Β΄ ΕΠΣ Λάρισας 2017 – 2018

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (21η Αγωνιστική)

1. Προμηθέας      52 – 9   55

——————ΑΝΟΔΟΣ——————

2. Νίκαια      61 – 13   53

——————ΜΠΑΡΑΖ——————

3. Ιπποκράτης     39 – 23   41
4. Βαμβακού      36 – 16   38
5. Αναγέννηση Φαρσάλων      37 – 24   35
6. Ανθούπολη      26 – 24   30
7. Ραχούλα      36 – 35   29
8. Υπέρεια      40 – 39   27
9. Ναρθάκι      24 – 34   23
10. Δίλοφο      22 – 28   23
11. Ζάππειο      38 – 41   22
12. Μάνδρα      19 – 52   14

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

13. Ακαδημία Φαρσάλων      24 – 69    9
14. Χαραυγή      20 – 61   8

1η Αγωνιστική

Ναρθάκι 0 – 2 Υπέρεια
Ζάππειο 0 – 3 Βαμβακού
Ανθούπολη 0 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Μάνδρα 0 – 3 Ιπποκράτης
Δίλοφο 0 – 1 Προμηθέας
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4 Ραχούλα
Χαραυγή 0 – 7 Νίκαια

2η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 0 Βαμβακού
Ιπποκράτης 4 – 2 Ζάππειο
Προμηθέας 3 – 1 Ανθούπολη
Ραχούλα 0 – 1 Μάνδρα
Νίκαια 1 – 1 Δίλοφο
Υπέρεια 9 – 2 Ακαδημία Φαρσάλων
Χαραυγή 1 – 3 Ναρθάκι

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 2 Ιπποκράτης
Βαμβακού 0 – 1 Προμηθέας
Ζάππειο 3 – 1 Ραχούλα
Ανθούπολη 1 – 1 Νίκαια
Μάνδρα 1 – 3 Υπέρεια
Δίλοφο 5 – 2 Χαραυγή
Ναρθάκι 2 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων

4η Αγωνιστική

Προμηθέας 1 – 1 Ιπποκράτης
Ραχούλα 3 – 5 Αναγέννηση Φαρσάλων
Νίκαια 4 – 0 Βαμβακού
Υπέρεια 0 – 2 Ζάππειο
Χαραυγή 0 – 1 Ανθούπολη
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 5 Μάνδρα
Δίλοφο 3 – 1 Ναρθάκι

5η Αγωνιστική

Προμηθέας 1 – 1 Ραχούλα
Ιπποκράτης 2 – 3 Νίκαια
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 1 Υπέρεια
Βαμβακού 5 – 0 Χαραυγή
Ζάππειο 10 – 2 Ακαδημία Φαρσάλων
Ανθούπολη 1 – 0 Δίλοφο
Ναρθάκι 1 – 1 Μάνδρα

6η Αγωνιστική

Νίκαια 6 – 1 Ραχούλα
Υπέρεια 1 – 4 Προμηθέας
Χαραυγή 1 – 2 Ιπποκράτης
Ακαδημία Φαρσάλων 2 – 4 Αναγέννηση Φαρσάλων
Δίλοφο 0 – 3 Βαμβακού
Μάνδρα 1 – 2 Ζάππειο
Ανθούπολη 1 – 0 Ναρθάκι

7η Αγωνιστική

Νίκαια 3 – 1 Υπέρεια
Ραχούλα 4 – 1 Χαραυγή
Προμηθέας 6 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Ιπποκράτης 0 – 0 Δίλοφο
Αναγέννηση Φαρσάλων 4 – 1 Μάνδρα
Βαμβακού 0 – 1 Ανθούπολη
Ναρθάκι 2 – 1 Ζάππειο

8η Αγωνιστική

Χαραυγή 3 – 3 Υπέρεια
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 5 Νίκαια
Δίλοφο 1 – 1 Ραχούλα
Μάνδρα 0 – 0 Προμηθέας
Ανθούπολη 2 – 2 Ιπποκράτης
Ζάππειο 2 – 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
Βαμβακού 3 – 2 Ναρθάκι

9η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 0 Χαραυγή
Υπέρεια 3 – 1 Δίλοφο
Νίκαια 4 – 1 Μάνδρα
Ραχούλα 2 – 1 Ανθούπολη
Προμηθέας 3 – 1 Ζάππειο
Ιπποκράτης 4 – 0 Βαμβακού
Ναρθάκι 1 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων

10η Αγωνιστική

Δίλοφο 2 – 1 Ακαδημά Φαρσάλων
Μάνδρα 1 – 0 Χαραυγή
Ανθούπολη 5 – 2 Υπέρεια
Ζάππειο 0 – 4 Νίκαια
Βαμβακού 3 – 0 Ραχούλα
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Προμηθέας
Ιπποκράτης 1 – 0 Ναρθάκι

11η Αγωνιστική

Μάνδρα 0 – 1 Δίλοφο
Ακαδημία Φαρσάλων 2 – 2 Ανθούπολη
Χαραυγή 2 – 2 Ζάππειο
Υπέρεια 0 – 2 Βαμβακού
Νίκαια 2 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ναρθάκι 1 – 2 Προμηθέας
Ραχούλα 1 – 1 Ιπποκράτης

12η Αγωνιστική

Ανθούπολη 1 – 1 Μάνδρα
Ζάππειο 0 – 1 Δίλοφο
Βαμβακού 4 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Αναγέννηση Φαρσάλων 4 – 0 Χαραυγή
Ιπποκράτης 1 – 0 Υπέρεια
Προμηθέας 1 – 1 Νίκαια
Ραχούλα 5 – 0 Ναρθάκι

13η Αγωνιστική

Ζάππειο 0 – 1 Ανθούπολη
Μάνδρα 0 – 2 Βαμβακού
Δίλοφο 0 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 2 Ιπποκράτης
Χαραυγή 0 – 4 Προμηθέας
Υπέρεια 0 – 1 Ραχούλα
Ναρθάκι 0 – 1 Νίκαια

14η Αγωνιστική

Βαμβακού 6 – 1 Ζάππειο
Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 1 Ανθούπολη
Ιπποκράτης 5 – 2 Μάνδρα
Προμηθέας 2 – 0 Δίλοφο
Ραχούλα 1 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Νίκαια 3 – 0 Χαραυγή
Υπέρεια 3 – 0 Ναρθάκι

15η Αγωνιστική

Βαμβακού 0 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ζάππειο 1 – 1 Ιπποκράτης
Ανθούπολη 0 – 3 Προμηθέας
Μάνδρα 0 – 4 Ραχούλα
Δίλοφο 0 – 4 Νίκαια
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Υπέρεια
Ναρθάκι 3 – 3 Χαραυγή

16η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 2 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Προμηθέας 1 – 0 Βαμβακού
Ραχούλα 3 – 2 Ζάππειο
Νίκαια 1 – 1 Ανθούπολη
Υπέρεια 5 – 1 Μάνδρα
Χαραυγή 0 – 0 Δίλοφο
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Ναρθάκι

17η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 0 – 2 Προμηθέας
Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 2 Ραχούλα
Βαμβακού 0 – 0 Νίκαια
Ζάππειο 1 – 1 Υπέρεια
Ανθούπολη 4 – 1 Χαραυγή
Μάνδρα 1 – 4 Ακαδημία Φαρσάλων
Ναρθάκι 3 – 2 Δίλοφο

18η Αγωνιστική

Ραχούλα 0 – 1 Προμηθέας
Νίκαια 1 – 0 Ιπποκράτης
Υπέρεια 0 – 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
Χαραυγή 0 – 2 Βαμβακού
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 4 Ζάππειο
Δίλοφο 1 – 1 Ανθούπολη
Μάνδρα 1 – 1 Ναρθάκι

19η Αγωνιστική

Ραχούλα 0 – 3 Νίκαια
Προμηθέας 3 – 0 Υπέρεια
Ιπποκράτης 3 – 2 Χαραυγή
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 4 Ακαδημία Φαρσάλων
Βαμβακού 1 – 0 Δίλοφο
Ζάππειο 0 – 0 Μάνδρα
Ναρθάκι 1 – 1 Ανθούπολη

20η Αγωνιστική

Υπέρεια 1 – 5 Νίκαια
Χαραυγή 2 – 1 Ραχούλα
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 3 Προμηθέας
Δίλοφο 4 – 1 Ιπποκράτης
Μάνδρα 1 – 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ανθούπολη 0 – 0 Βαμβακού
Ζάππειο 2 – 2 Ναρθάκι

