Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2017 – 2018

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Κιλελέρ      77 – 27   70

——————ΑΝΟΔΟΣ——————

2. Μακρυχώρι      54 – 18   64
3. Αμπελωνιακός      53 – 24   64
4. Μαυροβούνι      49 – 19    62
5. Ακαδημία Τυρνάβου      52 – 26   58

——————PLAY OFF——————

6. Ελευθεραί      58 – 43   51
7. Ολυμπιακός Αμπελιάς      58 – 34    49
8. Μελισσοχώρι      34 – 23   47
9. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      49 – 41   43

——————PLAY OUT——————

10. Νεάπολη      41 – 35   42
11. Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων      50 – 40   40
12. Αμπελόκηποι      43 – 52   33
13. Όλυμπος Γόννων      43 – 56   32

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

14. Καλοχώρι      18 – 82   14
15. Μελία      18 – 86   4

* Ο Αστέρας Τυρνάβου αποχώρησε από το πρωτάθλημα.
** Η Μελία έχει -6.

Η Βαθμολογία των Πλέι-Οφ (Τελική)

1. Μακρυχώρι      6 – 4   14
2. Αμπελωνιακός      2 – 2   11

———–ΑΝΟΔΟΣ———–

3. Μαυροβούνι      5 – 4   9
4. Ακαδημία Τυρνάβου      5 – 8   5

1η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 0 – 1 Μαυροβούνι
Μακρυχώρι 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου

2η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 1 – 1 Μακρυχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 1 Αμπελωνιακός

3η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 1 – 0 Αμπελωνιακός
Μαυροβούνι 1 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου

4η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 0 – 0 Μακρυχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 2 Μαυροβούνι

5η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 1 – 0 Μαυροβούνι
Αμπελωνιακός 1 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου

6η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 0 – 0 Αμπελωνιακός
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 3 Μακρυχώρι

Η Βαθμολογία των Πλέι-Άουτ (Τελική)

1. Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων      13 – 15   15
2. Νεάπολη      9 – 12   11

———–ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ———-

3. Γόννοι      16 – 7   9
4. Αμπελόκηποι      9 – 13   7

1η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 3 – 2 Γόννοι
Νεάπολη 1 – 1 Αμπελόκηποι

2η Αγωνιστική

Γόννοι 0 – 1 Νεάπολη
Αμπελόκηποι 1 – 2 Αγ. Ανάργυροι

3η Αγωνιστική

Νεάπολη 2 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Γόννοι 1 – 2 Αμπελόκηποι

4η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 4 – 3 Νεάπολη
Αμπελόκηποι 1 – 4 Γόννοι

5η Αγωνιστική

Νεάπολη 0 – 3 Γόννοι
Αγ. Ανάργυροι 3 – 1 Αμπελόκηποι

6η Αγωνιστική

Γόννοι 6 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελόκηποι 3 – 2 Νεάπολη

1η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 1 – 1 Ελευθεραί
Αμπελιά 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Κιλελέρ 5 – 0 Καλοχώρι
Γόννοι 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Μελία
Αμπελόκηποι 1 – 2 Αμπελωνιακός
Νεάπολη 1 – 1 Μαυροβούνι
Μακρυχώρι 4 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

2η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 3 – 1 Μακρυχώρι
Αμπελωνιακός 2 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελία 0 – 2 Νεάπολη
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 2 Αμπελόκηποι
Καλοχώρι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Αγ. Ανάργυροι 2 – 2 Γόννοι
Ελευθεραί 0 – 2 Κιλελέρ
Αμπελιά 0 – 2 Μελισσοχώρι

3η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 0 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Μακρυχώρι 4 – 0 Μελία
Νεάπολη 4 – 0 Καλοχώρι
Αμπελωνιακός 1 – 2 Μαυροβούνι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Ελευθεραί
Γόννοι 0 – 2 Αμπελιά
Μελισσοχώρι 0 – 2 Κιλελέρ

4η Αγωνιστική

Μελία 0 – 1 Αμπελωνιακός
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 1 Μαυροβούνι
Καλοχώρι 0 – 3 Μακρυχώρι
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ελευθεραί 1 – 0 Νεάπολη
Αμπελιά 2 – 1 Αμπελόκηποι
Κιλελέρ 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Γόννοι 1 – 1 Μελισσοχώρι

5η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Μελία
Αμπελωνιακός 1 – 0 Καλοχώρι
Μαυροβούνι 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Μακρυχώρι 4 – 0 Ελευθεραί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Αμπελιά
Νεάπολη 2 – 3 Κιλελέρ
Αμπελόκηποι 0 – 1 Γόννοι
Μελισσοχώρι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου

