Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2016 – 2017

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Ηρακλής Λάρισας      86 – 21   83
2. Συκούριο      71 – 32   69
3. Δαμασιακός      64 – 39   61

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

4. Βούναινα      67 – 46   61
5. Αμπελωνιακός      51 – 33   61
6. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      54 – 33   59
7. Αμπελιά      48 – 34   56
8. Ελευθεραί      56 – 47   54
9. Νεάπολη      44 – 33   50
10. Γόννοι      39 – 37   50
11. Κιλελέρ      47 – 37    48
12. Ολύμπικ/Νέες Καρυές      58 – 47   46
13. Άγιοι Ανάργυροι      49 – 40   44

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

14. Πουρνάρι      52 – 62   37
15. ΠΑΟΛ Αβέρωφ      37 – 60   36
16. Ραχούλα      42 – 73   35

* Ηρακλής Χάλκης & Δάφνη Γλαύκης έχουν αποβληθεί από το πρωτάθλημα.

Πίνακας των Σκόρερ

 

23 Γκολ: Άρης Καπετάνιος (Φιλοκτήτης Μελιβοίας)

21 Γκολ: Στέφανος Πρεσακάρου (Βούναινα), Λευτέρης Δενελάβας (Αμπελιά).

15 Γκολ: Σπύρος Ζαφειρίου (Ηρακλής Λάρισας).

14 Γκολ: Γιώργος Μάτος (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Βαγγέλης Θεοδώρου (Ελευθεραί).

13 Γκολ: Ηλίας Μαυρομάτης (Κίσσαβος Συκουρίου).

12 Γκολ: Δημήτρης Αποστόλου (Ηρακλής Λάρισας), Θοδωρής Τσιάλτας, Στέλιος Λούτσος (Δαμασιακός).

11 Γκολ: Εμίλιος Σενκάι, Δημήτρης Πλιάγκας (Κίσσαβος Συκουρίου), Ηρακλής Γκιουρσάνης (Ηρακλής Λάρισας), Παναγιώτης Ραπτοτάσιος (Δαμασιακός).

10 Γκολ: Κώστας Κουσιώρας (Κιλελέρ).

9 Γκολ: Γιώργος Σπανός (Βούναινα), Άλκης Νικούλης (Πουρνάρι).

8 Γκολ: Δημήτρης Κουκουτσέλος (Κίσσαβος Συκουρίου), Νίκος Τσιώλης (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Βασίλης Αργυρακούλης (Δόξα Ραχούλας), Λευτέρης Μπάμης (Ηρακλής Λάρισας).

7 Γκολ: Πασχάλης Μπακαρτζής (Άγιοι Ανάργυροι) Γιάννης Μαυρουδής  (Ελευθεραί), Αντώνης Κατσαμάκας (Νεάπολη), Γρηγόρης Τσιαμούρας (Πουρνάρι), Σταύρος Τσαπράζης (Βούναινα), Αρσέν Πατρίκου (Αμπελωνιακός).

6 Γκολ: Παναγιώτης Πασιάς (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Αποστόλης Ταρταμπούκας (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Αντώνης Μηταλούλης (Δόξα Ραχούλας), Βασίλης Σπανός (Ηρακλής Λάρισας).

5 Γκολ: Βασίλης Ζάρρας, Δημήτρης Σιούτας (Γόννοι), Γιώργος Μέκρας (Ελευθεραί), Γιώργος Καραθάνος (Νεάπολη), Κώστας Πράπας, Θάνος Τριανταφυλλόπουλος (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Γιώργος Τσανάς (Βούναινα), Σωτήρης Κουτσάκης (ΠΑΟΛ Αβέρωφ).

