Α΄ ΕΠΣ Λάρισας 2016 – 2017

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Αχιλλέας Φαρσάλων      79 – 22   77
2. Δωτιέας Αγιάς      54 – 26   66
3. Δήμητρα Γιάννουλης      48 – 32   54
4. Τσαριτσάνη      42– 30   50

——————PLAY OFF——————

5. Αμυγδαλέα      40 – 37   45
6. ΠΟΕ      42 – 38   45
7. Τύρναβος      36 – 36   43
8. Αργυροπούλι       43 – 44   42
9. Σμόλικας Φαλάνης      38 – 36   39
10. Φαλανιακός      40 – 40   38
11. Βλαχογιάννι      40 – 36   38

——————PLAY OUT——————

12. Καλοχώρι      40 – 41   34
13. Λάρισα 2012      27 – 36   33
14. Μακρυχώρι      27 – 42   30
15. Αστραπή Ν. Πολιτείας      31 – 50   27

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————–

16. Αστέρας Τυρνάβου      27 – 108   10

Η Βαθμολογία των Πλέι-Οφ (6η Αγωνιστική)

1. Αχιλλέας Φαρσάλων   23
2. Δωτιέας Αγιάς   15
3. Οικονόμος Τσαριτσάνης   10
4. Δήμητρα Γιάννουλης   3

1η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης

2η Αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Δήμητρα Γιάνουλης 0 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων

3η Αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων

4η Αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 2 Δωτιέας Αγιάς

5η Αγωνιστική 

Δωτιέας Αγιάς 2 – 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης

6η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αχιλλέας Φαρσάλων 6 – 1 Δωτιέας Αγιάς

Η Βαθμολογία των Πλέι-Άουτ (6η Αγωνιστική)

1. Αστραπή Νέας Πολιτείας    13
2. Καλοχώρι   10
3. Λάρισα 2012    9

—-ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ—-

4. Μακρυχώρι    8

1η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 0 – 1 Καλοχώρι
Λάρισα 2012 2 – 3 Αστραπή Ν. Πολιτείας

2η Αγωνιστική

Καλοχώρι 0 – 0 Λάρισα 2012
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 0 Μακρυχώρι

3η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 0 – 2 Μακρυχώρι
Καλοχώρι 2 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

4η Αγωνιστική

Καλοχώρι 0 – 2 Μακρυχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 0 Λάρισα 2012

5η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 2 – 1 Καλοχώρι
Μακρυχώρι 0 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

6η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 0 – 3 Λάρισα 2012
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 1 Καλοχώρι

Πίνακας των Σκόρερ

26 Γκολ: Γιώργος Τσατσαλίδης (Δωτιέας Αγιάς).

21 Γκολ: Αλέξης Τσούτσας (Αργυροπούλι).

20 Γκολ: Θανάσης Παλάσκας (Αχιλλέας Φαρσάλων).

17 Γκολ: Βασίλης Λόλας (Αχιλλέας Φαρσάλων).

16 Γκολ: Νίκος Βούλγαρης (Αχιλλέας Φαρσάλων).

12 Γκολ: Τάσος Χατζηγρηγορίου (Δήμητρα Γιάννουλης), Γιώργος Κακαβίτσης (Σμόλικας Φαλάνης).

11 Γκολ: Χρήστος Λυγούρας (Φαλανιακός).

10 Γκολ: Βαγγέλης Ζηρδέλης, Δημήτρης Τόλιος (Βλαχογιάννι), Βαγγέλης Τζιόλας (Τύρναβος), Μιχάλης Κυριάκος (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Βασίλης Φούντας (Αετός Μακρυχωρίου/Αστραπή Νέας Πολιτείας).

9 Γκολ: Κώστας Κοταρέλας (Δήμητρα Γιάννουλης), Λευτέρης Γκαραγκούνης (Αστέρας Τυρνάβου), Βαγγέλης Φτίκας (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Δημήτρης Ματούλας (ΠΟΕ), Βασίλης Σπανός (Δήμητρα Γιάννουλης).

