Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2018 – 2019

Η Βαθμολογία (29η Αγωνιστική)

1. ΠΑΟΛ Αβέρωφ      69 – 36   62
2. Αμπελιά      59 – 22   61
3. Μαυροβούνι      51 – 26   60

——————ΑΝΟΔΟΣ——————

4. Πύρρος      52 – 24   55
5. Βούναινα      52 – 28   54
6. Δήμητρα Γιάννουλης      37 – 38   42
7. Μελισσοχώρι      36 – 32   41
8. Ανάβρα      44 – 41   39
9. Προμηθέας      33 – 33   37
10. Αστραπή Ν. Πολιτείας      36 – 40   35
11. Αγ. Ανάργυροι      55 – 62   34
12. Φιλοκτήτης Μελιβοίας      32 – 58   32
13. Ελευθεραί      27 – 42   31
14. Νίκαια      29 – 49   28

—————ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ—————

15. Νεάπολη      36 – 62   26
16. Μεσοχώρι      18 – 70   6

1η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 2 Αμπελιά
Νίκαια 1 – 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Προμηθέας 1 – 1 Ανάβρα
Μαυροβούνι 0 – 1 Ελευθεραί
Μελισσοχώρι 2 – 0 Μεσοχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 0 Νεάπολη
Αγ. Ανάργυροι 0 – 4 Πύρρος
Βούναινα 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

2η Αγωνιστική

Νίκαια 1 – 2 Δήμητρα Γιάννουλης
Αμπελιά 5 – 1 Προμηθέας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 0 Μαυροβούνι
Ανάβρα 3 – 1 Μελισσοχώρι
Ελευθεραί 2 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Μεσοχώρι 3 – 4 Αγ. Ανάργυροι
Νεάπολη 3 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Πύρρος 0 – 3 Βούναινα

3η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Προμηθέας
Μαυροβούνι 2 – 1 Νίκαια
Μελισσοχώρι 3 – 1 Αμπελιά
Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αγ. Ανάργυροι 4 – 1 Ανάβρα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 2 Ελευθεραί
Βούναινα 1 – 0 Μεσοχώρι
Νεάπολη 0 – 3 Πύρρος

4η Αγωνιστική

Μαυροβούνι 4 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Προμηθέας 2 – 1 Μελισσοχώρι
Νίκαια 1 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αμπελιά 3 – 1 Αγ. Ανάργυροι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ανάβρα 2 – 1 Βούναινα
Ελευθεραί 0 – 0 Πύρρος
Μεσοχώρι 2 – 2 Νεάπολη

5η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Μελισσοχώρι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 3 Μαυροβούνι
Αγ. Ανάργυροι 3 – 2 Προμηθέας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 2 Νίκαια
Βούναινα 0 – 1 Αμπελιά
Πύρρος 0 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Νεάπολη 2 – 1 Ανάβρα
Ελευθεραί 1 – 0 Μεσοχώρι

6η Αγωνιστική

Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 3 Δήμητρα Γιάννουλης
Μελισσοχώρι 1 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Μαυροβούνι 4 – 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Προμηθέας 2 – 5 Βούναινα
Νίκαια 0 – 2 Πύρρος
Αμπελιά 2 – 0 Νεάπολη
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 1 Μεσοχώρι
Ανάβρα 1 – 1 Ελευθεραί

7η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 1 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 4 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Βούναινα 3 – 1 Μελισσοχώρι
Πύρρος 0 – 1 Μαυροβούνι
Νεάπολη 1 – 1 Προμηθέας
Μεσοχώρι 1 – 2 Νίκαια
Ελευθεραί 2 – 2 Αμπελιά
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Ανάβρα

8η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Βούναινα
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Πύρρος
Μελισσοχώρι 4 – 2 Νεάπολη
Μαυροβούνι 3 – 0 Μεσοχώρι
Προμηθέας 3 – 1 Ελευθεραί
Νίκαια 1 – 2 Ανάβρα
Αμπελιά 7 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

9η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 4 Βούναινα
Πύρρος 2 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νεάπολη 0 – 5 Αγ. Ανάργυροι
Μεσοχώρι 1 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ελευθεραί 0 – 0 Μελισσοχώρι
Ανάβρα 1 – 0 Μαυροβούνι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Προμηθέας
Αμπελιά 3 – 0 Νίκαια

