Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2017 – 2018

Η Βαθμολογία (28η Αγωνιστική)

1. Κιλελέρ      75 – 25   67

——————ΑΝΟΔΟΣ——————

2. Μακρυχώρι      51 – 16   60
3. Αμπελωνιακός      50 – 24   58
4. Ακαδημία Τυρνάβου      48 – 21   57
5. Μαυροβούνι      45 – 19    56

——————PLAY OFF——————

6. Ελευθεραί      50 – 41   47
7. Ολυμπιακός Αμπελιάς      56 – 32    46
8. Μελισσοχώρι      32 – 21   44
9. Νεάπολη      39 – 30   42

——————PLAY OUT——————

10. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      44 – 41   37
11. Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων      45 – 37   36
12. Όλυμπος Γόννων      43 – 53   32
13. Αμπελόκηποι      38 – 48   29

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

14. Καλοχώρι      16 – 78   13
15. Μελία      17 – 78   7

* Ο Αστέρας Τυρνάβου αποχώρησε από το πρωτάθλημα.
** Η Μελία έχει -3.

1η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 1 – 1 Ελευθεραί
Αμπελιά 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Κιλελέρ 5 – 0 Καλοχώρι
Γόννοι 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Μελία
Αμπελόκηποι 1 – 2 Αμπελωνιακός
Νεάπολη 1 – 1 Μαυροβούνι
Μακρυχώρι 4 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

2η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 3 – 1 Μακρυχώρι
Αμπελωνιακός 2 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελία 0 – 2 Νεάπολη
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 2 Αμπελόκηποι
Καλοχώρι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Αγ. Ανάργυροι 2 – 2 Γόννοι
Ελευθεραί 0 – 2 Κιλελέρ
Αμπελιά 0 – 2 Μελισσοχώρι

3η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 0 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Μακρυχώρι 4 – 0 Μελία
Νεάπολη 4 – 0 Καλοχώρι
Αμπελωνιακός 1 – 2 Μαυροβούνι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Ελευθεραί
Γόννοι 0 – 2 Αμπελιά
Μελισσοχώρι 0 – 2 Κιλελέρ

4η Αγωνιστική

Μελία 0 – 1 Αμπελωνιακός
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 1 Μαυροβούνι
Καλοχώρι 0 – 3 Μακρυχώρι
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ελευθεραί 1 – 0 Νεάπολη
Αμπελιά 2 – 1 Αμπελόκηποι
Κιλελέρ 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Γόννοι 1 – 1 Μελισσοχώρι

5η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Μελία
Αμπελωνιακός 1 – 0 Καλοχώρι
Μαυροβούνι 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Μακρυχώρι 4 – 0 Ελευθεραί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Αμπελιά
Νεάπολη 2 – 3 Κιλελέρ
Αμπελόκηποι 0 – 1 Γόννοι
Μελισσοχώρι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου

6η Αγωνιστική

Καλοχώρι 0 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου
Αγ. Ανάργυροι 1 – 0 Μελία
Ελευθεραί 2 – 5 Αμπελωνιακός
Αμπελιά 2 – 0 Μαυροβούνι
Κιλελέρ 0 – 0 Μακρυχώρι
Γόννοι 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Νεάπολη
Αμπελόκηποι 2 – 1 Μελισσοχώρι

7η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 4 – 0 Καλοχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 4 – 0 Ελευθεραί
Μελία 2 – 6 Αμπελιά
Αμπελωνιακός 0 – 0 Κιλελέρ
Μαυροβούνι 3 – 1 Γόννοι
Μακρυχώρι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Αμπελόκηποι
Μελισσοχώρι 1 – 3 Νεάπολη

8η Αγωνιστική

Ελευθεραί 0 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελιά 4 – 0  Καλοχώρι
Κιλελέρ 4 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Γόννοι 5 – 1 Μελία
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Αμπελωνιακός
Αμπελόκηποι 2 – 1 Μαυροβούνι
Νεάπολη 0 – 1 Μακρυχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 2 Μελισσοχώρι

9η Αγωνιστική

Ελευθεραί 2 – 2 Αμπελιά
Αγ. Ανάργυροι 2 – 4 Κιλελέρ
Καλοχώρι 1 – 3 Γόννοι
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Μελία 2 – 1 Αμπελόκηποι
Αμπελωνιακός 1 – 1 Νεάπολη
Μαυροβούνι 1 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελισσοχώρι 0 – 1 Μακρυχώρι

