Β΄ ΕΠΣ Λάρισας 2016 – 2017

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Μαυροβούνι      57 – 20   58 

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

2. Αναγέννηση Φαρσάλων     48 – 22   50

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

3. Νίκαια      43 – 20   49
4. Βαμβακού      35 – 16   46
5. Υπέρεια      46 – 32   41
6. Λύκοι      32 – 29   36
7. Ναρθάκι       40 – 42   30
8. Ανθούπολη      29 – 29   29
9. Δίλοφο      21 – 40   27
10. Τοξότης Λάρισας      28 – 39   27
11. Ακαδημία Φαρσάλων       32 – 32   26 

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

12. Χαραυγή      28 – 52   14

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

13. Μυραϊκός      21 – 80   7

* Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς.

1η Αγωνιστική

Ναρθάκι 3 – 1 Ανθούπολη
Μυραϊκός 0 – 3 Νίκαια
Βαμβακού 0 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Δίλοφο 1 – 4 Μαυροβούνι
Υπέρεια 2 – 1 Τοξότης Λάρισας
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Λύκοι
Ρεπό Χαραυγή

2η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 1 Νίκαια
Μαυροβούνι 3 – 0 Μυραϊκός
Τοξότης Λάρισας 0 – 2 Βαμβακού
Λύκοι 0 – 0 Δίλοφο
Ανθούπολη 1 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Χαραυγή 1 – 3 Ναρθάκι
Ρεπό Υπέρεια

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 2 Μαυροβούνι
Νίκαια 4 – 1 Τοξότης Λάρισας
Μυραϊκός 1 – 4 Λύκοι
Δίλοφο 1 – 1 Ανθούπολη
Υπέρεια 4 – 0 Χαραυγή
Ναρθάκι 1 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Ρεπό Βαμβακού

4η Αγωνιστική

Υπέρεια 2 – 2 Ναρθάκι
Χαραυγή 0 – 2 Βαμβακού
Ανθούπολη 3 – 1 Μυραϊκός
Λύκοι 1 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Μαυροβούνι
Ακαδημία Φαρσάλων 4 – 2 Δίλοφο
Ρεπό Νίκαια

5η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 2 – 1 Λύκοι
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 1 Ανθούπολη
Νίκαια 5 – 0 Χαραυγή
Μυραϊκός 0 – 3 Ακαδημία Φαρσάλων
Βαμβακού 3 – 0 Υπέρεια
Ναρθάκι 3 – 0  Δίλοφο
Ρεπό Μαυροβούνι

6η Αγωνιστική

Ανθούπολη 1 – 2 Τοξότης Λάρισας
Χαραυγή 1 – 3 Μαυροβούνι
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 5 Αναγέννηση Φαρσάλων
Υπέρεια 0 – 0 Νίκαια
Δίλοφο 0 – 1 Μυραϊκός
Βαμβακού 1 – 0 Ναρθάκι
Ρεπό Λύκοι

7η Αγωνιστική

Λύκοι 2 – 1 Χαραυγή
Τοξότης Λάρισας 1 – 5 Ακαδημία Φαρσάλων
Μαυροβούνι 2 – 1 Υπέρεια
Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 0 Δίλοφο
Νίκαια 1 – 1 Βαμβακού
Ναρθάκι 3 – 2  Μυραϊκός
Ρεπό Ανθούπολη

8η Αγωνιστική

Χαραυγή 1 – 1 Ανθούπολη
Υπέρεια 0 – 1 Λύκοι
Δίλοφο 1 – 0 Τοξότης Λάρισας
Βαμβακού 2 – 0 Μαυροβούνι
Μυραϊκός 1 – 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
Νίκαια 1 – 4 Ναρθάκι
Ρεπό Ακαδημία Φαρσάλων

9η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Χαραυγή
Ανθούπολη 1 – 3 Υπέρεια
Λύκοι 1 – 2 Βαμβακού
Τοξότης Λάρισας 5 – 3 Μυραϊκός
Μαυροβούνι 1 – 1 Νίκαια
Ναρθάκι 2 – 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ρεπό Δίλοφο