21η Αγωνιστική

Υπέρεια 4 – 2 Χαραυγή
Νίκαια 2 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Ραχούλα 1 – 0 Δίλοφο
Προμηθέας 10 – 0 Μάνδρα
Ιπποκράτης 2 – 0 Ανθούπολη
Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 2 Ζάππειο
Ναρθάκι 0 – 1 Βαμβακού

22η Αγωνιστική

Χαραυγή -/04 Ακαδημία Φαρσάλων
Δίλοφο -/04 Υπέρεια
Μάνδρα -/04 Νίκαια
Ανθούπολη -/04 Ραχούλα
Ζάππειο -/04 Προμηθέας
Βαμβακού -/04 Ιπποκράτης
Αναγέννηση Φαρσάλων -/04 Ναρθάκι

23η Αγωνιστική

Ακαδημία Φαρσάλων -/04 Δίλοφο
Χαραυγή -/04 Μάνδρα
Υπέρεια -/04 Ανθούπολη
Νίκαια -/04 Ζάππειο
Ραχούλα -/04 Βαμβακού
Προμηθέας -/04 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ναρθάκι -/04 Ιπποκράτης

24η Αγωνιστική

Δίλοφο -/05 Μάνδρα
Ανθούπολη -/05 Ακαδημία Φαρσάλων
Ζάππειο -/05 Χαραυγή
Βαμβακού -/05 Υπέρεια
Αναγέννηση Φαρσάλων -/05 Νίκαια
Ιπποκράτης -/05 Ραχούλα
Προμηθέας -/05 Ναρθάκι

25η Αγωνιστική

Μάνδρα -/05 Ανθούπολη
Δίλοφο -/05 Ζάππειο
Ακαδημία Φαρσάλων -/05 Βαμβακού
Χαραυγή -/05 Αναγέννηση Φαρσάλων
Υπέρεια -/05 Ιπποκράτης
Νίκαια -/05 Προμηθέας
Ναρθάκι -/05 Ραχούλα

26η Αγωνιστική

Βαμβακού -/05 Μάνδρα
Αναγέννηση Φαρσάλων -/05 Δίλοφο
Ιπποκράτης -/05 Ακαδημία Φαρσάλων
Προμηθέας -/05 Χαραυγή
Ραχούλα -/05 Υπέρεια
Νίκαια -/05 Ναρθάκι
Ανθούπολη -/05 Ζάππειο

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (22η Αγωνιστική)

1. ΠΑΟΛ Αβέρωφ      69 – 9   55

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

2. Λαρισαϊκός      51 – 20   48

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

3. Μεσοχώρι     54 – 29   48
4. Πανιώνιος      51 – 18   43
5. Ροδιακός      53 – 30   38
6. Δρυμός      45 – 35   34
7. Βαλανίδα      29 – 33   30
8. Συκέα      34 – 51   27
9. Τοξότης Λάρισας      35 – 59   22
10. Πλατανούλια       34 – 45   22
11. Καρυά      29 – 59   19
12. Ευαγγελισμός      34 – 53   17

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

13. Δένδρα      19 – 38   15
14. Δολιχιακός      22 – 81   9

* Ο Δολιχιακός έχει -3.

1η Αγωνιστική

Μεσοχώρι 6 – 1 Ευαγγελισμός
Συκέα 1 – 0 Πλατανούλια
Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Δένδρα
Λαρισαϊκός 0 – 2 Βαλανίδα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 0 Πανιώνιος
Δολιχιακός 1 – 0 Καρυά
Ροδιακός 1 – 2 Δρυμός

2η Αγωνιστική

Δένδρα 0 – 1 Πλατανούλια
Βαλανίδα 1 – 1 Συκέα
Πανιώνιος 2 – 3 Τοξότης Λάρισας
Καρυά 1 – 4 Λαρισαϊκός
Δρυμός 0 – 3 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ευαγγελισμός 2 – 4 Δολιχιακός
Ροδιακός 3 – 1 Μεσοχώρι

3η Αγωνιστική

Δένδρα 0 – 1 Βαλανίδα
Πλατανούλια 0 – 2 Πανιώνιος
Συκέα 4 – 2 Καρυά
Τοξότης Λάρισας 2 – 4 Δρυμός
Λαρισαϊκός 4 – 1 Ευαγγελισμός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 5 – 0 Ροδιακός
Μεσοχώρι 4 – 0 Δολιχιακός