4 Γκολ: Γιώργος Φώτος (Ηρακλής Λάρισας), Γιώργος Ελευθέρογλου (ΠΑΟΛ Αβέρωφ), Κέβιν Καζάνι (Δόξα Ραχούλας), Θωμάς Παλάσκας (Κιλελέρ), Χρήστος Ζαφειράκης Βαγγέλης Χαρούλης (Νεάπολη), Παναγιώτης Ψύρρας, Μάρκος Κωτούλας (Αμπελωνιακός), Ορέστης Γαρυφαλλόπουλος (Πουρνάρι/Νεάπολη), Αλέξανδρος Κάτσας (Κίσσαβος Συκουρίου), Δημήτρης Τσιρονίκος (Γόννοι), Στέλιος Τσινούδης, Χρήστος Ευαγγέλου (Άγιοι Ανάργυροι), Αλέξανδρος Μόκας, Χρήστος Καρατζιόλης (Δαμασιακός), Άγγελος Ευστρατίου (Ελευθεραί).

3 Γκολ: Αποστόλης Νάστας (Δόξα Ραχούλας), Θοδωρής Μολάς, Στέφανος Σουλτούκης (Ηρακλής Λάρισας), Μιχάλης Κρητικός, Ορέστης Ζιούστης, Άκης Νεμπεγλέρας, Δημήτρης Καφαντάρης (Πουρνάρι), Θέμης Γούσης, Αποστόλης Ζιόμπουρας, Κώστας Μίχος (Κιλελέρ), Γιώργος Τσετιροκλής, Πάρης Μπόντε (Αμπελωνιακός), Κώστας Κατσιώτης, Ραφαήλ Δίχρης (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Σάββας Χατζηλιάδης (Κίσσαβος Συκουρίου), Νίκος Δενελάβας (Αμπελιά), Νότης Τάχας (Γόννοι), Θάνος Αμαρλαριώτης (Άγιοι Ανάργυροι), Γκέρσι Καζάνι (Βούναινα), Βαγγέλης Δήμος (Άγιοι Ανάργυροι/ΠΑΟΛ Αβέρωφ).

2 Γκολ: Γιάννης Ρέντζας (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Βαγγέλης Γκομοσίδης, Κώστας Χριστοδούλου (Βούναινα), Χρήστος Γκουζιώτης, Βαγγέλης Βαλατσός, Γιώργος Τσιάμης, Θοδωρής Παυλόπουλος (Ελευθεραί), Γιώργος Ζιώγας, Δημήτρης Γκαντόγλου (Πουρνάρι), Πέτρος Ψωμολιάς (Ηρακλής Λάρισας), Βαγγέλης Χατζούλης, Σπύρος Ιωαννίδης, Σπύρος Βούκιας, Χρήστος Δαλακώνης (Αμπελωνιακός), Πέτρος Βίδρας, Στέλιος Λέτσιος (Δαμασιακός), Κώστας Ζαφειρούλης, Χάρης Καρυπίδης (ΠΑΟΛ Αβέρωφ), Δημήτρης Μιαρίτης, Αποστόλης Κουλάκογλου, Κώστας Δεμίρης, Χρήστος Λέτσιος (Αμπελιά), Μάρκος Βιλανάκης, Γιώργος Μούμος, Κώστας Ρουμελιώτης (Άγιοι Ανάργυροι), Θανάσης Αβραμούλης, Κώστας Μανδραβέλης (Νεάπολη), Γιώργος Βλησαρούλης, Δημήτρης Γκόγκουρας (Δόξα Ραχούλας), Σωτήρης Περδίκης, Κώστας Ξαφάρας (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Χάρης Αλμυρούλης, Δημήτρης Καλούσης (Κίσσαβος Συκουρίου), Νίκος Βράκας, Νίκος Φαρμάκας (Κιλελέρ).