10η Αγωνιστική

Υπέρεια 0 – 4 Ακαδημία Φαρσάλων
Δίλοφο 0 – 1 Χαραυγή
Βαμβακού 0 – 0 Ανθούπολη
Νίκαια 1 – 0 Λύκοι
Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 0 Τοξότης Λάρισας
Μαυροβούνι 1 – 0 Ναρθάκι
Ρεπό Μυραϊκός

11η Αγωνιστική

Δίλοφο 0 – 3 Υπέρεια
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Βαμβακού
Χαραυγή 2 – 2 Μυραϊκός
Ανθούπολη 0 – 0 Νίκαια
Λύκοι 0 – 3 Μαυροβούνι
Ναρθάκι 4 – 1 Τοξότης Λάρισας
Ρεπό Αναγέννηση Φαρσάλων

12η Αγωνιστική

Βαμβακού 1 – 0 Δίλοφο
Μυραϊκός 1 – 5 Υπέρεια
Νίκαια 2 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Αναγέννηση Φαρσάλων 5 – 1 Χαραυγή
Μαυροβούνι 1 – 0 Ανθούπολη
Λύκοι 0 – 0 Ναρθάκι
Ρεπό Τοξότης Λάρισας

13η Αγωνιστική

Μυραϊκός 0 – 4 Βαμβακού
Δίλοφο 0 – 2 Νίκαια
Υπέρεια 2 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 0 Μαυροβούνι
Χαραυγή 2 – 1 Τοξότης Λάρισας
Ανθούπολη 0 – 1 Λύκοι
Ρεπό Ναρθάκι

14η Αγωνιστική

Νίκαια 3 – 0 Μυραϊκός
Μαυροβούνι 3 – 0 Δίλοφο
Τοξότης Λάρισας 2 – 2 Υπέρεια
Λύκοι 3 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Ανθούπολη 1 – 0 Ναρθάκι
Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 1 Βαμβακού
Ρεπό Χαραυγή

15η Αγωνιστική

Νίκαια 1 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Μυραϊκός 0 – 7 Μαυροβούνι
Βαμβακού 2 – 0 Τοξότης Λάρισας
Δίλοφο 3 – 2 Λύκοι
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 0 Ανθούπολη
Ναρθάκι 2 – 1 Χαραυγή
Ρεπό Υπέρεια

16η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 2 – 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Νίκαια
Λύκοι 2 – 0 Μυραϊκός
Ανθούπολη 2 – 0 Δίλοφο
Χαραυγή 1 – 3 Υπέρεια
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Ναρθάκι
Ρεπό Βαμβακού

17η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 1 – 0 Τοξότης Λάρισας
Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 1 Λύκοι
Μυραϊκός 1 – 5 Ανθούπολη
Βαμβακού 1 – 0 Χαραυγή
Δίλοφο 2 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Ναρθάκι 0 – 1 Υπέρεια
Ρεπό Νίκαια

18η Αγωνιστική

Λύκοι 0 – 2 Τοξότης Λάρισας
Ανθούπολη 1 – 1 Αναγέννηση
Χαραυγή 2 – 3 Νίκαια
Ακαδημία Φαρσάλων 2 – 1 Μυραϊκός
Υπέρεια 0 – 0 Βαμβακού
Δίλοφο 3 – 2 Ναρθάκι
Ρεπό Μαυροβούνι

19η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Ανθούπολη
Μαυροβούνι 6 – 1 Χαραυγή
Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 2 Ακαδημία Φαρσάλων
Νίκαια 4 – 1 Υπέρεια
Μυραϊκός 1 – 2 Δίλοφο
Ναρθάκι 2 – 1 Βαμβακού
Ρεπό Λύκοι

20η Αγωνιστική

Χαραυγή 3 – 1 Λύκοι
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 2 Τοξότης Λάρισας
Υπέρεια 3 – 1 Μαυροβούνι
Δίλοφο 1 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Βαμβακού 1 – 2 Νίκαια
Μυραϊκός 3 – 1 Ναρθάκι
Ρεπό Ανθούπολη