7 Γκολ: Κώστας Τσιάκος (Λάρισα 2012), Σωτήρης Χάμος (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Αντώνης Πούτας (Καλοχώρι/Οικονόμος Τσαριτσάνης), Παναγιώτης Πάσιος (Αετός Μακρυχωρίου), Δημήτρης Κίτσιος (Λάρισα 2012), Γιώργος Καρβούνης (Αετός Αμυγδαλέας), Φάνης Τσιάτας (Καλοχώρι).

6 Γκολ: Μίμης Κουρούκας (Αετός Αμυγδαλέας), Θανάσης Λιόλιος (Βλαχογιάννι), Δημήτρης Παπαγεωργίου (Φαλανιακός), Έρβιν Πετκολάι (ΠΟΕ), Γιώργος Μπαντής (Αστέρας Τυρνάβου), Λεωνίδας Καραγκούνης (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Μπούνα Αζίζ (Καλοχώρι).

5 Γκολ: Δημήτρης Κόκορας (Αργυροπούλι), Δημήτρης Μανακούσιος (Σμόλικας Φαλάνης), Ντέιβιντ Μπόντε, Αλέξανδρος Χαλάτσης (Δωτιέας Αγιάς), Παναγιώτης Γαλάνης (Αστέρας Τυρνάβου), Χρήστος Ρέψης, Κώστας Νεμπεγλέρας (Αχιλλέας Φαρσάλων), Αποστόλης Τσιάγκος (ΠΟΕ/Αργυροπούλι), Λευτέρης Τέας (Αετός Μακρυχωρίου).

4 Γκολ: Μιχάλης Γκαντρής, Αποστόλης Καλέσης, Θοδωρής Γανός, Γιώργος Ντονούδης (Τύρναβος), Αποστόλης Πολύζος, Μάριος Πίρε Μιχάλης Δημητρέλης (Αετός Αμυγδαλέας), Άγγελος Αμπατζίδης, Δημήτρης Γκατζούλης (Δήμητρα Γιάννουλης), Στέλιος Κόκοβας, Μιχάλης Σαμπάνης (Καλοχώρι), Δημήτρης Αλεξανδρής (Φαλανιακός), Ανδρέας Τσιρβούλης, Σάκης Δάσσιος (Σμόλικας Φαλάνης), Νίκος Μπαρλαγιάννης (ΠΟΕ), Δημήτρης Κοντοθανάσης (Βλαχογιάννι), Στέλιος Δραχαλίβας (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Μάνος Πετράκης (Αχιλλέας Φαρσάλων), Χρήστος Νάτσης, Νίκος Φιλιππούλης (Δωτιέας Αγιάς).

3 Γκολ: Πέτρος Κορλός, Γιάννης Αντωνόπουλος (Αετός Αμυγδαλέας), Λάζαρος Κουμπούρας, Χρήστος Οικονόμου, Αναστάσης Μανιώτης (Αχιλλέας Φαρσάλων), Γιούλι Περτζιόνι, Σωτήρης Τσένος (ΠΟΕ), Σπύρος Γκαραγκούνης (Αστέρας Τυρνάβου), Στέλιος Πατσιωτός (Δήμητρα Γιάννουλης/Τύρναβος), Παντελής Φλώρος (Λάρισα 2012), Βασίλης Σκούπρας (Σμόλικας Φαλάνης), Γιώργος Πανταζής (Φαλανιακός), Αποστόλης Κούλπας (Αργυροπούλι), Γιάννης Ιωαννίδης, Ζαφείρης Σουφχάρας (Βλαχογιάννι), Παντελής Βενέτης (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Κώστας Νεστορίδης (Καλοχώρι).

