Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας 2013 – 2014

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Αστραπή Νέας Πολιτείας      82 – 22   87
2. Δαμασιακός      106 – 28  87
3. Γλαύκη        82 – 43   71
4. Άγιοι Ανάργυροι      81– 45   68
5. Ραχούλα      66 – 49   59
6. Συκέα       50 – 48   58
7. Βουκεφάλας      52 – 38   55
8. Δολιχιακός       57 – 40   53
9. Συκούριο     60 – 58   49
10. Αμυγδαλέα       59 – 50  48
11.  Βούναινα       54 – 45   48
12. Τοξότης Λάρισας      59 – 48   45
13. Ροδιακός       34 – 44   38
14. Νίκη Νίκης      56 – 92  29
15. Αναγέννηση Φαρσάλων        28 – 79   26
16. Λαρισαϊκός      31 – 74   24
17. Δήμητρα Αγιάς        55 – 104  23

Πίνακας Σκόρερ

34 Γκολ: Βιλανάκης Μ. (Νίκη).

33 Γκολ:  Φούντας (Άγιοι Ανάργυροι).

29 Γκολ: Μπουκουβάλας (Δαμασιακός).

26 Γκολ: Σαμαράς (Δήμητρα Αγιάς).

22 Γκολ: Τσανάς (Τοξότης Λάρισας), Μπουνές (Δαμασιακός).

18 Γκολ: Πικούλης (Συκούριο).

17 Γκολ: Καζάνι (Ραχούλα), Αλεξανδρίδης (Συκούριο).

16 Γκολ: Λόλας (Δαμασιακός), Βρακάς Ν. (Γλαύκη).

15 Γκολ: Σουλτούκης, Καλτσάς (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Τσιαγκάλης (Γλαύκη), Καψούρης (Αμυγδαλέα).

14 Γκολ: Μίχος (Γλαύκη), Τσαπράζης Στ. (Βούναινα), Σιούτας Δ.Β. (Αμυγδαλέα), Σουγλής Στ. (Δολιχιακός).

13 Γκολ: Αρσένης (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Βενέτης (Άγιοι Ανάργυροι).

12 Γκολ: Αποστόλου (Αστραπή Νέας Πολιτείας).

11 Γκολ: Αργυρακούλης (Ραχούλα).

10 Γκολ: Γκομοσίδης (Ραχούλα), Λέτσιος (Συκέα), Πρακατές (Δολιχιακός).

9 Γκολ: Μπαλογιάννης (Τοξότης), Σάλτας (Βούναινα), Σουγλής Κ. (Δολιχιακός), Μουσιάρης Δ. (Δαμασιακός).

8 Γκολ: Τσακμακίδης Δ., Χασιώτης (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Μπατζιανούλης, Νόκας (Βουκεφάλας), Γιαννακόπουλος (Ραχούλα).

7 Γκολ: Ζιώζιας Ν. (Συκέα), Τσινούδης, Αμαρλαριώτης (Άγιοι Ανάργυροι), Μαυρουδής (Αμυγδαλέα), Τσιώλης Ν., Μπατζογιάννης (Γλαύκη), Καραποστόλης Στ. (Συκούριο), Χαρούλης (Βουκεφάλας), Καρακάνος (Δαμασιακός).

6 Γκολ: Μηταλούλης (Ραχούλα), Παπακώστας (Βούναινα), Βιλανάκης Ν. (Νίκη), Λιόλιος Β. (Δολιχιακός), Τσαπράζης Κ., Τσιφλίζογλου, Παπακώστας (Βούναινα), Καρακάνος (Δαμασιακός), Χριστοδούλου (Αναγέννηση Φαρσάλων), Χατζηβασιλείου (Γλαύκη), Μουσιός (Δήμητρα Αγιάς), Κοττάκος (Άγιοι Ανάργυροι).

5 Γκολ: Γκρέτσης (Βουκεφάλας), Παζαράς, Σιούτας Δ.Σ. (Αμυγδαλέα), Βεργής, Τσιώλης Ν. (Γλαύκη), Παζώλης (Ροδιακός), Πεζής (Τοξότης Λάρισας), Κουμπόλι (Ραχούλα), Ζαγγανάς (Αναγέννηση Φαρσάλων), Κορδέλας (Συκούριο), Κωνσταντάς (Δήμητρα Αγιάς), Τσιμπουκλής (Λαρισαϊκός), Καραλής (Συκέα).

