Β΄ ΕΠΣ Λάρισας 2016 – 2017

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - Β ΕΠΣΛ

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (11η Αγωνιστική)

1. Μαυροβούνι      20 – 7   25 *
2. Βαμβακού      14 – 2   24 *
3. Ναρθάκι       25 – 14   20
4. Αναγέννηση Φαρσάλων     18 – 7   18 *
5. Ακαδημία Φαρσάλων       22 – 15   17 *
6. Νίκαια      17 – 10   16 *
7. Λύκοι      11 – 11   14 *
8. Υπέρεια      15 – 14   14 *
9. Τοξότης Λάρισας      13 – 27   9
10. Ανθούπολη      10 – 13   9 *
11. Δίλοφο      5 – 19   5 *
12. Μυραϊκός      11 – 25   4 *
13. Χαραυγή      8 – 20   4 *

* Έχουν κάνει το ρεπό τους.

1η Αγωνιστική

Ναρθάκι 3 – 1 Ανθούπολη
Μυραϊκός 0 – 3 Νίκαια
Βαμβακού 0 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Δίλοφο 1 – 4 Μαυροβούνι
Υπέρεια 2 – 1 Τοξότης Λάρισας
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Λύκοι
Ρεπό Χαραυγή

2η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 1 Νίκαια
Μαυροβούνι 3 – 0 Μυραϊκός
Τοξότης Λάρισας 0 – 2 Βαμβακού
Λύκοι 0 – 0 Δίλοφο
Ανθούπολη 1 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Χαραυγή 1 – 3 Ναρθάκι
Ρεπό Υπέρεια

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 2 Μαυροβούνι
Νίκαια 4 – 1 Τοξότης Λάρισας
Μυραϊκός 1 – 4 Λύκοι
Δίλοφο 1 – 1 Ανθούπολη
Υπέρεια 4 – 0 Χαραυγή
Ναρθάκι 1 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Ρεπό Βαμβακού

4η Αγωνιστική

Υπέρεια 2 – 2 Ναρθάκι
Χαραυγή 0 – 2 Βαμβακού
Ανθούπολη 3 – 1 Μυραϊκός
Λύκοι 1 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Μαυροβούνι
Ακαδημία Φαρσάλων 4 – 2 Δίλοφο
Ρεπό Νίκαια

5η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 2 – 1 Λύκοι
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 1 Ανθούπολη
Νίκαια 5 – 0 Χαραυγή
Μυραϊκός 0 – 3 Ακαδημία Φαρσάλων
Βαμβακού 3 – 0 Υπέρεια
Ναρθάκι 3 – 0  Δίλοφο
Ρεπό Μαυροβούνι

6η Αγωνιστική

Ανθούπολη 1 – 2 Τοξότης Λάρισας
Χαραυγή 1 – 3 Μαυροβούνι
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 5 Αναγέννηση Φαρσάλων
Υπέρεια 0 – 0 Νίκαια
Δίλοφο 0 – 1 Μυραϊκός
Βαμβακού 1 – 0 Ναρθάκι
Ρεπό Λύκοι

7η Αγωνιστική

Λύκοι 2 – 1 Χαραυγή
Τοξότης Λάρισας 1 – 5 Ακαδημία Φαρσάλων
Μαυροβούνι 2 – 1 Υπέρεια
Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 0 Δίλοφο
Νίκαια 1 – 1 Βαμβακού
Ναρθάκι 3 – 2  Μυραϊκός
Ρεπό Ανθούπολη

8η Αγωνιστική

Χαραυγή 1 – 1 Ανθούπολη
Υπέρεια 0 – 1 Λύκοι
Δίλοφο 1 – 0 Τοξότης Λάρισας
Βαμβακού 2 – 0 Μαυροβούνι
Μυραϊκός 1 – 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
Νίκαια 1 – 4 Ναρθάκι
Ρεπό Ακαδημία Φαρσάλων

9η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Χαραυγή
Ανθούπολη 1 – 3 Υπέρεια
Λύκοι 1 – 2 Βαμβακού
Τοξότης Λάρισας 5 – 3 Μυραϊκός
Μαυροβούνι 1 – 1 Νίκαια
Ναρθάκι 2 – 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ρεπό Δίλοφο