1 Γκολ: Νίκος Φορτομάρης Δημήτρης Καλπίας, Σωτήρης Πατσής, Ηλίας Κυρίτσης, Κλεάνθης Ράχης (Ηρακλής Λάρισας), Ζήσης Τσιαγκάλης, Δημήτρης Πασιάς, Τόλης Κατσιάνος, Γιώργος Πλατσάς, Ντόμπρα (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Δημήτρης Πικούλης, Κώστας Τζιούρας, Αποστόλης Δημάκης (Κίσσαβος Συκουρίου), Ζήσης Καφφές, Βαγγέλης Τσιώλης, Θάνος Σιδέρης, Δημήτρης Σέτζας (Ολύμπικ/Νέες Καρυές), Παναγιώτης Φουσίκας, Χρήστος Παπαχρήστος, Τριαντάφυλλος Μάγγος (Ελευθεραί), Χατζηλαδάς, Κώστας Χατζής, Νίκος Πατσιούρας, Μπάμπης Παπαδημητρίου, Γιώργος Τζουρτζουκλής (Κιλελέρ), Θοδωρής Μουσιάρης, Κώστας Λέτσιος, Στέλιος Μπακαΐμης (Δαμασιακός), Βάιος Κανάκης (Πουρνάρι), Πούλιος, Ραφαήλ Δίχρης, Αχιλλέας Αλεξόπουλος, Μπάμπης Βραζιτίκος (Αμπελωνιακός), Στέλιος Καραδούκας, Γιάννης Τσιόπας, Τσιαπλές, Τσούγιας (Γόννοι), Γιώργος Γάκης, Θοδωρής Τίκας, Γιάννης Τσιφλίζογλου (Άγιοι Ανάργυροι), Κώστας Καλόγηρος, Χρήστος Δαλαμπύρας, Δημήτρης Ζάρρας, Βασίλης Ευαγγέλου, Γιώργος Κοσμάς, Αλέξης Μπέης (Νεάπολη), Κώστας Αθανασούλης, Θάνος Σταμουλάκης, Στέφανος Τσέλιγκας, Μιχάλης Θεοχαρούλης (Δόξα Ραχούλας), Νίκος Μιαρίτης, Ανδρέας Τζήμας (Αμπελιά), Γιάννης Κόκκινος (Κίσσαβος Συκουρίου/Αμπελωνιακός), Σωτήρης Φαρμάκας (Βούναινα), Δημήτρης Πουρνάρας, Νίκος Παππάς, Θανάσης Μητσιός, Αντώνης Λεμονής, Βασίλης Παρλάντζας, Χάρης Κοτρώτσιος, Βασίλης Γκουτσιούδης, Γραμμένος (ΠΑΟΛ Αβέρωφ).

1η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Βούναινα 2 – 2 Κιλελέρ
Αμπελιά 0 – 0 Γόννοι
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Πουρνάρι
Ηρακλής Λάρισας 5 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 0 Νεάπολη
Συκούριο 3 – 0 Ραχούλα
Δαμασιακός 2 – 4 Νέες Καρυές
Ελευθεραί 1 – 0 Αμπελωνιακός

2η Αγωνιστική

Γόννοι 2 – 1 Κιλελέρ
Πουρνάρι 1 – 1 Βούναινα
Αγ. Ανάργυροι 0 – 0 Αμπελιά
Νεάπολη 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Ραχούλα 0 – 5 Ηρακλής Λάρισας
Νέες Καρυές 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελωνιακός 1 – 0 Συκούριο
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Δαμασιακός
Ελευθεραί 2 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

3η Αγωνιστική

Γόννοι 3 – 1 Πουρνάρι
Κιλελέρ 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Βούναινα 0 – 1 Νεάπολη
Αμπελιά 2 – 1 Ραχούλα
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Νέες Καρυές
Ηρακλής Λάρισας 7 – 1 Αμπελωνιακός
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Συκούριο 0 – 3 Ελευθεραί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 0 Δαμασιακός

4η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 2 – 2 Πουρνάρι
Νεάπολη 1 – 0 Γόννοι
Ραχούλα 1 – 0 Κιλελέρ
Νέες Καρυές 0 – 3 Βούναινα
Αμπελωνιακός 1 – 1 Αμπελιά
Ηρακλής Χάλκης 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Ελευθεραί 1 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Δαμασιακός 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Συκούριο 7 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

5η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 0 – 0 Νεάπολη
Πουρνάρι 2 – 3 Ραχούλα
Γόννοι 1 – 0 Νέες Καρυές
Κιλελέρ 0 – 0 Αμπελωνιακός
Βούναινα 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Αμπελιά 1 – 1 Ελευθεραί
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Δαμασιακός
Ηρακλής Λάρισας 3 – 1 Συκούριο
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

