Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας 2016 – 2017

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - Γ ΕΠΣΛ

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (10η Αγωνιστική)

1. Προμηθέας      40 – 8   30
2. Μάνδρα      23 – 10   20 ***
3. Χαλκιάδες       27 – 15   20
4. Ζάππειο       17 – 5   19 ***
5. Διογένης      13 – 11   16
6. Μαρίνος Αντύπας      16 – 19   13
7. Άγιος Γεώργιος       16 – 18   12
8. Άγιος Θωμάς      15 – 10   12
9. Τερψιθέα       12 – 29   8
10. Κρήνη       9 – 21   7
11. Ζωοδόχος Πηγή        8 – 18   5

* Ο Άγιος Θωμάς έχει τιμωρία -6 από πέρυσι.
** Ο Σταυρός αποχώρησε από το πρωτάθλημα.
*** Ο μεταξύ τους αγώνας αναβλήθηκε.

1η Αγωνιστική

Ζάππειο 2 – 3 Προμηθέας
Τερψιθέα 0 – 8 Χαλκιάδες
Άγιος Γεώργιος 0 – 2 Διογένης
Κρήνη 0 – 0 Ζωοδόχος Πηγή
Μάνδρα 3 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Άγιος Θωμάς 3 – 0 α.α. Σταυρός

2η Αγωνιστική

Ζωοδόχος Πηγή 2 – 3 Προμηθέας
Μαρίνας Αντύπας 1 – 1 Κρήνη
Διογένης 1 – 0 Ζάππειο
Χαλκιάδες 1 – 1 Μάνδρα
Σταυρός 0 – 3 α.α. Άγιος Γεώργιος
Τερψιθέα 1 – 3 Άγιος Θωμάς

3η Αγωνιστική

Προμηθέας 7 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 3 Διογένης
Κρήνη 0 – 5 Χαλκιάδες
Ζάππειο 3 – 0 α.α. Σταυρός
Μάνδρα 7 – 1 Τερψιθέα
Άγιος Θωμάς 1 – 2 Άγιος Γεώργιος

4η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 1 – 1 Διογένης
Χαλκιάδες 1 – 5 Προμηθέας
Σταυρός 0 – 3 α.α. Ζωοδόχος Πηγή
Τερψιθέα 1 – 1 Κρήνη
Άγιος Γέωργιος 0 – 1 Ζάππειο
Μάνδρα 3 – 0  Άγιος Θωμάς

5η Αγωνιστική

Διογένης 0 – 1 Χαλκιάδες
Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 α.α. Σταυρός
Προμηθέας 3 – 0 α.α. Τερψιθέα
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 3 Άγιος Γέωργιος
Κρήνη 1 – 1 Μάνδρα
Άγιος Θωμάς 0 – 1  Ζάππειο

6η Αγωνιστική

Σταυρός 0 – 3 α.α. Χαλκιάδες
Τερψιθέα 2 – 3 Διογένης
Άγιος Γεώργιος 1 – 5 Μαρίνος Αντύπας
Μάνδρα 2 – 5 Προμηθέας
Ζάππειο 5 – 1 Ζωοδόχος Πηγή
Κρήνη 1 – 2  Άγιος Θωμάς

7η Αγωνιστική

Σταυρός 0 – 3 α.α. Τερψιθέα
Χαλκιάδες 3 – 2 Άγιος Γεώργιος
Διογένης 0 – 1 Μάνδρα
Μαρίνος Αντύπας 0 – 0 Ζάππειο
Προμηθέας 6 – 1 Κρήνη
Άγιος Θωμάς 3 – 1 Ζωοδόχος Πηγή

8η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 2 – 4 Τερψιθέα
Μάνδρα 3 – 0 α.α. Σταυρός
Ζάππειο 3 – 0 Χαλκιάδες
Κρήνη 1 – 3 Διογένης
Ζωοδόχος Πηγή 1 – 2 Μαρίνος Αντύπας
Προμηθέας 1 – 0 Άγιος Θωμάς

9η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 1 – 2 Μάνδρα
Τερψιθέα 0 – 2 Ζάππειο
Σταυρός 0 – 3 α.α. Κρήνη
Χαλκιάδες 2 – 1 Ζωοδόχης Πηγή
Διογένης 0 – 4 Προμηθέας
Άγιος Θωμάς 2 – 0  Μαρίνος Αντύπας