10η Αγωνιστική

Υπέρεια 0 – 4 Ακαδημία Φαρσάλων
Δίλοφο 0 – 1 Χαραυγή
Βαμβακού 0 – 0 Ανθούπολη
Νίκαια 1 – 0 Λύκοι
Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 0 Τοξότης Λάρισας
Μαυροβούνι 1 – 0 Ναρθάκι
Ρεπό Μυραϊκός

11η Αγωνιστική

Δίλοφο 0 – 3 Υπέρεια
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Βαμβακού
Χαραυγή 2 – 2 Μυραϊκός
Ανθούπολη 0 – 0 Νίκαια
Λύκοι 0 – 3 Μαυροβούνι
Ναρθάκι 4 – 1 Τοξότης Λάρισας
Ρεπό Αναγέννηση Φαρσάλων

12η Αγωνιστική

Βαμβακού 07/01 Δίλοφο
Μυραϊκός 07/01 Υπέρεια
Νίκαια 07/01 Ακαδημία Φαρσάλων
Αναγέννηση Φαρσάλων 07/01 Χαραυγή
Μαυροβούνι 07/01 Ανθούπολη
Λύκοι 07/01 Ναρθάκι
Ρεπό Τοξότης Λάρισας

13η Αγωνιστική

Μυραϊκός /01 Βαμβακού
Δίλοφο /01 Νίκαια
Υπέρεια /01 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ακαδημία Φαρσάλων /01 Μαυροβούνι
Χαραυγή /01 Τοξότης Λάρισας
Ανθούπολη /01 Λύκοι
Ρεπό Ναρθάκι

14η Αγωνιστική

Νίκαια /10 Μυραϊκός
Αναγέννηση Φαρσάλων /10 Βαμβακού
Μαυροβούνι /10 Δίλοφο
Τοξότης Λάρισας /10 Υπέρεια
Λύκοι /10 Ακαδημία Φαρσάλων
Ανθούπολη /10 Ναρθάκι
Ρεπό Χαραυγή

15η Αγωνιστική

Νίκαια /10 Αναγέννηση Φαρσάλων
Μυραϊκός /10 Μαυροβούνι
Βαμβακού /10 Τοξότης Λάρισας
Δίλοφο /10 Λύκοι
Ακαδημία Φαρσάλων /10 Ανθούπολη
Ναρθάκι /10 Χαραυγή
Ρεπό Υπέρεια

16η Αγωνιστική

Μαυροβούνι /10 Αναγέννηση Φαρσάλων
Τοξότης Λάρισας /10 Νίκαια
Λύκοι /10 Μυραϊκός
Ανθούπολη /10 Δίλοφο
Χαραυγή /10 Υπέρεια
Ακαδημία Φαρσάλων /10 Ναρθάκι
Ρεπό Βαμβακού

17η Αγωνιστική

Μαυροβούνι /10 Τοξότης Λάρισας
Αναγέννηση Φαρσάλων /10 Λύκοι
Μυραϊκός /10 Ανθούπολη
Βαμβακού /10 Χαραυγή
Δίλοφο /10 Ακαδημία Φαρσάλων
Ναρθάκι /10 Υπέρεια
Ρεπό Νίκαια

18η Αγωνιστική

Λύκοι /10 Τοξότης Λάρισας
Ανθούπολη /10 Αναγέννηση
Χαραυγή /10 Νίκαια
Ακαδημία Φαρσάλων /10 Μυραϊκός
Υπέρεια /10 Βαμβακού
Δίλοφο /10 Ναρθάκι
Ρεπό Μαυροβούνι

19η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας /10 Ανθούπολη
Μαυροβούνι /10 Χαραυγή
Αναγέννηση Φαρσάλων /10 Ακαδημία Φαρσάλων
Νίκαια /10 Υπέρεια
Μυραϊκός /10 Δίλοφο
Ναρθάκι /10 Βαμβακού
Ρεπό Λύκοι

