Α΄ ΕΠΣ Λάρισας 2013 – 2014

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Δήμητρα Γιάννουλης       74 – 29    76
2. Ηρακλής Χάλκης       76 – 32    65
3. Βλαχογιάννι       81 – 46   62
4. ΑΕΔ Νίκαιας       62 – 31     58
5. Φαλανιακός       44 – 30     53
6. ΠΑΟΛ Αβέρωφ      48 – 53    52
7. Αχιλλέας Φαρσάλων       48 – 35    52
8. Ηρακλής Λάρισας      50 – 53    52
9. Παραπόταμος       67 – 52  51
10. Φιλοκτήτης Μελιβοίας       57 – 52    51
11. Σμόλικας Φαλάνης      51– 48   51
12. Μακρυχώρι        55 – 54    49
13. Καλοχώρι      43 – 43    48
14. Απόλλων Λάρισας       46 – 50    47
15. Αργυροπούλι      46 – 62   34
16. Ομορφοχώρι      35 – 67   25
17. Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      47 – 113  19
18. ΠΟΕ      19 – 104    12

Πίνακας Σκόρερ

36 Γκολ: Λιόλιος (Βλαχογιάννι).

26 Γκολ: Πατσιωτός (Δήμητρα Γιάννουλης), Καπετάνιος Α. (Ομορφοχώρι/ Παραπόταμος).

21 Γκολ: Χρήστος Δαλαμπύρας (Φιλοκτήτης Μελιβοίας).

18 Γκολ: Φουσίκας (Ηρακλής Λάρισας).

17 Γκολ: Τζατζάκης (Ηρακλής Χάλκης).

16 Γκολ: Ταρταμπούκας (Αβέρωφ).

15 Γκολ: Μπούκας (ΑΕΔ Νίκαιας), Νικούλι (Μακρυχώρι), Μπαρούτας Θ. (Σμόλικας Φαλάνης).

14 Γκολ: Κουσιώρας Ν. (Ηρακλής Χάλκης), Χριστοδούλου (ΑΕΔ Νίκαιας).

13 Γκολ: Ρέψης (Ηρακλής Χάλκης).

12 Γκολ: Σπανός (Δήμητρα Γιάννουλης).

11 Γκολ: Τέας (Μακρυχώρι), Γωγάκος (Φαλανιακός), Γκόλαντας (Ομορφοχώρι), Σαμπάνης (Καλοχώρι).

10 Γκολ: Γκουρομπίνος (Βλαχογιάννι), Ελευθέρογλου Γ. (Αβέρωφ), Σβερκούλης (ΑΕΔ Νίκαιας), Μάρκου Κ. (Καλοχώρι).

9 Γκολ: Τσούτσας (Αργυροπούλι), Κολοβός Γ., Αντωνόπουλος (Απόλλων Λάρισας), Μανακούσιος Δ. (Φαλανιακός), Παπαδημητρίου (Ηρακλής Χάλκης).

8 Γκολ: Γαρυφαλλόπουλος (ΑΕΔ Νίκαιας), Τασιούλης (Βλαχογιάννι), Γκατζόγιας (Αχιλλέας Φαρσάλων), Λάιος (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Τσιρόπουλος, Δάσσιος (Σμόλικας Φαλάνης), Φουσίκας Π. (Μακρυχώρι).

7 Γκολ: Παλιούρας Δ., Αντωνιάδης (Αχιλλέας Φαρσάλων), Κοταρέλας (Δήμητρα Γιάννουλης), Γκουντάρας, Σενκάι (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Τσακμακίδης (Απόλλων Λάρισας), Κουκουτσέλος, Παππάς (Παραπόταμος), Κατσιαμάκας, Μπούνα (Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων).

6 Γκολ: Ράμμος, (Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων), Βακαλάς, Καρβούνης (Απόλλων Λάρισας), Βογιατζής Χρ. (Ηρακλής Χάλκης), Κολομητρούσης, Φιλίππου Β. (Ηρακλής Λάρισας), Ιωαννίδης (Βλαχογιάννι), Κόκκορας, Τσιάγκος (Αργυροπούλι), Σπυρόπουλος (Καλοχώρι), Κολοβός Κ. (Φαλανιακός), Τσακαβίτης (Ομορφοχώρι).