4 Γκολ: Σφέτσος (Νίκη), Τέλιος (Συκέα), Λούτσος, Τσιάλτας (Δαμασιακός), Μυλωνάς (Δήμητρα Αγιάς), Γκατζούλης, Τόρης, Ρόκα (Ροδιακός) Ακριβόπουλος (Βουκεφαλας), Πασχάλης, Γκιουρσάνης (Λαρισαϊκός), Διαμάντης (Ραχούλα).

3 Γκολ:  Αγγέλης, Κώτσιας Ν. (Συκούριο), Σπαρτής, Ρίζος, Μαγκούτας (Τοξότης Λάρισας), Καλέσης Απ. (Δαμασιακός), Τζίκας, Τσάτσος (Δολιχιακός), Δήμος (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Γκρίτζιας (Δήμητρα Αγιάς), Νάτσης (Βουκεφάλας), Θεοχάρης Γ. (Αναγέννηση Φαρσάλων), Γιώργης, Χίσα (Λαρισαϊκός), Τσιώλης Β., Σμυρλής (Γλαύκη), Τάσσιος (Άγιοι Ανάργυροι), Δημητρίου (Νίκη), Βλησαρούλης (Ραχούλα), Μπάγκας Αρσ., Μοσχοβίτης (Αμυγδαλέα).

2 Γκολ: Καλλιμάνης, Τζούρας (Συκούριο), Μερτζανίδης, Τικταπανίδης, Ακρίβος, Κουτσανίκας (Βούναινα), Σπανούλης, (Γλαύκη), Λιούρας, Τάχατος, Ντόκος, Παληγιάννης, Κουζιώνης, Καρέλας (Συκέα), Κατής, Ζιάκος (Δολιχιακός), Τάχος (Ραχούλα), Τσέλα, Σούμας, Μαύρος, Τάκε (Τοξότης Λάρισας), Κύρκος Β. (Κουλούρι), Ευαγγελούλης, Μητράκας, Παπακωστούλης, Ανδριανόπουλος (Αμυγδαλέα), Ανδρεόπουλος, Τράντος (Αναγέννηση Φαρσάλων), Παπαγιαννόπουλος (Λαρισαϊκός), Ευσταθιάδης, Γεωργαντζιάς, Κυριάκος, Συγκούνας (Βουκεφάλας), Καλέσης Αχ., Καλέσης Απ. (Δαμασιακός), Πατρίκου, Κάτσας, Φετάου (Ροδιακός), Μηνάς (Αστραπή Νέας Πολιτείας).

1 Γκολ: Φλώρος, Χριστοδούλου, Βερβέρης, Χατζής, Γεωργοβίτσας, Παρασχάκης, Βλάχος (Δήμητρα Αγιάς), Μπουζώνας, Αθανασόπουλος, Ευθυμιάδης, Δέλλας (Κουλούρι), Μπατζέλας, Νίτσας, Βαβίτσας (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Υφαντής, Αποστόλου, Σερακιώτης, Βράκας Χ. (Γλαύκη), Γιάννας, Τσιρόπουλος, Μαντζαφλάρας, Φτεργιώτης (Ροδιακός), Λανάρας, Κώτσιας, Γκανάτσιος, Κακαγιάννης (Συκούριο), Θεοχάρης Β., Θεοχάρης Απ., Ρούμπος, Ψαρογιώργος, Τσιαμπάς (Αναγέννηση Φαρσάλων), Αντωνίου (Βουκεφάλας), Μικερτζής, Λώλος, Καρβουνιάρης (Λαρισαϊκός), Παλάσκας, Λόζος, Καρατζιόλης, Ζιώζιας Δ., Χασιώτης (Συκέα),  Κουτζιούμης, Παλάσκας, Χατζηλιάδης (Βούναινα), Μπακαΐμης, Μανάκαρης, Βίδρας (Δαμασιακός), Κουσιάς, Παναγιώτου, Σκαπέρδας, Πλιάγκας (Άγιοι Ανάργυροι), Χίος, Τέγος, Καλεσόπουλος, Δεσλής, Πετρίκης, Βιλανάκης Γ. (Νίκη), Σκάκος, Τζανάκας (Ραχούλα), Καζάκης (Δολιχιακός).