6η Αγωνιστική

Ραχούλα 2 – 1 Νέαπολη
Νέες Καρυές 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελωνιακός 2 – 0 Πουρνάρι
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Γόννοι
Ελευθεραί 2 – 1 Κιλελέρ
Δαμασιακός 4 – 1 Βούναινα
Συκούριο 3 – 0 Αμπελιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Ηρακλής Λάρισας 4 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

7η Αγωνιστική

Ραχούλα 2 – 2 Νέες Καρυές
Νεάπολη 0 – 1 Αμπελωνιακός
Αγ. Ανάργυροι 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Πουρνάρι 1 – 2 Ελευθεραί
Γόννοι 1 – 3 Δαμασιακός
Κιλελέρ 0 – 1 Συκούριο
Βούναινα 1 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελιά 1 – 3 Ηρακλής Λάρισας
ΠΑΟΛ Αβερωφ 3 – 0 α.α. Γλαύκη

8η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 2 – 2 Νέες Καρυές
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Ραχούλα
Αμπελιά 4 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Δαμασιακός 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Συκούριο 3 – 1 Πουρνάρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 3 Γόννοι
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Κιλελέρ
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Βούναινα
Ελευθεραί 0 – 1 Νεάπολη

9η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Νέες Καρυές 1 – 2 Ελευθεραί
Ραχούλα 1 – 1 Δαμασιακός
Νεάπολη 1 – 3 Συκούριο
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πουρνάρι 1 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Γόννοι 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Κιλελέρ 0 – 1 Αμπελιά
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 0 Βούναινα

10η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Ελευθεραί
Δαμασιακός 1 – 0 Αμπελωνιακός
Συκούριο 1 – 1 Νέες Καρυές
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Ραχούλα
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Νεάπολη
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Αγ. Ανάργυροι
Αμπελιά 1 – 1 Πουρνάρι
Κιλελέρ 1 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Βούναινα 2 – 1 Γόννοι

11η Αγωνιστική

Ελευθεραί 1 – 0 Δαμασιακός
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Συκούριο
Αμπελωνιακός 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νέες Καρυές 0 – 3 Ηρακλής Λάρισας
Ραχούλα 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Νεάπολη 0 – 2 Αμπελιά
Αγ. Ανάργυροι 2 – 2 Βούναινα
Πουρνάρι 1 – 1 Κιλελέρ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Γόννοι

12η Αγωνιστική

Δαμασιακός 2 – 4 Συκούριο
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Ελευθεραί
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Αμπελωνιακός
Αμπελιά 2 – 1 Νέες Καρυές
Βούναινα 4 – 1 Ραχούλα
Κιλελέρ 0 – 0 Νεάπολη
Γόννοι 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Πουρνάρι 0 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

13η Αγωνιστική

Συκούριο 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Δαμασιακός 1 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Ελευθεραί 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Αμπελιά
Αμπελωνιακός 1 – 1 Βούναινα
Νέες Καρυές 2 – 0 Κιλελέρ
Ραχούλα 1 – 1 Γόννοι
Νεάπολη 3 – 1 Πουρνάρι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 2 Αγ. Ανάργυροι

14η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Συκούριο
Αμπελιά 3 – 1 Δαμασιακός
Βούναινα 4 – 1 Ελευθεραί
Κιλελέρ 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Γόννοι 4 – 0 Αμπελωνιακός
Πουρνάρι 2 – 4 Νέες Καρυές
Αγ. Ανάργυροι 2 – 1 Ραχούλα
Νεάπολη 2 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

15η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Αμπελιά
Συκούριο 3 – 1 Βούναινα
Δαμασιακός 2 – 2 Κιλελέρ
Ελευθεραί 0 – 1 Γόννοι
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Πουρνάρι
Αμπελωνιακός 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Νέες Καρυές 3 – 1 Νεάπολη
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 0 Ραχούλα