5 Γκολ: Τσιλιάκος Α., Κουσιώρας Κ., Βογιατζής Χρ. (Ηρακλής Χάλκης), Ξεφτέρης (Βλαχογιάννι), Σερίφης Τρ., Σαΐτης, Κανταρίνος Αθ. (Παραπόταμος), Σουφχάρας, Φατούρας (Δήμητρα Γιάννουλης), Ντιντόκας (Αργυροπούλι), Σισμανίδης (ΠΟΕ), Πουρουτίδης (Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων), Χρηστίδης (ΑΕΔ Νίκαιας), Μαργαριτόπουλος, Λυμπέρης (Αχιλλέας Φαρσάλων), Κεχαγιά (Μακρυχώρι).

4 Γκολ: Τριανταφυλλόπουλος (Ηρακλής Λάρισας), Μπένος, Τσιανάκας, (Αχιλλέας Φαρσάλων), Νεστορίδης, Πατσής, Κόκρας (Σμόλικας Φαλάνης), Μπλέντι (Φαλανιακός), Δαλακώνης (Παραπόταμος), Μπάρδας (Αβέρωφ), Τζιόλας, Μακανίκας (Δήμητρα Γιάννουλης), Γκαραλιάκος (Μακρυχώρι), Σουλιώτης (Αργυροπούλι).

3 Γκολ: Ελνταουάσα (Παραπόταμος), Κοντοθανάσης, Αθανασούλης, Μήσιος Ν. (Βλαχογιάννι), Τσέλιγκας, Μπάρδας (Ηρακλής Λάρισας), Καϊμακάμης, Κόντος, Μπόλικα, Φτίκας, Μάρκου (Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων), Μπακαρτζής (ΑΕΔ Νίκαιας), Κλεισιάρης, Βλασίδης, Βαΐτσης (Αβέρωφ), Σκούπρας (Αργυροπούλι), Γεωργούλας, Μανάκας, Παναγιωτίδης (Δήμητρα Γιάννουλης), Πολύζος, Παπαγεωργίου, Παπαδόπουλος Δ. (Φαλανιακός), Σαΐτης Σ., Λίτσιος, Μούμος (Καλοχώρι), Ραμάι, Ρουμελιώτης (Ομορφοχώρι).

2 Γκολ: Δημόπουλος, Αλμυρούλης (Ηρακλής Χάλκης), Ζαφείρης, Τλούπας, Θεοχάρης (Αχιλλέας Φαρσάλων), Μπέης (Ηρακλής Λάρισας), Κολοβός Ν. (Φαλανιακός), Αγριόδημος, Γερονάτσιος (Απόλλων Λάρισας), Καραμπάλιος, Κορδαλής (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Μπαχτσιβάνος, Μπούρας, Γκατζούλης (Αργυροπούλι), Καρυπίδης, Σιαμάτρας, Μάρκου (Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων), Βιλανάκης Ι., Καπετάνιος Ι. (Ομορφοχώρι), Τζήκας, Κανάκης, Τίκος, Χρόνης (Μακρυχώρι), Σεμερτζίδης, Πρετζιόνι, Πρέγκα (ΠΟΕ), Κουκούλης, Ρούμπος, Λιάκος (Σμόλικας Φαλάνης), Φαρμάκας (Βλαχογιάννι), Ελευθέρογλου Τ. (Αβέρωφ), Νούσιος (ΑΕΔ Νίκαιας).

1 Γκολ:  Βαρσάμης, Ιγγλέζος, Γκόλτσιος (Φαλανιακός), Καλούσης, Λιάνος, Κολοβός Χρ. (Σμόλικας Φαλάνης), Σούλι, Πρίφτης, Παππάς, Ρεσίτης, Μπουτακίδης (Απόλλων Λάρισας), Μαλαβιέζος, Μπαρούτας Ν., Τέγος (Δήμητρα Γιάννουλης), Τσιρβούλης, Καφφές Ζ., Λισγάρας, Μπάρδας Β., Νινόπουλος, Τσαντζαλής (Αβέρωφ), Στατήρης, Καραμπούζης, Ψαρούλης, Γεωργόπουλος, Ακρίβος, Γκατζούλης Λ. (ΑΕΔ Νίκαιας), Έξαρχος Θ., Σαμαράς, Λούγκος, Γκόντολος, Λίταινας, Λιούσκας (Καλοχώρι), Χατζής, Λουκανίκας, Κοτούμπας, Ντελόπουλος, Θεοδώρου, Φιλίππου Γ. (Ηρακλής Λάρισας), Γουργιώτης, Θυμάκης Κλ., Τσιλιάκος Γ. (Ηρακλής Χάλκης), Βασίλιεφ, Ζιούστης, Ζυγοροδήμος, Κανταρίνος Ν., Σαρρής, Τζανέκας, Ζήκος (Παραπόταμος), Αλεξίου, Καρατζιόλης, Αναγνώστου (Βλαχογιάννι), Ασίκογλου, Τζήμουλας, Παρμαχτσίδης, Χριστοδούλου Στ. (Ομορφοχώρι), Κατσιάνος, Παπαηλίας, Κοιλούκος, Δεσύλας, Σελήνης, Καρβούνης, Πλατσάς, Ντούμος, Πασιάς, Τσένος (Φιλοκτήτης Μελιβοίας), Μπουζώνας, Θεμελής, Κυρίτσης, Χριστιανίδης, Καδίρ, (Μακρυχώρι), Χατζής, Γκιόζι, Τσούτσας Β., Βογιατζής, Μάρκου (Αργυροπούλι), Παπαδήμος, Μπαργιάννης, Καραγιάννης, Μητούλας (Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων), Βαρνάς Ν., Μπούσιας, Λίκα, Καλύβας, Καραμάνος, Πότσης (ΠΟΕ), Μακρής (Αχιλλέας Φαρσάλων).

