Β’ ΕΠΣ Λάρισας 2018 – 2019

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (21η Αγωνιστική)

1. Δρυμός      63 – 26   50
2. Βαλανίδα      52 – 23   49
3. Βερδικούσια      46 – 20   43
4. Ακαδημία Τυρνάβου      43 – 14   42
5. Ροδιακός      43 – 26   34
6. Ακαδημία Ελασσόνας      36 – 31   33
7. Συκέα      46 – 43   29
8. Πλατανούλια      40 – 41   29
9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση      35 – 46   23
10. Αναγέννηση Ευαγγελισμού      31 – 39   20
11. Μεγ. Ελευθεροχώρι      31 – 77   9
12. Καλύβια      15 – 96   3

1η Αγωνιστική

Ροδιακός 3 – 1 Βαλανίδα
Βερδικούσια 0 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Ακαδημία Ελασσόνας 2 – 1 Καλύβια
Συκέα 4 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 – 0 Πλατανούλια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 4  Δρυμός

2η Αγωνιστική

Δρυμός 4 – 1 Πλατανούλια
Καλύβια 0 – 1 Ροδιακός
Συκέα 3 – 4 Ακαδημία Ελασσόνας
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 1 Βερδικούσια
Βαλανίδα 2 – 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ακαδημία Τυρνάβου 4 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

3η Αγωνιστική

Πλατανούλια 0 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Δρυμός 4 – 2 Βαλανίδα
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 3 – 1 Καλύβια
Βερδικούσια 1 – 2 Συκέα
Ακαδημία Ελασσόνας 1 – 1 Ροδιακός

4η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 1 Βαλανίδα
Βερδικούσια 2 – 1 Ακαδημία Ελασσόνας
Καλύβια 0 – 3 Δρυμός
Συκέα 3 – 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ροδιακός 4 – 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Μεγ. Ελευθεροχώρι 2 – 4 Πλατανούλια

5η Αγωνιστική

Βαλανίδα 3 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Ακαδημία Τυρνάβου 7 – 0 Καλύβια
Πλατανούλια 2 – 1 Συκέα
Δρυμός 0 – 2 Ροδιακός
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 – 2 Βερδικούσια
Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

6η Αγωνιστική

Καλύβια 1 – 5 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Συκέα 1 – 2 Βαλανίδα
Ροδιακός 0 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Βερδικούσια 2 – 1 Πλατανούλια
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 – 6 Δρυμός
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 – 3 Ακαδημία Ελασσόνας

7η Αγωνιστική

Καλύβια 1 – 5 Συκέα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 0 – 2 Ροδιακός
Βαλανίδα 1 – 0 Βερδικούσια
Ακαδημία Τυρνάβου 4 – 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Πλατανούλια 2 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ακαδημία Ελασσόνας 2 – 2 Δρυμός

8η Αγωνιστική

Ροδιακός 5 – 4 Συκέα
Βερδικούσια 5 – 0 Καλύβια
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 2 Βαλανίδα
Δρυμός 1 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Πλατανούλια 1 – 0 Ακαδημία Ελασσόνας

9η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 1 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Βαλανίδα 2 – 0 Πλατανούλια
Μεγ. Ελευθεροχώρι 1 – 3 Δρυμός
Ροδιακός 4 – 0 Βερδικούσια
Συκέα 2 – 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Καλύβια 2 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

10η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 – 1 Βερδικούσια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 – 1 Ροδιακός
Δρυμός 3 – 1 Συκέα
Πλατανούλια 8 – 1 Καλύβια
Ακαδημία Τυρνάβου 4 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βαλανίδα 3 – 0 Ακαδημία Ελασσόνας

11η Αγωνιστική

Μεγ. Ελευθεροχώρι 2 – 6 Ακαδημία Ελασσόνας
Καλύβια 0 – 6 Βαλανίδα
Συκέα 1 – 0 Ακαδημία Τυρνάβου
Ροδιακός 1 – 4 Πλατανούλια
Βερδικούσια 4 – 1 Δρυμός
Στεφανόβρυσο/Γαλανόβρυση 1 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

12η Αγωνιστική

Καλύβια 0 – 1 Ακαδημία Ελασσόνας
Μεγ. Ελευθεροχώρι 1 – 3 Συκέα
Βαλανίδα 1 – 0 Ροδιακός
Ακαδημία Τυρνάβου 0 – 3 Βερδικούσια
Πλατανούλια 1 – 3 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Δρυμός 2 – 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

13η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 2 – 1 Συκέα
Ροδιακός 11 – 0 Καλύβια
Βερδικούσια 4 – 0 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 – 1 Βαλανίδα
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 – 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Πλατανούλια 1 – 3 Δρυμός

14η Αγωνιστική

Ροδιακός 1 – 2 Ακαδημία Ελασσόνας
Συκέα 0 – 2 Βερδικούσια
Καλύβια 0 – 5 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Μεγ. Ελευθεροχώρι 3 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Βαλανίδα 3 – 1 Δρυμός
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 0 Πλατανούλια

15η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 1 – 0 Βερδικούσια
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 – 1 Ροδιακός
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 – 0 Συκέα
Δρυμός 6 – 2 Καλύβια
Πλατανούλια 6 – 2 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βαλανίδα 1 – 2 Ακαδημία Τυρνάβου

16η Αγωνιστική

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 – 1 Ακαδημία Ελασσόνας
Βερδικούσια 0 – 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ροδιακός 0 – 2 Δρυμός
Συκέα 3 – 1 Πλατανούλια
Καλύβια 0 – 4 Ακαδημία Τυρνάβου
Μεγ. Ελευθεροχώρι 1 – 6 Βαλανίδα