4η Αγωνιστική

Πανιώνιος 4 – 0 Βαλανίδα
Καρυά 1 – 2 Δένδρα
Δρυμός 4 – 0 Πλατανούλια
Ευαγγελισμός 3 – 1 Συκέα
Ροδιακός 5 – 1 Τοξότης Λάρισας
Δολιχιακός 1 – 1 Λαρισαϊκός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 6 – 1 Μεσοχώρι

5η Αγωνιστική

Πανιώνιος 7 – 0 Καρυά
Βαλανίδα 2 – 1 Δρυμός
Δένδρα 1 – 1 Ευαγγελισμός
Πλατανούλια 3 – 1 Ροδιακός
Συκέα 3 – 2 Δολιχιακός
Τοξότης Λάρισας 1 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μεσοχώρι 0 – 0 Λαρισαϊκός

6η Αγωνιστική

Δρυμός 2 – 0 Καρυά
Ευαγγελισμός 0 – 3 Πανιώνιος
Ροδιακός 2 – 2 Βαλανίδα
Δολιχιακός 1 – 0 Δένδρα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Πλατανούλια
Λαρισαϊκός 7 – 0 Συκέα
Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Μεσοχώρι

7η Αγωνιστική

Δρυμός 4 – 2 Ευαγγελισμός
Καρυά 1 – 0 Ροδιακός
Πανιώνιος 2 – 0 Δολιχιακός
Βαλανίδα 0 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Δένδρα 1 – 4 Λαρισαϊκός
Πλατανούλια 2 – 2 Τοξότης Λάρισας
Μεσοχώρι 3 – 0 Συκέα

8η Αγωνιστική

Ροδιακός 6 – 1 Ευαγγελισμός
Δολιχιακός 2 – 4 Δρυμός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 6 – 0  Καρυά
Λαρισαϊκός 2 – 2 Πανιώνιος
Τοξότης Λάρισας 1 – 1 Βαλανίδα
Συκέα 1 – 0 Δένδρα
Πλατανούλια 1 – 4 Μεσοχώρι

9η Αγωνιστική

Δολιχιακός 0 – 4 Ροδιακός
Ευαγγελισμός 1 – 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Δρυμός 1 – 2 Λαρισαϊκός
Καρυά 4 – 0 Τοξότης Λάρισας
Πανιώνιος 5 – 0 Συκέα
Βαλανίδα 2 – 1 Πλατανούλια
Μεσοχώρι 3 – 1 Δένδρα

10η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ 6 – 0 Δολιχιακός
Λαρισαϊκός 4 – 2 Ροδιακός
Τοξότης Λάρισας 3 – 2 Ευαγγελισμός
Συκέα 1 – 1 Δρυμός
Πλατανούλια 2 – 2 Καρυά
Δένδρα 0 – 2 Πανιώνιος
Βαλανίδα 1 – 2 Μεσοχώρι

11η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 0 – 1  ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Δολιχιακός 3 – 3 Τοξότης Λάρισας
Ροδιακός 7 – 1 Συκέα
Ευαγγελισμός 1 – 4 Πλατανούλια
Δρυμός 7 – 1 Δένδρα
Καρυά 2 – 2 Βαλανίδα
Μεσοχώρι 0 – 0 Πανιώνιος

12η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 0 – 1 Λαρισαϊκός
Συκέα 1 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Πλατανούλια 3 – 2 Δολιχιακός
Δένδρα 1 – 2 Ροδιακός
Βαλανίδα 1 – 1 Ευαγγελισμός
Πανιώνιος 4 – 1 Δρυμός
Καρυά 2 – 5 Μεσοχώρι

13η Αγωνιστική

Συκέα 3 – 5 Τοξότης Λάρισας
Λαρισαϊκός 3 -2 Πλατανούλια
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 – 0 Δένδρα
Δολιχιακός 0 – 4 Βαλανίδα
Ροδιακός 1 – 1 Πανιώνιος
Ευαγγελισμός 4 – 0 Καρυά
Μεσοχώρι 2 – 1 Δρυμός