6η Αγωνιστική

Καλοχώρι 0 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Μελία
Ελευθεραί 2 – 5 Αμπελωνιακός
Αμπελιά 2 – 0 Μαυροβούνι
Κιλελέρ 0 – 0 Μακρυχώρι
Γόννοι 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Νεάπολη
Αμπελόκηποι 2 – 1 Μελισσοχώρι

7η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 4 – 0 Καλοχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 4 – 0 Ελευθεραί
Μελία 2 – 6 Αμπελιά
Αμπελωνιακός 0 – 0 Κιλελέρ
Μαυροβούνι 3 – 1 Γόννοι
Μακρυχώρι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Αμπελόκηποι
Μελισσοχώρι 1 – 3 Νεάπολη

8η Αγωνιστική

Ελευθεραί 0 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελιά 4 – 0  Καλοχώρι
Κιλελέρ 4 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Γόννοι 5 – 1 Μελία
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Αμπελωνιακός
Αμπελόκηποι 2 – 1 Μαυροβούνι
Νεάπολη 0 – 1 Μακρυχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 2 Μελισσοχώρι

9η Αγωνιστική

Ελευθεραί 2 – 2 Αμπελιά
Αγ. Ανάργυροι 2 – 4 Κιλελέρ
Καλοχώρι 1 – 3 Γόννοι
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Μελία 2 – 1 Αμπελόκηποι
Αμπελωνιακός 1 – 1 Νεάπολη
Μαυροβούνι 1 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελισσοχώρι 0 – 1 Μακρυχώρι

10η Αγωνιστική

Κιλελέρ 1 – 1 Αμπελιά
Γόννοι 1 – 4 Ελευθεραί
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Αγ. Ανάργυροι
Αμπελόκηποι 4 – 0 Καλοχώρι
Νεάπολη 0 – 4 Ακαδημία Τυρνάβου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 0 Μελία
Μακρυχώρι 2 – 0 Αμπελωνιακός
Μαυροβούνι 0 – 1 Μελισσοχώρι

11η Αγωνιστική

Κιλελέρ 2 – 2 Γόννοι
Αμπελιά 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Ελευθεραί 3 – 1 Αμπελόκηποι
Αγ. Ανάργυροι 0 – 1 Νεάπολη
Καλοχώρι 1 – 6 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 2 Μακρυχώρι
Μελία 0 – 1 Μαυροβούνι
Μελισσοχώρι 0 – 1 Αμπελωνιακός

12η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Γόννοι
Αμπελόκηποι 0 – 2 Κιλελέρ
Νεάπολη 2 – 1 Αμπελιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Ελευθεραί
Μακρυχώρι 2 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Μαυροβούνι 5 – 0 Καλοχώρι
Αμπελωνιακός 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Μελία 1 – 2 Μελισσοχώρι

13η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Αμπελόκηποι
Γόννοι 0 – 0 Νεάπολη
Κιλελέρ 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελιά 2 – 2 Μακρυχώρι
Ελευθεραί 1 – 3 Μαυροβούνι
Αγ. Ανάργυροι 2 – 4 Αμπελωνιακός
Καλοχώρι 2 – 1 Μελία
Μελισσοχώρι 3 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου

14η Αγωνιστική

Νεάπολη 0 – 1 Αμπελόκηποι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Μακρυχώρι 3 – 0 Γόννοι
Μαυροβούνι 2 – 0 Κιλελέρ
Αμπελωνιακός 3 – 1 Αμπελιά
Μελία 1 – 4 Ελευθεραί
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Καλοχώρι 1 – 3 Μελισσοχώρι

15η Αγωνιστική

Νεάπολη 4 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελόκηποι 1 – 1 Μακρυχώρι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Μαυροβούνι
Γόννοι 1 – 4 Αμπελωνιακός
Κιλελέρ 6 – 2 Μελία
Αμπελιά 2 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Ελευθεραί 3 – 0 Καλοχώρι
Μελισσοχώρι 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι

16η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 2 Μακρυχώρι
Μαυροβούνι 1 – 0 Νεάπολη
Αμπελωνιακός 2 – 0 Αμπελόκηποι
Μελία 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Γόννοι
Καλοχώρι 0 – 5 Κιλελέρ
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Αμπελιά
Ελευθεραί 1 – 0 Μελισσοχώρι

17η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 1 – 0 Μαυροβούνι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 1 Αμπελωνιακός
Νεάπολη 2 – 1 Μελία
Αμπελόκηποι 1 – 4 Ακαδημία Τυρνάβου
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Καλοχώρι
Γόννοι 3 – 5 Αγ. Ανάργυροι
Κιλελέρ 0 – 2 Ελευθεραί
Μελισσοχώρι 1 – 1 Αμπελιά

