Α΄ ΕΠΣ Λάρισας 2018 – 2019

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Ηρακλής Λάρισας      63 – 13   76
2. Φαλανιακός      49 – 16   70
3. Μακρυχώρι      48 – 27   57
4. Σμόλικας Φαλάνης      48 – 28   53
5. ΠΟΕ      42 – 27   53
6. Δωτιέας Αγιάς      36 – 30   44
7. Αμπελωνιακός      34 – 30   44
8. Αχιλλέας Φαρσάλων      35 – 39   42
9. Κιλελέρ      40 – 36   41
10. Δαμασιακός      28 – 31   37
11. Βλαχογιάννι      37 – 38   36

——————PLAY OUT——————

12. Τύρναβος      26 – 34   34
13. Λάρισα 2012      37 – 49   30
14. Αργυροπούλι      24 – 37   27
15. Αμυγδαλέα      33 – 56   27

* Ο Κίσσαβος Συκουρίου παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα.

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Τύρναβος      10 – 9  16
2. Λάρισα 2012      21 – 17   13
3. Αργυροπούλι      20 – 12 12

———-ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ———–

4. Αμυγδαλέα      10 – 24   0

1η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 2 – 1 Τύρναβος
Αργυροπούλι 5 – 0 Αμυγδαλέα

2η Αγωνιστική

Τύρναβος 0 – 3 Αργυροπούλι
Αμυγδαλέα 3 – 4 Λάρισα 2012

3η Αγωνιστική

Αργυροπούλι 4 – 2 Λάρισα 2012
Τύρναβος 1 – 0 Αμυγδαλέα

4η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 5 – 3 Αργυροπούλι
Αμυγδαλέα 1 – 4 Τύρναβος

5η Αγωνιστική

Αργυροπούλι 2 – 3 Τύρναβος
Λάρισα 2012 7 – 4 Αμυγδαλέα

6η Αγωνιστική

Τύρναβος 2 – 1 Λάρισα 2012
Αμυγδαλέα 2 – 3 Αργυροπούλι

1η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 0 – 1 Φαλανιακός
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Λάρισα 2012
Αμπελωνιακός 2 – 0 Δαμασιακός
Ηρακλής Λάρισας 5 – 1 Αμυγδαλέα
Κιλελέρ 1 – 0 Βλαχογιάννι
Αργυροπούλι 1 – 1 Τύρναβος
ΠΟΕ 1 – 2 Μακρυχώρι
Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 0 α.α. Συκούριο

2η Αγωνιστική

Αργυροπούλι 4 – 2 Κιλελέρ
Βλαχογιάννι 2 – 3 Ηρακλής Λάρισας
Τύρναβος 1 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Αμυγδαλέα 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Φαλανιακός 2 – 2 ΠΟΕ
Λάρισα 2012 1 – 3 Αμπελωνιακός
Μακρυχώρι 3 – 0 α.α. Συκούριο
Δαμασιακός 1 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων

3η Αγωνιστική

Κιλελέρ 1 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Αργυροπούλι
Σμόλικας Φαλάνης 3 – 1 Βλαχογιάννι
ΠΟΕ 3 – 0 Τύρναβος
Αμπελωνιακός 1 – 0 Αμυγδαλέα
Συκούριο 0 – 3 α.α. Φαλανιακός
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 0 Λάρισα 2012
Μακρυχώρι 0 – 0 Δαμασιακός

4η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 3 – 0 Κιλελέρ
Ηρακλής Λάρισας 1 – 3 Σμόλικας Φαλάνης
Αργυροπούλι 1 – 1 ΠΟΕ
Βλαχογιάννι 0 – 2 Αμπελωνιακός
Τύρναβος 3 – 0 α.α Συκούριο
Αμυγδαλέα 0 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Φαλανιακός 2 – 0 Δαμασιακός
Λάρισα 2012 3 – 1 Μακρυχώρι

