Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2016 – 2017

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - Α1 ΕΠΣΛ

Η Βαθμολογία (16η Αγωνιστική)

1. Ηρακλής Λάρισας      53 – 8   43
2. Συκούριο      39 – 15   37
3. Αμπελιά      25 – 12   32
4. Γόννοι      26 – 15   29

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

5. Ελευθεραί      21 – 17   29
6. Αμπελωνιακός      19 – 17   28
7. Βούναινα      32 – 21   26
8. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      24 – 16   24
9. Νεάπολη      17 – 16   24
10. Δαμασιακός      28 – 24   24
11. Ολύμπικ/Νέες Καρυές      28 – 23   24
12. Άγιοι Ανάργυροι      18 – 18   20
13. Ραχούλα      20 – 26   19

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

14. ΠΑΟΛ Αβέρωφ      13 – 29   17
15. Κιλελέρ      14 – 19    15
16. Πουρνάρι      21 – 32   11

* Ηρακλής Χάλκης & Δάφνη Γλαύκης έχουν αποβληθεί από το πρωτάθλημα.

Πίνακας των Σκόρερ

10 Γκολ: Σπύρος Ζαφειρίου (Ηρακλής Λάρισας), Ηλίας Μαυρομάτης (Κίσσαβος Συκουρίου), Άρης Καπετάνιος (Φιλοκτήτης Μελιβοίας).

9 Γκολ: Στέφανος Πρεσακάρου (Βούναινα).

8 Γκολ: Δημήτρης Αποστόλου (Ηρακλής Λάρισας), Γιώργος Σπανός (Βούναινα), Λευτέρης Δενελάβας (Αμπελιά).

7 Γκολ: Στέλιος Λούτσος (Δαμασιακός), Εμίλιο Σενκάι (Κίσσαβος Συκουρίου), Ηρακλής Γκιουρσάνης (Ηρακλής Λάρισας), Γιώργος Μάτος (Ολύμπικ/Νέες Καρυές).

6 Γκολ: Δημήτρης Κουκουτσέλος, Δημήτρης Πλιάγκας (Κίσσαβος Συκουρίου).

5 Γκολ: Βαγγέλης Θεοδώρου (Ελευθεραί), Άλκης Νικούλης (Πουρνάρι), Βασίλης Ζάρρας, Δημήτρης Σιούτας (Γόννοι), Νίκος Τσιώλης (Ολύμπικ/Νέες Καρυές).

4 Γκολ: Βασίλης Σπανός, Λευτέρης Μπάμης (Ηρακλής Λάρισας), Βασίλης Αργυρακούλης (Δόξα Ραχούλας), Γιάννης Μαυρουδής (Ελευθεραί), Θοδωρής Τσιάλτας (Δαμασιακός), Αποστόλης Ταρταμπούκας (Ολύμπικ/Νέες Καρυές).

3 Γκολ: Αποστόλης Νάστας (Δόξα Ραχούλας), Θοδωρής Μολάς, Γιώργος Φώτος (Ηρακλής Λάρισας), Ορέστης Γαρυφαλλόπουλος (Πουρνάρι), Παναγιώτης Πασιάς (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Χρήστος Ζαφειράκης (Νεάπολη), Θωμάς Παλάσκας, Θέμης Γούσης (Κιλελέρ), Γιώργος Ελευθέρογλου (ΠΑΟΛ Αβέρωφ), Γιώργος Μέκρας (Ελευθεραί), Παναγιώτης Ραπτοτάσιος (Δαμασιακός), Θάνος Τριανταφυλλόπουλος (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Αρσέν Πατρίκου (Αμπελωνιακός).

2 Γκολ: Γιάννης Ρέντζας, Κώστας Κατσιώτης (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Γιώργος Τσανάς, Σταύρος Τσαπράζης, Βαγγέλης Γκομοσίδης (Βούναινα), Χρήστος Γκουζιώτης (Ελευθεραί), Γιώργος Ζιώγας, Δημήτρης Γκαντόγλου (Πουρνάρι), Στέφανος Σουλτούκης (Ηρακλής Λάρισας), Γιώργος Τσετιροκλής, Βαγγέλης Χατζούλης (Αμπελωνιακός), Πέτρος Βίδρας, Αλέξανδρος Μόκας (Δαμασιακός), Κώστας Ζαφειρούλης, Χάρης Καρυπίδης (ΠΑΟΛ Αβέρωφ), Δημήτρης Μιαρίτης, Νίκος Δενελάβας, Αποστόλης Κουλάκογλου (Αμπελιά), Μάρκος Βιλανάκης, Πασχάλης Μπακαρτζής (Άγιοι Ανάργυροι), Βαγγέλης Χαρούλης, Θανάσης Αβραμούλης (Νεάπολη), Γιώργος Βλησαρούλης (Δόξα Ραχούλας), Σωτήρης Περδίκης, Kώστας Πράπας (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Κώστας Κουσιώρας (Κιλελέρ).