10η Αγωνιστική

Πύρρος 2 – 2 Δήμητρα Γιάννουλης
Βούναινα 1 – 0 Νεάπολη
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 0 Μεσοχώρι
Αγ. Ανάργυροι 1 – 2 Ελευθεραί
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 2 Ανάβρα
Μελισσοχώρι 1 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μαυροβούνι 1 – 0 Αμπελιά
Προμηθέας 0 – 1 Νίκαια

11η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 1 Νεάπολη
Μεσοχώρι 1 – 4 Πύρρος
Ελευθεραί 1 – 2 Βούναινα
Ανάβρα 4 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 7 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Αμπελιά 3 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Νίκαια 0 – 1 Μελισσοχώρι
Προμηθέας 2 – 0 Μαυροβούνι

12η Αγωνιστική

Μεσοχώρι 1 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Νεάπολη 1 – 3 Ελευθεραί
Πύρρος 2 – 0 Ανάβρα
Βούναινα 2 – 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 – 4 Αμπελιά
Αγ. Ανάργυροι 2 – 3 Νίκαια
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 3 Προμηθέας
Μελισσοχώρι 1 – 2 Μαυροβούνι

13η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 0 Ελευθεραί
Ανάβρα 4 – 2 Μεσοχώρι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 1 Νεάπολη
Αμπελιά 1 – 1 Πύρρος
Νίκαια 1 – 1 Βούναινα
Προμηθέας 2 – 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μαυροβούνι 0 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Μελισσοχώρι 2 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας

14η Αγωνιστική

Ανάβρα 0 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Ελευθεραί 0 – 4 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μεσοχώρι 0 – 0 Αμπελιά
Νεάπολη 1 – 0 Νίκαια
Πύρρος 5 – 2 Προμηθέας
Βούναινα 1 – 0 Μαυροβούνι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 0 Μελισσοχώρι
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

15η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αμπελιά 4 – 0 Ανάβρα
Νίκαια 2 – 1 Ελευθεραί
Προμηθέας 2 – 0 Μεσοχώρι
Μαυροβούνι 1 – 0 Νεάπολη
Μελισσοχώρι 0 – 0 Πύρρος
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Βούναινα
Αγ. Ανάργυροι 2 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

16η Αγωνιστική

Αμπελιά 1 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 – 2 Νίκαια
Ανάβρα 4 – 1 Προμηθέας
Ελευθεραί 0 – 1 Μαυροβούνι
Μεσοχώρι 1 – 1 Μελισσοχώρι
Νεάπολη 2 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Πύρρος 3 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 7 Βούναινα

17η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 2 – 0 Νίκαια
Προμηθέας 2 – 0 Αμπελιά
Μαυροβούνι 1 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Μελισσοχώρι 0 – 2 Ανάβρα
Αστραπή Ν. Πολιτείας 4 – 0 Ελευθεραί
Αγ. Ανάργυροι 4 – 0 Μεσοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 1 Νεάπολη
Βούναινα 1 – 1 Πύρρος

18η Αγωνιστική

Προμηθέας 2 – 0 Δήμητρα Γιάννουλης
Νίκαια 1 – 5 Μαυροβούνι
Αμπελιά 2 – 1 Μελισσοχώρι
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Ανάβρα 2 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Ελευθεραί 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μεσοχώρι 0 – 2 Βούναινα
Πύρρος 2 – 0 Νεάπολη

19η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 0 Μαυροβούνι
Μελισσοχώρι 1 – 0 Προμηθέας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 1 Νίκαια
Αγ. Ανάργυροι 1 – 1 Αμπελιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 – 3 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Βούναινα 0 – 0 Ανάβρα
Πύρρος 1 – 3 Ελευθεραί
Νεάπολη 3 – 0 Μεσοχώρι

20η Αγωνιστική

Μελισσοχώρι 1 – 2 Δήμητρα Γιάννουλης
Μαυροβούνι 1 – 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Προμηθέας 4 – 0 Αγ. Ανάργυροι
Νίκαια 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αμπελιά 1 – 1 Βούναινα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 1 Πύρρος
Ανάβρα 2 – 0 Νεάπολη
Μεσοχώρι 0 – 3 Ελευθεραί