17η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 3 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Δρυμός 5 – 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Πλατανούλια 0 – 3 Βερδικούσια
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 0 Ροδιακός
Βαλανίδα 6 – 2 Συκέα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 4 – 0 Καλύβια

18η Αγωνιστική

Δρυμός 2 – 1 Ακαδημία Ελασσόνας
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 – 2 Πλατανούλια
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 – 3 Ακαδημία Τυρνάβου
Βερδικούσια 3 – 0 Βαλανίδα
Ροδιακός 3 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Συκέα 5 – 2 Καλύβια

19η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 1 – 2 Πλατανούλια
Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 1 Δρυμός
Βαλανίδα 3 – 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Μεγ. Ελευθεροχώρι 3 – 5 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Καλύβια 1 – 5 Βερδικούσια
Συκέα 2 – 3 Ροδιακός

20η Αγωνιστική

Ακαδημία Τυρνάβου 1 – 0 Ακαδημία Ελασσόνας
Πλατανούλια 1 – 3 Βαλανίδα
Δρυμός 6 – 1 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 – 0 Καλύβια
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 – 2 Συκέα
Βερδικούσια 4 – 0 Ροδιακός

21η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 1 – 3 Βαλανίδα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 1 – 8 Ακαδημία Τυρνάβου
Καλύβια 3 – 4 Πλατανούλια
Συκέα 1 – 4 Δρυμός
Ροδιακός 0 – 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Βερδικούσια 4 – 2 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

22η Αγωνιστική

Ακαδημία Ελασσόνας 04/05 Μεγ. Ελευθεροχώρι
Βαλανίδα 04/05 Καλύβια
Ακαδημία Τυρνάβου 04/05 Συκέα
Πλατανούλια 04/05 Ροδιακός
Δρυμός 04/05 Βερδικούσια
Αναγέννηση Ευαγγελισμού 04/05 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (21η Αγωνιστική)

1. Ναρθάκι      54 – 12   55
2. Βαμβακού      49 – 10   49
3. Υπέρεια      42 – 16   46
4. Αναγέννηση Φαρσάλων      41 – 22   40
5. Χαλκιάδες      49 – 24   37
6. Ζάππειο      30 – 22   33
7. Βασιλί      38 – 26   29
8. Κρήνη      45 – 45   26
9. Μυραϊκός      20 – 42   22
10. Ακαδημία Φαρσάλων      25 – 54   16

* Σταυρός & Άγιος Γεώργιος αποχώρησαν από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Βασιλί 0 – 1 Ναρθάκι
Βαμβακού 2 – 0 Υπέρεια
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 0 Μυραϊκός
Άγιος Γεώργιος 0 – 1 Χαλκιάδες
Κρήνη 1 – 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ζάππειο 6 – 0 Σταυρός

2η Αγωνιστική

Σταυρός 0 – 4 Αναγέννηση Φαρσάλων
Υπέρεια 0 – 1 Ζάππειο
Χαλκιάδες 5 – 2 Κρήνη
Μυραϊκός 0 – 6 Βαμβακού
Ναρθάκι 5 – 1 Άγιος Γεώργιος
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4 Βασιλί

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Υπέρεια
Σταυρός 0 – 10 Χαλκιάδες
Ζάππειο 1 – 2 Μυραϊκός
Κρήνη 1 – 3 Ναρθάκι
Βαμβακού 1 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Βασιλί 2 – 1 Άγιος Γεώργιος

4η Αγωνιστική

Υπέρεια 4 – 2 Χαλκιάδες
Μυραϊκός 3 – 5 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ναρθάκι 4 – 0 Σταυρός
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 1 Ζάππειο
Άγιος Γεώργιος 1 – 5 Κρήνη
Βαμβακού 4 – 0 Βασιλί

5η Αγωνιστική

Χαλκιάδες 4 – 0 Μυραϊκός
Υπέρεια 2 – 2 Ναρθάκι
Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Σταυρός 0 – 0 Άγιος Γεώργιος
Ζάππειο 1 – 3 Βαμβακού
Βασιλί 2 – 1 Κρήνη

6η Αγωνιστική

Ναρθάκι 3 – 0 Μυραϊκός
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 3 Χαλκιάδες
Άγιος Γεώργιος 1 – 3 Υπέρεια
Βαμβακού 1 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Κρήνη 7 – 1 Σταυρός
Ζάππειο 2 – 1 Βασιλί

7η Αγωνιστική

Ναρθάκι 6 – 3 Ακαδημία Φαρσάλων
Μυραϊκός 3 – 2 Άγιος Γεώργιος
Χαλκιάδες 0 – 2 Βαμβακού
Υπέρεια 6 – 0 Κρήνη
Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 1 Ζάππειο
Βασιλί 7 – 0 Σταυρός

8η Αγωνιστική

Σταυρός 0 – 2 Υπέρεια
Ζάππειο 2 – 1 Χαλκιάδες
Κρήνη 3 – 0 Μυραϊκός
Άγιος Γεώργιος 1 – 3 Ακαδημία Φαρσάλων
Βαμβακού 1 – 1 Ναρθάκι
Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 1 Βασιλή

9η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 0 – 4 Βαμβακού
Ακαδημία Φαρσάλων 4 – 2 Κρήνη
Ναρθάκι 2 – 0 Ζάππειο
Μυραϊκός 2 – 0 Σταυρός
Χαλκιάδες 1 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Βασιλί 1 – 1 Υπέρεια

10η Αγωνιστική

Κρήνη 3 – 2 Βαμβακού
Ζάππειο 1 – 0 Άγιος Γεώργιος
Σταυρός 1 – 3 Ακαδημία Φαρσάλων
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 1 Ναρθάκι
Υπέρεια 4 – 0 Μυραϊκός
Χαλκιάδες 1 – 1 Βασιλί

