Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας 2016 – 2017

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Προμηθέας      96 – 17   62
2. Ζάππειο       53 – 9   52

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

3. Μάνδρα      48 – 16   49
4. Διογένης      35 – 23   40
5. Μαρίνος Αντύπας      49 – 35   39
6. Χαλκιάδες       49 – 36   36
7. Άγιος Θωμάς      35 – 34   27
8. Τερψιθέα      32 – 52   18
9. Κρήνη       20 – 53   18
10. Ζωοδόχος Πηγή       13 – 59   2

* Ο Άγιος Θωμάς έχει τιμωρία -6 από πέρυσι.
** Οι Ζωοδόχος Πηγή και Μαχητής Τερψιθέας έχουν έναν μηδενισμό και -4 και -2 βαθμούς αντιστοίχως.
*** Ο Σταυρός και ο Άγιος Γεώργιος αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Ζάππειο 2 – 3 Προμηθέας
Τερψιθέα 0 – 8 Χαλκιάδες
Άγιος Γεώργιος 0 – 2 Διογένης
Κρήνη 0 – 0 Ζωοδόχος Πηγή
Μάνδρα 3 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Άγιος Θωμάς 3 – 0 α.α. Σταυρός

2η Αγωνιστική

Ζωοδόχος Πηγή 2 – 3 Προμηθέας
Μαρίνος Αντύπας 1 – 1 Κρήνη
Διογένης 1 – 0 Ζάππειο
Χαλκιάδες 1 – 1 Μάνδρα
Σταυρός 0 – 3 α.α. Άγιος Γεώργιος
Τερψιθέα 1 – 3 Άγιος Θωμάς

3η Αγωνιστική

Προμηθέας 7 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 3 Διογένης
Κρήνη 0 – 5 Χαλκιάδες
Ζάππειο 3 – 0 α.α. Σταυρός
Μάνδρα 7 – 1 Τερψιθέα
Άγιος Θωμάς 1 – 2 Άγιος Γεώργιος

4η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 1 – 1 Διογένης
Χαλκιάδες 1 – 5 Προμηθέας
Σταυρός 0 – 3 α.α. Ζωοδόχος Πηγή
Τερψιθέα 1 – 1 Κρήνη
Άγιος Γέωργιος 0 – 1 Ζάππειο
Μάνδρα 3 – 0  Άγιος Θωμάς

5η Αγωνιστική

Διογένης 0 – 1 Χαλκιάδες
Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 α.α. Σταυρός
Προμηθέας 3 – 0 α.α. Τερψιθέα
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 3 Άγιος Γέωργιος
Κρήνη 1 – 1 Μάνδρα
Άγιος Θωμάς 0 – 1  Ζάππειο

6η Αγωνιστική

Σταυρός 0 – 3 α.α. Χαλκιάδες
Τερψιθέα 2 – 3 Διογένης
Άγιος Γεώργιος 1 – 5 Μαρίνος Αντύπας
Μάνδρα 2 – 5 Προμηθέας
Ζάππειο 5 – 1 Ζωοδόχος Πηγή
Κρήνη 1 – 2  Άγιος Θωμάς

7η Αγωνιστική

Σταυρός 0 – 3 α.α. Τερψιθέα
Χαλκιάδες 3 – 2 Άγιος Γεώργιος
Διογένης 0 – 1 Μάνδρα
Μαρίνος Αντύπας 0 – 0 Ζάππειο
Προμηθέας 6 – 1 Κρήνη
Άγιος Θωμάς 3 – 1 Ζωοδόχος Πηγή

8η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 2 – 4 Τερψιθέα
Μάνδρα 3 – 0 α.α. Σταυρός
Ζάππειο 3 – 0 Χαλκιάδες
Κρήνη 1 – 3 Διογένης
Ζωοδόχος Πηγή 1 – 2 Μαρίνος Αντύπας
Προμηθέας 1 – 0 Άγιος Θωμάς

9η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 1 – 2 Μάνδρα
Τερψιθέα 0 – 2 Ζάππειο
Σταυρός 0 – 3 α.α. Κρήνη
Χαλκιάδες 2 – 1 Ζωοδόχης Πηγή
Διογένης 0 – 4 Προμηθέας
Άγιος Θωμάς 2 – 0  Μαρίνος Αντύπας