20η Αγωνιστική

Χαραυγή /10 Λύκοι
Ακαδημία Φαρσάλων /10 Τοξότης Λάρισας
Υπέρεια /10 Μαυροβούνι
Δίλοφο /10 Αναγέννηση Φαρσάλων
Βαμβακού /10 Νίκαια
Μυραϊκός /10 Ναρθάκι
Ρεπό Ανθούπολη

21η Αγωνιστική

Ανθούπολη /10 Χαραυγή
Λύκοι /10 Υπέρεια
Τοξότης Λάρισας /10 Δίλοφο
Μαυροβούνι /10 Βαμβακού
Αναγέννηση Φαρσάλων /10 Μυραϊκός
Ναρθάκι /10 Νίκαια
Ρεπό Ακαδημία Φαρσάλων

22η Αγωνιστική

Χαραυγή /10 Ακαδημία Φαρσάλων
Υπέρεια /10 Ανθούπολη
Βαμβακού /10 Λύκοι
Μυραϊκός /10 Τοξότης Λάρισας
Νίκαια /10 Μαυροβούνι
Αναγέννηση Φαρσάλων /10  Ναρθάκι
Ρεπό Δίλοφο

23η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων /10 Υπέρεια
Χαραυγή /10 Δίλοφο
Ανθούπολη /10 Βαμβακού
Λύκοι /10 Νίκαια
Τοξότης Λάρισας /10 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ναρθάκι /10 Μαυροβούνι
Ρεπό Μυραϊκός

24η Αγωνιστική

Υπέρεια /10 Δίλοφο
Βαμβακού /10 Ακαδημία Φαρσάλων
Μυραϊκός /10 Χαραυγή
Νίκαια /10 Ανθούπολη
Μαυροβούνι /10 Λύκοι
Τοξότης Λάρισας /10 Ναρθάκι
Ρεπό Αναγέννηση Φαρσάλων

25η Αγωνιστική

Δίλοφο /10 Βαμβακού
Υπέρεια /10 Μυραϊκός
Ακαδημία Φαρσάλων /10 Νίκαια
Χαραυγή /10 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ανθούπολη /10 Μαυροβούνι
Ναρθάκι /10 Λύκοι
Ρεπό Τοξότης Λάρισας

26η Αγωνιστική

Βαμβακού /10 Μυραϊκός
Νίκαια /10 Δίλοφο
Αναγέννηση Φαρσάλων /10 Υπέρεια
Μαυροβούνι /10 Ακαδημία Φαρσάλων
Τοξότης Λάρισας /10 Χαραυγή
Λύκοι /10 Ανθούπολη
Ρεπό Ναρθάκι

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΑ - STONEMAN SILKY

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (11η Αγωνιστική)

1. Δολιχιακός       30 – 13   25
2. Ακαδημία Τυρνάβου       29 – 8   25 *
3. Καρυά      17 – 17   19 *
4. Αμπελόκηποι       23 – 10   18 *
5. Μεσοχώρι      13– 10   16 *
6. Πλατανούλια        15 – 19   13 *
7. Κουλούρι      24 – 24   13 *
8. Βαλανίδα      15 – 17   12 *
9. Δένδρα      14 – 26   12 *
10. Βερδικούσια       19 – 23   12
11. Πανιώνιος      15 – 17   7 *
12. Ροδιακός      14 – 21   6 *
13. Μεγ. Ελευθεροχώρι       7 – 31   3 *

* Έχουν κάνει το ρεπό τους.

1η Αγωνιστική

Βερδικούσια 0 – 3 Μεσοχώρι
Αμπελόκηποι 6 – 1 Καρυά
Βαλανίδα 5 – 2 Ροδιακός
Πλατανούλια 3 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Πανιώνιος 2 – 3 Δολιχιακός
Κουλούρι 7 – 1 Δένδρα
Ρεπό Ακαδημία Τυρνάβου

2η Αγωνιστική

Ροδιακός 1 – 2 Καρυά
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 6 Αμπελόκηποι
Δολιχιακός 2 – 0 Βαλανίδα
Δένδρα 2 – 1 Πλατανούλια
Μεσοχώρι 1 – 1 Κουλούρι
Ακαδημία Τυρνάβου 5 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Πανιώνιος

