Α΄ ΕΠΣ Λάρισας 2017 – 2018

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Οικονόμος Τσαριτσάνης      60 – 21   68
2. Ηρακλής Λάρισας      52 – 20   65
3. Σμόλικας Φαλάνης      41 – 27    51
4. Δωτιέας Αγιάς     44 – 30   50

——————PLAY OFF——————

5. Αργυροπούλι      39 – 36   50
6. Λάρισα 2012      43 – 23   48
7. Αμυγδαλέα        43 – 36    47
8. ΠΟΕ        37 – 29    42
9. Συκούριο      38 – 39   42
10. Δαμασιακός       30 – 33   41
11. Τύρναβος        37 – 37    38

——————PLAY OUT——————

12. Φαλανιακός      35 – 38   37
13. Δήμητρα Γιάννουλης        30 – 37   33
14. Βλαχογιάννι      29 – 56   28
15. Βούναινα      30 – 55   26

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————–

16. Αστραπή Ν. Πολιτείας      19 – 84   5

Η Βαθμολογία των Πλέι-Οφ (Τελική)

1. Οικονόμος Τσαριτσάνης      8 – 8   19

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

2. Ηρακλής Λάρισας      17 – 6   17
3. Δωτιέας Αγιάς      8 – 7   7
4. Σμόλικας Φαλάνης      1 – 13   1

1η Αγωνιστική

Τσαριτσάνη 1 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Δωτιέας Αγιάς 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας

2η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Ηρακλής Λάρισας 3 – 3 Τσαριτσάνη

3η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 1 – 1 Τσαριτσάνη
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 3 Ηρακλής Λάρισας

4η Αγωνιστική

Τσαριτσάνη 2 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Ηρακλής Λάρισας 5 – 0 Σμόλικας Φαλάνης

5η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Τσαριτσάνη 0 – 3 Ηρακλής Λάρισας

6η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης 0 – 1 Τσαριτσάνη
Ηρακλής Λάρισας 3 – 3 Δωτιέας Αγιάς

Η Βαθμολογία των Πλέι-Άουτ (Τελική)

1. Φαλανιακός      22 – 2   21
2. Βλαχογιάννι      9 – 13   11

———-ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ———–

3. Δήμητρα Γιάννουλης      3 – 12   5
4. Βούναινα      8 – 15   4

1η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι 0 – 2 Φαλανιακός
Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 0 Βούναινα

2η Αγωνιστική

Φαλανιακός 0 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Βούναινα 1 – 2 Βλαχογιάννι

3η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 2 Βλαχογιάννι
Φαλανιακός 2 – 0 Βούναινα

4η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι 0 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Βούναινα 0 – 5 Φαλανιακός

5η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 6 Φαλανιακός
Βλαχογιάννι 4 – 3 Βούναινα

6η Αγωνιστική

Φαλανιακός 7 – 1 Βλαχογιάννι
Βούναινα 4 – 2 Δήμητρα Γιάννουλης

1η Αγωνιστική

Συκούριο 0 – 0 Αμυγδαλέα
Βούναινα 2 – 3 ΠΟΕ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 1 Τύρναβος
Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 0 Φαλανιακός
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Αργυροπούλι 1 – 0 Λάρισα 2012
Τσαριτσάνη 5 – 0 Βλαχογιάννι
Ηρακλής Λάρισας 1 – 1 Δαμασιακός

2η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι 2 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Λάρισα 2012 3 – 1 Δαμασιακός
Δωτιέας Αγιάς 2 – 1 Τσαριτσάνη
Φαλανιακός 0 – 1 Αργυροπούλι
Τύρναβος 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
ΠΟΕ 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Αμυγδαλέα 5 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Βούναινα 1 – 2 Συκούριο

3η Αγωνιστική

Δαμασιακός 1 – 2 Φαλανιακός
Ηρακλής Λάρισας 2 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Λάρισα 2012 3 – 0 Βλαχογιάννι
Τσαριτσάνη 4 – 1 Τύρναβος
Αργυροπούλι 2 – 1 ΠΟΕ
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Αμυγδαλέα
Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Βούναινα
Συκούριο 2 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

4η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 1 – 1 Λάρισα 2012
Φαλανιακός 1 – 2 Βλαχογιάννι
Τύρναβος 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
ΠΟΕ 1 – 0 Δαμασιακός
Αμυγδαλέα 1 – 1 Τσαριτσάνη
Βούναινα 0 – 1 Αργυροπούλι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 1 Συκούριο

5η Αγωνιστική

Φαλανιακός 0 – 2 Δωτιέας Αγιάς
Λάρισα 2012 1 – 1 Τύρναβος
Βλαχογιάννι 0 – 3 ΠΟΕ
Ηρακλής Λάρισας 2 – 0 Αμυγδαλέα
Δαμασιακός 2 – 1 Βούναινα
Τσαριτσάνη 2 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αργυροπούλι 0 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Συκούριο 2 – 1 Σμόλικας Φαλάνης