2 Γκολ: Χρήστος Παπαδάμος, Βασίλης Τανάγιας, Κώστας Κολοβός (Σμόλικας Φαλάνης), Ανδρέας Πάσιος (Αστέρας Τυρνάβου), Βασίλης Λυγούρας, Γιάννης Κόκκινος, Γιάννης Αλατάς, Ηλίας Λιλολάρι, Νίκος Βαρσάμης (Φαλανιακός), Στέλιος Μπαχτσιβάνος, Κώστας Ζάχος (Αργυροπούλι), Νίκος Υφαντής, Ντανιέλ Σάρα (Αετός Αμυγδαλέας), Χρήστος Μακρής (Καλοχώρι), Γιώργος Θεοχάρης, Παναγιώτης Φουσίκας, Γιάννης Δάσσιος, Θανάσης Αργύρης (Αετός  Μακρυχωρίου), Σωτήρης Θώμος, Θοδωρής Εμμανουήλ, Παναγιώτης Μπαρούτας (Δήμητρα Γιάννουλης), Θοδωρής Γεωργούλας, Χρήστος Δαλαμπύρας (Λάρισα 2012), Θωμάς Τσιρογιάννης, Βασίλης Ντακούλας (Δωτιέας Αγιάς), Νίκος Μόσχος, Δημήτρης Μπουμπουνάρας, Δημήτρης Ντούφας (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Ανδρέας Καρλιάμπας, Παναγιώτης Πατσής (ΠΟΕ), Γιάννης Μπάκος, Μιχάλης Αυλογιάρης (Τύρναβος), Αποστόλης Νάστας (Αχιλλέας Φαρσάλων), Αντώνης Χασιώτης, Δημήτρης Τζουμάκης, Αντώνης Ραμάι (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Ερμής Μεζίνι (Αχιλλέας Φαρσάλων/Τύρναβος), Παναγιώτης Τσιαντούλης (Δήμητρα Γιάννουλης/Καλοχώρι).

1 Γκολ: Χρήστος Τλούπας, Γρηγόρης Περήφανος, Φίλιππος Καραμπούζης (Αχιλλέας Φαρσάλων), Αχιλλέας Μανάκας, Θάνος Ντούφας (Δήμητρα Γιάννουλης), Θέμης Αθανασούλης, Βρασίδας Κοντοθανάσης, Θανασούλης (Βλαχογιάννι), Γιάννης Σχοινάς, Αλέκος Ριζούλης, Γιώργος Χατζής, Γιάννης Χαρισούλης, Ανδρέας Σιαμαντούρας (Αργυροπούλι), Παναγιώτης Φλώρος, Βαλάντης Φλώρος, Παναγιώτης Παϊτέρης (Λάρισα 2012), Δημήτρης Καρακάνος (Τύρναβος), Στέλιος Παππάς, Αουρέλ Τσακάλι, Σπύρος Μπαρούτζας, Δημήτρης Γιαννακός, Ζήσης Μαλάκος (Δωτιέας Αγιάς), Γιώργος Λουκανίκας, Φάνης Πρίφτης, Θέμης Γραμμένος, Γιώργος Μπακαβέλλος (Αετός Αμυγδαλέας), Αντώνης Κατσαμάκας, Σπύρος Ρουσσάς, Κώστας Καλτσάς, Αποστόλης Μπελάγιας, Γιάννης Κολιοφούτης (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Στάθης Χριστιανίδης, Άλκης Αβέλλας, Αποστόλης Γκαμπέτας, Τάσος Σαμαράς (Αετός Μακρυχωρίου), Μάρκος Κωτούλας, Γιώργος Γκαλμποκίνης, Γιώργος Κόκρας (Σμόλικας Φαλάνης), Φίλιππος Ταστεμερίδης, Γιάννης Μπούσιας, Μάκης Γεωργούλας, Θωμάς Καρακώστας (ΠΟΕ), Νίκος Βράκας, Πέτρος Τσεκούρας, Ζήσης Παραφέστας, Γιάννης Σπυρόπουλος, Θοδωρής Έξαρχος, Θέμης Παιδής, Λάιος (Καλοχώρι), Παναγιώτης Τάκης, Σούλης Καρακώστας (Αστέρας Τυρνάβου), Κώστας Μαχαίρας, Ταξιάρχης Κλούρας, Σέσι Μπλέντι, Σωτήρης Σουλιώτης (Φαλανιακός) Δημήτρης Τζούργκανος, Δημήτρης Καλφούντζος, Βασίλης Γκαμπέτας, Βασίλης Σακοράφας, Χρυσοβαλάντης Σακοράφας (Οικονόμος Τσαριτσάνης).

