Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2018 – 2019

Η Βαθμολογία (21η Αγωνιστική)

1. ΠΑΟΛ Αβέρωφ      54 – 30   46
2. Αμπελιά      47 – 17   44
3. Βούναινα      39 – 17   41

——————ΑΝΟΔΟΣ——————

4. Μαυροβούνι      32 – 17   41
5. Πύρρος      32 – 17   37
6. Ανάβρα      33 – 27   33
7. Μελισσοχώρι      27 – 22   33
8. Προμηθέας      23 – 23   30
9. Ελευθεραί      23 – 24   29
10. Αγ. Ανάργυροι      38 – 41   28
11. Δήμητρα Γιάννουλης      18 – 27   25
12. Αστραπή Ν. Πολιτείας      28 – 31   23
13. Νίκαια      20 – 38   20
14.Φιλοκτήτης Μελιβοίας      20 – 47   19

—————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ—————

15. Νεάπολη      20 – 42   16
16. Μεσοχώρι      15 – 47   6

1η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 2 Αμπελιά
Νίκαια 1 – 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Προμηθέας 1 – 1 Ανάβρα
Μαυροβούνι 0 – 1 Ελευθεραί
Μελισσοχώρι 2 – 0 Μεσοχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 0 Νεάπολη
Αγ. Ανάργυροι 0 – 4 Πύρρος
Βούναινα 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

2η Αγωνιστική

Νίκαια 1 – 2 Δήμητρα Γιάννουλης
Αμπελιά 5 – 1 Προμηθέας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 0 Μαυροβούνι
Ανάβρα 3 – 1 Μελισσοχώρι
Ελευθεραί 2 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Μεσοχώρι 3 – 4 Αγ. Ανάργυροι
Νεάπολη 3 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πύρρος 0 – 3 Βούναινα

3η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Προμηθέας
Μαυροβούνι 2 – 1 Νίκαια
Μελισσοχώρι 3 – 1 Αμπελιά
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αγ. Ανάργυροι 4 – 1 Ανάβρα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 2 Ελευθεραί
Βούναινα 1 – 0 Μεσοχώρι
Νεάπολη 0 – 3 Πύρρος

4η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 4 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Προμηθέας 2 – 1 Μελισσοχώρι
Νίκαια 1 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αμπελιά 3 – 1 Αγ. Ανάργυροι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ανάβρα 2 – 1 Βούναινα
Ελευθεραί 0 – 0 Πύρρος
Μεσοχώρι 2 – 2 Νεάπολη

5η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Μελισσοχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 3 Μαυροβούνι
Αγ. Ανάργυροι 3 – 2 Προμηθέας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 2 Νίκαια
Βούναινα 0 – 1 Αμπελιά
Πύρρος 0 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Νεάπολη 2 – 1 Ανάβρα
Ελευθεραί 1 – 0 Μεσοχώρι

6η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 3 Δήμητρα Γιάννουλης
Μελισσοχώρι 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Μαυροβούνι 4 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Προμηθέας 2 – 5 Βούναινα
Νίκαια 0 – 2 Πύρρος
Αμπελιά 2 – 0 Νεάπολη
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 1 Μεσοχώρι
Ανάβρα 1 – 1 Ελευθεραί

7η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 4 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Βούναινα 3 – 1 Μελισσοχώρι
Πύρρος 0 – 1 Μαυροβούνι
Νεάπολη 1 – 1 Προμηθέας
Μεσοχώρι 1 – 2 Νίκαια
Ελευθεραί 2 – 2 Αμπελιά
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Ανάβρα

8η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Βούναινα
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Πύρρος
Μελισσοχώρι 4 – 2 Νεάπολη
Μαυροβούνι 3 – 0 Μεσοχώρι
Προμηθέας 3 – 1 Ελευθεραί
Νίκαια 1 – 2 Ανάβρα
Αμπελιά 7 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

9η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 4 Βούναινα
Πύρρος 2 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νεάπολη 0 – 5 Αγ. Ανάργυροι
Μεσοχώρι 1 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ελευθεραί 0 – 0 Μελισσοχώρι
Ανάβρα 1 – 0 Μαυροβούνι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Προμηθέας
Αμπελιά 3 – 0 Νίκαια

10η Αγωνιστική

Πύρρος 2 – 2 Δήμητρα Γιάννουλης
Βούναινα 1 – 0 Νεάπολη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 0 Μεσοχώρι
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Ελευθεραί
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 2 Ανάβρα
Μελισσοχώρι 1 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μαυροβούνι 1 – 0 Αμπελιά
Προμηθέας 0 – 1 Νίκαια

11η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 1 Νεάπολη
Μεσοχώρι 1 – 4 Πύρρος
Ελευθεραί 1 – 2 Βούναινα
Ανάβρα 4 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 7 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελιά 3 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Νίκαια 0 – 1 Μελισσοχώρι
Προμηθέας 2 – 0 Μαυροβούνι