5η Αγωνιστική

Κιλελέρ 3 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
ΠΟΕ 0 – 0  Δωτιέας Αγιάς
Αμπελωνιακός 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Συκούριο 0 – 3 α.α. Αργυροπούλι
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 1 Βλαχογιάννι
Δαμασιακός 2 – 2 Τύρναβος
Μακρυχώρι 4 – 2 Αμυγδαλέα
Φαλανιακός 2 – 1 Λάρισα 2012

6η Αγωνιστική

ΠΟΕ 2 – 1 Κιλελέρ
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 3 Αμπελωνιακός
Δωτιέας Αγιάς 3 – 0 α.α. Συκούριο
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αργυροπούλι 1 – 0 Δαμασιακός
Βλαχογιάννι 2 – 1 Μακρυχώρι
Τύρναβος 1 – 0 Λάρισα 2012
Αμυγδαλέα 0 – 0 Φαλανιακός

7η Αγωνιστική

Κιλελέρ 0 – 0 Αμπελωνιακός
Συκούριο 0 – 3 α.α. ΠΟΕ
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Δαμασιακός 2 – 2 Δωτιέας Αγιάς
Μακρυχώρι 1 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Λάρισα 2012 1 – 0 Αργυροπούλι
Φαλανιακός 3 – 1 Βλαχογιάννι
Τύρναβος 1 – 1 Αμυγδαλέα

8η Αγωνιστική

Συκούριο 0 – 3 α.α. Κιλελέρ
Αμπελωνιακός 1 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
ΠΟΕ 2 – 0 Δαμασιακός
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 0 Μακρυχώρι
Δωτιέας Αγιάς 2 – 1 Λάρισα 2012
Ηρακλής Λάρισας 0 – 1 Φαλανιακός
Αργυροπούλι 1 – 1 Αμυγδαλέα
Βλαχογιάννι 2 – 0 Τύρναβος

9η Αγωνιστική

Κιλελέρ 0 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Δαμασιακός 3 – 0 α.α. Συκούριο
Μακρυχώρι 1 – 0 Αμπελωνιακός
Λάρισα 2012 1 – 2 ΠΟΕ
Φαλανιακός 3 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Αμυγδαλέα 3 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Τύρναβος 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Βλαχογιάννι 1 – 0 Αργυροπούλι

10η Αγωνιστική

Δαμασιακός 0 – 1 Κιλελέρ
Αχιλλέας Φαρσάλων 0 – 0 Μακρυχώρι
Συκούριο 0 – 3 α.α. Λάρισα 2012
Αμπελωνιακός 1 – 2 Φαλανιακός
ΠΟΕ 0 – 0 Αμυγδαλέα
Σμόλικας Φαλάνης 4 – 0 Τύρναβος
Δωτιέας Αγιάς 1 – 2 Βλαχογιάννι
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Αργυροπούλι

11η Αγωνιστική

Κιλελέρ 0 – 0 Μακρυχώρι
Λάρισα 2012 0 – 0 Δαμασιακός
Φαλανιακός 4 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμυγδαλέα 3 – 0 α.α. Συκούριο
Τύρναβος 0 – 1 Αμπελωνιακός
Βλαχογιάννι 1 – 3 ΠΟΕ
Αργυροπούλι 1 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Δωτιέας Αγιάς

12η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 0 – 2 Κιλελέρ
Μακρυχώρι 0 – 2 Φαλανιακός
Δαμασιακός 4 – 0 Αμυγδαλέα
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 1 Τύρναβος
Συκούριο 0 – 3 α.α. Βλαχογιάννι
Αμπελωνιακός 0 – 1 Αργυροπούλι
ΠΟΕ 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς

13η Αγωνιστική

Κιλελέρ 1 – 2 Φαλανιακός
Αμυγδαλέα 3 – 2 Λάρισα 2012
Τύρναβος 0 – 3 Μακρυχώρι
Βλαχογιάννι 0 – 0 Δαμασιακός
Αργυροπούλι 1 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 α.α. Συκούριο
Δωτιέας Αγιάς 0 – 0 Αμπελωνιακός
Σμόλικας Φαλάνης 3 – 0 ΠΟΕ