1η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός – Άγιοι Ανάργυροι      0 – 3
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Δολιχιακός       2 – 2
Γλαύκη – Ροδιακός      1 – 1
Ραχούλα – Δήμητρα Αγιάς       2 – 1
Συκέα – Βουκεφάλας      0 – 3
Συκούριο – Νίκη Νίκης       7 – 0
Κουλούρι – Αμυγδαλέα      1 – 0
Τοξότης Λάρισας – Δαμασιακός      0 – 2
Βούναινα – Αναγέννηση Φαρσάλων       2 – 0

2η Αγωνιστική

Συκούριο – Κουλούρι      3 – 0
Αμυγδαλέα – Συκέα      1 – 2
Νίκη Νίκης – Λαρισαϊκός      5 – 1
Βουκεφάλας – Βούναινα      3 – 2
Άγιοι Ανάργυροι – Τοξότης Λάρισας      4 – 1
Αναγέννηση Φαρσάλων – Γλαύκη      1 – 3
Δαμασιακός – Αστραπή Νέας Πολιτείας      1 – 2
Ροδιακός – Ραχούλα      0 – 0
Δολιχιακός – Δήμητρα Αγιάς      0 – 2

3η Αγωνιστική

Κουλούρι – Συκέα     1 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Συκούριο     0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Αμυγδαλέα      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Νίκη Νίκης     4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Βουκεφάλας     2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Άγιοι Ανάργυροι     1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Αναγέννηση Φαρσάλων    5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Δαμασιακός      1 – 7 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Ροδιακός     2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

4η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα – Γλαύκη     2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Δολιχιακός     0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Δήμητρα Αγιάς     3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Αστραπή Νέας Πολιτείας     0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Ροδιακός     2 – 0
Συκούριο – Τοξότης Λάρισας     0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκέα – Βούναινα       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Κουλούρι     0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Ραχούλα     1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

5η Αγωνιστική

Ραχούλα – Αμυγδαλέα        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Άγιοι Ανάργυροι       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Βουκεφάλας       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Νίκη Νίκης       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Συκούριο       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Συκέα       4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Βούναινα        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Αναγέννηση Φαρσάλων      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Λαρισαϊκός       5 – 0 (Για περισσότερα εδώ)

6η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα – Δολιχιακός      6 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Αναγέννηση Φαρσάλων      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Δαμασιακός      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Ροδιακός      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκέα – Ραχούλα      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Αστραπή Νέας Πολιτείας      0 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Κουλούρι      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Γλαύκη      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Δήμητρα Αγιάς      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

7η Αγωνιστική

Δήμητρα Αγιάς – Λαρισαϊκός       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Βουκεφάλας        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Νίκη Νίκης       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Αμυγδαλέα         3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Συκέα       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Βούναινα          3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Τοξότης Λάρισας       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Γλαύκη        1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Συκόυριο       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

8η Αγωνιστική

Συκέα – Δαμασιακός      0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Βουκεφάλας      3 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Άγιοι Ανάργυροι      1 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Αναγέννηση Φαρσάλων      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Δολιχιακός     2 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Δήμητρα Αγιάς      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Ραχούλα      1 – 1  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Κουλούρι      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Ροδιακός      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

9η Αγωνιστική

Ροδιακός – Τοξότης Λάρισας       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Αμυγδαλέα       2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Συκούριο       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Συκέα       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Βούναινα        3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Γλαύκη        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Αστραπή Νέας Πολιτείας       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Ραχούλα       0 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Λαρισαϊκός       4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

10η Αγωνιστική

Γλαύκη – Δαμασιακός       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκέα – Νίκη Νίκης      4 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Βουκεφάλας       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Συκούριο       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Ροδιακός      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Δολιχιακός       3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Κουλούρι       7 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Άγιοι Ανάργυροι       4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Αναγέννηση Φαρσάλων       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

11η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων – Αστραπή Νέας Πολιτείας      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Συκέα      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Λαρισαϊκός      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Βούναινα      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Γλαύκη      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Ραχούλα       5 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Δήμητρα Αγιάς      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Δολιχιακός       0 – 3 α.α.
Βουκεφάλας – Τοξότης Λάρισας      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

12η Αγωνιστική

Γλαύκη – Νίκη Νίκης      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Κουλούρι      3 – 0 α.α.
Συκέα – Λαρισαϊκός        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Συκούριο       5 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Αμυγδαλέα        0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Άγιοι Ανάργυροι       2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπής Νέας Πολιτείας – Βουκεφάλας        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Δαμασιακός        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Αναγέννηση Φαρσάλων       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