16η Αγωνιστική

Γλαύκη 0 – 3 α.α. Αμπελιά
Βούναινα 2 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Κιλελέρ 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γόννοι 0 – 2 Συκούριο
Πουρνάρι 1 – 3 Δαμασιακός
Αγ. Ανάργυροι 2 – 1 Ελευθεραί
Νεάπολη 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Ραχούλα 0 – 2 Αμπελωνιακός
Νέες Καρυές 3 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

17η Αγωνιστική

Αμπελιά 1 – 0 Βούναινα
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Κιλελέρ
Ηρακλής Λάρισας 3 – 1 Γόννοι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 Πουρνάρι
Συκούριο 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Δαμασιακός 2 – 1 Νεάπολη
Ελευθεραί 1 – 2 Ραχούλα
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Νέες Καρυές
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 2 Αμπελωνιακός

18η Αγωνιστική

Κιλελέρ 2 – 0 Βούναινα
Γόννοι 1 – 0 Αμπελιά
Πουρνάρι 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Αγ. Ανάργυροι 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Νεάπολη 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ραχούλα 1 – 4 Συκούριο
Νέες Καρυές 1 – 1 Δαμασιακός
Αμπελωνιακός 2 – 3 Ελευθεραί
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. ΠΑΟΛ Αβέρωφ

19η Αγωνιστική

Αμπελιά 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Βούναινα 3 – 2 Πουρνάρι
Κιλελέρ 2 – 0 Γόννοι
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Νεάπολη
Ηρακλής Λάρισας 1 – 0 Ραχούλα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Νέες Καρυές
Συκούριο 1 – 1 Αμπελωνιακός
Δαμασιακός 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 4 Ελευθεραί

20η Αγωνιστική

Πουρνάρι 3 – 1 Γόννοι
Αγ. Ανάργυροι 0 – 1 Κιλελέρ
Νεάπολη 2 – 2 Βούναινα
Δαμασιακός 2 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Νέες Καρυές 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Αμπελωνιακός 1 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ελευθεραί 0 – 0 Συκούριο
Ραχούλα 1 – 0 Αμπελιά

21η Αγωνιστική

Πουρνάρι 3 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Γόννοι 0 – 0 Νεάπολη
Κιλελέρ 2 – 0 Ραχούλα
Βούναινα 1 – 0 Νέες Καρυές
Αμπελιά 1 – 4 Αμπελωνιακός
Γλαύκη Δ.δ. Ηρακλής Χάλκης
Ηρακλής Λάρισας 1 – 1 Ελευθεραί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 0 Δαμασιακός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 2 Συκούριο

22η Αγωνιστική

Νεάπολη 2 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Ραχούλα 2 – 3 Πουρνάρι
Νέες Καρυές 3 – 0 Γόννοι
Αμπελωνιακός 2 – 2 Κιλελέρ
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Βούναινα
Ελευθεραί 0 – 2 Αμπελιά
Δαμασιακός 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Συκούριο 2 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

23η Αγωνιστική

Πουρνάρι 1 – 1 Αμπελωνιακός
Αγ. Ανάργυροι 2 – 2 Νέες Καρυές
Νεάπολη 6 – 1 Ραχούλα
Γόννοι 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Κιλελέρ 0 – 0 Ελευθεραί
Βούναινα 1 – 1 Δαμασιακός
Αμπελιά 2 – 2 Συκούριο
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Φιλοκτήτης Μελιβοίας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας

24η Αγωνιστική

Νέες Καρυές 2 – 3 Ραχούλα
Αμπελωνιακός 0 – 0 Νεάπολη
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Αγ. Ανάργυροι
Ελευθεραί 2 – 3 Πουρνάρι
Δαμασιακός 4 – 0 Γόννοι
Συκούριο 4 – 1 Κιλελέρ
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 2 Βούναινα
Ηρακλής Λάρισας 2 – 2 Αμπελιά
Γλαύκη 0 – 3 α.α. ΠΑΟΛ Αβέρωφ

25η Αγωνιστική

Νέες Καρυές 0 – 1 Αμπελωνιακός
Ραχούλα 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Νεάπολη 2 – 2 Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Δαμασιακός
Πουρνάρι 0 – 0 Συκούριο
Γόννοι 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Κιλελέρ 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Βούναινα 3 – 0 α.α. Γλαύκη
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 1 Αμπελιά