* Πατώντας κλικ πάνω στο κάθε παιχνίδι, μπορείτε να δείτε λεπτομερέστατο ρεπορτάζ της κάθε αναμέτρησης.

1η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι – Μακρυχώρι       3 – 0
Φαλανιακός – Ομορφοχώρι       2 – 0
Ηρακλής Χάλκης – ΠΟΕ        5 – 0
Αργυροπούλι – Δήμητρα Γιάννουλης      0 – 1
Καλοχώρι – ΠΑΟΛ Αβέρωφ       1 – 2
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΕΔ Νίκαιας       2 – 1
Ηρακλής Λάρισας – Φιλοκτήτης Μελιβοίας       1 – 0
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Απόλλων Λάρισας      1 – 1
Παραπόταμος – Σμόλικας Φαλάνης      3 – 0

2η Αγωνιστική

Φαλανιακός – Βλαχογιάννι      1 – 0
Μακρυχώρι – Ηρακλής Χάλκης       3 – 3
Ομορφοχώρι – Αργυροπούλι       2 – 0
ΠΟΕ – Καλοχώρι      0 – 1
Δήμητρα Γιάννουλης – Αχιλλέας Φαρσάλων      1 – 1
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Ηρακλής Λάρισας        1 – 0
ΑΕΔ Νίκαιας – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      1 – 0
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Παραπόταμος      3 – 1
Απόλλων Λάρισας – Σμόλικας Φαλάνης      0 – 4

3η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι – Ηρακλής Χάλκης     1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Φαλανιακός     1 – 3
Καλοχώρι – Μακρυχώρι    0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ομορφοχώρι     2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟΕ      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Δήμητρα Γιάννουλης      4 – 7 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – ΠΑΟΛ Αβέρωφ      3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – ΑΕΔ Νίκαιας     0 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Μελιβοία      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

4η Αγωνιστική

Μακρυχώρι – Ηρακλής Λάρισας      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Απόλλων Λάρισας      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Σμόλικας Φαλάνης      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      6 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Αχιλλέας Φαρσάλων      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Καλοχώρι      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Βλαχογιάννι      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Παραπόταμος      0 – 1  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

5η Αγωνιστική

Παραπόταμος – Μακρυχώρι       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Δήμητρα Γιάννουλης       3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – ΠΟΕ      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Ομορφοχώρι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Φαλανιακός      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Ηρακλής Χάλκης       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Καλοχώρι       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – ΠΑΟΛ Αβέρωφ       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αργυροπούλι       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

6η Αγωνιστική

Μακρυχώρι – Απόλλων Λάρισας       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – ΠΑΟΛ Αβέρωφ        1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – ΑΕΔ Νίκαιας       0 – 4
Ομορφοχώρι – Φιλοκτήτης Μελιβοίας        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Παραπόταμος        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Βλαχογιάννι        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Ηρακλής Λάρισας        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Σμόλικας Φαλάνης       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

7η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης – Αργυροπούλι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – ΠΟΕ      5 – 0  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αβέρωφ – Ομορφοχώρι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Μακρυχώρι      0 – 1  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Ηρακλής Χάλκης      0 – 2  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Καλοχώρι      1 – 2  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Αχιλλέας Φαρσάλων      3 -1  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Ηρακλής Λάρισας      3 – 0  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Φαλανιακός      1 – 1  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

8η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης – ΑΕΔ Νίκαιας      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – ΠΟΕ      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – Δήμητρα Γιάννουλης      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Αβέρωφ      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Απόλλων Λάρισας      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Σμόλικας Φαλάνης      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Παραπόταμος      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Βλαχογιάννι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

