Α΄2 ΕΣΚΑΘ 2016 – 2017

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (17η Αγωνιστική)

1. Κεραυνός Λάρισας   33
2. Φοίβος Γιάννουλης   28 *
3. Μεταμόρφωση Βόλου   26
4. Αιολικός Βόλου   25 *
5. Νίκαια 2012   24
6. Μύτικας Λάρισας   24
7. Κένταυρος Ζαγοράς   24
8. ΑΣ Φαρσάλων   23
9. BC Βόλος   21
10. Σκιάθος   19 *

* Η Μεταμόρφωση Βόλου έχει -1 από πέρυσι.
** Σκιάθος – Αιολικός και Σκιάθος – Φοίβος Γιάννουλης έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

1η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης 65 – 57 BC Βόλος
Αιολικός Βόλου 63 – 55 Κένταυρος Ζαγοράς
Σκιάθος 53 – 61 Κεραυνός Λάρισας
Νίκαια 2012 54 – 63 ΑΣ Φαρσάλων
Μεταμόρφωση Βόλου 79 – 60 Μύτικας Λάρισας

2η Αγωνιστική

Μύτικας Λάρισας 48 – 57 Νίκαια 2012
ΑΣ Φαρσάλων 60 – 50 Σκιάθος
Κεραυνός Λάρισας 68 – 46 Αιολικός Βόλου
Κένταυρος Ζαγοράς 73 – 84 Φοίβος Γιάννουλης
BC Βόλος 48 – 61 Μεταμόρφωση Βόλου

3η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης 41 – 55 Κεραυνός Λάρισας
Αιολικός Βόλου 56 – 49 ΑΣ Φαρσάλων
Σκιάθος 55 – 51 Μύτικας Λάρισας
Νίκαια 2012 71 – 67 Μεταμόρφωση Βόλου
BC Βόλος 52 – 65 Κένταυρος Ζαγοράς

4η Αγωνιστική

Νίκαια 2012 71 – 50 BC Βόλος
Μεταμόρφωση Βόλου 81 – 62 Σκιάθος
Μύτικας Λάρισας 75 – 65 Αιολικός Βόλου
ΑΣ Φαρσάλων 57 – 58 Φοίβος Γιάννουλης
Κεραυνός Λάρισας 80 – 67 Κένταυρος Ζαγοράς

5η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης 59 – 58 (50-50 κ.α.) Μύτικας Λάρισας
Αιολικός Βόλου 39 – 46 Μεταμόρφωση Βόλου
Σκιάθος 56 – 41 Νίκαια 2012
Κένταυρος Ζαγοράς 61 – 59 (52-52κ.α.) ΑΣ Φαρσάλων
BC Βόλος 39 – 85 Κεραυνός Λάρισας

6η Αγωνιστική

Σκιάθος 44 – 54 BC Βόλος
Νίκαια 2012 50 – 52 Αιολικός Βόλου
Μεταμόρφωση Βόλου 60 – 61 Φοίβος Γιάννουλης
Μύτικας Λάρισας 71 – 56 Κένταυρος Ζαγοράς
ΑΣ Φαρσάλων 55 – 78 Κεραυνός Λάρισας

7η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης 50 – 47 Νίκαια 2012
Αιολικός Βόλου 60 – 53 Σκιάθος
Κεραυνός Λάρισας 51 – 55 Μύτικας Λάρισας
Κένταυρος Ζαγοράς 89 – 85 (77-77 κ.α.) Μεταμόρφωση Βόλου
BC Βόλος 58 – 49 ΑΣ Φαρσάλων

8η Αγωνιστική

Αιολικός Βόλου 69 – 62 BC Βόλος
Φοίβος Γιάννουλης 75 – 39 Σκιάθος
Νίκαια 2012 73 – 53 Κένταυρος Ζαγοράς
Μεταμόρφωση Βόλου 59 – 61 Κεραυνός Λάρισας
Μύτικας Λάρισας 69 – 44 ΑΣ Φαρσάλων

9η Αγωνιστική

Φοίβος Γιάννουλης 55 – 48 Αιολικός Βόλου
ΑΣ Φαρσάλων 54 – 64 Μεταμόρφωση Βόλου
Κεραυνός Λάρισας 67 – 38 Νίκαια 2012
Κένταυρος Ζαγοράς 79 – 70 Σκιάθος
BC Βόλος 61 – 52 Μύτικας Λάρισας

2ος Γύρος

10η Αγωνιστική

BC Βόλος 58 – 84 Φοίβος Γιάννουλης
Κένταυρος Ζαγοράς 53 – 68 Αιολικός Βόλου
Κεραυνός Λάρισας 67 – 38 Σκιάθος
ΑΣ Φαρσάλων 67 – 59 Νίκαια 2012
Μύτικας Λάρισας 60 – 52 Μεταμόρφωση Βόλου

11η Αγωνιστική

Νίκαια 2012 56 – 50 Μύτικας Λάρισας
Σκιάθος 72 – 42 ΑΣ Φαρσάλων
Αιολικός Βόλου 46 – 82 Κεραυνός Λάρισας
Φοίβος Γιάννουλης 68 – 58 Κένταυρος Ζαγοράς
Μεταμόρφωση Βόλου 67 – 54 BC Βόλος