10η Αγωνιστική

Διογένης 0 – 1 Άγιος Θωμάς
Κρήνη 0 – 2 Άγιος Γεώργιος
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 0 Τερψιθέα
Προμηθέας 3 – 0 α.α. Σταυρός
Μαρίνος Αντύπας 3 – 3 Χαλκιάδες
Ζάππειο 2 – 1 Μάνδρα

11η Αγωνιστική

Ζάππειο 2 – 0 Κρήνη
Μάνδρα 2 – 0 Ζωοδόχος Πηγή
Άγιος Γεώργιος 1 – 8 Προμηθέας
Τερψιθέα 2 – 5 Μαρίνος Αντύπας
Σταυρός 0 – 3 α.α. Διογένης
Χαλκιάδες 1 – 2 Άγιος Θωμάς

12η Αγωνιστική

Ζωοδόχος Πηγή 0 – 1 Κρήνη
Προμηθέας 1 – 1 Ζάππειο
Μαρίνος Αντύπας 1 – 0 Μάνδρα
Σταυρός 0 – 3 α.α. Άγιος Θωμάς
Χαλκιάδες 2 – 2 Τερψιθέα
Διογένης 5 – 1 Άγιος Γεώργιος

13η Αγωνιστική

Προμηθέας 5 – 0 Ζωοδόχος Πηγή
Κρήνη 0 – 3 Μαρίνος Αντύπας
Ζάππειο 3 – 0 Διογένης
Μάνδρα 3 – 0 Χαλκιάδες
Άγιος Γεώργιος 3 – 0 α.α. Σταυρός
Άγιος Θωμάς 1 – 1 Τερψιθέα

14η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 0 – 5 Προμηθέας
Διογένης 3 – 0 Ζωοδόχος Πηγή
Χαλκιάδες 2 – 2 Κρήνη
Σταυρός 0 – 3 α.α. Ζάππειο
Τεριψθέα 0 – 1 Μάνδρα
Άγιος Γεώργιος 0 – 2 Άγιος Θωμάς

15η Αγωνιστική

Διογένης 1 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Προμηθέας 4 – 0 Χαλκιάδες
Ζωοδόχος Πηγή 3 – 0 α.α. Σταυρός
Κρήνη 1 – 1 Τερψιθέα
Ζάππειο 7 – 0 Άγιος Γεώργιος
Άγιος Θωμάς 0 – 1 Μάνδρα

16η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 1 – 0 Διογένης
Σταυρός 0 – 3 α.α. Μαρίνος Αντύπας
Τερψιθέα 4 – 7 Προμηθέας
Άγιος Γέωργιος 4 – 1 Ζωοδόχος Πηγή
Μάνδρα 4 – 0 Κρήνη
Ζάππειο 6 – 0 Άγιος Θωμάς

17η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 3 – 0 α.α. Σταυρός
Διογένης 2 – 1 Τεριψθέα
Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 α.α. Άγιος Γέωργιος
Προμηθέας 2 – 2 Μάνδρα
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 3 Ζάππειο
Άγιος Θωμάς 4 – 1 Κρήνη

18η Αγωνιστική

Τερψιθέα 3 – 0 α.α. Σταυρός
Άγιος Γεώργιος 0 – 5 Χαλκιάδες
Μάνδρα 2 – 1 Διογένης
Ζάππειο 2 – 2 Μαρίνος Αντύπας
Κρήνη 0 – 9 Προμηθέας
Ζωοδόχος Πηγή 2 – 2 Άγιος Θωμάς

19η Αγωνιστική

Τερψιθέα 3 – 0 α.α. Άγιος Γεώργιος
Σταυρός 0 – 3 α.α. Μάνδρα
Χαλκιάδες 0 – 2 Ζάππειο
Διογένης 5 – 0 Κρήνη
Μαρίνος Αντύπας 6 – 0 Ζωοδόχος Πηγή
Άγιος Θωμάς 1 – 5  Προμηθέας

20η Αγωνιστική

Μάνδρα 3 – 0 α.α. Άγιος Γεώργιος
Ζάππειο 1 – 0 Τερψιθέα
Κρήνη 3 – 0 α.α. Σταυρός
Ζωοδόχος Πηγή 1 – 3 Χαλκιάδες
Προμηθέας 4 – 0 Διογένης
Μαρίνος Αντύπας 4 – 3 Άγιος Θωμάς

21η Αγωνιστική

Μάνδρα 0 – 0 Ζάππειο
Άγιος Γεώργιος 0 – 3 α.α. Κρήνη
Τερψιθέα 3 – 0 α.α. Ζωοδόχος Πηγή
Σταυρός 0 – 3 α.α. Προμηθέας
Χαλκιάδες 3 – 3 Μαρίνος Αντύπας
Άγιος Θωμάς 0 – 1 Διογένης