1η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 3  – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Αχιλλέας Φαρσάλων 4 – 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δωτιέας Αγιάς 1 – 1  Αμυγδαλέα
Λάρισα 2012 1 – 1 Τύρναβος
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 2  Βλαχογιάννι
ΠΟΕ 1 – 1 Καλοχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Μακρυχώρι
Φαλανιακός 0 – 2 Αργυροπούλι

2η Αγωνιστική

Καλοχώρι 3 – 4 Φαλανιακός
Μακρυχώρι 2 – 6 Αργυροπούλι
Βλαχογιάννι 1 – 2 ΠΟΕ
Τύρναβος 1 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αμυγδαλέα 3 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Τσαριτσάνη 2 – 1 Λάρισα 2012
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 2 Δωτιέας Αγιάς
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 0 Γιάννουλη

3η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 1 – 2 Καλοχώρι
Φαλανιακός 2 – 2 Βλαχογιάννι
Αργυροπούλι 0 – 0 Τύρναβος
ΠΟΕ 0 – 2 Αμυγδαλέα
Αστραπής Ν. Πολιτείας 1 – 2 Τσαριτσάνη
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 5 Σμόλικας Φαλάνης
Λάρισα 2012 1 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Γιάννουλη 1 – 2 Δωτιέας Αγιάς

4η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι 1 – 0 Μακρυχώρι
Τύρναβος 3 – 2 Καλοχώρι
Αμυγδαλέα 3 – 2 Φαλανιακός
Τσαριτσάνη 1 – 1 Αργυροπούλι
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 3 ΠΟΕ
Αχιλλέας Φαρσάλων 6 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Δωτιέας Αγιάς 7 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Λάρισα 2012 0 – 2 Γιάννουλη

5η Αγωνιστική

Τύρναβος 0 – 1 Βλαχογιάννι
Μακρυχώρι 2 – 1 Αμυγδαλέα
Καλοχώρι 0 – 0 Τσαριτσάνη
Φαλανιακός 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Αργυροπούλι 1 – 4 Αχιλλέας Φαρσάλων
ΠΟΕ 2 – 3 Δωτιέας Αγιάς
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 3 Λάρισα 2012
Γιάννουλη 6 – 2 Αστέρας Τυρνάβου

6η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα 3 – 0 Τύρναβος
Τσαριτσάνη 1 – 0 Βλαχογιάννι
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Μακρυχώρι
Αχιλλέας Φαρσάλων 4 – 0 Καλοχώρι
Δωτιέας Αγιάς 2 – 1 Φαλανιακός
Λάρισα 2012 1 – 0 Αργυροπούλι
Αστέρας Τυρνάβου 4 – 1 ΠΟΕ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Γιάννουλη

7η Αγωνιστική

Τσαριτσάνη 0 – 0 Αμυγδαλέα
Τύρναβος 3 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Βλαχογιάννι 2 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Μακρυχώρι 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Καλοχώρι 0 – 0 Λάρισα 2012
Φαλανιακός 3 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Αργυροπούλι 2 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Γιάννουλη 0 – 0 ΠΟΕ

8η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης 1 – 2 Τσαριτσάνη
Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 1 Αμυγδαλέα
Δωτιέας Αγιάς 1 – 1 Τύρναβος
Λάρισα 2012 1 – 3 Βλαχογιάννι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 Μακρυχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Καλοχώρι
ΠΟΕ 2 – 0 Φαλανιακός
Αργυροπούλι 1 – 0 Γιάννουλη

9η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης 0 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Τσαριτσάνη 3 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Αμυγδαλέα 1 – 1 Λάρισα 2012
Τύρναβος 3 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Βλαχογιάννι 3 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Μακρυχώρι 1 – 0 ΠΟΕ
Καλοχώρι 2 – 0 Αργυροπούλι
Γιάννουλη 3 – 0 Φαλανιακός

10η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 1 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Λάρισα 2012 0 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Αστέρας Τυρνάβου 3 – 1 Τσαριτσάνη
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 1 Αμυγδαλέα
ΠΟΕ 1 – 0 Τύρναβος
Αργυροπούλι 1 – 3 Βλαχογιάννι
Φαλανιακός 0 – 0 Μακρυχώρι
Καλοχώρι 0 – 2 Γιάννουλη