3η Αγωνιστική

Ροδιακός 5 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Καρυά 2 – 5 Δολιχιακός
Αμπελόκηποι 3 – 2 Δένδρα
Πλατανούλια 0 – 0 Μεσοχώρι
Πανιώνιος 1 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου
Βερδικούσια 2 – 3 Κουλούρι
Ρεπό Βαλανίδα

4η Αγωνιστική

Πανιώνιος 2 – 4 Βερδικούσια
Ακαδημία Τυρνάβου 4 – 0 Βαλανίδα
Μεσοχώρι 1 – 1 Αμπελόκηποι
Δένδρα 2 – 1 Ροδιακός
Δολιχιακός 2 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Κουλούρι 3 – 4 Πλατανούλια
Ρεπό Καρυά

5η Αγωνιστική

Δολιχιακός 6 – 0 Δένδρα
Ροδιακός 0 – 2 Μεσοχώρι
Καρυά 0 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελόκηποι 2 – 0 Κουλούρι
Βαλανίδα 1 – 1 Πανιώνιος
Βερδικούσια 6 – 1 Πλατανούλια
Ρεπό Μεγ. Ελευθεροχώρι

6η Αγωνιστική

Μεσοχώρι 1 – 3 Δολιχιακός
Ακαδημία Τυρνάβου 7 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Κουλούρι 5 – 2 Ροδιακός
Πανιώνιος 0 – 1 Καρυά
Πλατανούλια 0 – 2 Αμπελόκηποι
Βαλανίδα 1 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Δένδρα

7η Αγωνιστική

Δένδρα 1 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Δολιχιακός 4 – 1 Κουλούρι
Μεγ. Ελευθεροχώρι 1 – 1 Πανιώνιος
Ροδιακός 0 – 1 Πλατανούλια
Καρυά 2 – 2 Βαλανίδα
Βερδικούσια 1 – 1 Αμπελόκηποι
Ρεπό Μεσοχώρι

8η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 2 Μεσοχώρι
Πανιώνιος 1 – 1 Δένδρα
Πλατανούλια 3 – 1 Δολιχιακός
Βαλανίδα 3 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Αμπελόκηποι 1 – 1 Ροδιακός
Καρυά 3 – 1 Βερδικούσια
Ρεπό Κουλούρι

9η Αγωνιστική

Κουλούρι 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Μεσοχώρι 3 – 2 Πανιώνιος
Δένδρα 3 – 2 Βαλανίδα
Δολιχιακός 2 – 1 Αμπελόκηποι
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 1 Καρυά
Βερδικούσια 1 – 1 Ροδιακός
Ρεπό Πλατανούλια

10η Αγωνιστική

Πανιώνιος 4 – 0 Κουλούρι
Πλατανούλια 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Βαλανίδα 0 – 0 Μεσοχώρι
Καρυά 3 – 1 Δένδρα
Ροδιακός 1 – 1 Δολιχιακός
Μεγ. Ελευθεροχώρι 2 – 2 Βερδικούσια
Ρεπό Αμπελόκηποι

11η Αγωνιστική

Πλατανούλια 1 – 2 Πανιώνιος
Κουλούρι 3 – 1 Βαλανίδα
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Αμπελόκηποι
Μεσοχώρι 0 – 2 Καρυά
Δένδρα 1 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βερδικούσια 2 – 1 Δολιχιακός
Ρεπό Ροδιακός

12η Αγωνιστική

Βαλανίδα 08/01 Πλατανούλια
Αμπελόκηποι 08/01 Πανιώνιος
Καρυά 08/01 Κουλούρι
Ροδιακός 08/01 Ακαδημία Τυρνάβου
Μεγ. Ελευθεροχώρι 08/01 Μεσοχώρι
Δένδρα 08/01 Βερδικούσια
Ρεπό Δολιχιακός

13η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι /01 Βαλανίδα
Πλατανούλια /01 Καρυά
Πανιώνιος /01 Ροδιακός
Κουλούρι /01 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου /01 Δολιχιακός
Μεσοχώρι /01 Δένδρα
Ρεπό Βερδικούσια