6η Αγωνιστική

Τύρναβος 1 – 1 Φαλανιακός
ΠΟΕ 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Αμυγδαλέα 3 – 0 Λάρισα 2012
Βούναινα 0 – 1 Βλαχογιάννι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 5 Ηρακλής Λάρισας
Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Δαμασιακός
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 0 Τσαριτσάνη
Αργυροπούλι 2 – 3 Συκούριο

7η Αγωνιστική

ΠΟΕ 4 – 1 Τύρναβος
Φαλανιακός 0 – 1 Αμυγδαλέα
Δωτιέας Αγιάς 3 – 0 Βούναινα
Λάρισα 2012 3 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Βλαχογιάννι 0 – 1 Δήμητρα Γιαννούλης
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Δαμασιακός 2 – 0 Αργυροπούλι
Συκούριο 1 – 0 Τσαριτσάνη

8η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα 1 – 2 ΠΟΕ
Βούναινα 4 – 3 Τύρναβος
Ασταπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Φαλανιακός
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 0 Λάρισα 2012
Αργυροπούλι 2 – 1 Βλαχογιάννι
Τσαριτσάνη 5 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Δαμασιακός 1 – 0 Συκούριο

9η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα 1 – 3 Βούναινα
ΠΟΕ 3 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Τύρναβος 1 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Φαλανιακός 1 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Δωτιέας Αγιάς 0 – 2 Αργυροπούλι
Λάρισα 2012 0 – 0 Τσαριτσάνη
Βλαχογιάννι 1 – 3 Δαμασιακός
Συκούριο 0 – 3 Ηρακλής Λάρισας

10η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 4 – 1 Βούναινα
Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Αμυγδαλέα
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 0 ΠΟΕ
Αργυροπούλι 1 – 1 Τύρναβος
Τσαριτσάνη 4 – 0 Φαλανιακός
Δαμασιακός 1 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Λάρισα 2012
Βλαχογιάννι 2 – 1 Συκούριο

11η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 6 Δήμητρα Γιάννουλης
Βούναινα 0 – 5 Σμόλικας Φαλάνης
Αμυγδαλέα 1 – 1 Αργυροπούλι
ΠΟΕ 1 – 2 Τσαριτσάνη
Τύρναβος 1 – 0 Δαμασιακός
Φαλανιακός 1 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Βλαχογιάννι
Συκούριο 1 – 0 Λάρισα 2012

12η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Αργυροπούλι 3 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Τσαριτσάνη 3 – 1 Βούναινα
Δαμασιακός 1 – 2 Αμυγδαλέα
Ηρακλής Λάρισας 1 – 1 ΠΟΕ
Βλαχογιάννι 0 – 0 Τύρναβος
Λάρισα 2012 2 – 1 Φαλανιακός
Δωτιέας Αγιάς 1 – 1 Συκούριο

13η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης 0 – 1 Αργυροπούλι
Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Τσαριτσάνη
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 2 Δαμασιακός
Βούναινα 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Αμυγδαλέα 1 – 0 Βλαχογιάννι
ΠΟΕ 1 – 0 Λάρισα 2012
Τύρναβος 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Συκούριο 1 – 1 Φαλανιακός

14η Αγωνιστική

Τσαριτσάνη 1 – 0 Αργυροπούλι
Δαμασιακός 1 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Ηρακλής Λάρισας 2 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Βλαχογιάννι 1 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Λάρισα 2012 1 – 0 Βούναινα
Δωτιέας Αγιάς 2 – 3 Αμυγδαλέα
Φαλανιακός 1 – 0 ΠΟΕ
Τύρναβος 1 – 1 Συκούριο

15η Αγωνιστική

Τσαριτσάνη 4 – 2 Δαμασιακός
Αργυροπούλι 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Βλαχογιάννι
Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 0 Λάρισα 2012
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Βούναινα 3 – 2 Φαλανιακός
Αμυγδαλέα 0 – 1 Τύρναβος
Συκούριο 1 – 0 ΠΟΕ

16η Αγωνιστική

Δαμασιακός 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Βλαχογιάννι 0 – 4 Τσαριτσάνη
Λάρισα 2012 3 – 0 Αργυροπούλι
Δωτιέας Αγιάς 1 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Φαλανιακός 2 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Τύρναβος 5 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
ΠΟΕ 0 – 2 Βούναινα
Αμυγδαλέα 3 – 1 Συκούριο

17η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας 3 – 1 Βλαχογιάννι
Δαμασιακός 1 – 1 Λάρισα 2012
Τσαριτσάνη 2 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Αργυροπούλι 1 – 1 Φαλανιακός
Σμόλικας Φαλάνης 3 – 1 Τύρναβος
Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 2 ΠΟΕ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 3 Αμυγδαλέα
Συκούριο 1 – 1 Βούναινα

18η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι 0 – 0 Λάρισα 2012
Δωτιέας Αγιάς 2 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Φαλανιακός 1 – 1 Δαμασιακός
Τύρναβος 1 – 1 Τσαριτσάνη
ΠΟΕ 4 – 0 Αργυροπούλι
Αμυγδαλέα 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Βούναινα 3 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 3 Συκούριο