11η Αγωνιστική

Ναρθάκι 4 – 1 Χαλκιάδες
Άγιος Γεώργιος 1 – 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
Βαμβακού 5 – 0 Σταυρός
Μυραϊκός 1 – 1 Βασιλί
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4 Υπέρεια
Κρήνη 3 – 2 Ζάππειο

12η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 1 Κρήνη
Ναρθάκι 2 – 1 Βασιλί
Μυραϊκός 1 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Χαλκιάδες 4 – 0 Άγιος Γεώργιος
Υπέρεια 0 – 2 Βαμβακού
Σταυρός 0 – 3 Ζάππειο

13η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 0 – 3 α.α. Ναρθάκι
Κρήνη 1 – 1 Χαλκιάδες
Αναγέννηση Φαρσάλων 4 – 0 Σταυρός
Βασιλί 4 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Βαμβακού 2 – 1 Μυραϊκός
Ζάππειο 0 – 1 Υπέρεια

14η Αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος 0 – 3 α.α. Βασιλί
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 4 Βαμβακού
Ναρθάκι 2 – 1 Κρήνη
Μυραϊκός 1 – 0 Ζάππειο
Χαλκιάδες 3 – 0 Σταυρός
Υπέρεια 0 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων

15η Αγωνιστική

Βασιλί 1 – 1 Βαμβακού
Κρήνη 3 – 0 α.α. Άγιος Γεώργιος
Ζάππειο 2 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Σταυρός 0 – 3 α.α. Ναρθάκι
Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 1 Μυραϊκός
Χαλκιάδες 0 – 1 Υπέρεια

16η Αγωνιστική

Κρήνη 1 – 4 Βασιλί
Βαμβακού 2 – 1 Ζάππειο
Άγιος Γεώργιος  0 – 3 α.α. Σταυρός
Ακαδημία Φαρσάλων 1 – 4 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ναρθάκι 0 – 0 Υπέρεια
Μυραϊκός 0 – 2 Χαλκιάδες

17η Αγωνιστική

Βασιλί 0 – 1 Ζάππειο
Σταυρός 0 – 3 α.α. Κρήνη
Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 2 Βαμβακού
Υπέρεια 3 – 0 α.α. Άγιος Γεώργιος
Χαλκιάδες 6 – 1 Ακαδημία Φαρσάλων
Μυραϊκός 0 – 3 Ναρθάκι

18η Αγωνιστική

Σταυρός 0 – 3 α.α. Βασιλί
Ζάππειο 1 – 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
Κρήνη 2 – 3 Υπέρεια
Βαμβακού 0 – 1 Χαλκιάδες
Άγιος Γεώργιος 0 – 3 α.α. Μυραϊκός
Ακαδημία Φαρσάλων 0 – 4 Ναρθάκι

19η Αγωνιστική

Βασιλί 0 – 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
Υπέρεια 3 – 0 α.α. Σταυρός
Χαλκιάδες 2 – 1 Ζάππειο
Μυραϊκός 2 – 2 Κρήνη
Ναρθάκι 0 – 0 Βαμβακού
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 0 α.α. Άγιος Γεώργιος

20η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων 4 – 1 Χαλκιάδες
Κρήνη 3 – 0 Ακαδημία Φαρσάλων
Σταυρός 0 – 3 α.α. Μυραϊκός
Ζάππειο 0 – 1 Ναρθάκι
Υπέρεια 3 – 2 Βασιλί
Βαμβακού 3 – 0 α.α. Άγιος Γεώργιος

21η Αγωνιστική

Βασιλί 0 – 0 Χαλκιάδες
Μυραϊκός 0 – 3 Υπέρεια
Ναρθάκι 4 – 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
Ακαδημία Φαρσάλων 3 – 0 α.α. Σταυρός
Άγιος Γεώργιος 0 – 3 α.α. Ζάππειο
Βαμβακού 2 – 0 Κρήνη

22η Αγωνιστική

Βασιλί 05/05 Μυραϊκός
Χαλκιάδες 05/05 Ναρθάκι
Υπέρεια 05/05 Ακαδημία Φαρσάλων
Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 0 α.α. Άγιος Γεώργιος
Σταύρος 0 – 3 α.α. Βαμβακού
Ζάππειο 05/05 Κρήνη

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (21η Αγωνιστική)

1. Γόννοι      68 – 23   50
2. Κουλούρι      63 – 24   47
3. Σ.Σ. Ραψάνης      63 – 21   47
4. Μαρμαρίνη      55 – 24   43
5. Αιγάνη      56 – 23   42
6. Πυργετός      43 – 31   33
7. Χειμάδι      35 – 50   27
8. Παραπόταμος      23 – 52   18
9. Στόμιο      23 – 39   15
10. Καλοχώρι      23 – 63   13
11. Ελάτεια      28 – 70   11
12. Δίας      21 – 75   10

1η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 3 Γόννοι
Χειμάδι 7 – 1 Δίας
Πυργετός 0 – 2 Ελάτεια
Κουλούρι 3 – 1 Καλοχώρι
Στόμιο 0 – 4 Αιγάνη
Παραπόταμος 1 – 2 Μαρμαρίνη

2η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 7 – 1 Καλοχώρι
Ελάτεια 1 – 5 Παραπόταμος
Αιγάνη 0 – 1 Κουλούρι
Δίας 2 – 6 Πυργετός
Γόννοι 1 – 0 Στόμιο
Χειμάδι 2 – 3 Σ.Σ. Ραψάνης