14η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα 0 – 1 Κιλελέρ
Φαλανιακός 0 – 0 Τύρναβος
Λάρισα 2012 3 – 2 Βλαχογιάννι
Μακρυχώρι 2 – 0 Αργυροπούλι
Δαμασιακός 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Συκούριο 0 – 3 α.α. Σμόλικας Φαλάνης
Αμπελωνιακός 1 – 2 ΠΟΕ

15η Αγωνιστική

Κιλελέρ 1 – 3 Τύρναβος
Βλαχογιάννι 3 – 0 Αμυγδαλέα
Αργυροπούλι 0 – 2 Φαλανιακός
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Λάρισα 2012
Δωτιέας Αγιάς 4 – 3 Μακρυχώρι
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 0 Δαμασιακός
ΠΟΕ 4 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμπελωνιακός 3 – 0 α.α. Συκούριο

16η Αγωνιστική

Φαλανιακός 2 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Λάρισα 2012 1 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Δαμασιακός 2 – 1 Αμπελωνιακός
Αμυγδαλέα 1 – 3 Ηρακλής Λάρισας
Βλαχογιάννι 0 – 1 Κιλελέρ
Τύρναβος 1 – 0 Αργυροπούλι
Μακρυχώρι 2 – 0 ΠΟΕ
Συκούριο 0 – 3 α.α. Αχιλλέας Φαρσάλων

17η Αγωνιστική

Κιλελέρ 3 – 0 Αργυροπούλι
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Βλαχογιάννι
Δωτιέας Αγιάς 0 – 2 Τύρναβος
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 1 Αμυγδαλέα
ΠΟΕ 0 – 0 Φαλανιακός
Αμπελωνιακός 4 – 0 Λάρισα 2012
Συκούριο 0 – 3 α.α. Μακρυχώρι
Αχιλλέας Φαρσάλων 0 – 1 Δαμασιακός

18η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας 2 – 0 Κιλελέρ
Αργυροπούλι 0 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Βλαχογιάννι 1 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Τύρναβος 1 – 1 ΠΟΕ
Αμυγδαλέα 2 – 1 Αμπελωνιακός
Φαλανιακός 3 – 0 α.α. Συκούριο
Λάρισα 2012 2 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Δαμασιακός 0 – 1 Μακρυχώρι

19η Αγωνιστική

Κιλελέρ 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
ΠΟΕ 1 – 0 Αργυροπούλι
Αμπελωνιακός 1 – 0 Βλαχογιάννι
Συκούριο 0 – 3 α.α. Τύρναβος
Αχιλλέας Φαρσάλων 4 – 2 Αμυγδαλέα
Δαμασιακός 1 – 1 Φαλανιακός
Μακρυχώρι 2 – 0 Λάρισα 2012

20η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης 3 – 0 Κιλελέρ
Δωτιέας Αγιάς 1 – 0  ΠΟΕ
Ηρακλής Λάρισας 0 – 0 Αμπελωνιακός
Αργυροπούλι 3 – 0 α.α. Συκούριο
Βλαχογιάννι 2 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Τύρναβος 1 – 2 Δαμασιακός
Αμυγδαλέα 1 – 2 Μακρυχώρι
Λάρισα 2012 1 – 0 Φαλανιακός

21η Αγωνιστική

Κιλελέρ 0 – 1 ΠΟΕ
Αμπελωνιακός 0 – 3 Σμόλικας Φαλάνης
Συκούριο 0 – 3 α.α. Δωτιέας Αγιάς
Αχιλλέας Φαρσάλων 0 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Δαμασιακός 1 – 0 Αργυροπούλι
Μακρυχώρι 0 – 0 Βλαχογιάννι
Λάρισα 2012 2 – 3 Τύρναβος
Φαλανιακός 3 – 0 Αμυγδαλέα

22η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός 0 – 1 Κιλελέρ
ΠΟΕ 3 – 0 α.α. Συκούριο
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Δωτιέας Αγιάς 1 – 1 Δαμασιακός
Ηρακλής Λάρισας 4 – 0 Μακρυχώρι
Αργυροπούλι 2 – 1 Λάρισα 2012
Βλαχογιάννι 0 – 1 Φαλανιακός
Αμυγδαλέα 1 – 0 Τύρναβος