21η Αγωνιστική

Ανθούπολη 3 – 2 Χαραυγή
Λύκοι 1 – 0 Υπέρεια
Τοξότης Λάρισας 0 – 0 Δίλοφο
Μαυροβούνι 4 – 0 Βαμβακού
Αναγέννηση Φαρσάλων 5 – 0 Μυραϊκός
Ναρθάκι 2 – 4 Νίκαια
Ρεπό Ακαδημία Φαρσάλων

22η Αγωνιστική

Χαραυγή 1 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Υπέρεια 2 – 0 Ανθούπολη
Βαμβακού 1 – 2 Λύκοι
Μυραϊκός 0 – 3 Τοξότης Λάρισας
Νίκαια 0 – 1 Μαυροβούνι
Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 1  Ναρθάκι
Ρεπό Δίλοφο

23η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 1 Υπέρεια
Χαραυγή 0 – 2 Δίλοφο
Ανθούπολη 0 – 2 Βαμβακού
Λύκοι 1 – 0 Νίκαια
Τοξότης Λάρισας 0 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ναρθάκι 1 – 3 Μαυροβούνι
Ρεπό Μυραϊκός

24η Αγωνιστική

Υπέρεια 5 – 2 Δίλοφο
Βαμβακού 1 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Μυραϊκός 1 – 5 Χαραυγή
Νίκαια 2 – 1 Ανθούπολη
Μαυροβούνι 2 – 1 Λύκοι
Τοξότης Λάρισας 3 – 1 Ναρθάκι
Ρεπό Αναγέννηση Φαρσάλων

25η Αγωνιστική

Δίλοφο 1 – 0 Βαμβακού
Υπέρεια 4 – 1 Μυραϊκός
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 0 Νίκαια
Χαραυγή 0 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ανθούπολη 2 – 3 Μαυροβούνι
Ναρθάκι 2 – 5 Λύκοι
Ρεπό Τοξότης Λάρισας

26η Αγωνιστική

Βαμβακού 6 – 1 Μυραϊκός
Νίκαια 2 – 0 Δίλοφο
Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 2 Υπέρεια
Μαυροβούνι 3 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Τοξότης Λάρισας 2 – 1 Χαραυγή
Λύκοι 1 – 3 Ανθούπολη
Ρεπό Ναρθάκι

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΑ - STONEMAN SILKY

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Ακαδημία Τυρνάβου       76 – 17   60

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

2. Αμπελόκηποι       54 – 28   41

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

3. Δολιχιακός       51 – 38   39
4. Μεσοχώρι      36 – 33   36
5. Κουλούρι      46 – 41   34
6. Καρυά      46 – 61   33
7. Δένδρα      34 – 50   33
8. Ροδιακός      36 – 37   31
9. Πλατανούλια        35 – 47   30
10. Πανιώνιος      48 – 50   30
11. Βαλανίδα      43 – 42   29

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

12. Βερδικούσια       39 – 51   28

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

13. Μεγ. Ελευθεροχώρι       12 – 71   4

* Οι Πανιώνιος, Αμπελόκηποι και Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς.

1η Αγωνιστική

Βερδικούσια 0 – 3 Μεσοχώρι
Αμπελόκηποι 6 – 1 Καρυά
Βαλανίδα 5 – 2 Ροδιακός
Πλατανούλια 3 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Πανιώνιος 2 – 3 Δολιχιακός
Κουλούρι 7 – 1 Δένδρα
Ρεπό Ακαδημία Τυρνάβου

2η Αγωνιστική

Ροδιακός 1 – 2 Καρυά
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 6 Αμπελόκηποι
Δολιχιακός 2 – 0 Βαλανίδα
Δένδρα 2 – 1 Πλατανούλια
Μεσοχώρι 1 – 1 Κουλούρι
Ακαδημία Τυρνάβου 5 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Πανιώνιος

3η Αγωνιστική

Ροδιακός 5 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Καρυά 2 – 5 Δολιχιακός
Αμπελόκηποι 3 – 2 Δένδρα
Πλατανούλια 0 – 0 Μεσοχώρι
Πανιώνιος 1 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου
Βερδικούσια 2 – 3 Κουλούρι
Ρεπό Βαλανίδα