14η Αγωνιστική

Καρυά /10 Αμπελόκηποι
Ροδιακός /10 Βαλανίδα
Μεγ. Ελευθεροχώρι /10 Πλατανούλια
Δολιχιακός /10 Πανιώνιος
Δρυμός /10 Κουλούρι
Μεσοχώρι /10 Βερδικούσια
Ρεπό Ακαδημί Τυρνάβου

15η Αγωνιστική

Καρυά /10 Ροδιακός
Αμπελόκηποι /10 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βαλανίδα /10 Δολιχιακός
Πλατανούλια /10 Δένδρα
Κουλούρι /10 Μεσοχώρι
Βερδικούσια /10 Ακαδημία Τυρνάβου
Ρεπό Πανιώνιος

16η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι /10 Ροδιακός
Δολιχιακός /10 Καρυά
Δένδρα /10 Αμπελόκηποι
Μεσοχώρι /10 Πλατανούλια
Ακαδημία Τυρνάβου /10 Πανιώνιος
Κουλούρι /10 Βερδικούσια
Ρεπό Βαλανίδα

17η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι /10 Δολιχιακός
Ροδιακός /10 Δένδρα
Αμπελόκηποι /10 Μεσοχώρι
Βαλανίδα /10 Ακαδημία Τυρνάβου
Πλατανούλια /10 Κουλούρι
Βερδικούσια /10 Πανιώνιος
Ρεπό Καρυά

18η Αγωνιστική

Δένδρα /10 Δολιχιακός
Μεσοχώρι /10 Ροδιακός
Ακαδημία Τυρνάβου /10 Καρυά
Κουλούρι /10 Αμπελόκηποι
Πανιώνιος /10 Βαλανίδα
Πλατανούλια /10 Βερδικούσια
Ρεπό Μεγ. Ελευθεροχώρι

19η Αγωνιστική

Δολιχιακός /10 Μεσοχώρι
Μεγ. Ελευθεροχώρι /10 Ακαδημία Τυρνάβου
Ροδιακός /10 Κουλούρι
Καρυά /10 Πανιώνιος
Αμπελόκηποι /10 Πλατανούλια
Βερδικούσια /10 Βαλανίδα
Ρεπό Δένδρα

20η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου /10 Δένδρα
Κουλούρι /10 Δολιχιακός
Πανιώνιος /10 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Πλατανούλια /10 Ροδιακός
Βαλανίδα /10 Καρυά
Αμπελόκηποι /10 Βερδικούσια
Ρεπό Μεσοχώρι

21η Αγωνιστική

Μεσοχώρι /10 Ακαδημία Τυρνάβου
Δένδρα /10 Πανιώνιος
Δολιχιακός /10 Πλατανούλια
Μεγ. Ελευθεροχώρι /10 Βαλανίδα
Ροδιακός /10 Αμπελόκηποι
Βερδικούσια /10 Καρυά
Ρεπό Κουλούρι

22η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου /10 Κουλούρι
Πανιώνιος /10 Μεσοχώρι
Βαλανίδα /10 Δένδρα
Αμπελόκηποι /10 Δολιχιακός
Καρυά /10 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ροδιακός /10 Βερδικούσια
Ρεπό Πλατανούλια

23η Αγωνιστική

Κουλούρι /10 Πανιώνιος
Ακαδημία Τυρνάβου /10 Πλατανούλια
Μεσοχώρι /10 Βαλανίδα
Δένδρα /10 Καρυά
Δολιχιακός /10 Ροδιακός
Βερδικούσια /10 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ρεπό Αμπελόκηποι

24η Αγωνιστική

Πανιώνιος /10 Πλατανούλια
Βαλανίδα /10 Κουλούρι
Αμπελόκηποι /10 Ακαδημία Τυρνάβου
Καρυά /10 Μεσοχώρι
Μεγ. Ελευθεροχώρι /10 Δένδρα
Δολιχιακός /10 Βερδικούσια
Ρεπό Ροδιακός