22η Αγωνιστική

Κρήνη 0 – 4 Ζάππειο
Διογένης 3 – 0 α.α. Σταυρός
Μαρίνος Αντύπας 3 – 0 Τερψιθέα
Προμηθέας 3 – 0 α.α. Άγιος Γεώργιος
Ζωοδόχος Πηγή 0 – 3 α.α. Μάνδρα
Άγιος Θωμάς 2 – 2 Χαλκιάδες

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΑ STONEMAN ARROW TECH

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Συκέα      61 – 18   54
2. Δρυμός      67 – 15   51

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

3. Νίκη/Μιχαήλ       73 – 41   46
4. Ευαγγελισμός      50 – 26   45
5. Εθνικός Ολύμπου      58 – 21   42
6. Δελέρια      40 – 49      31
7. Δευκαλίων Κρανιάς      47 – 54   29
8. Δασοχώρι       48 – 51   27
9. Λιβάδι      46 – 61   25
10. Καλύβια      30 – 72   15

* Ο Βρυότοπος και το Πύθιο αποχώρησαν από το πρωτάθλημα.
** Οι Μύτικας Καλυβίων, Ατρόμητος Δασοχωρίου και Εθνικός Ολύμπου έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς.
*** Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει -5 βαθμούς.

1η Αγωνιστική

Εθνικός Ολύμπου 3 – 0 Πύθιο
Νίκη Μιχαήλ 2 – 2 Ευαγγελισμός
Βρυότοπος 3 – 4 Δασοχώρι
Καλύβια 0 – 3 Κρανιά
Δρυμός 7 – 0 Δελέρια
Λιβάδι 1 – 4 Συκέα

2η Αγωνιστική

Συκέα 4 – 0 Δελέρια
Κρανιά 2 – 0 Λιβάδι
Δασοχώρι 2 – 2 Δρυμός
Ευαγγελισμός 4 – 0 Καλύβια
Πύθιο 2 – 0 Βρυότοπος
Νίκη Μιχαήλ 1 – 5 Εθνικός Ολύμπου

3η Αγωνιστική

Δελέρια 4 – 2 Κρανιά
Συκέα 5 – 2 Δασοχώρι
Λιβάδι 1 – 3 Ευαγγελισμός
Δρυμός 5 – 0 Πύθιο
Καλύβια 1 – 8 Νίκη Μιχαήλ
Εθνικός Ολύμπου 3 – 0 α.α. Βρυότοπος

4η Αγωνιστική

Κρανιά 4 – 4 Δασοχώρι
Καλύβια 0 – 7 Εθνικός Ολύμπου
Πύθιο 2 – 3 Συκέα
Νίκη Μιχαήλ 3 – 1 Λιβάδι
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Δρυμός
Ευαγγελισμός 1 – 0 Δελέρια

5η Αγωνιστική

Δασοχώρι 2 – 1 Ευαγγελισμός
Κρανιά 3 – 1 Πύθιο
Δελέρια 2 – 0 Νίκη Μιχαήλ
Συκέα 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Λιβάδι 5 – 1 Καλύβια
Εθνικός Ολύμπου 0 – 0 Δρυμός

6η Αγωνιστική

Λιβάδι 1 – 6 Εθνικός Ολύμπου
Νίκη Μιχαήλ 4 – 2 Δασοχώρι
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Κρανιά
Καλύβια 0 – 2 Δελέρια
Δρυμός 2 – 2 Συκέα
Πύθιο 0 – 1 Ευαγγελισμός

7η Αγωνιστική

Πύθιο 4 – 6 Νίκη Μιχαήλ
Ευαγγελισμός 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Δασοχώρι 7 – 0 Καλύβια
Κρανιά 3 – 4 Δρυμός
Δελέρια 2 – 1 Λιβάδι
Εθνικός Ολύμπου 0 – 1 Συκέα

8η Αγωνιστική

Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Νίκη Μιχαήλ
Καλύβια 3 – 0 α.α. Πύθιο
Δρυμός 0 – 0 Ευαγγελισμός
Λιβάδι 3 – 1 Δασοχώρι
Συκέα 1 – 2 Κρανιά
Δελέρια 0 – 0 Εθνικός Ολύμπου