13η Αγωνιστική

Βουκεφάλας – Δήμητρα Αγιάς      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Βούναινα      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκέα – Τοξότης Λάρισας      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Γλαύκη      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Ραχούλα      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Δολιχιακός       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Ροδιακός      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Δαμασιακός      0 – 3 α.α.
Αμυγδαλέα – Αστραπή Νέας Πολιτείας       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

14η Αγωνιστική

Αστραπή Νέας Πολιτείας – Συκέα      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Νίκη Νίκης      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Τοξότης Λάρισας      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Λαρισαϊκός      5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Κουλούρι      3 – 0 α.α
Ροδιακός – Βουκεφάλας      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Άγιοι Ανάργυροι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Συκούριο      3 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Αμυγδαλέα      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

15η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα – Ροδιακός      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Γλαύκη        3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Αστραπή Νέας Πολιτείας       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Ραχούλα       0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Δολιχιακός       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Δαμασιακός       1 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Αναγέννηση Φαρσάλων       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Άγιοι Ανάργυροι      0 – 3 α.α.
Συκέα – Δήμητρα Αγιάς       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

16η Αγωνιστική

Δολιχιακός – Λαρισαϊκός       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Συκέα      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Βούναινα      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Αστραπή Νέας Πολιτείας      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Αμυγδαλέα      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Νίκη Νίκης      4 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Κουλούρι      3 – 0 α.α.
Ραχούλα – Τοξότης Λάρισας      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Συκούριο        5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

17η Αγωνιστική

Συκέα – Αναγέννηση Φαρσάλων      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Ραχούλα      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλάυκη – Δήμητρα Αγιάς      6 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Δολιχιακός      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Δαμασιακός      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Άγιοι Ανάργυροι      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Βουκεφάλας       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Νίκη Νίκης      0 – 3 α.α.
Βούναινα – Ροδιακός       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

18η Αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Λαρισαϊκός      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Αστραπή Νέας Πολιτείας       0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Γλαύκη      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Ραχούλα       5 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Συκέα        2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Συκούριο        3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Κουλούρι      3 – 0 α.α.
Δαμασιακός – Τοξότης Λάρισας        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Βούναινα         0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

19η Αγωνιστική

Κουλούρι – Συκούριο      0 – 3 α.α.
Συκέα – Αμυγδαλέα      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Νίκη Νίκης      1 – 2 (κανονική διάρκεια) 3 – 0 α.α. (λόγω χρησιμοποίησης τιμωρημένου παίκτη) (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Βουκεφάλας      2 – 1 (Για περισσότερο πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Άγιοι Ανάργυροι      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Αναγέννηση Φαρσάλων     5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Δαμασιακός      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Ροδιακός       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Δολιχιακός      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

20η Αγωνιστική

Συκέα – Κουλούρι      3 – 0 α.α.
Συκούριο – Λαρισαϊκός      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Βούναινα       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Τοξότης Λάρισας      1 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Γλαύκη      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Αστραπή Νέας Πολιτείας       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Ραχούλα        0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Δήμητρα Αγιάς      8 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Δολιχιακός       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

21η Αγωνιστική

Γλαύκη – Αμυγδαλέα      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Αναγέννηση Φαρσάλων       5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Άγιοι Ανάργυροι       1 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Νίκη Νίκης      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Δαμασιακός       1 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Συκούριο        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Συκέα       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Λαρισαϊκός       0 – 3 α.α.
Ραχούλα – Βουκεφάλας      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

22η Αγωνιστική

Αμυγδαλέα – Ραχούλα      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Ροδιακός      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Δολιχιακός      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Δήμητρα Αγιάς      4 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Αστραπή Νέας Πολιτείας      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκέα – Γλαύκη      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Κουλούρι      3 – 0 α.α.
Αναγέννηση Φαρσάλων – Δαμασιακός      0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Τοξότης Λάρισας      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

23η Αγωνιστική

Δολιχιακός – Αμυγδαλέα      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Άγιοι Ανάργυροι       0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Βουκεφάλας      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Νίκη Νίκης       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Συκέα        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Λαρισαϊκός        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Τοξότης Λάρισας      0 – 3 α.α.
Γλαύκη – Βούναινα      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Συκούριο        1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

24η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός – Δήμητρα Αγιάς       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Άγιοι Ανάργυροι       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Αναγέννηση Φαρσάλων       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Δαμασιακός      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκέα – Δολιχιακός      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Ραχούλα      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Αστραπή Νέας Πολιτείας       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Κουλούρι       3 – 0 α.α.
Συκούριο – Ροδιακός      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