1 Γκολ: Νίκος Φορτομάρης Δημήτρης Καλπίας, Πέτρος Ψωμολιάς, Σωτήρης Πατσής, Ηλίας Κυρίτσης (Ηρακλής Λάρισας), Ζήσης Τσιαγκάλης (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Χάρης Αλμυρούλης, Δημήτρης Πικούλης, Δημήτρης Καλούσης (Κίσσαβος Συκουρίου), Ζήσης Καφφές, Βαγγέλης Τσιώλης (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Παναγιώτης Φουσίκας, Χρήστος Παπαχρήστος, Γιώργος Τσιάμης, Άγγελος Ευστρατίου (Ελευθεραί), Αποστόλης Ζιόμπουρας, Χατζηλαδάς, Κώστας Χατζής (Κιλελέρ), Στέλιος Λέτσιος, Θοδωρής Μουσιάρης, Κώστας Λέτσιος, Χρήστος Καρατζιόλης (Δαμασιακός), Βάιος Κανάκης, Ορέστης Ζιούστης, Μιχάλης Κρητικός (Πουρνάρι), Χρήστος Δαλακώνης, Πούλιος, Ραφαήλ Δίχρης, Παναγιώτης Ψύρρας (Αμπελωνιακός), Στέλιος Καραδούκας, Νότης Τάχας, Γιάννης Τσιόπας, Τσούγιας, Τσιρονίκος (Γόννοι), Θάνος Αμαρλαριώτης, Χρήστος Ευαγγέλου, Γιώργος Γάκης, Γιώργος Μούμος, Θοδωρής Τίκας, Βαγγέλης Δήμος (Άγιοι Ανάργυροι), Κώστας Καλόγηρος, Χρήστος Δαλαμπύρας, Δημήτρης Ζάρρας, Βασίλης Ευαγγέλου (Νεάπολη), Δημήτρης Γκόγκουρας, Κώστας Αθανασούλης, Αντώνης Μηταλούλης, Θάνος Σταμουλάκης, Κέβιν Καζάνι (Δόξα Ραχούλας), Νίκος Μιαρίτης, Ανδρέας Τζήμας, Κώστας Δεμίρης (Αμπελιά), Βαγγέλης Γκομοσίδης (Βούναινα).

1η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Βούναινα 2 – 2 Κιλελέρ
Αμπελιά 0 – 0 Γόννοι
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Πουρνάρι
Ηρακλής Λάρισας 5 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 0 Νεάπολη
Συκούριο 3 – 0 Ραχούλα
Δαμασιακός 2 – 4 Νέες Καρυές
Ελευθεραί 1 – 0 Αμπελωνιακός

2η Αγωνιστική

Γόννοι 2 – 1 Κιλελέρ
Πουρνάρι 1 – 1 Βούναινα
Αγ. Ανάργυροι 0 – 0 Αμπελιά
Νεάπολη 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Ραχούλα 0 – 5 Ηρακλής Λάρισας
Νέες Καρυές 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελωνιακός 1 – 0 Συκούριο
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Δαμασιακός
Ελευθεραί 2 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

3η Αγωνιστική

Γόννοι 3 – 1 Πουρνάρι
Κιλελέρ 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Βούναινα 0 – 1 Νεάπολη
Αμπελιά 2 – 1 Ραχούλα
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Νέες Καρυές
Ηρακλής Λάρισας 7 – 1 Αμπελωνιακός
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Συκούριο 0 – 3 Ελευθεραί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 0 Δαμασιακός

4η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 2 – 2 Πουρνάρι
Νεάπολη 1 – 0 Γόννοι
Ραχούλα 1 – 0 Κιλελέρ
Νέες Καρυές 0 – 3 Βούναινα
Αμπελωνιακός 1 – 1 Αμπελιά
Ηρακλής Χάλκης 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Ελευθεραί 1 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Δαμασιακός 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Συκούριο 7 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