12η Αγωνιστική

Μεσοχώρι 1 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Νεάπολη 1 – 3 Ελευθεραί
Πύρρος 2 – 0 Ανάβρα
Βούναινα 2 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 4 Αμπελιά
Αγ. Ανάργυροι 2 – 3 Νίκαια
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 3 Προμηθέας
Μελισσοχώρι 1 – 2 Μαυροβούνι

13η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 0 Ελευθεραί
Ανάβρα 4 – 2 Μεσοχώρι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Νεάπολη
Αμπελιά 1 – 1 Πύρρος
Νίκαια 1 – 1 Βούναινα
Προμηθέας 2 – 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαυροβούνι 0 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Μελισσοχώρι 2 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας

14η Αγωνιστική

Ανάβρα 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Ελευθεραί 0 – 4 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μεσοχώρι 0 – 0 Αμπελιά
Νεάπολη 1 – 0 Νίκαια
Πύρρος 5 – 2 Προμηθέας
Βούναινα 1 – 0 Μαυροβούνι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 0 Μελισσοχώρι
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

15η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αμπελιά 4 – 0 Ανάβρα
Νίκαια 2 – 1 Ελευθεραί
Προμηθέας 2 – 0 Μεσοχώρι
Μαυροβούνι 1 – 0 Νεάπολη
Μελισσοχώρι 0 – 0 Πύρρος
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Βούναινα
Αγ. Ανάργυροι 2 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

16η Αγωνιστική

Αμπελιά 1 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 – 2 Νίκαια
Ανάβρα 4 – 1 Προμηθέας
Ελευθεραί 0 – 1 Μαυροβούνι
Μεσοχώρι 1 – 1 Μελισσοχώρι
Νεάπολη 2 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Πύρρος 3 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 7 Βούναινα

17η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Νίκαια
Προμηθέας 2 – 0 Αμπελιά
Μαυροβούνι 1 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μελισσοχώρι 0 – 2 Ανάβρα
Αστραπή Ν. Πολιτείας 4 – 0 Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι 4 – 0 Μεσοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Νεάπολη
Βούναινα 1 – 1 Πύρρος

18η Αγωνιστική

Προμηθέας 2 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Νίκαια 1 – 5 Μαυροβούνι
Αμπελιά 2 – 1 Μελισσοχώρι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ανάβρα 2 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Ελευθεραί 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μεσοχώρι 0 – 2 Βούναινα
Πύρρος 2 – 0 Νεάπολη

19η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 0 Μαυροβούνι
Μελισσοχώρι 1 – 0 Προμηθέας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Νίκαια
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Αμπελιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 3 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Βούναινα 0 – 0 Ανάβρα
Πύρρος 1 – 3 Ελευθεραί
Νεάπολη 3 – 0 Μεσοχώρι

20η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 1 – 2 Δήμητρα Γιάννουλης
Μαυροβούνι 1 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Προμηθέας 4 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Νίκαια 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελιά 1 – 1 Βούναινα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 1 Πύρρος
Ανάβρα 2 – 0 Νεάπολη
Μεσοχώρι 0 – 3 Ελευθεραί

21η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 3 Μελισσοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 3 Μαυροβούνι
Βούναινα 0 – 0 Προμηθέας
Πύρρος 0 – 0 Νίκαια
Νεάπολη 0 – 4 Αμπελιά
Μεσοχώρι 2 – 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ελευθεραί 0 – 0 Ανάβρα

22η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 24/03 Δήμητρα Γιάννουλης
Αστραπή Ν. Πολιτείας 24/03 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελισσοχώρι 24/03 Βούναινα
Μαυροβούνι 24/03 Πύρρος
Προμηθέας 24/03 Νεάπολη
Νίκαια 24/03 Μεσοχώρι
Αμπελιά 24/03 Ελευθεραί
Ανάβρα 24/03 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

23η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 30/03 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Βούναινα 30/03 Αγ. Ανάργυροι
Πύρρος 30/03 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Νεάπολη 30/03 Μελισσοχώρι
Μεσοχώρι 30/03 Μαυροβούνι
Ελευθεραί 30/03 Προμηθέας
Ανάβρα 30/03 Νίκαια
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 30/03 Αμπελιά

24η Αγωνιστική

Βούναινα 07/04 Δήμητρα Γιάννουλης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 07/04 Πύρρος
Αγ. Ανάργυροι 07/04 Νεάπολη
Αστραπή Ν. Πολιτείας 07/04 Μεσοχώρι
Μελισσοχώρι 07/04 Ελευθεραί
Μαυροβούνι 07/04 Ανάβρα
Προμηθέας 07/04 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Νίκαια 07/04 Αμπελιά

25η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης /04 Πύρρος
Νεάπολη /04 Βούναινα
Μεσοχώρι /04 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ελευθεραί /04 Αγ. Ανάργυροι
Ανάβρα /04 Αστραπή Ν. Πολιτείας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ /04 Μελισσοχώρι
Αμπελιά /04 Μαυροβούνι
Νίκαια /04 Προμηθέας