10η Αγωνιστική

Διογένης 0 – 1 Άγιος Θωμάς
Κρήνη 0 – 2 Άγιος Γεώργιος
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 0 Τερψιθέα
Προμηθέας 3 – 0 α.α. Σταυρός
Μαρίνος Αντύπας 3 – 3 Χαλκιάδες
Ζάππειο Αναβλήθηκε Μάνδρα

11η Αγωνιστική

Ζάππειο 07/01 Κρήνη
Μάνδρα 07/01 Ζωοδόχος Πηγή
Άγιος Γεώργιος 07/01 Προμηθέας
Τερψιθέα 07/01 Μαρίνος Αντύπας
Σταυρός 07/01 Διογένης
Χαλκιάδες 07/01 Άγιος Θωμάς

12η Αγωνιστική

Ζωοδόχος Πηγή -/01 Κρήνη
Προμηθέας -/01 Ζάππειο
Μαρίνος Αντύπας -/01 Μάνδρα
Διογένης -/01 Άγιος Γεώργιος
Χαλκιάδες -/01 Τερψιθέα
Σταυρός -/01 Άγιος Θωμάς

13η Αγωνιστική

Προμηθέας -/- Ζωοδόχος Πηγή
Κρήνη -/- Μαρίνος Αντύπας
Ζάππειο -/- Διογένης
Μάνδρα -/- Χαλκιάδες
Άγιος Γεώργιος -/- Σταυρός
Άγιος Θωμάς -/- Τερψιθέα

14η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας -/- Προμηθέας
Διογένης -/- Ζωοδόχος Πηγή
Χαλκιάδες -/- Κρήνη
Σταυρός -/- Ζάππειο
Τεριψθέα -/- Μάνδρα
Άγιος Γεώργιος -/- Άγιος Θωμάς

15η Αγωνιστική

Διογένης -/- Μαρίνος Αντύπας
Προμηθέας -/- Χαλκιάδες
Ζωοδόχος Πηγή -/- Σταυρός
Κρήνη -/- Τερψιθέα
Ζάππειο -/- Άγιος Γεώργιος
Άγιςο Θωμάς -/- Μάνδρα

16η Αγωνιστική

Χαλκιάδες -/- Διογένης
Σταυρός -/- Μαρίνος Αντύπας
Τερψιθέα -/- Προμηθέας
Άγιος Γέωργιος -/- Ζωοδόχος Πηγή
Μάνδρα -/- Κρήνη
Ζάππειο -/- Άγιος Θωμάς

17η Αγωνιστική

Χαλκιάδες -/- Σταυρός
Διογένης -/- Τεριψθέα
Μαρίνος Αντύπας -/- Άγιος Γέωργιος
Προμηθέας -/- Μάνδρα
Ζωοδόχος Πηγή -/- Ζάππειο
Άγιος Θωμάς -/- Κρήνη

18η Αγωνιστική

Τερψιθέα -/- Σταυρός
Άγιος Γεώργιος -/- Χαλκιάδες
Μάνδρα -/- Διογένης
Ζάππειο -/- Μαρίνος Αντύπας
Κρήνη -/- Προμηθέας
Ζωοδόχος Πηγή -/- Άγιος Θωμάς

19η Αγωνιστική

Τερψιθέα -/- Άγιος Γεώργιος
Σταυρός -/- Μάνδρα
Χαλκιάδες -/- Ζάππειο
Διογένης -/- Κρήνη
Μαρίνος Αντύπας -/- Ζωοδόχος Πηγή
Άγιος Θωμάς -/-  Προμηθέας

20η Αγωνιστική

Μάνδρα -/- Άγιος Γεώργιος
Ζάππειο -/- Τερψιθέα
Κρήνη -/- Σταυρός
Ζωοδόχος Πηγή -/- Χαλκιάδες
Προμηθέας -/- Διογένης
Μαρίνος Αντύπας -/- Άγιος Θωμάς