9η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Αχιλλέας Φαρσάλων        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Μακρυχώρι      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Φαλανιακός       0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Ηρακλής Χάλκης        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Καλοχώρι        0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Ηρακλής Λάρισας         2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων        3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Παραπόταμος         4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αβέρωφ – Αργυροπούλι       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

10η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας – ΑΕΔ Νίκαιας      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Ομορφοχώρι      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – ΠΟΕ      0 – 0  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – Φαλανιακός     1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      0 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Απόλλων Λάρισας      2 – 2  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Δήμητρα Γιάννουλης      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΠΑΟΛ Αβέρωφ      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Βλαχογιάννι      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

11η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Ηρακλής Χάλκης      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – Αργυροπούλι      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Καλοχώρι      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Ηρακλής Λάρισας      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Παραπόταμος      6 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Σμόλικας Φαλάνης      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Απόλλων Λάρισας      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Αχιλλέας Φαρσάλων      2 – 1

12η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας – Ομορφοχώρι      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Βλαχογιάννι      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Αργυροπούλι       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Φαλανιακός      0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Μακρυχώρι      4 – 1  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Δήμητρα Γιάννουλης      3 – 3  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – ΠΟΕ       6 – 2  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΔ Νίκαιας     0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – ΠΑΟΛ Αβέρωφ     0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

13η Αγωνιστική

ΠΟΕ – Σμόλικας Φαλάνης      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Καλοχώρι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Αχιλλέας Φαρσάλων      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Ηρακλής Λάρισας       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Παραπόταμος      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Απόλλων Λάρισας       7 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – ΑΕΔ Νίκαιας      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      5 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

14η Αγωνιστική

Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Ηρακλής Χάλκης      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Ομορφοχώρι      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Αργυροπούλι       4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Αχιλλέας Φαρσάλων      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Βλαχογιάννι      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – ΠΟΕ      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Δήμητρα Γιάννουλης      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Φαλανιακός      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Μακρυχώρι      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

15η Αγωνιστική

Μακρυχώρι – Φιλοκτήτης Μελιβοίας       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ηρακλής Λάρισας        3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Παραπόταμος       1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Απόλλων Λάρισας       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – ΑΕΔ Νίκαιας       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Αβέρωφ       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Δήμητρα Γιάννουλης       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Σμόλικας Φαλάνης       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

16η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Αργυροπούλι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Ηρακλής Χάλκης      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Καλοχώρι      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Μακρυχώρι      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Ομορφοχώρι      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Βλαχογιάννι      1 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Αχιλλέας Φαρσάλων      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Φαλανιακός      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

17η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης – ΠΑΟΛ Αβέρωφ      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Παραπόταμος      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Σμόλικας Φαλάνης      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Απόλλων Λάρισας      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – ΑΕΔ Νίκαιας      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Δήμητρα Γιάννουλης      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – ΠΟΕ      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Ομορφοχώρι      5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

18η Αγωνιστική

Μακρυχώρι – Βλαχογιάννι      2 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Φαλανιακός      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Ηρακλής Χάλκης      0 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Αργυροπούλι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Καλοχώρι      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Αχιλλέας Φαρσάλων      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Ηρακλής Λάρισας       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Παραπόταμος      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

19η Αγωνιστική

Βλαχογιάννι – Φαλανιακός       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Μακρυχώρι      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Ομορφοχώρι      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – ΠΟΕ      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Δήμητρα Γιάννουλης       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – ΠΑΟΛ Αβέρωφ      3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – ΑΕΔ Νίκαιας      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Φιλοκτήτης Μελιβοίας       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Απόλλων Λάρισας       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

20η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης – Βλαχογιάννι      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Αργυροπούλι      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – Καλοχώρι      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Αχιλλέας Φαρσάλων      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Ηρακλής Λάρισας      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων       7 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Παραπόταμος      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Σμόλικας Φαλάνης      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελιβοία – Απόλλων Λάρισας      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

21η Αγωνιστική

Ηρακλής Λάρισας – Μακρυχώρι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΛ Αβέρωφ      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Δήμητρα Γιάννουλης      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Ομορφοχώρι      2 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – ΑΕΔ Νίκαιας      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Φαλανιακός      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Ηρακλής Χάλκης      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Αργυροπούλι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – ΠΟΕ      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

22η Αγωνιστική

Μακρυχώρι – Παραπόταμος       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Απόλλων Λάρισας      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Σμόλικας Φαλάνης      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Ηρακλής Λάρισας      4 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Βλαχογιάννι      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – ΑΕΔ Νίκαιας      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Αχιλλέας Φαρσάλων      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