25η Αγωνιστική

Πλατανούλια /10 Βαλανίδα
Πανιώνιος /10 Αμπελόκηποι
Κουλούρι /10 Καρυά
Ακαδημία Τυρνάβου /10 Ροδιακός
Μεσοχώρι /10 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βερδικούσια /10 Δένδρα
Ρεπό Δολιχιακός

26η Αγωνιστική

Βαλανίδα /10 Αμπελόκηποι
Καρυά /10 Πλατανούλια
Ροδιακός /10 Πανιώνιος
Μεγ. Ελευθεροχώρι /10 Κουλούρι
Δολιχιακός /10 Ακαδημία Τυρνάβου
Δένδρα /10 Μεσοχώρι
Ρεπό Βερδικούσια

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΑ - STONEMAN

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (11η Αγωνιστική)

1. Μελισσοχώρι        21 – 10   23
2. Μαρμαρίνη       17 – 12   21
3. Σ.Σ. Ραψάνης        22 – 15   20
4. Ανάβρα        25 – 13   20
5. Χειμάδι       31 – 18   18
6. Πελασγιώτιδα        14 – 10   17
7. Ατρόμητοι/Θύελλα        15 – 9   15
8. Ομορφοχώρι       18 – 19   15
9. Μελία       21 – 20   14
10. Λαρισαϊκός      15 – 16   14
11. Στόμιο        15 – 23   12
12. Νέο Περιβόλι       10 – 22   11
13. Ομόνοια        18 – 26   9
14. Αρμένιο      7 – 38   1

1η Αγωνιστική

Ομόνοια 5 – 0 Αρμένιο
Χειμάδι 2 – 1 Μελισσοχώρι
Ανάβρα 1 – 1 Μελία
Πελασγιώτιδα 0 – 1 Ατρόμητοι/Θύελλα
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 0 Νέο Περιβόλι
Στόμιο 1 – 2 Λαρισαϊκός
Μαρμαρίνη 1 – 3 Ομορφοχώρι

2η Αγωνιστική

Μελία 3 – 0 Μελισσοχώρι
Ατρόμητοι/Θύελλα 3 – 1 Χειμάδι
Νέο Περιβόλι 2 – 1 Ανάβρα
Λαρισαϊκός 1 – 1 Πελασγιώτιδα
Ομορφοχώρι 0 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Αρμένιο 1 – 2 Στόμιο
Μαρμαρίνη 2 – 1 Ομόνοια

3η Αγωνιστική

Μελία 1 – 1 Ατρόμητοι/Θύελλα
Μελισσοχώρι 1 – 0 Περιβόλι
Χειμάδι 1 – 1 Λαρισαϊκός
Ανάβρα 3 – 3 Ομορφοχώρι
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Αρμένιο
Ομόνοια 2 – 5 Στόμιο
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 1 Μαρμαρίνη

4η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 0 – 6 Ατρόμητοι/Θύελλα
Λαρισαϊκός 3 – 1 Μελία
Ομορφοχώρι 1 – 1 Μελισσοχώρι
Αρμένιο 1 – 6 Χειμάδι
Μαρμαρίνη 1 – 1 Ανάβρα
Στόμιο 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Σ.Σ. Ραψάνης 4 – 3 Ομόνοια

5η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 2 – 0 Λαρισαϊκός
Ατρόμητοι/Θύελλα 0 – 0 Ομορφοχώρι
Μελία 1 – 1 Αρμένιο
Μελισσοχώρι 3 – 1 Μαρμαρίνη
Χειμάδι 4 – 0 Στόμιο
Ανάβρα 4 – 2 Σ.Σ. Ραψάνης
Ομόνοια 1 – 2 Πελασγιώτιδα

6η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 4 – 4 Λαρισαϊκός
Αρμένιο 2 – 3 Νέο Περιβόλι
Μαρμαρίνη 2 – 1 Ατρόμητοι/Θύελλα
Στόμιο 3 – 2 Μελία
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 2 Μελισσοχώρι
Πελασγιώτιδα 2 – 2 Χειμάδι
Ανάβρα 3 – 0 Ομόνοια