10η Αγωνιστική

Κιλελέρ 1 – 1 Αμπελιά
Γόννοι 1 – 4 Ελευθεραί
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Αγ. Ανάργυροι
Αμπελόκηποι 4 – 0 Καλοχώρι
Νεάπολη 0 – 4 Ακαδημία Τυρνάβου
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 0 Μελία
Μακρυχώρι 2 – 0 Αμπελωνιακός
Μαυροβούνι 0 – 1 Μελισσοχώρι

11η Αγωνιστική

Κιλελέρ 2 – 2 Γόννοι
Αμπελιά 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Ελευθεραί 3 – 1 Αμπελόκηποι
Αγ. Ανάργυροι 0 – 1 Νεάπολη
Καλοχώρι 1 – 6 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 2 Μακρυχώρι
Μελία 0 – 1 Μαυροβούνι
Μελισσοχώρι 0 – 1 Αμπελωνιακός

12η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Γόννοι
Αμπελόκηποι 0 – 2 Κιλελέρ
Νεάπολη 2 – 1 Αμπελιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Ελευθεραί
Μακρυχώρι 2 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Μαυροβούνι 5 – 0 Καλοχώρι
Αμπελωνιακός 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Μελία 1 – 2 Μελισσοχώρι

13η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Αμπελόκηποι
Γόννοι 0 – 0 Νεάπολη
Κιλελέρ 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελιά 2 – 2 Μακρυχώρι
Ελευθεραί 1 – 3 Μαυροβούνι
Αγ. Ανάργυροι 2 – 4 Αμπελωνιακός
Καλοχώρι 2 – 1 Μελία
Μελισσοχώρι 3 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου

14η Αγωνιστική

Νεάπολη 0 – 1 Αμπελόκηποι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Μακρυχώρι 3 – 0 Γόννοι
Μαυροβούνι 2 – 0 Κιλελέρ
Αμπελωνιακός 3 – 1 Αμπελιά
Μελία 1 – 4 Ελευθεραί
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Καλοχώρι 1 – 3 Μελισσοχώρι

15η Αγωνιστική

Νεάπολη 4 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελόκηποι 1 – 1 Μακρυχώρι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Μαυροβούνι
Γόννοι 1 – 4 Αμπελωνιακός
Κιλελέρ 6 – 2 Μελία
Αμπελιά 2 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Ελευθεραί 3 – 0 Καλοχώρι
Μελισσοχώρι 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι

16η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 2 Μακρυχώρι
Μαυροβούνι 1 – 0 Νεάπολη
Αμπελωνιακός 2 – 0 Αμπελόκηποι
Μελία 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Γόννοι
Καλοχώρι 0 – 5 Κιλελέρ
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Αμπελιά
Ελευθεραί 1 – 0 Μελισσοχώρι

17η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 1 – 0 Μαυροβούνι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 1 Αμπελωνιακός
Νεάπολη 2 – 1 Μελία
Αμπελόκηποι 1 – 4 Ακαδημία Τυρνάβου
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Καλοχώρι
Γόννοι 3 – 5 Αγ. Ανάργυροι
Κιλελέρ 0 – 2 Ελευθεραί
Μελισσοχώρι 1 – 1 Αμπελιά

18η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 1 – 2 Αμπελωνιακός
Μελία 0 – 2 Μακρυχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Καλοχώρι 0 – 2 Νεάπολη
Αγ. Ανάργυροι 4 – 0 Αμπελόκηποι
Ελευθεραί 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Αμπελιά 3 – 3 Γόννοι
Κιλελέρ 2 – 0 Μελισσοχώρι

19η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 2 – 0 Μελία
Μαυροβούνι 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Μακρυχώρι 5 – 0 Καλοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Νεάπολη 0 – 1 Ελευθεραί
Αμπελόκηποι 1 – 1 Αμπελιά
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Κιλελέρ
Μελισσοχώρι 1 – 0 Γόννοι