25η Αγωνιστική

Δαμασιακός – Συκέα      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Νίκη Νίκης      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Αμυγδαλέα      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Συκούριο      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Βούναινα      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Τοξότης Λάρισας      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Γλαύκη      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Αστραπή Νέας Πολιτείας      0 – 3 α.α.
Ροδιακός – Λαρισαϊκός      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

26η Αγωνιστική

Τοξότης Λάρισας – Ροδιακός      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Νίκη Νίκης      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Βουκεφάλας      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκέα – Άγιοι Ανάργυροι      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Δαμασιακός      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Δολιχιακός      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Δήμητρα Αγιάς      6 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Κουλούρι      3 – 0 α.α.
Λαρισαϊκός – Αναγέννηση Φαρσάλων      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

27η Αγωνιστική

Δαμασιακός – Γλαύκη      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Συκέα      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Λαρισαϊκός      4 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Αμυγδαλέα      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Αστραπή Νέας Πολιτείας      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Ραχούλα      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Δήμητρα Αγιάς       0 – 3 α.α.
Άγιοι Ανάργυροι – Βούναινα      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Τοξότης Λάρισας      0 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

28η Αγωνιστική

Αστραπή Νέας Πολιτείας – Αναγέννηση Φαρσάλων       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκέα – Συκούριο        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Αμυγδαλέα       4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Νίκη Νίκης        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Άγιοι Ανάργυροι       4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Δαμασιακός       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Ροδιακός       2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Κουλούρι       3 – 0 α.α.
Τοξότης Λάρισας – Βουκεφάλας       2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

29η Αγωνιστική

Νίκη Νίκης – Γλαύκη      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Ροδιακός      0 – 3 α.α.
Λαρισαϊκός – Συκέα      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Βούναινα      2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Τοξότης Λάρισας      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Ραχούλα      2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Αστραπής Νέας Πολιτείας      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Δολιχιακός      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Δήμητρα Αγιάς      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

30η Αγωνιστική

Δήμητρα Αγιάς – Βουκεφάλας       2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Λαρισαϊκός        0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Συκέα        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Συκούριο        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Νίκη Νίκης       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Άγιοι Ανάργυροι      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ροδιακός – Αναγέννηση Φαρσάλων       4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Κουλούρι        3 – 0 α.α.
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Αμυγδαλέα        3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

31η Αγωνιστική

Συκέα – Αστραπή Νέας Πολιτείας      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Δολιχιακός      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Τοξότης Λάρισας – Βούναινα      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λαρισαϊκός – Γλαύκη       1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Αναγέννηση Φαρσάλων      0 – 3 α.α
Βουκεφάλας – Ροδιακός        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Δαμασιακός       2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Ραχούλα       1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Δήμητρα Αγιάς       9 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

32η Αγωνιστική

Ροδιακός – Αμυγδαλέα      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γλαύκη – Τοξότης Λάρισας       0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Βούναινα       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Λαρισαϊκός       6 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Συκούριο       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Νίκη Νίκης       5 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αναγέννηση Φαρσάλων – Βουκεφάλας       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Κουλούρι      3 – 0 α.α.
Δήμητρα Αγιάς – Συκέα        0 – 3 α.α.

33η Αγωνιστική

Λαρισαϊκός – Δολιχιακός        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκέα – Ροδιακός         0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βούναινα – Δήμητρα Αγιάς         4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Γλαύκη         3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αμυγδαλέα – Αναγέννηση Φαρσάλων        4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Άγιοι Ανάργυροι        3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κουλούρι – Βουκεφάλας      0 – 3 α.α.
Τοξότης Λάρισας – Ραχούλα        0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Συκούριο – Δαμασιακός        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

34η Αγωνιστική

Αναγέννηση Φαρσάλων – Συκέα      4 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ραχούλα – Αστραπή Νέας Πολιτείας      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δήμητρα Αγιάς – Γλάυκη      0 – 8 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δολιχιακός – Τοξότης Λάρισας      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δαμασιακός – Λαρισαϊκός      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Άγιοι Ανάργυροι – Συκούριο      3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βουκεφάλας – Αμυγδαλέα      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νίκη Νίκης – Κουλούρι      3 – 0 α.α.
Ροδιακός – Βούναινα       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)