18η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 1 – 2 Αμπελωνιακός
Μελία 0 – 2 Μακρυχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Καλοχώρι 0 – 2 Νεάπολη
Αγ. Ανάργυροι 4 – 0 Αμπελόκηποι
Ελευθεραί 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Αμπελιά 3 – 3 Γόννοι
Κιλελέρ 2 – 0 Μελισσοχώρι

19η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 2 – 0 Μελία
Μαυροβούνι 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Μακρυχώρι 5 – 0 Καλοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Νεάπολη 0 – 1 Ελευθεραί
Αμπελόκηποι 1 – 1 Αμπελιά
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Κιλελέρ
Μελισσοχώρι 1 – 0 Γόννοι

20η Αγωνιστική

Μελία 0 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Καλοχώρι 0 – 3 Αμπελωνιακός
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Μαυροβούνι
Ελευθεραί 3 – 1 Μακρυχώρι
Αμπελιά 4 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Κιλελέρ 6 – 1 Νεάπολη
Γόννοι 4 – 3 Αμπελόκηποι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Μελισσοχώρι

21η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Καλοχώρι
Μελία 0 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελωνιακός 1 – 2 Ελευθεραί
Μαυροβούνι 2 – 0 Αμπελιά
Μακρυχώρι 0 – 2 Κιλελέρ
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 0 Γόννοι
Νεάπολη 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Μελισσοχώρι 1 – 0 Αμπελόκηποι

22η Αγωνιστική

Καλοχώρι 0 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Ελευθεραί 1 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελιά 7 – 0 Μελία
Κιλελέρ 2 – 1 Αμπελωνιακός
Γόννοι 0 – 1 Μαυροβούνι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Μακρυχώρι
Αμπελόκηποι 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νεάπολη 1 – 1 Μελισσοχώρι

23η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Ελευθεραί
Καλοχώρι 1 – 1 Αμπελιά
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 1 Κιλελέρ
Μελία 0 – 3 Γόννοι
Αμπελωνιακός 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Μαυροβούνι 0 – 0 Αμπελόκηποι
Μακρυχώρι 0 – 0 Νεάπολη
Μελισσοχώρι 0 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

24η Αγωνιστική

Αμπελιά 2 – 0 Ελευθεραί
Κιλελέρ 2 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Γόννοι 2 – 0 Καλοχώρι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελόκηποι 6 – 0 Μελία
Νεάπολη 0 – 1 Αμπελωνιακός
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Μαυροβούνι
Μακρυχώρι 1 – 0 Μελισσοχώρι

25η Αγωνιστική

Αμπελιά 2 – 3 Κιλελέρ
Ελευθεραί 5 – 2 Γόννοι
Αγ. Ανάργυροι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Καλοχώρι 1 – 2 Αμπελόκηποι
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Νεάπολη
Μελία 0 – 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελωνιακός 2 – 1 Μακρυχώρι
Μελισσοχώρι 0 – 0 Μαυροβούνι

26η Αγωνιστική

Γόννοι 0 – 1 Κιλελέρ
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Αμπελιά
Αμπελόκηποι 0 – 2 Ελευθεραί
Νεάπολη 3 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 5 – 0 Καλοχώρι
Μακρυχώρι 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Μαυροβούνι 5 – 0 Μελία
Αμπελωνιακός 1 – 1 Μελισσοχώρι

27η Αγωνιστική

Γόννοι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Κιλελέρ 8 – 1 Αμπελόκηποι
Αμπελιά 1 – 1 Νεάπολη
Ελευθεραί 0 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Μακρυχώρι
Καλοχώρι 0 – 2 Μαυροβούνι
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 0 Αμπελωνιακός
Μελισσοχώρι 3 – 0 α.α. Μελία

28η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Νεάπολη 3 – 0 Γόννοι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 4 Κιλελέρ
Μακρυχώρι 1 – 0 Αμπελιά
Μαυροβούνι 3 – 1 Ελευθεραί
Αμπελωνιακός 3 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Μελία 0 – 3 α.α. Καλοχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 0 Μελισσοχώρι

29η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 3 – 2 Νεάπολη
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γόννοι 0 – 1 Μακρυχώρι
Κιλελέρ 0 – 1 Μαυροβούνι
Αμπελιά 0 – 1 Αμπελωνιακός
Ελευθεραί 6 – 0 Μελία
Αγ. Ανάργυροι 3 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Μελισσοχώρι 2 – 0 Καλοχώρι

30η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 2 – 2 Αμπελόκηποι
Μαυροβούνι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Αμπελωνιακός 2 – 0 Γόννοι
Μελία 1 – 2 Κιλελέρ
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 2 Αμπελιά
Καλοχώρι 2 – 2 Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι 2 – 0 Μελισσοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 0 Νεάπολη