14η Αγωνιστική

Πλατανούλια 0 – 3 Συκέα
Δένδρα 1 – 2 Τοξότης Λάρισας
Βαλανίδα 0 – 2 Λαρισαϊκός
Πανιώνιος 0 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Καρυά 2 – 2 Δολιχιακός
Δρυμός 0 – 0 Ροδιακός
Ευαγγελισμός 1 – 1 Μεσοχώρι

15η Αγωνιστική

Πλατανούλια 2 – 0 Δένδρα
Συκέα 0 – 0 Βαλανίδα
Τοξότης Λάρισας 1 – 3 Πανιώνιος
Λαρισαϊκός 2 – 0 Καρυά
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 – 0 Δρυμός
Δολιχιακός 0 – 6 Ευαγγελισμός
Μεσοχώρι 3 – 1 Ροδιακός

16η Αγωνιστική

Βαλανίδα 1 – 1 Δένδρα
Πανιώνιος 4 – 2 Πλατανούλια
Καρυά 5 – 3 Συκέα
Δρυμός 2 – 3 Τοξότης Λάρισας
Ευαγγελισμός 1 – 1 Λαρισαϊκός
Ροδιακός 2 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Δολιχιακός 1 – 6 Μεσοχώρι

17η Αγωνιστική

Βαλανίδα 2 – 1 Πανιώνιος
Δένδρα 0 – 2 Καρυά
Πλατανούλια 0 – 1 Δρυμός
Συκέα 1 – 1 Ευαγγελισμός
Τοξότης Λάρισας 0 – 4 Ροδιακός
Λαρισαϊκός 7 – 1 Δολιχιακός
Μεσοχώρι 1 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

18η Αγωνιστική

Καρυά 2 – 0 Πανιώνιος
Δρυμός 1 – 1 Βαλανίδα
Ευαγγελισμός 1 – 1 Δένδρα
Ροδιακός 2 – 2 Πλατανούλια
Δολιχιακός 2 – 4 Συκέα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 0 Τοξότης Λάρισας
Λαρισαϊκός 2 – 1 Μεσοχώρι

19η Αγωνιστική

Καρυά 0 – 2 Δρυμός
Πανιώνιος 1 – 0 Ευαγγελισμός
Βαλανίδα 0 – 1 Ροδιακός
Δένδρα 7 – 0 Δολιχιακός
Πλατανούλια 0 – 3 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Συκέα 2 – 2 Λαρισαϊκός
Μεσοχώρι 6 – 3 Τοξότης Λάρισας

20η Αγωνιστική

Ευαγγελισμός 3 – 3 Δρυμός
Ροδιακός 6 – 1 Καρυά
Δολιχιακός 0 – 7 Πανιώνιος
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 6 – 0 Βαλανίδα
Λαρισαϊκός 1 – 0 Δένδρα
Τοξότης Λάρισας 1 – 5 Πλατανούλια
Συκέα 4 – 1 Μεσοχώρι

21η Αγωνιστική

Ευαγγελισμός 0 – 0 Ροδιακός
Δρυμός 3 – 0 α.α. Δολιχιακός
Καρυά 0 – 3 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Πανιώνιος 0 – 0 Λαρισαϊκός
Βαλανίδα 4 – 2 Τοξότης Λάρισας
Δένδρα 1 – 0 Συκέα
Μεσοχώρι 2 – 1 Πλατανούλια

22η Αγωνιστική

Ροδιακός 3 – 0 α.α. Δολιχιακός
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Ευαγγελισμός
Λαρισαϊκός 2 – 1 Δρυμός
Τοξότης Λάρισας 2 – 2 Καρυά
Συκέα 0 – 1 Πανιώνιος
Πλατανούλια 2 – 2 Βαλανίδα
Δένδρα 0 – 1 Μεσοχώρι

23η Αγωνιστική

Δολιχιακός 29/04 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ροδιακός 29/04 Λαρισαϊκός
Ευαγγελισμός 29/04 Τοξότης Λάρισας
Δρυμός 29/04 Συκέα
Καρυά 29/04 Πλατανούλια
Πανιώνιος 29/04 Δένδρα
Μεσοχώρι 29/04 Βαλανίδα

