Α΄ ΕΠΣ Λάρισας 2018 – 2019

Η Βαθμολογία (14η Αγωνιστική)

1. Φαλανιακός      27 – 9   36
2. Ηρακλής Λάρισας      30 – 11   34
3. Σμόλικας Φαλάνης      28 – 14   30
4. ΠΟΕ      21 – 14   25

——————PLAY OFF——————

5. Μακρυχώρι      18 – 12   22
6. Αμπελωνιακός      15 – 11   21
7. Κιλελέρ      16 – 17   20
8. Δωτιέας Αγιάς      16 – 12   19 **
9. Αργυροπούλι      15 – 15   18
10. Αχιλλέας Φαρσάλων      15 – 14   18 **
11. Βλαχογιάννι      19 – 22   16

——————PLAY OUT——————

12. Δαμασιακός      9 – 14   14
13. Αμυγδαλέα      14 – 21   13
14. Λάρισα 2012      16 – 22   13
15. Τύρναβος      10 – 21   12

* Ο Κίσσαβος Συκουρίου παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα.
** Έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

1η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 0 – 1 Φαλανιακός
Σμόλικας Φαλάνης 2 – 0 Λάρισα 2012
Αμπελωνιακός 2 – 0 Δαμασιακός
Ηρακλής Λάρισας 5 – 1 Αμυγδαλέα
Κιλελέρ 1 – 0 Βλαχογιάννι
Αργυροπούλι 1 – 1 Τύρναβος
ΠΟΕ 1 – 2 Μακρυχώρι
Αχιλλέας Φαρσάλων 3 – 0 α.α. Συκούριο

2η Αγωνιστική

Αργυροπούλι 4 – 2 Κιλελέρ
Βλαχογιάννι 2 – 3 Ηρακλής Λάρισας
Τύρναβος 1 – 1 Δωτιέας Αγιάς
Αμυγδαλέα 0 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
Φαλανιακός 2 – 2 ΠΟΕ
Λάρισα 2012 1 – 3 Αμπελωνιακός
Μακρυχώρι 3 – 0 α.α. Συκούριο
Δαμασιακός 1 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων

3η Αγωνιστική

Κιλελέρ 1 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Δωτιέας Αγιάς 2 – 0 Αργυροπούλι
Σμόλικας Φαλάνης 3 – 1 Βλαχογιάννι
ΠΟΕ 3 – 0 Τύρναβος
Αμπελωνιακός 1 – 0 Αμυγδαλέα
Συκούριο 0 – 3 α.α. Φαλανιακός
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 0 Λάρισα 2012
Μακρυχώρι 0 – 0 Δαμασιακός

4η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς 3 – 0 Κιλελέρ
Ηρακλής Λάρισας 1 – 3 Σμόλικας Φαλάνης
Αργυροπούλι 1 – 1 ΠΟΕ
Βλαχογιάννι 0 – 2 Αμπελωνιακός
Τύρναβος 3 – 0 α.α Συκούριο
Αμυγδαλέα 0 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Φαλανιακός 2 – 0 Δαμασιακός
Λάρισα 2012 3 – 1 Μακρυχώρι

5η Αγωνιστική

Κιλελέρ 3 – 1 Σμόλικας Φαλάνης
ΠΟΕ 0 – 0  Δωτιέας Αγιάς
Αμπελωνιακός 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Συκούριο 0 – 3 α.α. Αργυροπούλι
Αχιλλέας Φαρσάλων 2 – 1 Βλαχογιάννι
Δαμασιακός 2 – 2 Τύρναβος
Μακρυχώρι 4 – 2 Αμυγδαλέα
Φαλανιακός 2 – 1 Λάρισα 2012

6η Αγωνιστική

ΠΟΕ 2 – 1 Κιλελέρ
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 3 Αμπελωνιακός
Δωτιέας Αγιάς 3 – 0 α.α. Συκούριο
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αργυροπούλι 1 – 0 Δαμασιακός
Βλαχογιάννι 2 – 1 Μακρυχώρι
Τύρναβος 1 – 0 Λάρισα 2012
Αμυγδαλέα 0 – 0 Φαλανιακός