21η Αγωνιστική

Μάνδρα -/- Ζάππειο
Άγιος Γεώργιος -/- Κρήνη
Τερψιθέα -/- Ζωοδόχος Πηγή
Σταυρός -/- Προμηθέας
Χαλκιάδες -/- Μαρίνος Αντύπας
Άγιος Θωμάς -/- Διογένης

22η Αγωνιστική

Άγιος Θωμάς -/- Χαλκιάδες
Διογένης -/- Σταυρός
Μαρίνος Αντύπας -/- Τερψιθέα
Προμηθέας -/- Άγιος Γεώργιος
Ζωοδόχος Πηγή -/- Μάνδρα
Κρήνη -/- Ζάππειο

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΑ STONEMAN ARROW TECH

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (10η Αγωνιστική)

1. Συκέα            28 – 9   25
2. Εθνικός Ολύμπου           29 – 6   20
3. Ευαγγελισμός      16 – 7   20
4. Νίκη/Μιχαήλ       29 – 21   19
5. Δρυμός      30 – 9   19
6. Δασοχώρι       29 – 22   17
7. Δευκαλίων Κρανιάς      24 – 20   16
8. Δελέρια      16 – 21      16
9. Λιβάδι      18 – 26   9
10. Καλύβια      8 – 42   6
11. Πύθιο            15 – 29   6

* Ο Βρυότοπος αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Εθνικός Ολύμπου 3 – 0 Πύθιο
Νίκη Μιχαήλ 2 – 2 Ευαγγελισμός
Βρυότοπος 3 – 4 Δασοχώρι
Καλύβια 0 – 3 Κρανιά
Δρυμός 7 – 0 Δελέρια
Λιβάδι 1 – 4 Συκέα

2η Αγωνιστική

Συκέα 4 – 0 Δελέρια
Κρανιά 2 – 0 Λιβάδι
Δασοχώρι 2 – 2 Δρυμός
Ευαγγελισμός 4 – 0 Καλύβια
Πύθιο 2 – 0 Βρυότοπος
Νίκη Μιχαήλ 1 – 5 Εθνικός Ολύμπου

3η Αγωνιστική

Δελέρια 4 – 2 Κρανιά
Συκέα 5 – 2 Δασοχώρι
Λιβάδι 1 – 3 Ευαγγελισμός
Δρυμός 5 – 0 Πύθιο
Καλύβια 1 – 8 Νίκη Μιχαήλ
Εθνικός Ολύμπου 3 – 0 α.α. Βρυότοπος

4η Αγωνιστική

Κρανιά 4 – 4 Δασοχώρι
Καλύβια 0 – 7 Εθνικός Ολύμπου
Πύθιο 2 – 3 Συκέα
Νίκη Μιχαήλ 3 – 1 Λιβάδι
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Δρυμός
Ευαγγελισμός 1 – 0 Δελέρια

5η Αγωνιστική

Δασοχώρι 2 – 1 Ευαγγελισμός
Κρανιά 3 – 1 Πύθιο
Δελέρια 2 – 0 Νίκη Μιχαήλ
Συκέα 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Λιβάδι 5 – 1 Καλύβια
Εθνικός Ολύμπου 0 – 0 Δρυμός

6η Αγωνιστική

Λιβάδι 1 – 6 Εθνικός Ολύμπου
Νίκη Μιχαήλ 4 – 2 Δασοχώρι
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Κρανιά
Καλύβια 0 – 2 Δελέρια
Δρυμός 2 – 2 Συκέα
Πύθιο 0 – 1 Ευαγγελισμός

7η Αγωνιστική

Πύθιο 4 – 6 Νίκη Μιχαήλ
Ευαγγελισμός 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Δασοχώρι 7 – 0 Καλύβια
Κρανιά 3 – 4 Δρυμός
Δελέρια 2 – 1 Λιβάδι
Εθνικός Ολύμπου 0 – 1 Συκέα

8η Αγωνιστική

Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Νίκη Μιχαήλ
Καλύβια 3 – 0 α.α. Πύθιο
Δρυμός 0 – 0 Ευαγγελισμός
Λιβάδι 3 – 1 Δασοχώρι
Συκέα 1 – 2 Κρανιά
Δελέρια 0 – 0 Εθνικός Ολύμπου