23η Αγωνιστική

Κιλελέρ 3 – 0 α.α. Συκούριο
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 2 Αμπελωνιακός
Δαμασιακός 0 – 0 ΠΟΕ
Μακρυχώρι 0 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Λάρισα 2012 1 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Φαλανιακός 0 – 0 Ηρακλής Λάρισας
Αμυγδαλέα 1 – 1 Αργυροπούλι
Τύρναβος 0 – 0 Βλαχογιάννι

24η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων 0 – 2 Κιλελέρ
Συκούριο 0 – 3 α.α. Δαμασιακός
Αμπελωνιακός 0 – 3 Μακρυχώρι
ΠΟΕ 0 – 0 Λάρισα 2012
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 2 Φαλανιακός
Δωτιέας Αγιάς 0 – 0 Αμυγδαλέα
Ηρακλής Λάρισας 2 – 0 Τύρναβος
Αργυροπούλι 1 – 2 Βλαχογιάννι

25η Αγωνιστική

Κιλελέρ 1 – 1 Δαμασιακός
Μακρυχώρι 5 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Λάρισα 2012 3 – 0 α.α. Συκούριο
Φαλανιακός 1 – 1 Αμπελωνιακός
Αμυγδαλέα 1 – 4 ΠΟΕ
Τύρναβος 0 – 0 Σμόλικας Φαλάνης
Βλαχογιάννι 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Αργυροπούλι 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας

26η Αγωνιστική

Μακρυχώρι 2 – 1 Κιλελέρ
Δαμασιακός 3 – 2 Λάρισα 2012
Αχιλλέας Φαρσάλων 0 – 2 Φαλανιακός
Συκούριο 0 – 3 α.α. Αμυγδαλέα
Αμπελωνιακός 1 – 0 Τύρναβος
ΠΟΕ 2 – 1 Βλαχογιάννι
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 0 Αργυροπούλι
Δωτιέας Αγιάς 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας

27η Αγωνιστική

Κιλελέρ 3 – 3 Λάρισα 2012
Φαλανιακός 2 – 1 Μακρυχώρι
Αμυγδαλέα 2 – 2 Δαμασιακός
Τύρναβος 0 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Βλαχογιάννι 3 – 0 α.α. Συκούριο
Αργυροπούλι 1 – 2 Αμπελωνιακός
Ηρακλής Λάρισας 4 – 0 ΠΟΕ
Δωτιέας Αγιάς 3 – 2 Σμόλικας Φαλάνης

28η Αγωνιστική

Φαλανιακός 1 – 0 Κιλελέρ
Λάρισα 2012 2 – 1 Αμυγδαλέα
Μακρυχώρι 1 – 0 Τύρναβος
Δαμασιακός 1 – 2 Βλαχογιάννι
Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 0 Αργυροπούλι
Συκούριο 0 – 3 α.α. Ηρακλής Λάρισας
Αμπελωνιακός 0 – 3 Δωτιέας Αγιάς
ΠΟΕ 2 – 0 Σμόλικας Φαλάνης

29η Αγωνιστική

Κιλελέρ 7 – 1 Αμυγδαλέα
Τύρναβος 1 – 0 Φαλανιακός
Βλαχογιάννι 2 – 2 Λάρισα 2012
Αργυροπούλι 2 – 3 Μακρυχώρι
Ηρακλής Λάρισας 1 – 0 Δαμασιακός
Δωτιέας Αγιάς 1 – 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
Σμόλικας Φαλάνης 3 – 0 α.α. Συκούριο
ΠΟΕ 2 – 0 Αμπελωνιακός

30η Αγωνιστική

Τύρναβος 1 – 1 Κιλελέρ
Αμυγδαλέα 2 – 2 Βλαχογιάννι
Φαλανιακός 2 – 0 Αργυροπούλι
Λάρισα 2012 1 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Μακρυχώρι 2 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Δαμασιακός 1 – 3 Σμόλικας Φαλάνης
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 1 ΠΟΕ
Συκούριο 0 – 3 α.α. Αμπελωνιακός