7η Αγωνιστική

Κιλελέρ 0 – 0 Αμπελωνιακός
Συκούριο 0 – 3 α.α. ΠΟΕ
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Δαμασιακός 2 – 2 Δωτιέας Αγιάς
Μακρυχώρι 1 – 1 Ηρακλής Λάρισας
Λάρισα 2012 1 – 0 Αργυροπούλι
Φαλανιακός 3 – 1 Βλαχογιάννι
Τύρναβος 1 – 1 Αμυγδαλέα

8η Αγωνιστική

Συκούριο 0 – 3 α.α. Κιλελέρ
Αμπελωνιακός 1 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
ΠΟΕ 2 – 0 Δαμασιακός
Σμόλικας Φαλάνης 1 – 0 Μακρυχώρι
Δωτιέας Αγιάς 2 – 1 Λάρισα 2012
Ηρακλής Λάρισας 0 – 1 Φαλανιακός
Αργυροπούλι 1 – 1 Αμυγδαλέα
Βλαχογιάννι 2 – 0 Τύρναβος

9η Αγωνιστική

Κιλελέρ 0 – 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
Δαμασιακός 3 – 0 α.α. Συκούριο
Μακρυχώρι 1 – 0 Αμπελωνιακός
Λάρισα 2012 1 – 2 ΠΟΕ
Φαλανιακός 3 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Αμυγδαλέα 3 – 0 Δωτιέας Αγιάς
Τύρναβος 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Βλαχογιάννι 1 – 0 Αργυροπούλι

10η Αγωνιστική

Δαμασιακός 0 – 1 Κιλελέρ
Αχιλλέας Φαρσάλων 0 – 0 Μακρυχώρι
Συκούριο 0 – 3 α.α. Λάρισα 2012
Αμπελωνιακός 1 – 2 Φαλανιακός
ΠΟΕ 0 – 0 Αμυγδαλέα
Σμόλικας Φαλάνης 4 – 0 Τύρναβος
Δωτιέας Αγιάς 1 – 2 Βλαχογιάννι
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Αργυροπούλι

11η Αγωνιστική

Κιλελέρ 0 – 0 Μακρυχώρι
Λάρισα 2012 0 – 0 Δαμασιακός
Φαλανιακός 4 – 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμυγδαλέα 3 – 0 α.α. Συκούριο
Τύρναβος 0 – 1 Αμπελωνιακός
Βλαχογιάννι 1 – 3 ΠΟΕ
Αργυροπούλι 1 – 2 Σμόλικας Φαλάνης
Ηρακλής Λάρισας 2 – 1 Δωτιέας Αγιάς

12η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 0 – 2 Κιλελέρ
Μακρυχώρι 0 – 2 Φαλανιακός
Δαμασιακός 4 – 0 Αμυγδαλέα
Αχιλλέας Φαρσάλων 1 – 1 Τύρναβος
Συκούριο 0 – 3 α.α. Βλαχογιάννι
Αμπελωνιακός 0 – 1 Αργυροπούλι
ΠΟΕ 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Σμόλικας Φαλάνης 0 – 1 Δωτιέας Αγιάς

13η Αγωνιστική

Κιλελέρ 1 – 2 Φαλανιακός
Αμυγδαλέα 3 – 2 Λάρισα 2012
Τύρναβος 0 – 3 Μακρυχώρι
Βλαχογιάννι 0 – 0 Δαμασιακός
Αργυροπούλι 1 – 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
Ηρακλής Λάρισας 3 – 0 α.α. Συκούριο
Δωτιέας Αγιάς 0 – 0 Αμπελωνιακός
Σμόλικας Φαλάνης 3 – 0 ΠΟΕ

14η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα 0 – 1 Κιλελέρ
Φαλανιακός 0 – 0 Τύρναβος
Λάρισα 2012 3 – 2 Βλαχογιάννι
Μακρυχώρι 2 – 0 Αργυροπούλι
Δαμασιακός 0 – 2 Ηρακλής Λάρισας
Αχιλλέας Φαρσάλων Αναβ. Δωτιέας Αγιάς
Συκούριο 0 – 3 α.α. Σμόλικας Φαλάνης
Αμπελωνιακός 1 – 2 ΠΟΕ