12η Αγωνιστική

Κεραυνός Λάρισας 72 – 63 Φοίβος Γιάννουλης
ΑΣ Φαρσάλων 68 – 63 Αιολικός Βόλου
Μύτικας Λάρισας 59 – 49 Σκιάθος
Μεταμόρφωση Βόλου 55 – 67 Νίκαια 2012
Κένταυρος Ζαγοράς 67 – 61 BC Βόλος

13η Αγωνιστική

BC Βόλος 58 – 54 Νίκαια 2012
Σκιάθος 62 – 81 Μεταμόρφωση Βόλου
Αιολικός Βόλου 65 – 56 Μύτικας Λάρισας
Φοίβος Γιάννουλης 60 – 37 ΑΣ Φαρσάλων
Κένταυρος Ζαγοράς 63 – 80 Κεραυνός Λάρισας

14η Αγωνιστική

Μύτικας Λάρισας 46 – 60 Φοίβος Γιάννουλης
Μεταμόρφωση Βόλου 74 – 49 Αιολικός Βόλου
Σκιάθος 20 – 0 α.α. Νίκαια 2012
ΑΣ Φαρσάλων 62 – 46 Κένταυρος Ζαγοράς
Κεραυνός Λάρισας 84 – 50 BC Βόλος

15η Αγωνιστική

BC Βόλος 43 – 46 Σκιάθος
Αιολικός Βόλου 68 – 48 Νίκαια 2012
Φοίβος Γιάννουλης 52 – 63 Μεταμόρφωση Βόλου
Κένταυρος Ζαγοράς 70 – 62 (59-59 κ.α.) Μύτικας Λάρισας
Κεραυνός Λάρισας 64 – 29 ΑΣ Φαρσάλων

16η Αγωνιστική

Νίκαια 2012 68 – 64 Φοίβος Γιάννουλης
Σκιάθος Αναβ. Αιολικός Βόλου
Μύτικας Λάρισας 63 – 77 Κεραυνός Λάρισας
Μεταμόρφωση Βόλου 73 – 63 Κένταυρος Ζαγοράς
ΑΣ Φαρσάλων 72 – 46 BC Βόλος

17η Αγωνιστική

BC Βόλος 57 – 52 Αιολικός Βόλου
Σκιάθος 19/03 Φοίβος Γιάννουλης
Κένταυρος Ζαγοράς 70 – 62 Νίκαια 2012
Κεραυνός Λάρισας 83 – 69 Μεταμόρφωση Βόλου
ΑΣ Φαρσάλων 65 – 71 (58-58 κ.α.) Μύτικας Λάρισας

18η Αγωνιστική

Αιολικός Βόλου -/- Φοίβος Γιάννουλης
Μεταμόρφωση Βόλου -/- ΑΣ Φαρσάλων
Νίκαια 2012 -/- Κεραυνός Λάρισας
Σκιάθος -/- Κένταυρος Ζαγοράς
Μύτικας Λάρισας -/- BC Βόλος

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΑ - ΜΠΑΣΚΕΤ

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (17η Αγωνιστική)

1. Σπάρτακος Λάρισας   33
2. Φαλώρεια   32
3. Γόμφοι Τρικάλων   31
4. Ακαδημία Σπορτ Λάρισας   26
5. Άρης Τρικάλων   25
6. Πελασγοί Μεγ. Καλυβίων   24
7. Μάγοι Τρικάλων   24
8. ΓΣ Τυρνάβου   22
9. Κρόνος Τρικάλων   20
10. ΓΣ Φύλλου   18

1η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων 62 – 60 Κρόνος
 ΓΣ Φύλλου 57 – 67 Πελασγοί
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 47 – 54 Σπάρτακος
Φαλώρεια 85 – 56 ΓΣ Τυρνάβου
Άρης Τρικάλων 79 – 74 Γόμφοι

2η Αγωνιστική

Γόμφοι 87 – 84 Φαλώρεια
ΓΣ Τυρνάβου 46 – 51 Ακαδημία Σπορτ Λάρισας
Σπάρτακος 76 – 39 ΓΣ Φύλλου
Πελασγοί 61 – 60 Μάγοι Τρικάλων
Κρόνος 52 – 69 Άρης Τρικάλων

3η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων 53 – 90 Σπάρτακος
ΓΣ Φύλλου 58 – 77 ΓΣ Τυρνάβου
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 57 – 60 (52-52 κ.α.) Γόμφοι
Φαλώρεια 61 – 41 Άρης Τρικάλων
Κρόνος 49 – 56 Πελασγοί

4η Αγωνιστική

Φαλώρεια 58 – 41 Κρόνος
Άρης Τρικάλων 64 – 53 Ακαδημία Σπορτ Λάρισας
Γόμφοι 81 – 49 ΓΣ Φύλλου
ΓΣ Τυρνάβου 54 – 60 (45-45 κ.α.) Μάγοι Τρικάλων
Σπάρτακος 73 – 32 Πελασγοί