5η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 0 – 0 Νεάπολη
Πουρνάρι 2 – 3 Ραχούλα
Γόννοι 1 – 0 Νέες Καρυές
Κιλελέρ 0 – 0 Αμπελωνιακός
Βούναινα 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Αμπελιά 1 – 1 Ελευθεραί
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Δαμασιακός
Ηρακλής Λάρισας 3 – 1 Συκούριο
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

6η Αγωνιστική

Ραχούλα 2 – 1 Νέαπολη
Νέες Καρυές 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελωνιακός 2 – 0 Πουρνάρι
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Γόννοι
Ελευθεραί 2 – 1 Κιλελέρ
Δαμασιακός 4 – 1 Βούναινα
Συκούριο 3 – 0 Αμπελιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Ηρακλής Λάρισας 4 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

7η Αγωνιστική

Ραχούλα 2 – 2 Νέες Καρυές
Νεάπολη 0 – 1 Αμπελωνιακός
Αγ. Ανάργυροι 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Πουρνάρι 1 – 2 Ελευθεραί
Γόννοι 1 – 3 Δαμασιακός
Κιλελέρ 0 – 1 Συκούριο
Βούναινα 1 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελιά 1 – 3 Ηρακλής Λάρισας
ΠΑΟΛ Αβερωφ 3 – 0 α.α. Γλαύκη

8η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 2 – 2 Νέες Καρυές
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Ραχούλα
Αμπελιά 4 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Δαμασιακός 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Συκούριο 3 – 1 Πουρνάρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 3 Γόννοι
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Κιλελέρ
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Βούναινα
Ελευθεραί 0 – 1 Νεάπολη

9η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Νέες Καρυές 1 – 2 Ελευθεραί
Ραχούλα 1 – 1 Δαμασιακός
Νεάπολη 1 – 3 Συκούριο
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πουρνάρι 1 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Γόννοι 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Κιλελέρ 0 – 1 Αμπελιά
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 0 Βούναινα

10η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Ελευθεραί
Δαμασιακός 1 – 0 Αμπελωνιακός
Συκούριο 1 – 1 Νέες Καρυές
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Ραχούλα
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Νεάπολη
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Αγ. Ανάργυροι
Αμπελιά 1 – 1 Πουρνάρι
Κιλελέρ 1 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Βούναινα 2 – 1 Γόννοι

11η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 0 Δαμασιακός
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Συκούριο
Αμπελωνιακός 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νέες Καρυές 0 – 3 Ηρακλής Λάρισας
Ραχούλα 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Νεάπολη 0 – 2 Αμπελιά
Αγ. Ανάργυροι 2 – 2 Βούναινα
Πουρνάρι 1 – 1 Κιλελέρ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Γόννοι

12η Αγωνιστική

Δαμασιακός 2 – 4 Συκούριο
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Ελευθεραί
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Αμπελωνιακός
Αμπελιά 2 – 1 Νέες Καρυές
Βούναινα 4 – 1 Ραχούλα
Κιλελέρ 0 – 0 Νεάπολη
Γόννοι 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Πουρνάρι 0 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

13η Αγωνιστική

Συκούριο 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Δαμασιακός 1 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Ελευθεραί 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Αμπελιά
Αμπελωνιακός 1 – 1 Βούναινα
Νέες Καρυές 2 – 0 Κιλελέρ
Ραχούλα 1 – 1 Γόννοι
Νεάπολη 3 – 1 Πουρνάρι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 2 Αγ. Ανάργυροι

14η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Συκούριο
Αμπελιά 3 – 1 Δαμασιακός
Βούναινα 4 – 1 Ελευθεραί
Κιλελέρ 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Γόννοι 4 – 0 Αμπελωνιακός
Πουρνάρι 2 – 4 Νέες Καρυές
Αγ. Ανάργυροι 2 – 1 Ραχούλα
Νεάπολη 2 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

15η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Αμπελιά
Συκούριο 3 – 1 Βούναινα
Δαμασιακός 2 – 2 Κιλελέρ
Ελευθεραί 0 – 1 Γόννοι
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Πουρνάρι
Αμπελωνιακός 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Νέες Καρυές 3 – 1 Νεάπολη
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 0 Ραχούλα