24η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ 05/05 Λαρισαϊκός
Τοξότης Λάρισας 05/05 Διλιχιακός
Συκέα 05/05 Ροδιακός
Πλατανούλια 05/05 Ευαγγελισμός
Δένδρα 05/05 Δρυμός
Βαλανίδα 05/05 Καρυά
Πανιώνιος 05/05 Μεσοχώρι

25η Αγωνιστική

Ροδιακός 12/05 Δένδρα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 13/05 Συκέα
Δολιχιακός 13/05 Πλατανούλια
Λαρισαϊκός 13/05 Τοξότης Λάρισας
Εαυγγελισμός 13/05 Βαλανίδα
Δρυμός 13/05 Πανιώνιος
Μεσοχώρι 13/05 Καρυά

26η Αγωνιστική

Πλατανούλια 19/05 Λαρισαϊκός
Δένδρα 19/05 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Βαλανίδα 19/05 Δολιχιακός
Πανιώνιος 19/05 Ροδιακός
Καρυά 19/05 Ευαγγελισμός
Δρυμός 19/05 Μεσοχώρι
Τοξότης Λάρισας 19/05 Συκέα

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (21η Αγωνιστική)

1. Ανάβρα      62 – 8   53

—————ΑΝΟΔΟΣ—————

2. Πύρρος      55 – 14   51

—————ΜΠΑΡΑΖ—————

3. Πυργετός     41 – 14   44
4. Σ.Σ. Ραψάνης       37 – 28    35
5. Κουλούρι      30 – 32   31
6. Πουρνάρι      36 – 30   28
7. Μαρμαρίνη      27 – 32    28
8. Πελασγιώτιδα       22 – 24    25
9. Στόμιο      29 – 41    23
10. Νέο Περιβόλι      23 – 45   21
11. Χειμάδι      23 – 42   21
12. Παραπόταμος      28 – 50   19

————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ————

13. Ομορφοχώρι      21 – 40   17
14. Γλαύκη      20 – 43   14

* Η Γλαύκη έχει -6 από τη περσινή σεζόν.

1η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 3 – 2 Χειμάδι
Πύρρος 2 – 1 Ανάβρα
Πουρνάρι 6 – 0 Παραπόταμος
Πυργετός 6 – 0 Ομορφοχώρι
Πελασγιώτιδα 1 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Μαρμαρίνη 2 – 2 Στόμιο
Κουλούρι 3 – 0 Γλαύκη

2η Αγωνιστική

Παραπόταμος 1 – 5 Ανάβρα
Ομορφοχώρι 0 – 3 Πύρρος
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 1 Πουρνάρι
Στόμιο 1 – 1 Πυργετός
Γλαύκη 1 – 4 Πελασγιώτιδα
Χειμάδι 2 – 0 Μαρμαρίνη
Κουλούρι 2 – 0 Νέο Περιβόλι

3η Αγωνιστική

Παραπόταμος 1 – 0 Ομορφοχώρι
Ανάβρα 2 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Πύρρος 5 – 1 Στόμιο
Πουρνάρι 3 – 0 Γλαύκη
Πυργετός 2 – 0 Χειμάδι
Πελασγιώτιδα 0 – 1 Κουλούρι
Νέο Περιβόλι 1 – 1 Μαρμαρίνη

4η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 3 – 1 Ομορφοχώρι
Στόμιο 2 – 1 Παραπόταμος
Γλαύκη 0 – 4 Ανάβρα
Χειμάδι 0 – 2 Πύρρος
Κουλούρι 2 – 2 Πουρνάρι
Μαρμαρίνη 1 – 0 Πυργετός
Πελασγιώτιδα 2 – 3 Νέο Περιβόλι

5η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 4 – 3 Στόμιο
Ομορφοχώρι 2 – 1 Γλαύκη
Παραπόταμος 1 – 3 Χειμάδι
Ανάβρα 4 – 0 Κουλούρι
Πύρρος 2 – 0 Μαρμαρίνη
Πουρνάρι 0 – 0 Πελασγιώτιδα
Νέο Περιβόλι 0 – 2 Πυργετός

6η Αγωνιστική

Γλαύκη 0 – 4 Στόμιο
Χειμάδι 1 – 3 Σ.Σ. Ραψάνης
Κουλούρι 3 – 1 Ομορφοχώρι
Μαρμαρίνη 3 – 1 Παραπόταμος
Πελασγιώτιδα 1 – 2 Ανάβρα
Πυργετός 1 – 0 Πύρρος
Πουρνάρι 3 – 0 Νέο Περιβόλι