5η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων 60 – 67 Γόμφοι
ΓΣ Φύλλου 45 – 53 Άρης Τρικάλων
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 46 – 64 Φαλώρεια
Πελασγοί 52 – 60 (48-48 κ.α.) ΓΣ Τυρνάβου
Κρόνος 51 – 90 Σπάρτακος

6η Αγωνιστική

Ακαδημία Σπορτ Λάρισα 56 – 28 Κρόνος
Φαλώρεια 73 – 34 ΓΣ Φύλλου
Άρης Τρικάλων 53 – 59 Μάγοι Τρικάλων
Γόμφοι 68 – 50 Πελασγοί
ΓΣ Τυρνάβου 40 – 80 Σπάρτακος

7η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων 64 – 71 Φαλώρεια
ΓΣ Φύλλου 38 – 64 Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
Σπάρτακος Λάρισας 80 – 61 Γόμφοι
Πελασγοί 49 – 48 Άρης Τρικάλων
Κρόνος 67 – 61 ΓΣ Τυρνάβου

8η Αγωνιστική

ΓΣ Φύλλου 64 – 59 (57-57 κ.α.) Κρόνος
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 59 – 57 Μάγοι Τρικάλων
Φαλώρεια 67 – 63 Πελασγοί
Άρης Τρικάλων 35 – 63 Σπάρτακος
Γόμφοι 75 – 44 ΓΣ Τυρνάβου

9η Αγωνιστική

Μάγοι Τρικάλων 105 – 83 ΓΣ Φύλλου
ΓΣ Τυρνάβου 59 – 73 Άρης Τρικάλων
Σπάρτακος 74 – 46 Φαλώρεια
Πελασγοί 51 – 57 Ακαδημία Σπορτ Λάρισας
Κρόνος 55 – 74 Γόμφοι

2ος Γύρος

10η Αγωνιστική

Κρόνος 50 – 78 Μάγοι Τρικάλων
Πελασγοί 65 – 61 ΓΣ Φύλλου
Σπάρτακος 74 – 48 Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
ΓΣ Τυρνάβου 55 – 64 Φαλώρεια
Γόμφοι 81 – 49 Άρης Τρικάλων

11η Αγωνιστική

Φαλώρεια 73 – 71 Γόμφοι
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 70 – 66 (56-56 κ.α.) ΓΣ Τυρνάβου
ΓΣ Φύλλου 39 – 108 Σπάρτακος
Μάγοι Τρικάλων 56 – 62 Πελασγοί
Άρης Τρικάλων 77 – 69 Κρόνος

12η Αγωνιστική

Σπάρτακος 76 – 35 Μάγοι Τρικάλων
ΓΣ Τυρνάβου 70 – 52 ΓΣ Φύλλου
Γόμφοι 79 – 65 Ακαδημία Σπορτ Λάρισας
Άρης Τρικάλων 42 – 51 Φαλώρεια
Πελασγοί 63 – 57 Κρόνος

13η Αγωνιστική

Κρόνος 62 – 90 Φαλώρεια
Ακαδημία Σπορτ Λάρισα 68 – 57 Άρης Τρικάλων
ΓΣ Φύλλου 52 – 87 Γόμφοι
Μάγοι Τρικάλων 67 – 61 ΓΣ Τυρνάβου
Πελασγοί 41 – 91 Σπάρτακος

14η Αγωνιστική

Γόμφοι 71 – 58 Μάγοι Τρικάλων
Άρης Τρικάλων 74 – 61 ΓΣ Φύλλου
Φαλώρεια 71 – 61 Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
ΓΣ Τυρνάβου 59 – 50 Πελασγοί
Σπάρτακος 102 – 30 Κρόνος

15η Αγωνιστική

Κρόνος 65 – 48 Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
ΓΣ Φύλλου 70 – 100 Φαλώρεια
Μάγοι Τρικάλων 70 – 65 Άρης Τρικάλων
Πελασγοί 63 – 80 Γόμφοι
Σπάρτακος 93 – 41 ΓΣ Τυρνάβου

16η Αγωνιστική

Φαλώρεια 73 – 65 Μάγοι Τρικάλων
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας 71 – 30 ΓΣ Φύλλου
Γόμφοι 83 – 81 Σπάρτακος
Άρης Τρικάλων 58 – 52 Πελασγοί
ΓΣ Τυρνάβου 62 – 49 Κρόνος

17η Αγωνιστική

Κρόνος 86 – 61 ΓΣ Φύλλου
Μάγοι Τρικάλων 57 – 59 Ακαδημία Σπορτ Λάρισα
Πελασγοί 59 – 79 Φαλώρεια
Σπάρτακος 72 – 37 Άρης Τρικάλων
ΓΣ Τυρνάβου 48 – 84 Γόμφοι

18η Αγωνιστική

ΓΣ Φύλλου -/- Μάγοι Τρικάλων
Άρης Τρικάλων -/- ΓΣ Τυρνάβου
Φαλώρεια -/- Σπάρτακος
Ακαδημία Σπορτ Λάρισας -/- Πελασγοί
Γόμφοι -/- Κρόνος
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com