16η Αγωνιστική

Γλαύκη 0 – 3 α.α. Αμπελιά
Βούναινα 2 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Κιλελέρ 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γόννοι 0 – 2 Συκούριο
Πουρνάρι 1 – 3 Δαμασιακός
Αγ. Ανάργυροι 2 – 1 Ελευθεραί
Νεάπολη 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Ραχούλα 0 – 2 Αμπελωνιακός
Νέες Καρυές 3 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

17η Αγωνιστική

Αμπελιά 08/01 Βούναινα
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Κιλελέρ
Ηρακλής Λάρισας 08/01 Γόννοι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 08/01 Πουρνάρι
Συκούριο 08/01 Αγ. Ανάργυροι
Δαμασιακός 08/01 Νεάπολη
Ελευθεραί 08/01 Ραχούλα
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Νέες Καρυές
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 08/01 Αμπελωνιακός

18η Αγωνιστική

Κιλελέρ 14/01 Βούναινα
Γόννοι 14/01 Αμπελιά
Πουρνάρι 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Αγ. Ανάργυροι 14/01 Ηρακλής Λάρισας
Νεάπολη 14/01 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ραχούλα 14/01 Συκούριο
Νέες Καρυές 14/01 Δαμασιακός
Αμπελωνιακός 14/01 Ελευθεραί
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. ΠΑΟΛ Αβέρωφ

19η Αγωνιστική

Κιλελέρ 22/01 Γόννοι
Βούναινα 22/01 Πουρνάρι
Αμπελιά 22/01 Αγ. Ανάργυροι
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Νεάπολη
Ηρακλής Λάρισας 22/01 Ραχούλα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 22/01 Νέες Καρυές
Συκούριο 22/01 Αμπελωνιακός
Δαμασιακός 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 22/01 Ελευθεραί

20η Αγωνιστική

Πουρνάρι 28/01 Γόννοι
Αγ. Ανάργυροι 28/01 Κιλελέρ
Νεάπολη 28/01 Βούναινα
Ραχούλα 28/01 Αμπελιά
Νέες Καρυές 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Αμπελωνιακός 28/01 Ηρακλής Λάρισας
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ελευθεραί 28/01 Συκούριο
Δαμασιακός 28/01 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

21η Αγωνιστική

Πουρνάρι 05/02 Αγ. Ανάργυροι
Γόννοι 05/02 Νεάπολη
Κιλελέρ 05/02 Ραχούλα
Βούναινα 05/02 Νέες Καρυές
Αμπελιά 05/ο2 Αμπελωνιακός
Γλαύκη 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Ηρακλής Λάρισας 05/02 Ελευθεραί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 05/02 Δαμασιακός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 05/02 Συκούριο

22η Αγωνιστική

Νεάπολη 11/02 Αγ. Ανάργυροι
Ραχούλα 11/02 Πουρνάρι
Νέες Καρυές 11/02 Γόννοι
Αμπελωνιακός 11/02 Κιλελέρ
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Βούναινα
Ελευθεραί 11/02 Αμπελιά
Δαμασιακός 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Συκούριο 11/02 Ηρακλής Λάρισας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 11/02 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

23η Αγωνιστική

Νεάπολη 19/02 Ραχούλα
Αγ. Ανάργυροι 19/02 Νέες Καρυές
Πουρνάρι 19/02 Αμπελωνιακός
Γόννοι 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Κιλελέρ 19/02 Ελευθεραί
Βούναινα 19/02 Δαμασιακός
Αμπελιά 19/02 Συκούριο
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Φιλοκτήτης Μελιβοίας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 19/02 Ηρακλής Λάρισας

24η Αγωνιστική

Νέες Καρυές 25/02 Ραχούλα
Αμπελωνιακός 25/02 Νεάπολη
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Αγ. Ανάργυροι
Ελευθεραί 25/02 Πουρνάρι
Δαμασιακός 25/02 Γόννοι
Συκούριο 25/02 Κιλελέρ
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 25/02 Βούναινα
Ηρακλής Λάρισας 25/02 Αμπελιά
Γλαύκη 0 – 3 α.α. ΠΑΟΛ Αβέρωφ

25η Αγωνιστική

Νέες Καρυές 04/03 Αμπελωνιακός
Ραχούλα 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Νεάπολη 04/03 Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι 04/03 Δαμασιακός
Πουρνάρι 04/03 Συκούριο
Γόννοι 04/03 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Κιλελέρ 04/03 Ηρακλής Λάρισας
Βούναινα 3 – 0 α.α. Γλαύκη
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 04/03 Αμπελιά