3η Αγωνιστική

Καλοχώρι 3 – 1 Ελάτεια
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 1 Στόμιο
Παραπόταμος 2 – 0 Δίας
Κουλούρι 2 – 1 Γόννοι
Πυργετός 6 – 1 Χειμάδι
Μαρμαρίνη 2 – 2 Αιγάνη

4η Αγωνιστική

Ελάτεια 1 – 4 Αιγάνη
Δίας 3 – 1 Καλοχώρι
Γόννοι 3 – 1 Μαρμαρίνη
Χειμάδι 3 – 1 Παραπόταμος
Στόμιο 1 – 4 Κουλούρι
Πυργετός 0 – 4 Σ.Σ. Ραψάνης

5η Αγωνιστική

Αιγάνη 5 – 1 Δίας
Ελάτεια 3 – 3 Γόννοι
Καλοχώρι 1 – 1 Χειμάδι
Μαρμαρίνη 5 – 1 Στόμιο
Παραπόταμος 0 – 4 Πυργετός
Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 3 Κουλούρι

6η Αγωνιστική

Γόννοι 6 – 1 Δίας
Χειμάδι 3 – 1 Αιγάνη
Στόμιο 1 – 0 Ελάτεια
Πυργετός 4 – 2 Καλοχώρι
Κουλούρι 0 – 0 Μαρμαρίνη
Παραπόταμος 1 – 6 Σ.Σ. Ραψάνης

7η Αγωνιστική

Γόννοι 1 – 3 Χειμάδι
Δίας 2 – 4 Στόμιο
Αιγάνη 3 – 1 Πυργετός
Ελάτεια 2 – 6 Κουλούρι
Καλοχώρι 2 – 2 Παραπόταμος
Σ.Σ. Ραψάνης 2 – 1 Μαρμαρίνη

8η Αγωνιστική

Στόμιο 2 – 0 Χειμάδι
Πυργετός 2 – 3 Γόννοι
Κουλούρι 6 – 0 Δίας
Παραπόταμος 1 – 0 Αιγάνη
Μαρμαρίνη 2 – 1 Ελάτεια
Καλοχώρι 0 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης

9η Αγωνιστική

Στόμιο 0 – 1 Πυργετός
Χειμάδι 2 – 5 Κουλούρι
Γόννοι 3 – 0 Παραπόταμος
Δίας 1 – 7 Μαρμαρίνη
Αιγάνη 5 – 2 Καλοχώρι
Σ.Σ. Ραψάνης 3 – 0 Ελάτεια

10η Αγωνιστική

Ελάτεια 2 – 1 Δίας
Καλοχώρι 1 – 4 Γόννοι
Μαρμαρίνη 7 – 0 Χειμάδι
Αιγάνη 2 – 0 Σ.Σ. Ραψάνης
Παραπόταμος 1 – 3 Στόμιο
Κουλούρι 2 – 2 Πυργετός

11η Αγωνιστική

Δίας 0 – 5 Σ.Σ. Ραψάνης
Χειμάδι 2 – 2 Ελάτεια
Στόμιο 3 – 0 Καλοχώρι
Κουλούρι 6 – 1 Παραπόταμος
Γόννοι 3 – 0 Αιγανη
Πυργετός 0 – 1 Μαρμαρίνη

12η Αγωνιστική

Γόννοι 2 – 4 Σ.Σ. Ραψάνης
Δίας 1 – 2 Χειμάδι
Αιγάνη 3 – 0 Στόμιο
Ελάτεια 1 – 3 Πυργετός
Καλοχώρι 1 – 1 Κουλούρι
Μαρμαρίνη 2 – 1 Παραπόταμος

13η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 6 – 0 Χειμάδι
Στόμιο 0 – 7 Γόννοι
Πυργετός 1 – 4 Δίας
Κουλούρι 0 – 0 Αιγάνη
Παραπόταμος 2 – 0 Ελάτεια
Καλοχώρι 2 – 2 Μαρμαρίνη

14η Αγωνιστική

Στόμιο 0 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Χειμάδι 0 – 3 Πυργετός
Γόννοι 2 – 1 Κουλούρι
Δίας 1 – 1 Παραπόταμος
Αιγάνη 1 – 1 Μαρμαρίνη
Ελάτεια 1 – 2 Καλοχώρι

15η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 1 – 1 Πυργετός
Κουλούρι 3 – 0 α.α. Στόμιο
Παραπόταμος 0 – 3 Χειμάδι
Μαρμαρίνη 1 – 2 Γόννοι
Καλοχώρι 2 – 0 Δίας
Αιγάνη 5 – 2 Ελάτεια

16η Αγωνιστική

Κουλούρι 3 – 1 Σ.Σ. Ραψάνης
Πυργετός 2 – 0 Παραπόταμος
Στόμιο 1 – 2 Μαρμαρίνη
Χειμάδι 3 – 1 Καλοχώρι
Γόννοι 6 – 1 Ελάτεια
Δίας 0 – 5 Αιγάνη

17η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 4 – 0 Παραπόταμος
Μαρμαρίνη 4 – 3 Κουλούρι
Καλοχώρι 1 – 3 Πυργετός
Ελάτεια 3 – 1 Στόμιο
Αιγάνη 3 – 0 Χειμάδι
Δίας 0 – 5 Γόννοι

18η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη 1 – 2 Σ.Σ. Ραψάνης
Παραπόταμος 3 – 0 Καλοχώρι
Κουλούρι 6 – 2 Ελάτεια
Πυργετός 0 – 1 Αιγάνη
Στόμιο 1 – 0 Δίας
Χειμάδι 0 – 3 Γόννοι

19η Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης 4 – 0 Καλοχώρι
Ελάτεια 0 – 5 Μαρμαρίνη
Αιγάνη 6 – 0 Παραπόταμος
Δίας 0 – 4 Κουλούρι
Γόννοι 1 – 1 Πυργετός
Χειμάδι 1 – 0 Στόμιο