11η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 3 – 3 Λάρισα 2012
Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Τσαριτσάνη 1 – 0 ΠΟΕ
Αμυγδαλέα 1 – 3 Αργυροπούλι
Τύρναβος 2 – 1 Φαλανιακός
Βλαχογιάννι 0 – 3 Καλοχώρι
Γιάννουλη 2 – 0 Μακρυχώρι

12η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου 0 – 1 Λάρισα 2012
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
ΠΟΕ 2 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αργυροπούλι 3 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Φαλανιακός 0 – 0 Τσαριτσάνη
Καλοχώρι 2 – 2 Αμυγδαλέα
Μακρυχώρι 0 – 1 Τύρναβος
Βλαχογιάννι 1 – 2 Γιάννουλη

13η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου 1 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Λάρισα 2012 0 – 0 ΠΟΕ
Δωτιέας Αγιάς 1 – 0 Αργυροπούλι
Αχιλλέας Φαρσάλων 5 – 2 Φαλανιακός
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Καλοχώρι
Τσαριτσάνη 3 – 0 Μακρυχώρι
Αμυγδαλέα 1 – 0 Βλαχογιάννι
Γιάννουλη 1 – 2 Τύρναβος

14η Αγωνιστική

ΠΟΕ 2 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αργυροπούλι 3 – 2 Αστέρας Τυρνάβου
Φαλανιακός 1 – 0 Λάρισα 2012
Καλοχώρι 2 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Μακρυχώρι 0 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Βλαχογιάννι 1 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Τύρναβος 0 – 2 Τσαριτσάνη
Αμυγδαλέα 1 – 2 Γιάννουλη

15η Αγωνιστική

ΠΟΕ 3 – 1 Αργυροπούλι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 4 Φαλανιακός
Αστέρας Τυρνάβου 4 – 2 Καλοχώρι
Λάρισα 2012 1 – 2 Μακρυχώρι
Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Βλαχογιάννι
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 1 Τύρναβος
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Αμυγδαλέα
Γιάννουλη 1 – 0 Τσαριτσάνη

16η Αγωνιστική

Αργυροπούλι 2 – 1 Φαλανιακός
Καλοχώρι 1 – 3 ΠΟΕ
Μακρυχώρι 1 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Βλαχογιάννι 1 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Τύρναβος 1 – 0 Λάρισα 2012
Αμυγδαλέα 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Τσαριτσάνη 2 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Γιάννουλη

17η Αγωνιστική

Φαλανιακός 2 – 0 Καλοχώρι
Αργυροπούλι 2 – 1 Μακρυχώρι
ΠΟΕ 0 – 5 Βλαχογιάννι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 0 Τύρναβος
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 1 Αμυγδαλέα
Λάρισα 2012 0 – 1 Τσαριτσάνη
Δωτιέας Αγιάς 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Γιάννουλη 1 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων

18η Αγωνιστική

Καλοχώρι 1 – 2 Μακρυχώρι
Βλαχογιάννι 0 – 1 Φαλανιακός
Τύρναβος 0 – 1 Αργυροπούλι
Αμυγδαλέα 3 – 3 ΠΟΕ
Τσαριτσάνη 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Αχιλλεάς Φαρσάλων 3 – 0 Λάρισα 2012
Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Γιάννουλη

19η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου 1 – 5 Δωτιέας Αγιάς
Καλοχώρι 1 – 0 Τύρναβος
Φαλανιακός 0 – 1 Αμυγδαλέα
Αργυροπούλι 1 – 1 Τσαριτσάνη
ΠΟΕ 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Μακρυχώρι 2 – 1 Βλαχογιάννι
Γιάννουλη 3 – 1 Λάρισα 2012

20η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι 1 – 2 Τύρναβος
Αμυγδαλέα 1 – 0 Μακρυχώρι
Τσαριτσάνη 1 – 1 Καλοχώρι
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 0 Φαλανιακός
Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 0 Αργυροπούλι
Δωτιέας Αγιάς 3 – 1 ΠΟΕ
Λάρισα 2012 2 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αστέρας Τυρνάβου 1 – 5 Γιάννουλη