23η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Μακρυχώρι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Δήμητρα Γιάννουλης       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – ΠΟΕ       5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Ομορφοχώρι       4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Ηρακλής Χάλκης      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Αργυροπούλι       1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Αχιλλέας Φαρσάλων       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Καλοχώρι      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Φαλανιακός       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

24η Αγωνιστική

Αργυροπούλι – Σμόλικας Φαλάνης      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Δήμητρα Γιάννουλης      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Αβέρωφ       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – ΑΕΔ Νίκαιας       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Απόλλων Λάρισας      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Παραπόταμος       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Βλαχογιάννι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

25η Αγωνιστική

ΑΕΔ Νίκαιας – Ηρακλής Χάλκης      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Ομορφοχώρι      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Μακρυχώρι      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Φαλανιακός      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Καλοχώρι      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Αχιλλέας Φαρσάλων      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Ηρακλής Λάρισας      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      7 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Αργυροπούλι      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

26η Αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – Ομορφοχώρι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – ΠΟΕ      6 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Δήμητρα Γιάννουλης     1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – ΑΕΔ Νίκαιας      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Απόλλων Λάρισας      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Σμόλικας Φαλάνης      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Βλαχογιάννι      5 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Αβέρωφ      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

27η Αγωνιστική

ΑΕΔ Νίκαιας – Ηρακλής Λάρισας       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Ηρακλής Χάλκης       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Αργυροπούλι      0 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Μακρυχώρι       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      6 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Παραπόταμος       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Καλοχώρι        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Αχιλλέας Φαρσάλων        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Σμόλικας Φαλάνης        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

28η Αγωνιστική

Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – ΠΑΟΛ Αβέρωφ      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Φαλανιακός       0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Μακρυχώρι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Ομορφοχώρι      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Γιάννουλης      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – ΑΕΔ Νίκαιας      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Βλαχογιάννι      4 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΠΟΕ      5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

29η Αγωνιστική

Ομορφοχώρι – Ηρακλής Λάρισας      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – Φιλοκτήτης Μελιβοίας      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Ηρακλής Χάλκης      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Καλοχώρι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – Αχιλλέας Φαρσάλων      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Παραπόταμος      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Απόλλων Λάρισας      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Σμόλικας Φαλάνης      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

30η Αγωνιστική

Σμόλικας Φαλάνης – ΠΟΕ       4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Αργυροπούλι       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ηρακλής Χάλκης       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Φαλανιακός       0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Ομορφοχώρι        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Δήμητρα Γιάννουλης       0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – ΠΑΟΛ Αβέρωφ       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Βλαχογιάννι       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Μακρυχώρι       3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

31η Αγωνιστική

Ηρακλής Χάλκης – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων       6 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Απόλλων Λάρισας        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αργυροπούλι – Ηρακλής Λάρισας        0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Καλοχώρι        3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – ΠΑΟΛ Αβέρωφ        5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Φιλοκτήτης Μελιβοίας        3 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – ΑΕΔ Νίκαιας        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – Παραπόταμος        0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – Σμόλικας Φαλάνης        2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

32η Αγωνιστική

Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Μακρυχώρι      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Λάρισας – Αχιλλέας Φαρσάλων      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Καλοχώρι      2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Αργυροπούλι      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Φαλανιακός      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Ομορφοχώρι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΑΟΛ Αβέρωφ – ΠΟΕ      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Βλαχογιάννι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Ηρακλής Χάλκης      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

33η Αγωνιστική

Αργυροπούλι – Απόλλων Λάρισας       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ηρακλής Χάλκης – Φιλοκτήτης Μελιβοίας       6 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλοχώρι – Σμόλικας Φαλάνης       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων – Ηρακλής Λάρισας       2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μακρυχώρι – ΠΑΟΛ Αβέρωφ        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Δήμητρα Γιάννουλης       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βλαχογιάννι – ΠΟΕ       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Παραπόταμος       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φαλανιακός – ΑΕΔ Νίκαιας       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

34η Αγωνιστική

ΠΑΟΛ Αβέρωφ – Ηρακλής Χάλκης       1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Παραπόταμος – Όλυμπος/Μύτικας Καλυβίων       8 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σμόλικας Φαλάνης – Ηρακλής Λάρισας       3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Απόλλων Λάρισας – Αχιλλέας Φαρσάλων        3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΑΕΔ Νίκαιας – Αργυροπούλι        5 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Γιάννουλης – Φαλανιακός        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
ΠΟΕ – Μακρυχώρι        1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομορφοχώρι – Βλαχογιάννι       3 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Φιλοκτήτης Μελιβοίας – Καλοχώρι       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)