9η Αγωνιστική

Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Καλύβια
Νίκη Μιχαήλ 2 – 1 Δρυμός
Πύθιο 4 – 2 Λιβάδι
Ευαγγελισμός 0 – 2 Συκέα
Δασοχώρι 4 – 0 Δελέρια
Εθνικός Ολύμπου 5 – 2 Κρανιά

10η Αγωνιστική

Δρυμός 6 – 0 Καλύβια
Λιβάδι 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Συκέα 3 – 0 Νίκη Μιχαήλ
Δελέρια 6 – 2 Πύθιο
Κρανιά 0 – 1 Ευαγγελισμός
Δασοχώρι 1 – 0 Εθνικός Ολύμπου

11η Αγωνιστική

Δρυμός 4 – 1 Λιβάδι
Καλύβια 2 – 2 Συκέα
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Δελέρια
Νίκη Μιχαήλ 9 – 3 Κρανιά
Πύθιο 1 – 6 Δασοχώρι
Ευαγγελισμός 3 – 4 Εθνικός Ολύμπου

12η Αγωνιστική

Συκέα 7 – 1 Λιβάδι
Δελέρια 0 – 2 Δρυμός
Κρανιά 3 – 0 α.α. Καλύβια
Δασοχώρι 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Ευαγγελισμός 1 – 3 Νίκη Μιχαήλ
Πύθιο 0 – 3 α.α. Εθνικός Ολύμπου

13η Αγωνιστική

Δελέρια 0 – 2 Συκέα
Λιβάδι 4 – 3 Κρανιά
Δρυμός 1 – 0 Δασοχώρι
Καλύβια 3 – 4 Ευαγγελισμός
Βρυότοπος 3 – 0 α.α. Πύθιο
Εθνικός Ολύμπου 3 – 0 Νίκη Μιχαήλ

14η Αγωνιστική

Κρανιά 1 – 0 Δελέρια
Δασοχώρι 0 – 4 Συκέα
Ευαγγελισμός 4 – 1 Λιβάδι
Πύθιο 0 – 3 α.α. Δρυμός
Νίκη Μιχαήλ 6 – 0 Καλύβια
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Εθνικός Ολύμπου

15η Αγωνιστική

Δασοχώρι 1 – 3 Κρανιά
Δελέρια 1 – 3 Ευαγγελισμός
Συκέα 3 – 0 α.α. Πύθιο
Λιβάδι 3 – 2 Νίκη Μιχαήλ
Δρυμός 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Εθνικός Ολύμπου 3 – 1 Καλύβια

16η Αγωνιστική

Νίκη Μιχαήλ 7 – 2 Δελέρια
Πύθιο 0 – 3 α.α. Κρανιά
Ευαγγελισμός 3 – 1 Δασοχώρι
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Συκέα
Καλύβια 2 – 2 Λιβάδι
Δρυμός 1 – 0 Εθνικός Ολύμπου

17η Αγωνιστική

Ευαγγελισμός 3 – 0 α.α. Πύθιο
Δασοχώρι 2 – 4 Νίκη Μιχαήλ
Κρανιά 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Δελέρια 4 – 3 Καλύβια
Συκέα 0 – 0 Δρυμός
Εθνικός Ολύμπου 5 – 2 Λίβαδι

18η Αγωνιστική

Νίκη Μιχαήλ 3 – 0 α.α. Πύθιο
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Ευαγγελισμός
Καλύβια 3 – 1 Δασοχώρι
Δρυμός 7 – 0 Κρανιά
Λιβάδι 6 – 0 Δελέρια
Συκέα 1 – 0 Εθνικός Ολύμπου

19η Αγωνιστική

Νίκη Μιχαήλ 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Πύθιο 0 – 3 α.α. Καλύβια
Ευαγγελισμός 2 – 2 Δρυμός
Δασοχώρι 2 – 0 Λιβάδι
Κρανιά 0 – 3 α.α. Συκέα
Εθνικός Ολύμπου 4 – 1 Δελέρια

20η Αγωνιστική

Καλύβια 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Δρυμός 5 – 0 Νίκη Μιχαήλ
Λιβάδι 3 – 0 α.α. Πύθιο
Συκέα 3 – 0 Ευαγγελισμός
Δελέρια 7 – 0 Δασοχώρι
Κρανιά 3 – 1 Εθνικός Ολύμπου

21η Αγωνιστική

Καλύβια 1 – 3 Δρυμός
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Λιβάδι
Νίκη Μιχαήλ 5 – 1 Συκέα
Πύθιο 0 – 3 α.α. Δελέρια
Ευαγγελισμός 5 – 1 Κρανιά
Εθνικός Ολύμπου 3 – 0 α.α. Δασοχώρι