26η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Αμπελωνιακός
Ελευθεραί 12/03 Νέες Καρυές
Δαμασιακός 12/03 Ραχούλα
Συκούριο 12/03 Νεάπολη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 12/03 Αγ. Ανάργυροι
Ηρακλής Λάρισας 12/03 Πουρνάρι
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Γόννοι
Αμπελιά 12/03 Κιλελέρ
Βούναινα 12/03 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

27η Αγωνιστική

Ελευθεραί 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Αμπελωνιακός 18/03 Δαμασιακός
Νέες Καρυές 18/03 Συκούριο
Ραχούλα 18/03 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νεάπολη 18/03 Ηρακλής Λάρισας
Αγ. Ανάργυροι 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Πουρνάρι 18/03 Αμπελιά
Γόννοι 18/03 Βούναινα
ΠΑΟΛ ΑΒέρωφ 18/03 Κιλελέρ

28η Αγωνιστική

Δαμασιακός -/- Ελευθεραί
Συκούριο -/- Ηρακλής Χάλκης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/- Αμπελωνιακός
Ηρακλής Λάρισας -/- Νέες Καρυές
Γλαύκη -/- Ραχούλα
Αμπελιά -/- Νεάπολη
Βούναινα -/- Αγ. Ανάργυροι
Κιλελέρ -/- Πουρνάρι
Γόννοι -/- ΠΑΟΛ Αβέρωφ

29η Αγωνιστική

Συκούριο -/- Δαμασιακός
Ελευθεραί -/- Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ηρακλής Χάλκης -/- Ηρακλής Λάρισας
Αμπελωνιακός -/- Γλαύκη
Νέες Καρυές -/- Αμπελιά
Ραχούλα -/- Βούναινα
Νεάπολη -/- Κιλελέρ
Αγ. Ανάργυροι -/- Γόννοι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/- Πουρνάρι

30η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/- Συκούριο
Ηρακλής Λάρισας -/- Δαμασιακός
Γλαύκη -/- Ελευθεραί
Αμπελιά -/- Ηρακλής Χάλκης
Βούναινα -/- Αμπελωνιακός
Κιλελέρ -/- Νέες Καρυές
Γόννοι -/- Ραχούλα
Πουρνάρι -/- Νεάπολη
Αγ. Ανάργυροι -/- ΠΑΟ Αβέρωφ

31η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας -/- Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Συκούριο -/- Γλαύκη
Δαμασιακός -/- Αμπελιά
Ελευθεραί -/- Βούναινα
Ηρακλής Χάλκης -/- Κιλελέρ
Αμπελωνιακός -/- Γόννοι
Νέες Καρυές -/- Πουρνάρι
Ραχούλα -/- Αγ. Ανάργυροι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/- Νεάπολη

32η Αγωνιστική

Γλαύκη -/- Ηρακλής Λάρισας
Αμπελιά -/- Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Βούναινα -/- Συκούριο
Κιλελέρ -/- Δαμασιακός
Γόννοι -/- Ελευθεραί
Πουρνάρι -/- Ηρακλής Χάλκης
Αγ. Ανάργυροι -/- Αμπελωνιακός
Νεάπολη -/- Νέες Καρυές
Ραχούλα -/- ΠΑΟΛ Αβέρωφ

33η Αγωνιστική

Αμπελιά -/- Γλαύκη
Ηρακλής Λάρισας -/- Βούναινα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας -/- Κιλελέρ
Συκούριο -/- Γόννοι
Δαμασιακός -/- Πουρνάρι
Ελευθεραί -/- Αγ. Ανάργυροι
Ηρακλής Χάλκης -/- Νεάπολη
Αμπελωνιακός -/- Ραχούλα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ -/- Νέεας Καρυές

34η Αγωνιστική

Κιλελέρ -/- Γλαύκη
Γόννοι -/- Ηρακλής Λάρισας
Πουρνάρι -/- Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αγ. Ανάργυροι -/- Συκούριο
Νεάπολη -/- Δαμασιακός
Ραχούλα -/- Ελευθεραί
Νέες Καρυές -/- Ηρακλής Χάλκης
Αμπελωνιακός -/- ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Βούναινα -/- Αμπελιά