4η Αγωνιστική

Πανιώνιος 2 – 4 Βερδικούσια
Ακαδημία Τυρνάβου 4 – 0 Βαλανίδα
Μεσοχώρι 1 – 1 Αμπελόκηποι
Δένδρα 2 – 1 Ροδιακός
Δολιχιακός 2 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Κουλούρι 3 – 4 Πλατανούλια
Ρεπό Καρυά

5η Αγωνιστική

Δολιχιακός 6 – 0 Δένδρα
Ροδιακός 0 – 2 Μεσοχώρι
Καρυά 0 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελόκηποι 2 – 0 Κουλούρι
Βαλανίδα 1 – 1 Πανιώνιος
Βερδικούσια 6 – 1 Πλατανούλια
Ρεπό Μεγ. Ελευθεροχώρι

6η Αγωνιστική

Μεσοχώρι 1 – 3 Δολιχιακός
Ακαδημία Τυρνάβου 7 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Κουλούρι 5 – 2 Ροδιακός
Πανιώνιος 0 – 1 Καρυά
Πλατανούλια 0 – 2 Αμπελόκηποι
Βαλανίδα 1 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Δένδρα

7η Αγωνιστική

Δένδρα 1 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Δολιχιακός 4 – 1 Κουλούρι
Μεγ. Ελευθεροχώρι 1 – 1 Πανιώνιος
Ροδιακός 0 – 1 Πλατανούλια
Καρυά 2 – 2 Βαλανίδα
Βερδικούσια 1 – 1 Αμπελόκηποι
Ρεπό Μεσοχώρι

8η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 2 Μεσοχώρι
Πανιώνιος 1 – 1 Δένδρα
Πλατανούλια 3 – 1 Δολιχιακός
Βαλανίδα 3 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Αμπελόκηποι 1 – 1 Ροδιακός
Καρυά 3 – 1 Βερδικούσια
Ρεπό Κουλούρι

9η Αγωνιστική

Κουλούρι 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Μεσοχώρι 3 – 2 Πανιώνιος
Δένδρα 3 – 2 Βαλανίδα
Δολιχιακός 2 – 1 Αμπελόκηποι
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 1 Καρυά
Βερδικούσια 1 – 1 Ροδιακός
Ρεπό Πλατανούλια

10η Αγωνιστική

Πανιώνιος 4 – 0 Κουλούρι
Πλατανούλια 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Βαλανίδα 0 – 0 Μεσοχώρι
Καρυά 3 – 1 Δένδρα
Ροδιακός 1 – 1 Δολιχιακός
Μεγ. Ελευθεροχώρι 2 – 2 Βερδικούσια
Ρεπό Αμπελόκηποι

11η Αγωνιστική

Πλατανούλια 1 – 2 Πανιώνιος
Κουλούρι 3 – 1 Βαλανίδα
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Αμπελόκηποι
Μεσοχώρι 0 – 2 Καρυά
Δένδρα 1 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βερδικούσια 2 – 1 Δολιχιακός
Ρεπό Ροδιακός

12η Αγωνιστική

Βαλανίδα 4 – 0 Πλατανούλια
Αμπελόκηποι 5 – 0 Πανιώνιος
Καρυά 2 – 0 Κουλούρι
Ροδιακός 1 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 1 Μεσοχώρι
Δένδρα 2 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Δολιχιακός

13η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 1 – 0 Βαλανίδα
Πλατανούλια 1 – 0 Καρυά
Πανιώνιος 0 – 1 Ροδιακός
Κουλούρι 4 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Δολιχιακός
Μεσοχώρι 1 – 2 Δένδρα
Ρεπό Βερδικούσια

14η Αγωνιστική

Καρυά 6 – 3 Αμπελόκηποι
Ροδιακός 2 – 1 Βαλανίδα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 2 Πλατανούλια
Δολιχιακός 1 – 1 Πανιώνιος
Δένδρα 1 – 0 Κουλούρι
Μεσοχώρι 3 – 1 Βερδικούσια
Ρεπό Ακαδημία Τυρνάβου