9η Αγωνιστική

Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Καλύβια
Νίκη Μιχαήλ 2 – 1 Δρυμός
Πύθιο 4 – 2 Λιβάδι
Ευαγγελισμός 0 – 2 Συκέα
Δασοχώρι 4 – 0 Δελέρια
Εθνικός Ολύμπου 5 – 2 Κρανιά

10η Αγωνιστική

Δρυμός 6 – 0 Καλύβια
Λιβάδι 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Συκέα 3 – 0 Νίκη Μιχαήλ
Δελέρια 6 – 2 Πύθιο
Κρανιά 0 – 1 Ευαγγελισμός
Δασοχώρι 1 – 0 Εθνικός Ολύμπου

11η Αγωνιστική

Δρυμός 07/01 Λιβάδι
Καλύβια 07/01 Συκέα
Βρυότοπος 07/01 Δελέρια
Νίκη Μιχαήλ 07/01 Κρανιά
Πύθιο 07/01 Δασοχώρι
Ευαγγελισμός 07/01 Εθνικός Ολύμπου

12η Αγωνιστική

Συκέα -/01 Λιβάδι
Δελέρια -/01 Δρυμός
Κρανιά -/01 Καλύβια
Δασοχώρι -/01 Βρυότοπος
Ευαγγελισμός -/01 Νίκη Μιχαήλ
Πύθιο -/01 Εθνικός Ολύμπου

13η Αγωνιστική

Δελέρια -/- Συκέα
Λιβάδι -/- Κρανιά
Δρυμός -/- Δασοχώρι
Καλύβια -/- Ευαγγελισμός
Βρυότοπος -/- Πύθειο
Εθνικός Ολύμπου -/- Νίκη Μιχαήλ

14η Αγωνιστική

Κρανιά -/- Δελέρια
Δασοχώρι -/- Συκέα
Ευαγγελισμός -/- Λιβάδι
Πύθιο -/- Δρυμός
Νίκη Μιχαήλ -/- Καλύβια
Βρυότοπος -/- Εθνικός Ολύμπου

15η Αγωνιστική

Δασοχώρι -/- Κρανιά
Δελέρια -/- Ευαγγελισμός
Συκέα -/- Πύθιο
Λιβάδι -/- Νίκη Μιχαήλ
Δρυμός -/- Βρυότοπος
Εθνικός Ολύμπου -/- Καλύβια

16η Αγωνιστική

Ευαγγελισμός -/- Δασοχώρι
Πύθιο -/- Κρανιά
Νίκη Μιχάηλ -/- Δελέρια
Βρυότοπος -/- Συκέα
Καλύβια -/- Λιβάδι
Δρυμός -/- Εθνικός Ολύμπου

17η Αγωνιστική

Ευαγγελισμός -/- Πύθιο
Δασοχώρι -/- Νίκη Μιχαήλ
Κρανιά -/- Βρυότοπος
Δελέρια -/- Καλύβια
Συκέα -/- Δρυμός
Εθνικός Ολύμπου -/- Λίβαδι

18η Αγωνιστική

Νίκη Μιχαήλ -/- Πύθιο
Βρυότοπος -/- Ευαγγελισμός
Καλύβια -/- Δασοχώρι
Δρυμός -/- Κρανιά
Λιβάδι -/- Δελέρια
Συκέα -/- Εθνικός Ολύμπου

19η Αγωνιστική

Νίκη Μιχαήλ -/- Βρυότοπος
Πύθιο -/- Καλύβια
Ευαγγελισμός -/- Δρυμός
Δασοχώρι -/- Λιβάδι
Κρανιά -/- Συκέα
Εθνικός Ολύμπου -/- Δελέρια

20η Αγωνιστική

Καλύβια -/- Βρυότοπος
Δρυμός -/- Νίκη Μιχαήλ
Λιβάδι -/- Πύθιο
Συκέα -/- Ευαγγελισμός
Δελέρια -/- Δασοχώρι
Κρανιά -/- Εθνικός Ολύμπου

21η Αγωνιστική

Καλύβια -/- Δρυμός
Βρυότοπος -/- Λιβάδι
Νίκη Μιχαήλ -/- Συκέα
Πύθιο -/- Δελέρια
Ευαγγελισμός -/- Κρανιά
Εθνικός Ολύμπου -/- Δασοχώρι