22η Αγωνιστική

Εθνικός Ολύμπου 0 – 3 α.α. Ευαγγελισμός
Δασοχώρι 3 – 0 α.α. Πύθιο
Κρανιά 0 – 4 Νίκη Μιχαήλ
Δελέρια 3 – 0 α.α. Βρυότοπος
Συκέα 4 – 1 Καλύβια
Λιβάδι 2 – 6 Δρυμός

ΟΜΟΝΟΙΑ 2016 - 2017 - ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΠΑΙΚΤΗΣ

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Πυργετός      55 – 19   53
2. Πύρρος      45 – 6   53

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

3. Ιπποκράτης       59 – 15   51
4. Παραπόταμος      37 – 25   38
5. Αετόλοφος       36 – 28   37
6. Ελάτεια       32 – 38   27
7. Πηνειός       29 – 37   26
8. Γαλήνη       26 – 39   24
9. Λάρισα ΄88      23 – 55   18
10. Καλαρρύτες      46 – 49   16
11. Έλαφος      33 – 46   14

* Ο Μελιβοιακός αποχώρησε από το πρωτάθλημα.
** Η Έλαφος έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς.
*** Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς, έχουν έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς.

1η Αγωνιστική

Ελάτεια 4 – 1 Έλαφος
Καλαρρύτες 2 – 3 Λάρισα 88
Ιπποκράτης 0 – 0 Πύρρος
Αετόλοφος 4 – 1 Πυργετός
Πηνειός 2 – 4  Γαλήνη
Μελιβοιακός 1 – 4 Παραπόταμος

2η Αγωνιστική

Παραπόταμος 2 – 0 Γαλήνη
Πυργετός 5 – 0 Μελιβοιακός
Πύρρος 4 – 1 Πηνειός
Λάρισα ΄88 0 – 1 Αετόλοφος
Έλαφος 1 – 1 Ιπποκράτης
Καλαρρύτες 2 – 1 Ελάτεια

3η Αγωνιστική

Γαλήνη 2 – 1 Πυργετός
Παραπόταμος 0 – 1 Πύρρος
Μελιβοιακός 3 – 3 Λάρισα 88
Πηνειός 1 – 0 Έλαφος
Αετόλοφος 4 – 0 Καλαρρύτες
Ελάτεια 2 – 2 Ιπποκράτης

4η Αγωνιστική

Πυργετός 1 – 0 Πύρρος
Λάρισα 88 2 – 1 Γαλήνη
Έλαφος 1 – 4 Παραπόταμος
Καλαρρύτες 8 – 0 Μελιβοιακός
Ιπποκράτης 3 – 0 Πηνειός
Αετόλοφος 0 – 3 Ελάτεια

5η Αγωνιστική

Πύρρος 1 – 1 Λάρισα 88
Πυργετός 2 – 1 Έλαφος
Γαλήνη 1 – 1 Καλαρρύτες
Παραπόταμος 0 – 0 Ιπποκράτης
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Αετόλοφος
Ελάτεια 0 – 2 Πηνειός

6η Αγωνιστική

Έλαφος 4 – 1 Λάρισα 88
Καλαρρύτες 0 – 4 Πύρρος
Ιπποκράτης Πυργετός
Αετόλοφος 2 – 0 Γαλήνη
Πηνειός 0 – 0 Παραπόταμος
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Ελάτεια

7η Αγωνιστική

Έλαφος 3 – 2 Καλαρρύτες
Λάρισα 88 2 – 5 Ιπποκράτης
Πύρρος 2 – 0 Αετόλοφος
Πυργετός 2 – 1 Πηνειός
Γαλήνη 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Ελάτεια 0 – 1 Παραπόταμος

8η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 2 – 0 Καλαρρύτες
Αετόλοφος 2 – 0 Έλαφος
Πηνειός 3 – 2 Λάρισα 88
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Πύρρος
Παραπόταμος 1 – 3 Πυργετός
Γαλήνη 0 – 0 Ελάτεια

9η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 5 – 1 Αετόλοφος
Καλαρρύτες 0 – 2 Πηνειός
Έλαφος 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Λάρισα 88 1 – 1 Παραπόταμος
Πύρρος 4 – 1 Γαλήνη
Ελάτεια 1 – 4 Πυργετός