15η Αγωνιστική

Καρυά 1 – 3 Ροδιακός
Αμπελόκηποι 2 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βαλανίδα 0 – 1 Δολιχιακός
Πλατανούλια 0 – 0 Δένδρα
Κουλούρι 1 – 0 Μεσοχώρι
Βερδικούσια 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Ρεπό Πανιώνιος

16η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 4 Ροδιακός
Δολιχιακός 3 – 2 Καρυά
Δένδρα 2 – 1 Αμπελόκηποι
Μεσοχώρι 4 – 2 Πλατανούλια
Ακαδημία Τυρνάβου 7 – 1 Πανιώνιος
Κουλούρι 2 – 1 Βερδικούσια
Ρεπό Βαλανίδα

17η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 3 Δολιχιακός
Ροδιακός 1 – 1 Δένδρα
Αμπελόκηποι 5 – 1 Μεσοχώρι
Βαλανίδα 0 – 4 Ακαδημία Τυρνάβου
Πλατανούλια 2 – 0 Κουλούρι
Βερδικούσια 2 – 1 Πανιώνιος
Ρεπό Καρυά

18η Αγωνιστική

Δένδρα 1 – 1 Δολιχιακός
Μεσοχώρι 1 – 2 Ροδιακός
Ακαδημία Τυρνάβου 7 – 0 Καρυά
Κουλούρι 0 – 0 Αμπελόκηποι
Πανιώνιος 2 – 3 Βαλανίδα
Πλατανούλια 3 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Μεγ. Ελευθεροχώρι

19η Αγωνιστική

Δολιχιακός 0 – 2 Μεσοχώρι
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 6 Ακαδημία Τυρνάβου
Ροδιακός 1 – 1 Κουλούρι
Καρυά 4 – 4 Πανιώνιος
Αμπελόκηποι 2 – 0 Πλατανούλια
Βερδικούσια 4 – 3 Βαλανίδα
Ρεπό Δένδρα

20η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 4 – 1 Δένδρα
Κουλούρι 4 – 1 Δολιχιακός
Πανιώνιος 4 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Πλατανούλια 3 – 1 Ροδιακός
Βαλανίδα 6 – 0 Καρυά
Αμπελόκηποι 2 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Μεσοχώρι

21η Αγωνιστική

Μεσοχώρι 0 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Δένδρα 1 – 2 Πανιώνιος
Δολιχιακός 4 – 2 Πλατανούλια
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 1 Βαλανίδα
Ροδιακός 1 – 1 Αμπελόκηποι
Βερδικούσια 2 – 2 Καρυά
Ρεπό Κουλούρι

22η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Κουλούρι
Πανιώνιος 4 – 1 Μεσοχώρι
Βαλανίδα 2 – 2 Δένδρα
Αμπελόκηποι 3 – 0 Δολιχιακός
Καρυά 4 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ροδιακός 2 – 0 Βερδικούσια
Ρεπό Πλατανούλια

23η Αγωνιστική

Κουλούρι 3 – 4 Πανιώνιος
Ακαδημία Τυρνάβου 5 – 1 Πλατανούλια
Μεσοχώρι 3 – 2 Βαλανίδα
Δένδρα 3 – 3 Καρυά
Δολιχιακός 2 – 2 Ροδιακός
Βερδικούσια 2 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ρεπό Αμπελόκηποι

24η Αγωνιστική

Πανιώνιος 3 – 0 Πλατανούλια
Βαλανίδα 2 – 3 Κουλούρι
Αμπελόκηποι 1 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Καρυά 2 – 2 Μεσοχώρι
Μεγ. Ελευθεροχώρι 1 – 4 Δένδρα
Δολιχιακός 2 – 3 Βερδικούσια
Ρεπό Ροδιακός

25η Αγωνιστική

Πλατανούλια 1 – 2 Βαλανίδα
Πανιώνιος 4 – 3 Αμπελόκηποι
Κουλούρι 5 – 0 Καρυά
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Ροδιακός
Μεσοχώρι 3 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βερδικούσια 4 – 2 Δένδρα
Ρεπό Δολιχιακός