22η Αγωνιστική

Εθνικός Ολύμπου -/- Ευαγγελισμός
Δασοχώρι -/- Πύθιο
Κρανιά -/- Νίκη Μιχαήλ
Δελέρια -/- Βρυότοπος
Συκέα -/- Καλύβια
Λιβάδι -/- Δρυμός

ΟΜΟΝΟΙΑ 2016 - 2017 - ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΠΑΙΚΤΗΣ

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (10η Αγωνιστική)

1. Πυργετός       24 – 10   24 
2. Πύρρος      19 – 4   23
3. Αετόλοφος       20 – 11   21 
4. Ιπποκράτης       18 – 7   19
5. Παραπόταμος      13 – 8   18
6. Γαλήνη       12 – 14   14
7. Πηνειός       12 – 18   13 
8. Ελάτεια       14 – 12   11
9. Έλαφος        14 – 17   10
10. Λάρισα ΄88       15 – 25   9 
11. Καλαρρύτες       15 – 20   7

* Ο Μελιβοιακός αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Ελάτεια 4 – 1 Έλαφος
Καλαρρύτες 2 – 3 Λάρισα 88
Ιπποκράτης 0 – 0 Πύρρος
Αετόλοφος 4 – 1 Πυργετός
Πηνειός 2 – 4  Γαλήνη
Μελιβοιακός 1 – 4 Παραπόταμος

2η Αγωνιστική

Παραπόταμος 2 – 0 Γαλήνη
Πυργετός 5 – 0 Μελιβοιακός
Πύρρος 4 – 1 Πηνειός
Λάρισα ΄88 0 – 1 Αετόλοφος
Έλαφος 1 – 1 Ιπποκράτης
Καλαρρύτες 2 – 1 Ελάτεια

3η Αγωνιστική

Γαλήνη 2 – 1 Πυργετός
Παραπόταμος 0 – 1 Πύρρος
Μελιβοιακός 3 – 3 Λάρισα 88
Πηνειός 1 – 0 Έλαφος
Αετόλοφος 4 – 0 Καλαρρύτες
Ελάτεια 2 – 2 Ιπποκράτης

4η Αγωνιστική

Πυργετός 1 – 0 Πύρρος
Λάρισα 88 2 – 1 Γαλήνη
Έλαφος 1 – 4 Παραπόταμος
Καλαρρύτες 8 – 0 Μελιβοιακός
Ιπποκράτης 3 – 0 Πηνειός
Αετόλοφος 0 – 3 Ελάτεια

5η Αγωνιστική

Πύρρος 1 – 1 Λάρισα 88
Πυργετός 2 – 1 Έλαφος
Γαλήνη 1 – 1 Καλαρρύτες
Παραπόταμος 0 – 0 Ιπποκράτης
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Αετόλοφος
Ελάτεια 0 – 2 Πηνειός

6η Αγωνιστική

Έλαφος 4 – 1 Λάρισα 88
Καλαρρύτες 0 – 4 Πύρρος
Ιπποκράτης Πυργετός
Αετόλοφος 2 – 0 Γαλήνη
Πηνειός 0 – 0 Παραπόταμος
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Ελάτεια

7η Αγωνιστική

Έλαφος 3 – 2 Καλαρρύτες
Λάρισα 88 2 – 5 Ιπποκράτης
Πύρρος 2 – 0 Αετόλοφος
Πυργετός 2 – 1 Πηνειός
Γαλήνη 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Ελάτεια 0 – 1 Παραπόταμος

8η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 2 – 0 Καλαρρύτες
Αετόλοφος 2 – 0 Έλαφος
Πηνειός 3 – 2 Λάρισα 88
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Πύρρος
Παραπόταμος 1 – 3 Πυργετός
Γαλήνη 0 – 0 Ελάτεια

9η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 5 – 1 Αετόλοφος
Καλαρρύτες 0 – 2 Πηνειός
Έλαφος 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Λάρισα 88 1 – 1 Παραπόταμος
Πύρρος 4 – 1 Γαλήνη
Ελάτεια 1 – 4 Πυργετός