15η Αγωνιστική

Κιλελέρ 26/01 Τύρναβος
Βλαχογιάννι 26/01 Αμυγδαλέα
Αργυροπούλι 26/01 Φαλανιακός
Ηρακλής Λάρισας 26/01 Λάρισα 2012
Δωτιέας Αγιάς 26/01 Μακρυχώρι
Σμόλικας Φαλάνης 26/01 Δαμασιακός
ΠΟΕ 26/01 Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμπελωνιακός 3 – 0 α.α. Συκούριο

16η Αγωνιστική

Φαλανιακός 03/02 Δωτιέας Αγιάς
Λάρισα 2012 03/02 Σμόλικας Φαλάνης
Δαμασιακός 03/02 Αμπελωνιακός
Αμυγδαλέα 03/02 Ηρακλής Λάρισας
Βλαχογιάννι 03/02 Κιλελέρ
Τύρναβος 03/02 Αργυροπούλι
Μακρυχώρι 03/02 ΠΟΕ
Συκούριο 0 – 3 α.α. Αχιλλέας Φαρσάλων

17η Αγωνιστική

Κιλελέρ /02 Αργυροπούλι
Ηρακλής Λάρισας /02 Βλαχογιάννι
Δωτιέας Αγιάς /02 Τύρναβος
Σμόλικας Φαλάνης /02 Αμυγδαλέα
ΠΟΕ /02 Φαλανιακός
Αμπελωνιακός /02 Λάρισα 2012
Συκούριο 0 – 3 α.α. Μακρυχώρι
Αχιλλέας Φαρσάλων /02 Δαμασιακός

18η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας /02 Κιλελέρ
Αργυροπούλι /02 Δωτιέας Αγιάς
Βλαχογιάννι /02 Σμόλικας Φαλάνης
Τύρναβος /02 ΠΟΕ
Αμυγδαλέα /02 Αμπελωνιακός
Φαλανιακός 3 – 0 α.α. Συκούριο
Λάρισα 2012 /02 Αχιλλέας Φαρσάλων
Δαμασιακός /02 Μακρυχώρι

19η Αγωνιστική

Κιλελέρ /02 Δωτιέας Αγιάς
Σμόλικας Φαλάνης /02 Ηρακλής Λάρισας
ΠΟΕ /02 Αργυροπούλι
Αμπελωνιακός /02 Βλαχογιάννι
Συκούριο 0 – 3 α.α. Τύρναβος
Αχιλλέας Φαρσάλων /02 Αμυγδαλέα
Δαμασιακός /02 Φαλανιακός
Μακρυχώρι /02 Λάρισα 2012

20η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης /02 Κιλελέρ
Δωτιέας Αγιάς /02  ΠΟΕ
Ηρακλής Λάρισας /02 Αμπελωνιακός
Αργυροπούλι 3 – 0 α.α. Συκούριο
Βλαχογιάννι /02 Αχιλλέας Φαρσάλων
Τύρναβος /02 Δαμασιακός
Αμυγδαλέα /02 Μακρυχώρι
Λάρισα 2012 /02 Φαλανιακός

21η Αγωνιστική

Κιλελέρ /02 ΠΟΕ
Αμπελωνιακός /02 Σμόλικας Φαλάνης
Συκούριο 0 – 3 α.α. Δωτιέας Αγιάς
Αχιλλέας Φαρσάλων /02 Ηρακλής Λάρισας
Δαμασιακός /02 Αργυροπούλι
Μακρυχώρι /02 Βλαχογιάννι
Λάρισα 2012 /02 Τύρναβος
Φαλανιακός /02 Αμυγδαλέα

22η Αγωνιστική

Αμπελωνιακός /02 Κιλελέρ
ΠΟΕ 3 – 0 α.α. Συκούριο
Σμόλικας Φαλάνης /02 Αχιλλέας Φαρσάλων
Δωτιέας Αγιάς /02 Δαμασιακός
Ηρακλής Λάρισας /02 Μακρυχώρι
Αργυροπούλι /02 Λάρισα 2012
Βλαχογιάννι /02 Φαλανιακός
Αμυγδαλέα /02 Τύρναβος