26η Αγωνιστική

Βαλανίδα 2 – 2 Αμπελόκηποι
Καρυά 3 – 3 Πλατανούλια
Ροδιακός 1 – 3 Πανιώνιος
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 0 Κουλούρι
Δολιχιακός 3 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Δένδρα 1 – 1 Μεσοχώρι
Ρεπό Βερδικούσια

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΜΠΑΛΑ - STONEMAN

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Μελία       62 – 36   53

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

2. Μελισσοχώρι        45 – 23   52

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

3. Χειμάδι       67 – 32   51
4. Ανάβρα        56 – 28   49
5. Μαρμαρίνη       42 – 34   42
6. Πελασγιώτιδα        31 – 29   40
7. Σ.Σ. Ραψάνης        46 – 39   38
8. Λαρισαϊκός      36 – 32   35
9. Νέο Περιβόλι       32 – 42   34
10. Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας        48 – 36   34
11. Στόμιο        31 – 59   29
12. Ομορφοχώρι       34 – 50   26

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

13. Ομόνοια        29 – 56   15

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

14. Αρμένιο      21 – 90   5

* Το Ομορφοχώρι έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς.

1η Αγωνιστική

Ομόνοια 5 – 0 Αρμένιο
Χειμάδι 2 – 1 Μελισσοχώρι
Ανάβρα 1 – 1 Μελία
Πελασγιώτιδα 0 – 1 Ατρόμητοι/Θύελλα
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 0 Νέο Περιβόλι
Στόμιο 1 – 2 Λαρισαϊκός
Μαρμαρίνη 1 – 3 Ομορφοχώρι

2η Αγωνιστική

Μελία 3 – 0 Μελισσοχώρι
Ατρόμητοι/Θύελλα 3 – 1 Χειμάδι
Νέο Περιβόλι 2 – 1 Ανάβρα
Λαρισαϊκός 1 – 1 Πελασγιώτιδα
Ομορφοχώρι 0 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Αρμένιο 1 – 2 Στόμιο
Μαρμαρίνη 2 – 1 Ομόνοια

3η Αγωνιστική

Μελία 1 – 1 Ατρόμητοι/Θύελλα
Μελισσοχώρι 1 – 0 Περιβόλι
Χειμάδι 1 – 1 Λαρισαϊκός
Ανάβρα 3 – 3 Ομορφοχώρι
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Αρμένιο
Ομόνοια 2 – 5 Στόμιο
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 1 Μαρμαρίνη

4η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 0 – 6 Ατρόμητοι/Θύελλα
Λαρισαϊκός 3 – 1 Μελία
Ομορφοχώρι 1 – 1 Μελισσοχώρι
Αρμένιο 1 – 6 Χειμάδι
Μαρμαρίνη 1 – 1 Ανάβρα
Στόμιο 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Σ.Σ. Ραψάνης 4 – 3 Ομόνοια

5η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 2 – 0 Λαρισαϊκός
Ατρόμητοι/Θύελλα 0 – 0 Ομορφοχώρι
Μελία 1 – 1 Αρμένιο
Μελισσοχώρι 3 – 1 Μαρμαρίνη
Χειμάδι 4 – 0 Στόμιο
Ανάβρα 4 – 2 Σ.Σ. Ραψάνης
Ομόνοια 1 – 2 Πελασγιώτιδα

6η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 4 – 4 Λαρισαϊκός
Αρμένιο 2 – 3 Νέο Περιβόλι
Μαρμαρίνη 2 – 1 Ατρόμητοι/Θύελλα
Στόμιο 3 – 2 Μελία
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 2 Μελισσοχώρι
Πελασγιώτιδα 2 – 2 Χειμάδι
Ανάβρα 3 – 0 Ομόνοια

7η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 1 – 1 Μαρμαρίνη
Ομορφοχώρι 3 – 1 Αρμένιο
Νέο Περιβόλι 0 – 2 Στόμιο
Ατρόμητοι/Θύελλα 1 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Μελία 2 – 2 Πελασγιώτιδα
Μελισσοχώρι 1 – 1 Ανάβρα
Ομόνοια 3 – 1 Χειμάδι