26η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Αμπελωνιακός
Ελευθεραί 1 – 3 Νέες Καρυές
Δαμασιακός 4 – 1 Ραχούλα
Συκούριο 0 – 0 Νεάπολη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Πουρνάρι
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Γόννοι
Αμπελιά 0 – 4 Κιλελέρ
Βούναινα 1 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

27η Αγωνιστική

Ελευθεραί 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Αμπελωνιακός 0 – 0 Δαμασιακός
Νέες Καρυές 1 – 2 Συκούριο
Ραχούλα 1 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νεάπολη 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Αγ. Ανάργυροι 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Πουρνάρι 0 – 0 Αμπελιά
Γόννοι 0 – 1 Βούναινα
ΠΑΟΛ ΑΒέρωφ 2 – 1 Κιλελέρ

28η Αγωνιστική

Δαμασιακός 4 – 2 Ελευθεραί
Συκούριο 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 0 Αμπελωνιακός
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Νέες Καρυές
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Ραχούλα
Αμπελιά 4 – 2 Νεάπολη
Βούναινα 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Κιλελέρ 4 – 1 Πουρνάρι
Γόννοι 2 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

29η Αγωνιστική

Συκούριο 1 – 1 Δαμασιακός
Ελευθεραί 2 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Ηρακλής Λάρισας
Αμπελωνιακός 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Νέες Καρυές 1 – 1 Αμπελιά
Ραχούλα 2 – 4 Βούναινα
Νεάπολη 2 – 0 Κιλελέρ
Αγ. Ανάργυροι 0 – 1 Γόννοι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 – 1 Πουρνάρι

30η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 4 Συκούριο
Ηρακλής Λάρισας 2 – 2 Δαμασιακός
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Ελευθεραί
Αμπελιά 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Βούναινα 4 – 3 Αμπελωνιακός
Κιλελέρ 3 – 2 Νέες Καρυές
Γόννοι 0 – 0 Ραχούλα
Πουρνάρι 1 – 0 Νεάπολη
Αγ. Ανάργυροι 3 – 0 ΠΑΟ Αβέρωφ

31η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Συκούριο 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Δαμασιακός 1 – 0 Αμπελιά
Ελευθεραί 1 – 3 Βούναινα
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Κιλελέρ
Αμπελωνιακός 1 – 0 Γόννοι
Νέες Καρυές 3 – 2 Πουρνάρι
Ραχούλα 1 – 4 Αγ. Ανάργυροι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 2 Νεάπολη

32η Αγωνιστική

Γλαύκη 0 – 3 α.α. Ηρακλής Λάρισας
Αμπελιά 0 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Βούναινα 3 – 2 Συκούριο
Κιλελέρ 2 – 4 Δαμασιακός
Γόννοι 1 – 2 Ελευθεραί
Πουρνάρι 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Αμπελωνιακός
Νεάπολη 2 – 1 Νέες Καρυές
Ραχούλα 0 – 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

33η Αγωνιστική

Αμπελιά 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Ηρακλής Λάρισας 3 – 1 Βούναινα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 0 Κιλελέρ
Συκούριο 0 – 0 Γόννοι
Δαμασιακός 2 – 2 Πουρνάρι
Ελευθεραί 3 – 5 Αγ. Ανάργυροι
Ηρακλής Χάλκης 0 – 3 α.α. Νεάπολη
Αμπελωνιακός 2 – 0 Ραχούλα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 0 Νέες Καρυές

34η Αγωνιστική

Κιλελέρ 3 – 0 α.α. Γλαύκη
Γόννοι 0 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Πουρνάρι 2 – 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αγ. Ανάργυροι 3 – 1 Συκούριο
Νεάπολη 0 – 1 Δαμασιακός
Ραχούλα 1 – 3 Ελευθεραί
Νέες Καρυές 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης
Αμπελωνιακός 4 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Βούναινα 3 – 2 Αμπελιά
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com