7η Αγωνιστική

Γλαύκη 0 – 3 Χειμάδι
Στόμιο 1 – 0 Κουλούρι
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 0 Μαρμαρίνη
Ομορφοχώρι 0 – 0 Πελασγιώτιδα
Παραπόταμος 1 – 4 Πυργετός
Ανάβρα 5 – 0 Πουρνάρι
Νέο Περιβόλι 0 – 5 Πύρρος

8η Αγωνιστική

Κουλούρι 1 – 0 Χειμάδι
Μαρμαρίνη 1 – 3 Γλαύκη
Πελασγιώτιδα 1 – 0 Στόμιο
Πυργετός 2 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Πουρνάρι 2 – 1 Ομορφοχώρι
Πύρρος 3 – 1 Παραπόταμος
Ανάβρα 9 – 0 Νέο Περιβόλι

9η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 1 – 0 Κουλούρι
Χειμάδι 0 – 2 Πελασγιώτιδα
Γλαύκη 3 – 0 Πυργετός
Στόμιο 2 – 5 Πουρνάρι
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 3 Πύρρος
Ομορφοχώρι 0 – 3 Ανάβρα
Νέο Περιβόλι 2 – 3 Παραπόταμος

10η Αγωνιστική

Πελασγιώτιδα 0 – 2 Μαρμαρίνη
Πυργετός 4 – 0 Κουλούρι
Πουρνάρι 1 – 0 Χειμάδι
Πύρρος 6 – 0 Γλαύκη
Ανάβρα 5 – 0 Στόμιο
Παραπόταμος 1 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Ομορφοχώρι 4 – 0 Νέο Περιβόλι

11η Αγωνιστική

Πυργετός 2 – 1 Πελασγιώτιδα
Μαρμαρίνη 3 – 2 Πουρνάρι
Κουλούρι 2 – 2 Πύρρος
Χειμάδι 0 – 5 Ανάβρα
Γλαύκη 1 – 1 Παραπόταμος
Στόμιο 2 – 2 Ομορφοχώρι
Νέο Περιβόλι 3 – 2 Σ.Σ. Ραψάνης

12η Αγωνιστική

Πουρνάρι 0 – 2 Πυργετός
Πύρρος 0 – 3 Πελασγιώτιδα
Ανάβρα 2 – 1 Μαρμαρίνη
Παραπόταμος 1 – 2 Κουλούρι
Ομορφοχώρι 0 – 1 Χειμάδι
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 0 Γλαύκη
Στόμιο 1 – 4 Νέο Περιβόλι

13η Αγωνιστική

Πύρρος 1 – 0 Πουρνάρι
Πυργετός 0 – 0 Ανάβρα
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Παραπόταμος
Μαρμαρίνη 1 – 1 Ομορφοχώρι
Κουλούρι 1 – 4 Σ.Σ. Ραψάνης
Χειμάδι 3 – 3 Στόμιο
Νέο Περιβόλι 0 – 4 Γλαύκη

14η Αγωνιστική

Ανάβρα 2 – 2 Πύρρος
Παραπόταμος 1 – 1 Πουρνάρι
Ομορφοχώρι 1 – 1 Πυργετός
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Στόμιο 1 – 2 Μαρμαρίνη
Γλαύκη 0 – 3 Κουλούρι
Χειμάδι 2 – 2 Νέο Περιβόλι

15η Αγωνιστική

Ανάβρα 4 – 0 Παραπόταμος
Πύρρος 1 – 1 Ομορφοχώρι
Πουρνάρι 1 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Πυργετός 1 – 1 Στόμιο
Πελασγιώτιδα 0 – 0 Γλαύκη
Μαρμαρίνη 2 – 0 Χειμάδι
Νέο Περιβόλι 0 – 0 Κουλούρι

16η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 0 – 2 Παραπόταμος
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 0 Ανάβρα
Στόμιο 1 – 2 Πύρρος
Γλαύκη 3 – 2 Πουρνάρι
Χειμάδι 0 – 4 Πυργετός
Κουλούρι 2 – 3 Πελασγιώτιδα
Μαρμαρίνη 4 – 2 Νέο Περιβόλι