8η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 2 – 0 Αρμένιο
Στόμιο 0 – 1 Ομορφοχώρι
Σ.Σ. Ραψάνης 3 – 1 Λαρισαϊκός
Πελασγιώτιδα 0 – 0 Νέο Περιβόλι
Ανάβρα 1 – 0 Ατρόμητοι/Θύελλα
Χειμάδι 6 – 1 Μελία
Μελισσοχώρι 5 – 0 Ομόνοια

9η Αγωνιστική

Στόμιο 1 – 2 Μαρμαρίνη
Αρμένιο 1 – 4 Σ.Σ. Ραψάνης
Ομορφοχώρι 1 – 1 Πελασγιώτιδα
Λαρισαϊκός 1 – 1 Ανάβρα
Νέο Περιβόλι 2 – 2 Χειμάδι
Ατρόμητοι/Θύελλα 1 – 2 Μελισσοχώρι
Ομόνοια 1 – 3 Μελία

10η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 4 – 0 Στόμιο
Πελασγιώτιδα 0 – 1 Μαρμαρίνη
Ανάβρα 6 – 0 Αρμένιο
Χειμάδι 6 – 1 Ομορφοχώρι
Μελισσοχώρι 1 – 0 Λαρισαϊκός
Μελία 5 – 1 Νέο Περιβόλι
Ατρόμητοι/Θύελλα 1 – 0 Ομόνοια

11η Αγωνιστική

Πελασγιώτιδα 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Στόμιο 0 – 3 Ανάβρα
Μαρμαρίνη 3 – 0 Χειμάδι
Αρμένιο 0 – 4 Μελισσοχώρι
Ομορφοχώρι 1 – 1 Μελία
Λαρισαϊκός 1 – 0 Ατρόμητοι/Θύελλα
Ομόνοια 2 – 0 Νέο Περιβόλι

12η Αγωνιστική

Ανάβρα 1 – 1 Πελασγιώτιδα
Χειμάδι 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Μελισσοχώρι 2 – 1 Στόμιο
Μελία 2 – 1 Μαρμαρίνη
Ατρόμητοι/Θύελλα 2 – 2 Αρμένιο
Νέο Περιβόλι 4 – 1 Ομορφοχώρι
Λαρισαϊκός 0 – 0 Ομόνοια

13η Αγωνιστική

Χειμάδι 0 – 1 Ανάβρα
Πελασγιώτιδα 0 – 2 Μελισσοχώρι
Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 1 Μελία
Στόμιο 2 – 1 Ατρόμητοι/Θύελλα
Μαρμαρίνη 0 – 0 Νέο Περιβόλι
Αρμένιο 0 – 5 Λαρισαϊκός
Ομόνοια 0 – 2 Ομορφοχώρι

14η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 1 – 2 Χειμάδι
Μελία 3 – 3 Ανάβρα
Ατρόμητοι/Θύελλα 3 – 1 Πελασγιώτιδα
Νέο Περιβόλι 1 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Λαρισαϊκός 2 – 0 Στόμιο
Ομορφοχώρι 1 – 1 Μαρμαρίνη
Αρμένιο  1 – 3 Ομόνοια

15η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 0 – 1 Μελία
Χειμάδι 4 – 2 Ατρόμητοι/Θύελλα
Ανάβρα 0 – 0 Νέο Περιβόλι
Πελασγιώτιδα 2 – 1 Λαρισαϊκός
Σ.Σ. Ραψάνης 4 – 1 Ομορφοχώρι
Στόμιο 1 – 0 Αρμένιο
Ομόνοια 1 – 1 Μαρμαρίνη

16η Αγωνιστική

Ατρόμητοι/Θύελλα 2 – 3 Μελία
Νέο Περιβόλι 0 – 0 Μελισσοχώρι
Λαρισαϊκός 1 – 0 Χειμάδι
Ομορφοχώρι 1 – 2 Ανάβρα
Αρμένιο 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Μαρμαρίνη 0 – 3 Σ.Σ. Ραψάνης
Στόμιο 2 – 1 Ομόνοια

17η Αγωνιστική

Ατρόμητοι/Θύελλα 0 – 1 Νέο Περιβόλι
Μελία 1 – 1 Λαρισαϊκός
Μελισσοχώρι 2 – 0 Ομορφοχώρι
Χειμάδι 6 – 1 Αρμένιο
Ανάβρα 2 – 2 Μαρμαρίνη
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Στόμιο
Ομόνοια 0 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης

18η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 0 – 1 Νέο Περιβόλι
Ομορφοχώρι 1 – 4 Ατρόμητοι/Θύελλα
Αρμένιο 1 – 3 Μελία
Μαρμαρίνη 4 – 0 Μελισσοχώρι
Στόμιο 1 – 1 Χειμάδι
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 1 Ανάβρα
Πελασγιώτιδα 3 – 0 Ομόνοια

19η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 3 – 0 Ομορφοχώρι
Νέο Περιβόλι 3 – 0 Αρμένιο
Ατρόμητοι/Θύελλα 0 – 1 Μαρμαρίνη
Μελία 6 – 0 Στόμιο
Μελισσοχώρι 4 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Χειμάδι 1 – 0 Πελασγιώτιδα
Ομόνοια 0 – 3 Ανάβρα

20η Αγωνιστική

Αρμένιο 0 – 1 Ομορφοχώρι
Μαρμαρίνη 0 – 1 Λαρισαϊκός
Στόμιο 2 – 0 Νέο Περιβόλι
Σ.Σ. Ραψάνης 4 – 1 Ατρόμητοι/Θύελλα
Πελασγιώτιδα 0 – 3 Μελία
Ανάβρα 1 – 0 Μελισσοχώρι
Χειμάδι 4 – 0 Ομόνοια

21η Αγωνιστική

Αρμένιο 0 – 3 Μαρμαρίνη
Ομορφοχώρι 2 – 2 Στόμιο
Λαρισαϊκός 0 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Νέο Περιβόλι 3 – 1 Πελασγιώτιδα
Ατρόμητοι/Θύελλα 1 – 2 Ανάβρα
Μελία 1 – 1 Χειμάδι
Ομόνοια 0 – 0 Μελισσοχώρι

22η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 5 – 1 Στόμιο
Σ.Σ. Ραψάνης 6 – 3 Αρμένιο
Πελασγιώτιδα 0 – 0 Ομορφοχώρι
Ανάβρα 4 – 3 Λαρισαϊκός
Χειμάδι 2 – 2 Νέο Περιβόλι
Μελισσοχώρι 2 – 0 Ατρόμητοι/Θύελλα
Μελία 4 – 2 Ομόνοια

23η Αγωνιστική

Στόμιο 2 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Μαρμαρίνη 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Αρμένιο 0 – 7 Ανάβρα
Ομορφοχώρι 1 – 4 Χειμάδι
Λαρισαϊκός 0 – 1 Μελισσοχώρι
Νέο Περιβόλι 1 – 4 Μελία
Ομόνοια 0 – 2 Ατρόμητοι/Θύελλα

24η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 1 Πελασγιώτιδα
Ανάβρα 4 – 0 Στόμιο
Χειμάδι 5 – 2 Μαρμαρίνη
Μελισσοχώρι 4 – 1 Αρμένιο
Μελία 4 – 0 Ομορφοχώρι
Ατρόμητοι/Θύελλα 3 – 1 Λαρισαϊκός
Νέο Περιβόλι 3 – 2 Ομόνοια

25η Αγωνιστική

Πελασγιώτιδα 1 – 0 Ανάβρα
Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 2 Χειμάδι
Στόμιο 1 – 3 Μελισσοχώρι
Μαρμαρίνη 1 – 2 Μελία
Αρμένιο 2 – 6 Ατρόμητοι/Θύελλα
Ομορφοχώρι 4 – 1 Νεο Περιβόλι
Ομόνοια 2 – 3 Λαρισαϊκός

26η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 3 – 1 Πελασγιώτιδα
Μελία 5 – 2 Σ.Σ. Ραψάνης
Ατρόμητοι/Θύελλα 6 – 1 Στόμιο
Νέο Περιβόλι 2 – 3 Μαρμαρίνη
Λαρισαϊκός 0 – 2 Αρμένιο
Ομορφοχώρι 1 – 0 Ομόνοια
Ανάβρα 1 – 2 Χειμάδι