7η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 1 – 1 Μαρμαρίνη
Ομορφοχώρι 3 – 1 Αρμένιο
Νέο Περιβόλι 0 – 2 Στόμιο
Ατρόμητοι/Θύελλα 1 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Μελία 2 – 2 Πελασγιώτιδα
Μελισσοχώρι 1 – 1 Ανάβρα
Ομόνοια 3 – 1 Χειμάδι

8η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 2 – 0 Αρμένιο
Στόμιο 0 – 1 Ομορφοχώρι
Σ.Σ. Ραψάνης 3 – 1 Λαρισαϊκός
Πελασγιώτιδα 0 – 0 Νέο Περιβόλι
Ανάβρα 1 – 0 Ατρόμητοι/Θύελλα
Χειμάδι 6 – 1 Μελία
Μελισσοχώρι 5 – 0 Ομόνοια

9η Αγωνιστική

Στόμιο 1 – 2 Μαρμαρίνη
Αρμένιο 1 – 4 Σ.Σ. Ραψάνης
Ομορφοχώρι 1 – 1 Πελασγιώτιδα
Λαρισαϊκός 1 – 1 Ανάβρα
Νέο Περιβόλι 2 – 2 Χειμάδι
Ατρόμητοι/Θύελλα 1 – 2 Μελισσοχώρι
Ομόνοια 1 – 3 Μελία

10η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 4 – 0 Στόμιο
Πελασγιώτιδα 0 – 1 Μαρμαρίνη
Ανάβρα 6 – 0 Αρμένιο
Χειμάδι 6 – 1 Ομορφοχώρι
Μελισσοχώρι 1 – 0 Λαρισαϊκός
Μελία 5 – 1 Νέο Περιβόλι
Ατρόμητοι/Θύελλα 1 – 0 Ομόνοια

11η Αγωνιστική

Πελασγιώτιδα 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Στόμιο 0 – 3 Ανάβρα
Μαρμαρίνη 3 – 0 Χειμάδι
Αρμένιο 0 – 4 Μελισσοχώρι
Ομορφοχώρι 1 – 1 Μελία
Λαρισαϊκός 1 – 0 Ατρόμητοι/Θύελλα
Ομόνοια 2 – 0 Νέο Περιβόλι

12η Αγωνιστική

Ανάβρα 08/01 Πελασγιώτιδα
Χειμάδι 08/01 Σ.Σ. Ραψάνης
Μελισσοχώρι 08/01 Στόμιο
Μελία 08/01 Μαρμαρίνη
Ατρόμητοι/Θύελλα 08/01 Αρμένιο
Νέο Περιβόλι 08/01 Ομορφοχώρι
Λαρισαϊκός 08/01 Ομόνοια

13η Αγωνιστική

Χειμάδι /01 Ανάβρα
Πελασγιώτιδα /01 Μελισσοχώρι
Σ.Σ. Ραψάνης /01 Μελία
Στόμιο /01 Ατρόμητοι/Θύελλα
Μαρμαρίνη /01 Νέο Περιβόλι
Αρμένιο /01 Λαρισαϊκός
Ομόνοια /01 Ομορφοχώρι

14η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι /10 Χειμάδι
Μελία /10 Ανάβρα
Ατρόμητοι/Θύελλα /10 Πελασγιώτιδα
Νέο Περιβόλι /10 Σ.Σ. Ραψάνης
Λαρισαϊκός /10 Στόμιο
Ομορφοχώρι /10 Μαρμαρίνη
Αρμένιο Ομόνοια

15η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι /10 Μελία
Χειμάδι /10 Ατρόμητοι/Θύελλα
Ανάβρα /10 Νέο Περιβόλι
Πελασγιώτιδα /10 Λαρισαϊκός
Σ.Σ. Ραψάνης /10 Ομορφοχώρι
Στόμιος /10 Αρμένιο
Ομόνοια Μαρμαρίνη

16η Αγωνιστική

Ατρόμητοι/Θύελλα /10 Μελία
Νέο Περιβόλι /10 Μελισσοχώρι
Λαρισαϊκός /10 Χειμάδι
Ομορφοχώρι /10 Ανάβρα
Αρμένιο /10 Πελασγιώτιδα
Μαρμαρίνη /10 Σ.Σ. Ραψάνης
Στόμιο Ομόνοια