21η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι 1 – 1 Τσαριτσάνη
Τύρναβος 1 – 1 Αμυγδαλέα
Μακρυχώρι 0 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Καλοχώρι 0 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Φαλανιακός 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Αργυροπούλι 0 – 1 Λάρισα 2012
ΠΟΕ 5 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Γιάννουλη 0 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

22η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα 2 – 2 Τσαριτσάνη
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 2 Τύρναβος
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 0 Βλαχογιάννι
Δωτιέας Αγιάς 3 – 1 Μακρυχώρι
Λάρισα 2012 0 – 0 Καλοχώρι
Αστέρας Τυρνάβου 2 – 7 Φαλανιακός
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 2 Αργυροπούλι
ΠΟΕ 2 – 0 Γιάννουλη

23η Αγωνιστική

Τσαριτσάνη 3 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Αμυγδαλέα 2 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Τύρναβος 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Βλαχογιάννι 1 – 2 Λάρισα 2012
Μακρυχώρι 2 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Καλοχώρι 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Φαλανιακός 1 – 0 ΠΟΕ
Γιάννουλη 1 – 0 Αργυροπούλι

24η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Δωτιέας Αγιάς 1 – 1 Τσαριτσάνη
Λάρισα 2012 0 – 0 Αμυγδαλέα
Αστέρας Τυρνάβου 1 – 1 Τύρναβος
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 3 Βλαχογιάννι
ΠΟΕ 1 – 0 Μακρυχώρι
Αργυροπούλι 2 – 0 Καλοχώρι
Φαλανιακός 2 – 0 Γιάννουλη

25η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 0 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Λάρισα 2012
Τσαριτσάνη 4 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
Αμυγδαλέα 1 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Τύρναβος 4 – 2 ΠΟΕ
Βλαχογιάννι 2 – 2 Αργυροπούλι
Μακρυχώρι 0 – 1 Φαλανιακός
Γιάννουλη 1 – 0 Καλοχώρι

26η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Αστέρας Τυρνάβου 1 – 5 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
ΠΟΕ 0 – 0 Τσαριτσάνη
Αργυροπούλι 0 – 0 Αμυγδαλέα
Φαλανιακός 0 – 0 Τύρναβος
Καλοχώρι 1 – 1 Βλαχογιάννι
Μακρυχώρι 2 – 0 Γιάννουλη

27η Αγωνιστική

Λάρισα 2ο12 2 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Δωτιέας Αγιάς 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 0 ΠΟΕ
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 2 Αργυροπούλι
Τσαριτσάνη 1 – 2 Φαλανιακός
Αμυγδαλέα 3 – 1 Καλοχώρι
Τύρναβος 2 – 1 Μακρυχώρι
Γιάννουλη 1 – 0 Βλαχογιάννι

28η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 8 – 0 Αστέρας Τυρνάβου
ΠΟΕ 2 – 1 Λάρισα 2012
Αργυροπούλι 0 – 3 Δωτιέας Αγιάς
Φαλανιακός 2 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Καλοχώρι 1 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Μακρυχώρι 0 – 1 Τσαριτσάνη
Βλαχογιάννι 3 – 1 Αμυγδαλέα
Τύρναβος 2 – 4 Γιάννουλη

29η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 2 ΠΟΕ
Αστέρας Τυρνάβου 1 – 5 Αργυροπούλι
Λάρισα 2012 3 – 0 Φαλανιακός
Δωτιέας Αγιάς 2 – 1 Καλοχώρι
Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 2 Μακρυχώρι
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Βλαχογιάννι
Τσαριτσάνη 4 – 2 Τύρναβος
Γιάννουλη 3 – 0 Αμυγδαλέα

30η Αγωνιστική

Φαλανιακός 1 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Καλοχώρι 10 – 1 Αστέρας Τυρνάβου
Μακρυχώρι 1 – 0 Λάρισα 2012
Βλαχογιάννι 1 – 2 Δωτιέας Αγιάς
Τύρναβος 1 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμυγδαλέα 3 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Τσαριτσάνη 1 – 2 Γιάννουλη
Αργυροπούλι 0 – 2 ΠΟΕ
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com