20η Αγωνιστική

Κουλούρι 2 – 2 Χειμάδι
Πυργετός 2 – 0 Στόμιο
Καλοχώρι 0 – 6 Αιγάνη
Μαρμαρίνη 1 – 0 Δίας
Παραπόταμος 0 – 3 Γόννοι
Ελάτεια 1 – 7 Σ.Σ. Ραψάνης

21η Αγωνιστική

Σ. Σ. Ραψάνης 5 – 0 Αιγάνη
Δίας 3 – 2 Ελάτεια
Γόννοι 6 – 0 Καλοχώρι
Χειμάδι 0 – 1 Μαρμαρίνη
Στόμιο 1 – 1 Παραπόταμος
Πυργετός 1 – 2 Κουλούρι

22η Αγωνιστική

Σ. Σ. Ραψάνης 05/05 Δίας
Αιγάνη 05/05 Γόννοι
Ελάτεια 05/05 Χειμάδι
Καλοχώρι 05/05 Στόμιο
Μαρμαρίνη 05/05 Πυργετός
Παραπόταμος 05/05 Κουλούρι

4ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (23η Αγωνιστική)

1. Δένδρα      52 – 14   57 *
2. Πανιώνιος      45 – 11   46 *
3. Μάνδρα      50 – 25   43 *
4. Ιπποκράτης      44 – 24   42 *
5. Ραχούλα      47 – 26   41 *
6. Κουτσόχερο      48 – 25   39 *
7. Δασοχώρι      34 – 38   29 *
8. Τερψιθέα      23 – 36   21
9. Λάρισα ΄88      22 – 45   18 *
10. Διογένης      23 – 48   17
11. Αμπελόκηποι      18 – 48   16
12. Μαρίνος Αντύπας      13 – 48   12 *
13. Άγιος Θωμάς      23 – 53   9 *

* Έχει κάνει το ρεπό.

1η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 2 – 1 Λάρισα ΄88
Μαρίνος Αντύπας 1 – 9 Κουτσόχερο
Άγιος Θωμάς 1 – 2 Πανιώνιος
Δένδρα 1 – 0 Τερψιθέα
Δασοχώρι 1 – 1 Διογένης
Μάνδρα 1 – 2 Ραχούλα
Ρεπό   Ιπποκράτης

2η Αγωνιστική

Τερψιθέα 1 – 0 Κουτσόχερο
Πανιώνιος 4 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Διογένης 0 – 1 Δένδρα
Ραχούλα 3 – 0 Άγιος Θωμάς
Λάρισα ΄88 2 – 4 Μάνδρα
Ιπποκράτης 3 – 0 Αμπελόκηποι
Ρεπό   Δασοχώρι

3η Αγωνιστική

Τερψιθέα 0 – 6 Πανιώνιος
Κουτσόχερο 5 – 1 Διογένης
Μαρίνος Αντύπας 1 – 2 Ραχούλα
Άγιος Θωμάς 2 – 2 Λάρισα ΄88
Δασοχώρι 3 – 5 Ιπποκράτης
Αμπελόκηποι 1 – 2 Μάνδρα
Ρεπό   Δένδρα

4η Αγωνιστική

Διογένης 1 – 2 Πανιώνιος
Ραχούλα 2 – 0 Τερψιθέα
Λάρισα ΄88 1 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Δασοχώρι 1 – 0 Αμπελόκηποι
Μάνδρα 5 – 3 Άγιος Θωμάς
Ιπποκράτης 2 – 6 Δένδρα
Ρεπό   Κουτσόχερο

5η Αγωνιστική

Διογένης 0 – 2 Ραχούλα
Τερψιθέα 1 – 0 Λάρισα ΄88
Κουτσόχερο 0 – 3 Ιπποκράτης
Αμπελόκηποι 4 – 3 Άγιος Θωμάς
Δένδρα 3 – 0 Δασοχώρι
Μαρίνος Αντύπας 1 – 4 Μάνδρα
Ρεπό   Πανιώνιος

6η Αγωνιστική

Άγιος Θωμάς 2 – 4 Μαρίνος Αντύπας
Δένδρα 5 – 1 Αμπελόκηποι
Ιπποκράτης 2 – 2 Πανιώνιος
Μάνδρα 2 – 1 Τερψιθέα
Δασοχώρι 0 – 1 Κουτσόχερο
Λάρισα ΄88 3 – 0 Διογένης
Ρεπό   Ραχούλα

7η Αγωνιστική

Ραχούλα 0 – 1 Ιπποκράτης
Διογένης 0 – 4 Μάνδρα
Πανιώνιος 0 – 0 Δασοχώρι
Τερψιθέα 2 – 0 Άγιος Θωμάς
Κουτσόχερο 2 – 4 Δένδρα
Αμπελόκηποι 0 – 2 Μαρίνος Αντύπας
Ρεπό   Λάρισα ΄88

8η Αγωνιστική

Ιπποκράτης 3 – 0 Λάρισα ΄88
Δασοχώρι 3 – 1 Ραχούλα
Άγιος Θωμάς 1 – 2 Διογένης
Δένδρα 1 – 1 Πανιώνιος
Μαρίνος Αντύπας 1 – 2 Τερψιθέα
Κουτσόχερο 3 – 1 Αμπελόκηποι
Ρεπό   Μάνδρα

9η Αγωνιστική

Μάνδρα 0 – 0 Ιπποκράτης
Λάρισα ΄88 2 – 4 Δασοχώρι
Ραχούλα 1 – 3 Δένδρα
Διογένης 2 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Πανιώνιος 1 – 1 Κουτσόχερο
Αμπελόκηποι 2 – 6 Τερψιθέα
Ρεπό   Άγιος Θωμάς