23η Αγωνιστική

Κιλελέρ 3 – 0 α.α. Συκούριο
Αχιλλέας Φαρσάλων /02 Αμπελωνιακός
Δαμασιακός /02 ΠΟΕ
Μακρυχώρι /02 Σμόλικας Φαλάνης
Λάρισα 2012 /02 Δωτιέας Αγιάς
Φαλανιακός /02 Ηρακλής Λάρισας
Αμυγδαλέα /02 Αργυροπούλι
Τύρναβος /02 Βλαχογιάννι

24η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων /03 Κιλελέρ
Συκούριο /03 Δαμασιακός
Αμπελωνιακός /03 Μακρυχώρι
ΠΟΕ /03 Λάρισα 2012
Σμόλικας Φαλάνης /03 Φαλανιακός
Δωτιέας Αγιάς /03 Αμυγδαλέα
Ηρακλής Λάρισας /03 Τύρναβος
Αργυροπούλι /03 Βλαχογιάννι

25η Αγωνιστική

Κιλελέρ /03 Δαμασιακός
Μακρυχώρι /03 Αχιλλέας Φαρσάλων
Λάρισα 2012 /03 Συκούριο
Φαλανιακός /03 Αμπελωνιακός
Αμυγδαλέα /03 ΠΟΕ
Τύρναβος /03 Σμόλικας Φαλάνης
Βλαχογιάννι /03 Δωτιέας Αγιάς
Αργυροπούλι /03 Ηρακλής Λάρισας

26η Αγωνιστική

Μακρυχώρι /03 Κιλελέρ
Δαμασιακός /03 Λάρισα 2012
Αχιλλέας Φαρσάλων /03 Φαλανιακός
Συκούριο /03 Αμυγδαλέα
Αμπελωνιακός /03 Τύρναβος
ΠΟΕ /03 Βλαχογιάννι
Σμόλικας Φαλάνης /03 Αργυροπούλι
Δωτιέας Αγιάς /03 Ηρακλής Λάρισας

27η Αγωνιστική

Κιλελέρ /03 Λάρισα 2012
Φαλανιακός /03 Μακρυχώρι
Αμυγδαλέα /03 Δαμασιακός
Τύρναβος /03 Αχιλλέας Φαρσάλων
Βλαχογιάννι /03 Συκούριο
Αργυροπούλι /03 Αμπελωνιακός
Ηρακλής Λάρισας /03 ΠΟΕ
Δωτιέας Αγιάς /03 Σμόλικας Φαλάνης

28η Αγωνιστική

Φαλανιακός /04 Κιλελέρ
Λάρισα 2012 /04 Αμυγδαλέα
Μακρυχώρι /04 Τύρναβος
Δαμασιακός /04 Βλαχογιάννι
Αχιλλέας Φαρσάλων /04 Αργυροπούλι
Συκούριο /04 Ηρακλής Λάρισας
Αμπελωνιακός /04 Δωτιέας Αγιάς
ΠΟΕ /04 Σμόλικας Φαλάνης

29η Αγωνιστική

Κιλελέρ /04 Αμυγδαλέα
Τύρναβος /04 Φαλανιακός
Βλαχογιάννι /04 Λάρισα 2012
Αργυροπούλι /04 Μακρυχώρι
Ηρακλής Λάρισας /04 Δαμασιακός
Δωτιέας Αγιάς /04 Αχιλλέας Φαρσάλων
Σμόλικας Φαλάνης /04 Συκούριο
ΠΟΕ /04 Αμπελωνιακός

30η Αγωνιστική

Τύρναβος /04 Κιλελέρ
Αμυγδαλέα /04 Βλαχογιάννι
Φαλανιακός /04 Αργυροπούλι
Λάρισα 2012 /04 Ηρακλής Λάρισας
Μακρυχώρι /04 Δωτιέας Αγιάς
Δαμασιακός /04 Σμόλικας Φαλάνης
Αχιλλέας Φαρσάλων /04 ΠΟΕ
Συκούριο /04 Αμπελωνιακός