10η Αγωνιστική

Πηνειός 0 – 3 Αετόλοφος
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Ιπποκράτης
Παραπόταμος 2 – 1 Καλαρρύτες
Γαλήνη 1 – 0 Έλαφος
Πυργετός 4 – 0 Λάρισα 88
Πύρρος 2 – 1 Ελάτεια

11η Αγωνιστική

Πηνειός 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Αετόλοφος 2 – 0 Παραπόταμος
Ιπποκράτης 1 – 0 Γαλήνη
Καλαρρύτες 3 – 3 Πυργετός
Έλαφος 0 – 2 Πύρρος
Λάρισα 88 2 – 2 Ελάτεια

12η Αγωνιστική

Παραπόταμος 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Γαλήνη 0 – 1 Πηνειός
Πυργετός 2 – 1 Αετόλοφος
Πύρρος 0 – 0 Ιπποκράτης
Λάρισα 88 1 – 5 Καλαρρύτες
Έλαφος 1 – 1 Ελάτεια

13η Αγωνιστική

Γαλήνη 1 – 1 Παραπόταμος
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Πυργετός
Πηνειός 0 – 3 Πύρρος
Αετόλοφος 3 – 0 Λάρισα ’88
Ιπποκράτης 1 – 0 Έλαφος
Ελάτεια 1 – 6 Καλαρρύτες

14η Αγωνιστική

Πυργετός 2 – 0 Γαλήνη
Πύρρος 3 – 0 Παραπόταμος
Λάρισα 88 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Ιπποκράτης 5 – 0 Ελάτεια
Καλαρρύτες 0 – 0 Αετόλοφος
Έλαφος 5 – 2 Πηνειός

15η Αγωνιστική

Πύρρος 0 – 0 Πυργετός
Γαλήνη 0 – 0 Λάρισα 88
Παραπόταμος 4 – 2 Έλαφος
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Καλαρρύτες
Πηνειός 2 – 2 Ιπποκράτης
Ελάτεια 1 – 0 Αετόλοφος

16η Αγωνιστική

Λάρισα 88 0 – 3 Πύρρος
Έλαφος 0 – 3 Πυργετός
Καλαρρύτες 3 – 3 Γαλήνη
Ιπποκράτης 3 – 0 Παραπόταμος
Αετόλοφος 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Πηνειός 2 – 2 Ελάτεια

17η Αγωνιστική

Λάρισα 88 1 – 1 Έλαφος
Πύρρος 3 – 0 α.α. Καλαρρύτες
Πυργετός 1 – 2 Ιπποκράτης
Γαλήνη 2 – 2 Αετόλοφος
Παραπόταμος 2 – 1 Πηνειός
Ελάτεια 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός

18η Αγωνιστική

Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Γαλήνη
Παραπόταμος 0 – 0 Ελάτεια
Αετόλοφος 0 – 0 Πύρρος
Πηνειός 0 – 1 Πυργετός
Καλαρρύτες 8 – 2 Έλαφος
Ιπποκράτης 4 – 0 Λάρισα ’88

19η Αγωνιστική

Καλαρρύτες 4 – 5 Ιπποκράτης
Έλαφος 0 – 3 α.α. Αετόλοφος
Λάρισα 88 1 – 0 Πηνειός
Πύρρος 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Πυργετός 3 – 1  Παραπόταμος
Ελάτεια 3 – 0 Γαλήνη

20η Αγωνιστική

Αετόλοφος 1 – 6 Ιπποκράτης
Πηνειός 1 – 1 Καλαρρύτες
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Έλαφος
Παραπόταμος 5 – 0 Λάρισα 88
Γαλήνη 0 – 3 Πύρρος
Πυργετός 4 – 0 Ελάτεια

21η Αγωνιστική

Αετόλοφος 2 – 2 Πηνειός
Ιπποκράτης 3 – 0 α.α. Μελιβοιακός
Καλαρρύτες 2 – 4 Παραπόταμος
Έλαφος 3 – 4 Γαλήνη
Λάρισα 88 0 – 4 Πυργετός
Ελάτεια 1 – 4 Πύρρος

22η Αγωνιστική

Ελάτεια 3 – 0 Λάρισα 88
Πύρρος 2 – 0 Έλαφος
Πυργετός 4 – 0 Καλαρρύτες
Γαλήνη 0 – 6 Ιπποκράτης
Παραπόταμος 2 – 0 Αετόλοφος
Μελιβοιακός 0 – 3 α.α. Πηνειός
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com