10η Αγωνιστική

Πηνειός 0 – 3 Αετόλοφος
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Ιπποκράτης
Παραπόταμος 2 – 1 Καλαρρύτες
Γαλήνη 1 – 0 Έλαφος
Πυργετός 4 – 0 Λάρισα 88
Πύρρος 2 – 1 Ελάτεια

11η Αγωνιστική

Πηνειός 08/01 Μελιβοιακός
Αετόλοφος 08/01 Παραπόταμος
Ιπποκράτης 08/01 Γαλήνη
Καλαρρύτες 08/01 Πυργετός
Έλαφος 08/01 Πύρρος
Λάρισα 88 08/01 Ελάτεια

12η Αγωνιστική

Παραπόταμος -/01 Μελιβοιακός
Γαλήνη -/01 Πηνειός
Πυργετός -/01 Αετόλοφος
Πύρρος -/01 Ιπποκράτης
Λάρισα 88 -/01 Καλαρρύτες
Έλαφος -/01 Ελάτεια

13η Αγωνιστική

Γαλήνη -/- Παραπόταμος
Μελιβοιακός -/- Πυργετός
Πηνειός -/- Πύρρος
Αετόλοφος -/- Λάρισα 88
Ιπποκράτης -/- Έλαφος
Ελάτεια -/- Καλαρρύτες

14η Αγωνιστική

Πυργετός -/- Γαλήνη
Πύρρος -/- Παραπόταμος
Λάρισα 88 -/- Μελιβοιακός
Έλαφος -/- Πηνείος
Καλαρρύτες -/- Αετόλοφος
Ιππκράτης -/- Ελάτεια

15η Αγωνιστική

Πύρρος -/- Πυργετός
Γαλήνη -/- Λάρισα 88
Παραπόταμος -/- Έλαφος
Μελιβοιακός -/- Καλαρρύτες
Πηνειός -/- Ιπποκράτης
Ελάτεια -/- Αετόλοφος

16η Αγωνιστική

Λάρισα 88 -/- Πύρρος
Έλαφος -/- Πυργετός
Καλαρρύτες -/- Γαλήνη
Ιπποκράτης -/- Παραπόταμος
Αετόλοφος -/- Μελιβοιακός
Πηνειός -/- Ελάτεια

17η Αγωνιστική

Λάρισα 88 -/- Έλαφος
Πύρρος -/- Καλαρρύτες
Πυργετός -/- Ιπποκράτης
Γαλήνη -/- Αετόλοφος
Παραπόταμος -/- Πηνειός
Ελάτεια -/- Μελιβοιακός

18η Αγωνιστική

Καλαρρύτες -/- Έλαφος
Ιπποκράτης -/- Λάρισα 88
Αετόλοφος -/- Πύρρος
Πηνειός -/- Πυργετός
Μελιβοιακός -/- Γαλήνη
Παραπόταμος -/- Ελάτεια

19η Αγωνιστική

Καλαρρύτες -/- Ιπποκράτης
Έλαφος -/- Αετόλοφος
Λάρισα 88 -/- Πηνειός
Πύρρος -/- Μελιβοιακός
Πυργετός -/-  Παραπόταμος
Ελάτεια -/- Γαλήνη

20η Αγωνιστική

Αετόλοφος -/- Ιπποκράτης
Πηνειός -/- Καλαρρύτες
Μελιβοιακός -/- Έλαφος
Παραπόταμος -/- Λάρισα 88
Γαλήνη -/- Πύρρος
Πυργετός -/- Ελάτεια

21η Αγωνιστική

Αετόλοφος -/- Πηνειός
Ιπποκράτης -/- Μελιβοιακός
Καλαρρύτες -/- Παραπόταμος
Έλαφος -/- Γαλήνη
Λάρισα 88 -/- Πυργετός
Ελάτεια -/- Πύρρος

22η Αγωνιστική

Ελάτεια -/- Λάρισα 88
Πύρρος -/- Έλαφος
Πυργετός -/- Καλαρρύτες
Γαλήνη -/- Ιπποκράτης
Παραπόταμος -/- Αετόλοφος
Μελιβοιακός -/- Πηνειός