21η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Αγ. Ανάργυροι 1 – 3 Μελισσοχώρι
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 3 Μαυροβούνι
Βούναινα 0 – 0 Προμηθέας
Πύρρος 0 – 0 Νίκαια
Νεάπολη 0 – 4 Αμπελιά
Μεσοχώρι 2 – 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Ελευθεραί 0 – 0 Ανάβρα

22η Αγωνιστική

Αγ. Ανάργυροι 0 – 3 Δήμητρα Γιάννουλης
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Μελισσοχώρι 1 – 1 Βούναινα
Μαυροβούνι 3 – 0 Πύρρος
Προμηθέας 3 – 0 Νεάπολη
Νίκαια 2 – 1 Μεσοχώρι
Αμπελιά 1 – 1 Ελευθεραί
Ανάβρα 0 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

23η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 0 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Βούναινα 2 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Πύρρος 4 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Νεάπολη 2 – 2 Μελισσοχώρι
Μεσοχώρι 0 – 2 Μαυροβούνι
Ελευθεραί 1 – 1 Προμηθέας
Ανάβρα 2 – 2 Νίκαια
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 – 2 Αμπελιά

24η Αγωνιστική

Βούναινα 2 – 1 Δήμητρα Γιάννουλης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 – 3 Πύρρος
Αγ. Ανάργυροι 5 – 6 Νεάπολη
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 – 1 Μεσοχώρι
Μελισσοχώρι 1 – 0 Ελευθεραί
Μαυροβούνι 1 – 1 Ανάβρα
Προμηθέας 0 – 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Νίκαια 1 – 1 Αμπελιά

25η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 1 – 5 Πύρρος
Νεάπολη 1 – 2 Βούναινα
Μεσοχώρι 0 – 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Ελευθεραί 1 – 3 Αγ. Ανάργυροι
Ανάβρα 0 – 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 – 2 Μελισσοχώρι
Αμπελιά 1 – 0 Μαυροβούνι
Νίκαια 0 – 0 Προμηθέας

26η Αγωνιστική

Νεάπολη 2 – 4 Δήμητρα Γιάννουλης
Πύρρος 3 – 0 Μεσοχώρι
Βούναινα 2 – 0 Ελευθεραί
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 – 2 Ανάβρα
Αγ. Ανάργυροι 0 – 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 2 Αμπελιά
Μελισσοχώρι 1 – 1 Νίκαια
Μαυροβούνι 1 – 0 Προμηθέας

27η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 3 – 1 Μεσοχώρι
Ελευθεραί 0 – 3 Νεάπολη
Ανάβρα 0 – 3 Πύρρος
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 – 1 Βούναινα
Αμπελιά 1 – 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Νίκαια 2 – 2 Αγ. Ανάργυροι
Προμηθέας 1 – 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Μαυροβούνι 3 – 2 Μελισσοχώρι

28η Αγωνιστική

Ελευθεραί 0 – 3 Δήμητρα Γιάννουλης
Μεσοχώρι 0 – 5 Ανάβρα
Νεάπολη 0 – 4 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
Πύρρος 0 – 1 Αμπελιά
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 5 – 4 Προμηθέας
Αγ. Ανάργυροι 4 – 5 Μαυροβούνι
Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 – 0 Μελισσοχώρι
Βούναινα 2 – 0 Νίκαια

29η Αγωνιστική

Δήμητρα Γιάννουλης 3 – 1 Ανάβρα
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 – 1 Ελευθεραί
Αμπελιά 3 – 0 α.α. Μεσοχώρι
Νίκαια 1 – 2 Νεάπολη
Προμηθέας 1 – 2 Πύρρος
Μαυροβούνι 4 – 1 Βούναινα
Μελισσοχώρι 0 – 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 – 1 Αγ. Ανάργυροι

30η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ 25/05 Δήμητρα Γιάννουλης
Ανάβρα 25/05 Αμπελιά
Ελευθεραί 25/05 Νίκαια
Μεσοχώρι 25/05 Προμηθέας
Νεάπολη 25/05 Μαυροβούνι
Πύρρος 25/05 Μελισσοχώρι
Βούναινα 25/05 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 25/05 Αγ. Ανάργυροι