10η Αγωνιστική

Δασοχώρι 1 – 1 Μάνδρα
Άγιος Θωμάς 1 – 3 Ιπποκράτης
Δένδρα 7 – 0 Λάρισα ΄88
Κουτσόχερο 3 – 3 Ραχούλα
Τερψιθέα 1 – 1 Διογένης
Πανιώνιος 4 – 0 Αμπελόκηποι
Ρεπό   Μαρίνος Αντύπας

11η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 1 – 1 Διογένης
Λάρισα ’88 1 – 1 Κουτσόχερο
Ιπποκράτης 4 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Ραχούλα 2 – 0 Πανιώνιος
Μάνδρα 2 – 2 Δένδρα
Άγιος Θωμάς 1 – 2 Δασοχώρι
Ρεπό   Τερψιθέα

12η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 1 – 2 Δασοχώρι
Δένδρα 2 – 0 Άγιος Θωμάς
Ραχούλα 1 – 0 Αμπελόκηποι
Πανιώνιος 1 – 0 Λάρισα ’88
Κουτσόχερο 1 – 1 Μάνδρα
Τερψιθέα 0 – 0 Ιπποκράτης
Ρεπό   Διογένης

13η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 1 – 5 Ραχούλα
Ιπποκράτης 4 – 1 Διογένης
Μάνδρα 0 – 3 Πανιώνιος
Δασοχώρι 1 – 1 Τερψιθέα
Άγιος Θωμάς 1 – 1 Κουτσόχερο
Μαρίνος Αντύπας 0 – 2 Δένδρα
Ρεπό   Αμπελόκηποι

14η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 2 – 1 Αμπελόκηποι
Ραχούλα 2 – 0 Μάνδρα
Διογένης 2 – 2 Δασοχώρι
Πανιώνιος 3 – 0 Άγιος Θωμάς
Τερψιθέα 1 – 2 Δένδρα
Κουτσόχερο 3 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Ρεπό   Ιπποκράτης

15η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 0 – 1 Ιπποκράτης
Μάνδρα 3 – 0 Λάρισα ’88
Άγιος Θωμάς 0 – 2 Ραχούλα
Δένδρα 2 – 0 Διογένης
Μαρίνος Αντύπας 0 – 3 Πανιώνιος
Κουτσόχερο 2 – 1 Τερψιθέα
Ρεπό   Δασοχώρι

16η Αγωνιστική

Μάνδρα 5 – 0 Αμπελόκηποι
Ιπποκράτης 2 – 3 Δασοχώρι
Λάρισα ’88 0 – 0 Άγιος Θωμάς
Ραχούλα 3 – 0 Μαρίνος Αντύπας
Διογένης 0 – 2 Κουτσόχερο
Πανιώνιος 6 – 0 Τερψιθέα
Ρεπό   Δένδρα

17η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 0 – 3 Δασοχώρι
Τερψιθέα 1 – 1 Ραχούλα
Δένδρα 1 – 0 Ιπποκράτης
Πανιώνιος 1 – 0 Διογένης
Άγιος Θωμάς 0 – 1 Μάνδρα
Μαρίνος Αντύπας 1 – 0 Λάρισα ’88
Ρεπό   Κουτσόχερο

18η Αγωνιστική

Μάνδρα 7 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Δασοχώρι 1 – 2 Δένδρα
Άγιος Θωμάς 0 – 1 Αμπελόκηποι
Ιπποκράτης 1 – 2 Κουτσόχερο
Λάρισα ’88 3 – 2 Τερψιθέα
Ραχούλα 8 – 1 Διογένης
Ρεπό   Πανιώνιος

19η Αγωνιστική

Διογένης 1 – 2 Λάρισα ’88
Αμπελόκηποι 0 – 0 Δένδρα
Μαρίνος Αντύπας 0 – 4 Άγιος Θωμάς
Κουτσόχερο 6 – 1 Δασοχώρι
Τερψιθέα 1 – 2 Μάνδρα
Πανιώνιος 1 – 0 Ιπποκράτης
Ρεπό   Ραχούλα

20η Αγωνιστική

Μαρίνος Αντύπας 0 – 2 Αμπελόκηποι
Δένδρα 2 – 1 Κουτσόχερο
Άγιος Θωμάς 2 – 1 Τερψιθέα
Δασοχώρι 0 – 2 Πανιώνιος
Μάνδρα 4 – 2 Διογένης
Ιπποκράτης 3 – 2 Ραχούλα
Ρεπό   Λάρισα ’88

21η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι 2 – 2 Κουτσόχερο
Τερψιθέα 0 – 1 Μαρίνος Αντύπας
Πανιώνιος 0 – 1 Δένδρα
Διογένης 3 – 1 Άγιος Θωμάς
Ραχούλα 3 – 2 Δασοχώρι
Λάρισα ’88 1 – 2 Ιπποκράτης
Ρεπό   Μάνδρα

22η Αγωνιστική

Τερψιθέα 0 – 0 Αμπελόκηποι
Κουτσόχερο 1 – 0 Πανιώνιος
Μαρίνος Αντύπας 0 – 3 Διογένης
Δένδρα 4 – 2 Ραχούλα
Δασοχώρι 4 – 1 Λάρισα ’88
Ιπποκράτης 2 – 0 Μάνδρα
Ρεπό   Άγιος Θωμάς

23η Αγωνιστική

Διογένης 1 – 1 Τερψιθέα
Αμπελόκηποι 1 – 3 Πανιώνιος
Ραχούλα 0 – 2 Κουτσόχερο
Λάρισα ’88 0 – 1 Δένδρα
Ιπποκράτης 4 – 0 Άγιος Θωμάς
Μάνδρα 3 – 0 Δασοχώρι
Ρεπό   Μαρίνος Αντύπας

5ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (23η Αγωνιστική)

1. Πελασγιώτιδα      58 – 14   54 *
2. Γαλήνη      37 – 16   48 *
3. Γλαύκη      52 – 18   45 *
4. Λαρισαϊκός      40 – 24   39 *
5. Χάλκη      45 – 29   38 *
6. Νέο Περιβόλι      39 – 31   33 *
7. Τοξότης Λάρισας      37 – 33   30
8. Ανθούπολη      29 – 24   29 *
9. Ομόνοια      25 – 35   25 *
10. Ομορφοχώρι      32 – 48   23 *
11. Αετόλοφος      37 – 43   23
12. Χαραυγή      28 – 58   5

* Έχει κάνει το ρεπό.
** Ο Πηνειός έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα.

1η Αγωνιστική

Αετόλοφος 0 – 2 Νέο Περιβόλι
Πηνειός 0 – 3 Ανθούπολη
Γλαύκη 4 – 2 Χαραυγή
Πελασγιώτιδα 3 – 2 Χάλκη
Ομόνοια 1 – 0 Ομορφοχώρι
Γαλήνη 2 – 1 Τοξότης Λάρισας
Ρεπό   Λαρισαϊκός

2η Αγωνιστική

Χαραυγή 1 – 1 Ανθούπολη
Ομορφοχώρι 5 – 1 Πηνειός
Τοξότης Λάρισας 0 – 2 Γλαύκη
Χάλκη 3 – 1 Ομόνοια
Νέο Περιβόλι 1 – 4 Πελασγιώτιδα
Λαρισαϊκός 1 – 1 Αετόλοφος
Ρεπό   Γαλήνη

3η Αγωνιστική

Γαλήνη 1 – 0 Λαρισαϊκός
Χαραυγή 3 – 3 Ομορφοχώρι
Ανθούπολη 2 – 2 Τοξότης Λάρισας
Πηνειός 0 – 4 Χάλκη
Ομόνοια 2 – 2 Νέο Περιβόλι
Αετόλοφος 0 – 1 Πελασγιώτιδα
Ρεπό   Γλαύκη

4η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 5 – 0 Ομορφοχώρι
Χάλκη 4 – 3 Χαραυγή
Νέο Περιβόλι 3 – 0 α.α. Πηνειός
Λαρισαϊκός 0 – 2 Γλαύκη
Πελασγιώτιδα 6 – 0 Ομόνοια
Γαλήνη 0 – 0 Αετόλοφος
Ρεπό   Ανθούπολη

5η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 1 – 2 Χάλκη
Χαραυγή 0 – 3 Νέο Περιβόλι
Ανθούπολη 1 – 3 Λαρισαϊκός
Αετόλοφος 2 – 2 Ομόνοια
Γλαύκη 0 – 2 Γαλήνη
Πηνειός 0 – 3 α.α. Πελασγιώτιδα
Ρεπό   Ομορφοχώρι

6η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 2 – 0 Τοξότης Λάρισας
Λαρισαϊκός 2 – 0 Ομορφοχώρι
Πελασγιώτιδα 3 – 0 α.α. Χαραυγή
Γαλήνη 2 – 2 Ανθούπολη
Ομόνοια 3 – 0 α.α. Πηνειός
Γλαύκη 3 – 2 Αετόλοφος
Ρεπό   Χάλκη

7η Αγωνιστική

Χάλκη 0 – 1 Λαρισαϊκός
Τοξότης Λάρισας 0 – 2 Πελασγιώτιδα
Ομορφοχώρι 0 – 2 Γαλήνη
Χαραυγή 0 – 3 α.α. Ομόνοια
Ανθούπολη 1 – 0 Γλαύκη
Αετόλοφος 3 – 0 α.α. Πηνειός
Ρεπό   Νέο Περιβόλι

8η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός 0 – 0 Νέο Περιβόλι
Γαλήνη 3 – 1 Χάλκη
Ομόνοια 1 – 2 Τοξότης Λάρισας
Γλαύκη 6 – 0 Ομορφοχώρι
Πηνειός δ.δ. Χαραυγή
Ανθούπολη 1 – 1 Αετόλοφος
Ρεπό   Πελασγιώτιδα

9η Αγωνιστική

Πελασγιώτιδα 2 – 1 Λαρισαϊκός
Νέο Περιβόλι 0 – 1 Γαλήνη
Χάλκη 1 – 4 Γλαύκη
Τοξότης Λάρισας 3 – 0 α.α. Πηνειός
Ομορφοχώρι 1 – 1 Ανθούπολη
Αετόλοφος 9 – 2 Χαραυγή
Ρεπό   Ομόνοια

10η Αγωνιστική

Γαλήνη 0 – 3 Πελασγιώτιδα
Γλαύκη 3 – 1 Νέο Περιβόλι
Ανθούπολη 0 – 0 Χάλκη
Ομορφοχώρι 4 – 1 Αετόλοφος
Χαραυγή 0 – 3 Τοξότης Λάρισας
Ομόνοια 1 – 1 Λαρισαϊκός
Ρεπό   Πηνειός

11η Αγωνιστική

Αετόλοφος 2 – 1 Τοξότης Λάρισας
Χάλκη 5 – 2 Ομορφοχώρι
Νέο Περιβόλι 2 – 1 Ανθούπολη
Λαρισαϊκός 3 –  0 α.α. Πηνειός
Πελασγιώτιδα 3 – 1 Γλαύκη
Ομόνοια 0 – 2 Γαλήνη
Ρεπό   Χαραυγή