19η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 2 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Βλαχογιάννι 0 – 2 Φαλανιακός
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Τύρναβος
Δαμασιακός 1 – 1 ΠΟΕ
Τσαριτσάνη 2 – 1 Αμυγδαλέα
Αργυροπούλι 3 – 0 Βούναινα
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Συκούριο 3 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης

20η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 2 – 2 Φαλανιακός
Τύρναβος 1 – 1 Λάρισα 2012
ΠΟΕ 1 – 0 Βλαχογιάννι
Αμυγδαλέα 1 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Βούναινα 1 – 0 Δαμασιακός
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 2 Τσαριτσάνη
Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 2 Αργυροπούλι
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Συκούριο

21η Αγωνιστική

Φαλανιακός 1 – 2 Τύρναβος
Δωτιέας Αγιάς 0 – 1 ΠΟΕ
Λάρισα 2012 0 – 1 Αμυγδαλέα
Βλαχογιάννι 4 – 1 Βούναινα
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Δαμασιακός 1 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Τσαριτσάνη 2 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Συκούριο 0 – 2 Αργυροπούλι

22η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα 1 – 1 Φαλανιακός
Τύρναβος 1 – 0 ΠΟΕ
Βούναινα 1 – 5 Δωτιέας Αγιάς
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 3 Λάρισα 2012
Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Βλαχογιάννι
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Αργυροπούλι 0 – 0 Δαμασιακός
Τσαριτσάνη 2 – 1 Συκούριο

23η Αγωνιστική

ΠΟΕ 2 – 4 Αμυγδαλέα
Τύρναβος 0 – 0 Βούναινα
Φαλανιακός 5 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Λάρισα 2012 1 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Βλαχογιάννι 0 – 3 Αργυροπούλι
Συκούριο 1 – 2 Δαμασιακός
Ηρακλής Λάρισας 1 – 0 Τσαριτσάνη

24η Αγωνιστική

Βούναινα 0 – 1 Αμυγδαλέα
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 ΠΟΕ
Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 1 Τύρναβος
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Φαλανιακός
Αργυροπούλι 0 – 2 Δωτιέας Αγιάς
Τσαριτσάνη 3 – 2 Λάρισα 2012
Δαμασιακός 1 – 0 Βλαχογιάννι
Ηρακλής Λάρισας 1 – 1 Συκούριο

25η Αγωνιστική

Βούναινα 3 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αμυγδαλέα 1 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
ΠΟΕ 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Τύρναβος 3 – 0 Αργυροπούλι
Φαλανιακός 1 – 0 Τσαριτσάνη
Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Δαμασιακός
Λάρισα 2012 1 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Συκούριο 2 – 2 Βλαχογιάννι

26η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Φαλανιακός
Δήμητρα Γιάννουλης 4 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 0 Βούναινα
Αργυροπούλι 3 – 2 Αμυγδαλέα
Τσαριτσάνη 2 – 1 ΠΟΕ
Δαμασιακός 2 – 1 Τύρναβος
Βλαχογιάννι 0 – 2 Δωτιέας Αγιάς
Λάρισα 2012 2 – 0 Συκούριο

27η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 4 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 5 Αργυροπούλι
Βούναινα 0 – 1 Τσαριτσάνη
Αμυγδαλέα 2 – 0 Δαμασιακός
ΠΟΕ 1 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Τύρναβος 2 – 1 Βλαχογιάννι
Φαλανιακός 0 – 3 Λάρισα 2012
Συκούριο 3 – 3 Δωτιέας Αγιάς

28η Αγωνιστική

Αργυροπούλι 3 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Τσαριτσάνη 2 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Δαμασιακός 4 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ηρακλής Λάρισας 1 – 0 Βούναινα
Βλαχογιάννι 3 – 2 Αμυγδαλέα
Λάρισα 2012 3 – 2 ΠΟΕ
Δωτιέας Αγιάς 1 – 1 Τύρναβος
Φαλανιακός 3 – 0 Συκούριο

29η Αγωνιστική

Αργυροπούλι 1 – 3 Τσαριτσάνη
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Δαμασιακός
Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 4 Ηρακλής Λάρισας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Βλαχογιάννι
Βούναινα 0 – 3 Λάρισα 2012
Αμυγδαλέα 1 – 2 Δωτιέας Αγιάς
ΠΟΕ 1 – 2 Φαλανιακός
Συκούριο 2 – 0 Τύρναβος

30η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας 4 – 0 Αργυροπούλι
Βλαχογιάννι 6 – 5 Σμόλικας Φαλάνης
Λάρισα 2012 4 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Δωτιέας Αγιάς 4 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Φαλανιακός 2 – 1 Βούναινα
Τύρναβος 3 – 1 Αμυγδαλέα
ΠΟΕ 1 – 3 Συκούριο
Δαμασιακός 0 – 2 Τσαριτσάνη