17η Αγωνιστική

Ατρόμητοι/Θύελλα /10 Νέο Περιβόλι
Μελία /10 Λαρισαϊκός
Μελισσοχώρι /10 Ομορφοχώρι
Χειμάδι /10 Αρμένιο
Ανάβρα /10 Μαρμαρίνη
Πελασγιώτιδα /10 Στόμιο
Ομόνοια Σ.Σ. Ραψάνης

18η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός /10 Νέο Περιβόλι
Ομορφοχώρι /10 Ατρόμητοι/Θύελλα
Αρμένιο /10 Μελία
Μαρμαρίνη /10 Μελισσοχώρι
Στόμιο /10 Χειμάδι
Σ.Σ. Ραψάνης /10 Ανάβρα
Πελασγιώτιδα Ομόνοια

19η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός /10 Ομορφοχώρι
Νέο Περιβόλι /10 Αρμένιο
Ατρόμητοι/Θύελλα /10 Μαρμαρίνη
Μελία /10 Στόμιο
Μελισσοχώρι /10 Σ.Σ. Ραψάνης
Χειμάδι /10 Πελασγιώτιδα
Ομόνοια Ανάβρα

20η Αγωνιστική

Αρμένιο /10 Ομορφοχώρι
Μαρμαρίνη /10 Λαρισαϊκός
Στόμιο /10 Νέο Περιβόλι
Σ.Σ. Ραψάνης /10 Ατρόμητοι/Θύελλα
Πελασγιώτιδα /10 Μελία
Ανάβρα /10 Μελισσοχώρι
Χειμάδι Ομόνοια

21η Αγωνιστική

Αρμένιο /10 Μαρμαρίνη
Ομορφοχώρι /10 Στόμιο
Λαρισαϊκός /10 Σ.Σ. Ραψάνης
Νέο Περιβόλι /10 Πελασγιώτιδα
Ατρόμητοι/Θύελλα /10 Ανάβρα
Μελία /10 Χειμάδι
Ομόνοια Μελισσοχώρι

22η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη /10 Στόμιο
Σ.Σ. Ραψάνης /10 Αρμένιο
Πελασγιώτιδα /10 Ομορφοχώρι
Ανάβρα /10 Λαρισαϊκός
Χειμάδι /10 Νέο Περιβόλι
Μελισσοχώρι /10 Ατρόμητοι/Θύελλα
Μελία Ομόνοια

23η Αγωνιστική

Στόμιο /10 Σ.Σ. Ραψάνης
Μαρμαρίνη /10 Πελασγιώτιδα
Αρμένιο /10 Ανάβρα
Ομορφοχώρι /10 Χειμάδι
Λαρισαϊκός /10 Μελισσοχώρι
Νέο Περιβόλι /10 Μελία
Ομόνοια Ατρόμητοι/Θύελλα

24η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης /10 Πελασγιώτιδα
Ανάβρα /10 Στόμιο
Χειμάδι /10 Μαρμαρίνη
Μελισσοχώρι /10 Αρμένιο
Μελία /10 Ομορφοχώρι
Ατρόμητοι/Θύελλα /10 Λαρισαϊκός
Νέο Περιβόλι Ομόνοια

25η Αγωνιστική

Πελασγιώτιδα /10 Ανάβρα
Σ.Σ. Ραψάνης /10 Χειμάδι
Στόμιο /10 Μελισσοχώρι
Μαρμαρίνη /10 Μελία
Αρμένιο /10 Ατρόμητοι/Θύελλα
Ομορφοχώρι /10 Νεο Περιβόλι
Ομόνοια Λαρισαϊκός

26η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι /10 Πελασγιώτιδα
Μελία /10 Σ.Σ. Ραψάνης
Ατρόμητοι/Θύελλα /10 Στόμιο
Νέο Περιβόλι /10 Μαρμαρίνη
Λαρισαϊκός /10 Αρμένιο
Ομορφοχώρι /10 Ομόνοια
Ανάβρα Χειμάδι