12η Αγωνιστική

Χάλκη 4 – 1 Αετόλοφος
Ομορφοχώρι 1 – 4 Νέο Περιβόλι
Χαραυγή 3 – 5 Λαρισαϊκός
Ανθούπολη 2 – 0 Πελασγιώτιδα
Πηνειός 0 – 3 α.α. Γαλήνη
Γλαύκη 4 – 0 Ομόνοια
Ρεπό   Τοξότης Λάρισας

13η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 1 – 2 Χάλκη
Λαρισαϊκός 3 – 0 Τοξότης Λάρισας
Πελασγιώτιδα 1 – 2 Ομορφοχώρι
Γαλήνη 3 – 1 Χαραυγή
Ομόνοια 0 – 0 Ανθούπολη
Πηνειός 0 – 3 α.α. Γλαύκη
Ρεπό   Αετόλοφος

14η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι 4 – 1 Αετόλοφος
Ανθούπολη 3 – 0 α.α. Πηνειός
Χαραυγή 1 – 3 Γλαύκη
Ομορφοχώρι 4 – 1 Ομόνοια
Τοξότης Λάρισας 0 – 3 Γαλήνη
Χάλκη 2 – 0 Πελασγιώτιδα
Ρεπό   Λαρισαϊκός

15η Αγωνιστική

Αετόλοφος 0 – 5 Λαρισαϊκός
Πελασγιώτιδα 5 – 1 Νέο Περιβόλι
Ομόνοια 0 – 1 Χάλκη
Γλαύκη 2 – 1 Τοξότης Λάρισας
Πηνειός 0 – 3 α.α. Ομορφοχώρι
Ανθούπολη 2 – 1 Χαραυγή
Ρεπό   Γαλήνη

16η Αγωνιστική

Πελασγιώτιδα 2 – 0 Αετόλοφος
Λαρισαϊκός 3 – 1 Γαλήνη
Νέο Περιβόλι 0 – 1 Ομόνοια
Χάλκη 3 – 0 α.α. Πηνειός
Τοξότης Λάρισας 3 – 3 Ανθούπολη
Ομορφοχώρι 3 – 0 α.α. Χαραυγή
Ρεπό   Γλαύκη

17η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 0 – 2 Τοξότης Λάρισας
Ομόνοια 0 – 3 Πελασγιώτιδα
Γλαύκη 5 – 1 Λαρισαϊκός
Πηνειός 0 – 3 α.α. Νέο Περιβόλι
Χαραυγή 1 – 6 Ηρακλής Χάλκης
Αετόλοφος 1 – 4 Γαλήνη
Ρεπό   Ανθούπολη

18η Αγωνιστική

Ομόνοια 1 – 0 Αετόλοφος
Γαλήνη 1 – 1 Γλαύκη
Πελασγιώτιδα 3 – 0 α.α. Πηνειός
Λαρισαϊκός 3 – 0 Ανθούπολη
Νέο Περιβόλι 7 – 2 Χαραυγή
Χάλκη 2 – 4 Τοξότης Λάρισας
Ρεπό   Ομορφοχώρι

19η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι 1 – 2 Λαρισαϊκός
Πηνειός 0 – 3 α.α. Ομόνοια
Ανθούπολη 1 – 2 Γαλήνη
Χαραυγή 1 – 6 Πελασγιώτιδα
Αετόλοφος 2 – 2 Γλαύκη
Τοξότης Λάρισας 0 – 0 Νέο Περιβόλι
Ρεπό   Χάλκη

20η Αγωνιστική

Πηνειός 0 – 3 α.α. Αετόλοφος
Γλαύκη 1 – 0 Ανθούπολη
Ομόνοια 4 – 0 Χαραυγή
Γαλήνη 1 – 0 Ομορφοχώρι
Πελασγιώτιδα 4 – 0 Τοξότης Λάρισας
Λαρισαϊκός 2 – 1 Χάλκη
Ρεπό   Νέο Περιβόλι

21η Αγωνιστική

Αετόλοφος 0 – 2 Ανθούπολη
Χαραυγή 3 – 0 α.α. Πηνειός
Ομορφοχώρι 2 – 0 Γλαύκη
Τοξότης Λάρισας 4 – 1 Ομόνοια
Χάλκη 0 – 2 Γαλήνη
Νέο Περιβόλι 3 – 2 Λαρισαϊκός
Ρεπό   Πελασγιώτιδα

22η Αγωνιστική

Χαραυγή 2 – 3 Αετόλοφος
Ανθούπολη 3 – 0 Ομορφοχώρι
Πηνειός 0 – 3 α.α. Τοξότης Λάρισας
Γλαύκη 0 – 0 Χάλκη
Γαλήνη 2 – 0 Νέο Περιβόλι
Λαρισαϊκός 1 – 2 Πελασγιώτιδα
Ρεπό   Ομόνοια

23η Αγωνιστική

Αετόλοφος 5 – 0 Ομορφοχώρι
Τοξότης Λάρισας 2 – 0 Χαραυγή
Χάλκη 2 – 0 Ανθούπολη
Νέο Περιβόλι 0 – 4 Γλαύκη
Λαρισαϊκός 1 – 0 Ομόνοια
Πελασγιώτιδα 2 – 0 Γαλήνη
Ρεπό   Πηνειός

24η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας 04/05 Αετόλοφος
Ομορφοχώρι 04/05 Χάλκη
Ανθούπολη 04/05 Νέο Περιβόλι
Πηνειός 04/05 Λαρισαϊκός
Γλαύκη 04/05 Πελασγιώτιδα
Γαλήνη 04/05 Ομόνοια
Ρεπό   Χαραυγή