20η Αγωνιστική

Μελία 0 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Καλοχώρι 0 – 3 Αμπελωνιακός
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Μαυροβούνι
Ελευθεραί 3 – 1 Μακρυχώρι
Αμπελιά 4 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Κιλελέρ 6 – 1 Νεάπολη
Γόννοι 4 – 3 Αμπελόκηποι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Μελισσοχώρι

21η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Καλοχώρι
Μελία 0 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελωνιακός 1 – 2 Ελευθεραί
Μαυροβούνι 2 – 0 Αμπελιά
Μακρυχώρι 0 – 2 Κιλελέρ
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 0 Γόννοι
Νεάπολη 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Μελισσοχώρι 1 – 0 Αμπελόκηποι

22η Αγωνιστική

Καλοχώρι 0 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Ελευθεραί 1 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελιά 7 – 0 Μελία
Κιλελέρ 2 – 1 Αμπελωνιακός
Γόννοι 0 – 1 Μαυροβούνι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Μακρυχώρι
Αμπελόκηποι 1 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νεάπολη 1 – 1 Μελισσοχώρι

23η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Ελευθεραί
Καλοχώρι 1 – 1 Αμπελιά
Ακαδημία Τυρνάβου 3 – 1 Κιλελέρ
Μελία 0 – 3 Γόννοι
Αμπελωνιακός 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Μαυροβούνι 0 – 0 Αμπελόκηποι
Μακρυχώρι 0 – 0 Νεάπολη
Μελισσοχώρι 0 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

24η Αγωνιστική

Αμπελιά 2 – 0 Ελευθεραί
Κιλελέρ 2 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Γόννοι 2 – 0 Καλοχώρι
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Ακαδημία Τυρνάβου
Αμπελόκηποι 6 – 0 Μελία
Νεάπολη 0 – 1 Αμπελωνιακός
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 1 Μαυροβούνι
Μακρυχώρι 1 – 0 Μελισσοχώρι

25η Αγωνιστική

Αμπελιά 2 – 3 Κιλελέρ
Ελευθεραί 5 – 2 Γόννοι
Αγ. Ανάργυροι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Καλοχώρι 1 – 2 Αμπελόκηποι
Ακαδημία Τυρνάβου 2 – 0 Νεάπολη
Μελία 0 – 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελωνιακός 2 – 1 Μακρυχώρι
Μελισσοχώρι 0 – 0 Μαυροβούνι

26η Αγωνιστική

Γόννοι 0 – 1 Κιλελέρ
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Αμπελιά
Αμπελόκηποι 0 – 2 Ελευθεραί
Νεάπολη 3 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 5 – 0 Καλοχώρι
Μακρυχώρι 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Μαυροβούνι 5 – 0 Μελία
Αμπελωνιακός 1 – 1 Μελισσοχώρι

27η Αγωνιστική

Γόννοι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Κιλελέρ 8 – 1 Αμπελόκηποι
Αμπελιά 1 – 1 Νεάπολη
Ελευθεραί 0 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Μακρυχώρι
Καλοχώρι 0 – 2 Μαυροβούνι
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 0 Αμπελωνιακός
Μελισσοχώρι 3 – 0 α.α. Μελία

28η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Νεάπολη 3 – 0 Γόννοι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 4 Κιλελέρ
Μακρυχώρι 1 – 0 Αμπελιά
Μαυροβούνι 3 – 1 Ελευθεραί
Αμπελωνιακός 3 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Μελία 0 – 3 α.α. Καλοχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 0 Μελισσοχώρι

29η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 29/04 Νεάπολη
Αστέρας Τυρνάβου 0 – 3 α.α. Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Γόννοι 29/04 Μακρυχώρι
Κιλελέρ 29/04 Μαυροβούνι
Αμπελιά 29/04 Αμπελωνιακός
Ελευθεραί 29/04 Μελία
Αγ. Ανάργυροι 29/04 Ακαδημία Τυρνάβου
Μελισσοχώρι 29/04 Καλοχώρι

30η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 05/04 Αμπελόκηποι
Μαυροβούνι 3 – 0 α.α. Αστέρας Τυρνάβου
Αμπελωνιακός 05/04 Γόννοι
Μελία 05/04 Κιλελέρ
Ακαδημία Τυρνάβου 05/04 Αμπελιά
Καλοχώρι 05/04 Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι 05/04 Μελισσοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 05/04 Νεάπολη
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com