Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας 2017 – 2018

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (4η Αγωνιστική)

1. Κρήνη      14 – 3   10
2. Βασιλί      7 – 1   9 *
3. Κουτσόχερο      12 – 3   7 *
4. Χαλκιάδες      10 – 4   7
5. Άγιος Θωμάς      4 – 7   4
6. Τερψιθέα     9 – 6   2 *
7. Μυραϊκός      4 – 13   0
8. Άγιος Γεώργιος      4 – 3    -2 *
9. Σταυρός      2 – 26   -6

* Έχουν κάνει το ρεπό τους.
** Άγιος Γεώργιος και Σταυρός ξεκίνησαν με -6 από πέρυσι. Με -2 η Τερψιθέα.

1η Αγωνιστική

Σταυρός 1 – 6 Τερψιθέα
Μυραϊκός 3 – 5 Κρήνη
Βασιλί 3 – 0 Άγιος Θωμάς
Χαλκιάδες 2 – 2 Κουτσόχερο
Ρεπό Άγιος Γεώργιος

2η Αγωνιστική

Κουτσόχερο 8 – 1 Σταυρός
Άγιος Θωμάς 4 – 2 Τερψιθέα
Άγιος Γεώργιος 2 – 0 Μυραϊκός
Κρήνη 1 – 0 Χαλκιάδες
Ρεπό Βασιλί

3η Αγωνιστική

Άγιος Θωμάς 0 – 2 Κουτσόχερο
Σταυρός 0 – 8 Κρήνη
Βασιλί 2 – 1 Άγιος Γεώργιος
Μυραϊκός 1 – 4 Χαλκιάδες
Ρεπό Τερψιθέα

4η Αγωνιστική

Βασιλί 2 – 0 Μυραϊκός
Άγιος Γεώργιος 1 – 1 Τερψιθέα
Χαλκιάδες 4 – 0 Σταυρός
Κρήνη 0 – 0 Άγιος Θωμάς
Ρεπό Κουτσόχερο

5η Αγωνιστική

Κουτσόχερο 11/11 Άγιος Γεώργιος
Άγιος Θωμάς 11/11 Χαλκιάδες
Τερψιθέα 11/11 Βασιλί
Μυραϊκος 11/11 Σταυρός
Ρεπό Κρήνη

6η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 19/11 Κρήνη
Βασιλί 19/11 Κουτσόχερο
Σταυρός 19/11 Άγιος Θωμάς
Τερψιθέα 19/11 Μυραϊκός
Ρεπό Χαλκιάδες

 

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (4η Αγωνιστική)

1. Πηνειός Λάρισας      12 – 8   9
2. Δασοχώρι      13 – 6   8
3. Μαρίνος Αντύπας      12 – 5   7
4. Βερδικούσια      9 – 6   4 *
5. Καλύβια      5 – 11   4
6. Ακαδημία Ελασσόνας      9 – 8   3 *
7. Δελέρια      3 – 3   3 *
8. Μεγ. Ελευθεροχώρι      5 – 12   3

* Έχουν κάνει το ρεπό τους.
** Το Δασοχώρι και τα Καλύβια έχουν -2 από πέρυσι.
*** Ο Δευκαλίων Κρανιάς αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Βερδικούσια 4 – 4 Δασοχώρι
Πηνειός Λάρισας 4 – 3 Ακαδημία Ελασσόνας
Καλύβια 2 – 0 Δελέρια
Μαρίνος Αντύπας 6 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ρεπό Δευκαλίων Κρανιάς

2η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 5 – 1 Καλύβια
Δασοχώρι 1 – 0 Δελέρια
Κρανιά 0 – 3 α.α. Μαρίνος Αντύπας
Μεγ. Ελευθεροχώρι 3 – 0 Πηνειός Λάρισας
Ρεπό Βερδικούσια

3η Αγωνιστική

Δασοχώρι 3 – 1 Ακαδημία Ελασσόνας
Καλύβια 1 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βερδικούσια 3 – 0 α.α. Κρανιά
Μαρίνος Αντύπας 1 – 2 Πηνειός Λάρισας
Ρεπό Δελέρια

4η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι 1 – 5 Δασοχώρι
Κρανιά 0 – 3 α.α. Δελέρια
Πηνειός Λάρισας 6 – 1 Καλύβια
Βερδικούσια 2 – 2 Μαρίνος Αντύπας
Ρεπό Ακαδημία Ελασσόνας

5η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 0 α.α. Κρανιά
Δασοχώρι 12/11 Πηνειός Λάρισας
Δελέρια 12/11 Βερδικούσια
Μαρίνος Αντύπας 12/11 Καλύβια
Ρεπό Μεγ. Ελευθεροχώρι

6η Αγωνιστική

Κρανιά 0 – 3 α.α. Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βερδικούσια 18/11 Ακαδημία Ελασσόνας
Καλύβια 18/11 Δασοχώρι
Δελέρια 18/11 Μαρίνος Αντύπας
Ρεπό Πηνειός Λάρισας

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (3η Αγωνιστική)

1. Αιγάνη      7 – 3   6 *
2. Λάρισα ΄88      6 – 2   6
3. Αετόλοφος      7 – 3   6
4. Αρμένιο       3 – 2   6
5. Ελάτεια      4 – 6   4
6. Καλαρρύτες      5 – 6   3 *
7. Γαλήνη      5 – 8   2
8. Ομόνοια       2 – 7   1
9. Διογένης      5 – 8   0 *

* Έχουν κάνει το ρεπό τους.

1η Αγωνιστική

Αρμένιο 1 – 2 Ελάτεια
Γαλήνη 2 – 5 Αιγάνη
Λάρισα ’88 4 – 1 Ομόνοια
Διογένης 1 – 3 Αετόλοφος
Ρεπό Καλαρρύτες

2η Αγωνιστική

Ελάτεια 2 – 2 Γαλήνη
Αετόλοφος 1 – 2 Αιγάνη
Καλαρρύτες 0 – 2 Λάρισα ’88
Ομόνοια 0 – 1 Αρμένιο
Ρεπό Διογένης

3η Αγωνιστική

Αετόλοφος 3 – 0 Ελάτεια
Γαλήνη 1 – 1 Ομόνοια
Διογένης 4 – 5 Καλαρρύτες
Λάρισα ’88 0 – 1 Αρμένιο
Ρεπό Αιγάνης

4η Αγωνιστική

Ομόνοια 11/11 Αετόλοφος
Καλαρρύτες 11/11 Αιγάνη
Αρμένιο 11/11 Γαλήνη
Διογένης 11/11 Λάρισα ’88
Ρεπό Ελάτεια

5η Αγωνιστική

Ελάτεια 19/11 Καλαρρύτες
Αετόλοφος 19/11 Αρμένιο
Αιγάνη 19/11 Διογένης
Λάρισα ’88 19/11 Γαλήνη
Ρεπό Ομόνοια

6η Αγωνιστική

Καλαρρύτες 25/11 Ομόνοια
Διογένης 25/11 Ελάτεια
Γαλήνη 25/11 Αετόλοφος
Αιγάνη 25/11 Λάρισα ΄88
Ρεπό Αρμένιο
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com