
Πελασγοί 49 – 48 Άρης Τρικάλων
Κρόνος 67 – 61 ΓΣ Τυρνάβου

8η Αγωνιστική

ΓΣ Φύλλου 64 – 59 (57-57 κ.α.) Κρόνος
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 59 – 57 Μάγοι Τρικάλων
Φαλώρεια 67 – 63 Πελασγοί
Άρης Τρικάλων 35 – 63 Σπάρτακος
Γόμφοι 75 – 44 ΓΣ Τυρνάβου

9η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων -/- ΓΣ Φύλλου
ΓΣ Τυρνάβου -/- Άρης Τρικάλων
Σπάρτακος -/- Φαλώρεια
Πελασγοί -/- Ακαδημία Σπορτ Λάρισας
Κρόνος -/- Γόμφοι

2ος Γύρος

10η Αγωνιστική

Κρόνος 50 – 78 Μάγοι Τρικάλων
Πελασγοί 65 – 61 ΓΣ Φύλλου
Σπάρτακος 74 – 48 Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
ΓΣ Τυρνάβου 55 – 64 Φαλώρεια
Γόμφοι 81 – 49 Άρης Τρικάλων

11η Αγωνιστική

Φαλώρεια -/- Γόμφοι
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας -/- ΓΣ Τυρνάβου
ΓΣ Φύλλου -/- Σπάρτακος
Μάγοι Τρικάλων -/- Πελασγοί
Άρης Τρικάλων -/- Κρόνος

12η Αγωνιστική

Σπάρτακος -/- Μάγοι Τρικάλων
ΓΣ Τυρνάβου -/- ΓΣ Φύλλου
Γόμφοι -/- Ακαδημία Σπορτ Λάρισας
Άρης Τρικάλων -/- Φαλώρεια
Πελασγοί -/- Κρόνος

13η Αγωνιστική

Κρόνος -/- Φαλώρεια
Ακαδημία Σπορτ Λάρισα -/- Άρης Τρικάλων
ΓΣ Φύλλου -/- Γόμφοι
Μάγοι Τρικάλων -/- ΓΣ Τυρνάβου
Πελασγοί -/- Σπάρτακος

14η Αγωνιστική

Γόμφοι -/- Μάγοι Τρικάλων
Άρης Τρικάλων -/- ΓΣ Φύλλου
Φαλώρεια -/- Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
ΓΣ Τυρνάβου -/- Πελασγοί
Σπάρτακος -/- Κρόνος

15η Αγωνιστική

Κρόνος -/- Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
ΓΣ Φύλλου -/- Φαλώρεια
Μάγοι Τρικάλων -/- Άρης Τρικάλων
Πελασγοί -/- Γόμφοι
Σπάρτακος -/- ΓΣ Τυρνάβου

16η Αγωνιστική

Φαλώρεια -/- Μάγοι Τρικάλων
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας -/- ΓΣ Φύλλου
Γόμφοι -/- Σπάρτακος
Άρης Τρικάλων -/- Πελασγοί
ΓΣ Τυρνάβου -/- Κρόνος

17η Αγωνιστική

Κρόνος -/- ΓΣ Φύλλου
Μάγοι Τρικάλων -/- Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
Πελασγοί -/- Φαλώρεια
Σπάρτακος -/- Άρης Τρικάλων
ΓΣ Τυρνάβου -/- Γόμφοι

18η Αγωνιστική

ΓΣ Φύλλου -/- Μάγοι Τρικάλων
Άρης Τρικάλων -/- ΓΣ Τυρνάβου
Φαλώρεια -/- Σπάρτακος
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας -/- Πελασγοί
Γόμφοι -/- Κρόνος