17η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 1 – 4 Σ.Σ. Ραψάνης
Παραπόταμος 3 – 0 Στόμιο
Ανάβρα 2 – 0 Γλαύκη
Πύρρος 6 – 0 Χειμάδι
Πουρνάρι 0 – 0 Κουλούρι
Πυργετός 1 – 1 Μαρμαρίνη
Νέο Περιβόλι 2 – 0 Πελασγιώτιδα

18η Αγωνιστική

Στόμιο 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Γλαύκη 2 – 1 Ομορφοχώρι
Χειμάδι 2 – 2 Παραπόταμος
Κουλούρι 0 – 3 Ανάβρα
Μαρμαρίνη 0 – 2 Πύρρος
Πυργετός 3 – 1 Νέο Περιβόλι
Πελασγιώτιδα 2 – 3 Πουρνάρι

19η Αγωνιστική

Στόμιο 1 – 0 Γλαύκη
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 0 Χειμάδι
Ομορφοχώρι 2 – 5 Κουλούρι
Παραπόταμος 4 – 1 Μαρμαρίνη
Ανάβρα 3 – 0 Πελασγιώτιδα
Πύρρος 2 – 1 Πυργετός
Νέο Περιβόλι 2 – 1 Πουρνάρι

20η Αγωνιστική

Χειμάδι 3 – 0 Γλαύκη
Κουλούρι 2 – 1 Στόμιο
Μαρμαρίνη 2 – 4 Σ.Σ. Ραψάνης
Πελασγιώτιδα 0 – 1 Ομορφοχώρι
Πυργετός 2 – 1 Παραπόταμος
Πουρνάρι 1 – 2 Ανάβρα
Πύρρος 1 – 0 Νέο Περιβόλι

21η Αγωνιστική

Χειμάδι 3 – 1 Κουλούρι
Γλαύκη 2 – 1 Μαρμαρίνη
Στόμιο 1 – 0 Πελασγιώτιδα
Σ.Σ. Ραψάνης 0 – 3 Πυργετός
Ομορφοχώρι 3 – 2 Πουρνάρι
Παραπόταμος 1 – 7 Πύρρος
Νέο Περιβόλι 0 – 1 Ανάβρα

22η Αγωνιστική

Κουλούρι 22/04 Μαρμαρίνη
Πελασγιώτιδα 22/04 Χειμάδι
Πυργετός 22/04 Γλαυκή
Πουρνάρι 22/04 Στόμιο
Πύρρος 22/04 Σ.Σ. Ραψάνης
Ανάβρα 22/04 Ομορφοχώρι
Παραπόταμος 22/04 Νέο Περιβόλι

23η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 28/04 Πελασγιώτιδα
Κουλούρι 28/04 Πυργετός
Χειμάδι 28/04 Πουρνάρι
Γλαύκη 28/04 Πύρρος
Στόμιο 28/04 Ανάβρα
Σ.Σ. Ραψάνης 28/04 Παραπόταμος
Νέο Περιβόλι 28/04 Ομορφοχώρι

24η Αγωνιστική

Πελασγιώτιδα 06/05 Πυργετός
Πουρνάρι 06/05 Μαρμαρίνη
Πύρρος 06/05 Κουλούρι
Ανάβρα 06/05 Χειμάδι
Παραπόταμος 06/05 Γλαύκη
Ομορφοχώρι 06/05 Στόμιο
Σ.Σ. Ραψάνης 06/05 Νέο Περιβόλι

25η Αγωνιστική

Πυργετός 12/05 Πουρνάρι
Πελασγιώτιδα 12/05 Πύρρος
Μαρμαρίνη 12/05 Ανάβρα
Κουλούρι 12/05 Παραπόταμος
Χειμάδι 12/05 Ομορφοχώρι
Γλαύκη 12/05 Σ.Σ. Ραψάνηςς
Νέο Περιβόλι 12/05 Στόμιο

26η Αγωνιστική

Ανάβρα 20/05 Πυργετός
Παραπόταμος 20/05 Πελασγιώτιδα
Ομορφοχώρι 20/05 Μαρμαρίνη
Σ.Σ. Ραψάνης 20/05 Κουλούρι
Στόμιο 20/05 Χειμάδι
Γλαύκη 20/05 Νέο Περιβόλι
Πουρνάρι 20/05 Πύρρος
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com