Β΄ ΕΠΣ Λάρισας 2013 – 2014

1ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Νέες Καρυές       62 – 23   59
2. Βρυσιά      64 – 22   59
3. Μελία       67 – 21   57
4. Κιλελέρ       44 – 31   50
5. Πανιώνιος       44 – 29   43
6. Χαλκιάδες      37 – 43   37
7. Αρμένιο       32 – 32   34
8. Ναρθάκι       35 – 46   32 *
9. Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας      35 – 31   31
10. Ακαδημία Φαρσάλων      28 – 46  26
11. Λάρισα ΄88       34 – 44   24
12. Νέο Περιβόλι       29 – 45   21
13. Βαμβακού       23 – 51   19
14. Σταυρός      13 – 71  10

1η Αγωνιστική (29/9)

Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Χαλκιάδες       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελία – Βρυσιά      2 – 2
Ναρθάκι – Κιλελέρ      3 – 0
Αρμένιο – Βαμβακού      2 – 0
Ακαδημία Φαρσάλων – Λάρισα ΄88      5 – 3
Νέες Καρυές – Νέο Περιβόλι      4 – 0
Πανιώνιος – Σταυρός      3 – 0

2η Αγωνιστική (6/10, 11:00)

Ναρθάκι – Μελία       2 – 2 
Βρυσιά – Αρμένιο        2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Ακαδημία Φαρσάλων       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας       1 – 1
Λάρισα ’88 – Νέες Καρυές       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Πανιώνιος      1 – 1
Νέο Περιβόλι – Σταυρός       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

3η Αγωνιστική (13/10)

Μελία – Αρμένιο         2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Ναρθάκι       0 – 3
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Βρυσιά        2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Κιλελέρ         2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Βαμβακού        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Λάρισα ’88       2 – 1
Νέο Περιβόλι – Χαλκιάδες         6 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

4η Αγωνιστική (19/10)

Ακαδημία Φαρσάλων – Μελία        1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Νέες Καρυές      3 – 3  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Πανιώνιος      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Σταυρός      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Νέο Περιβόλι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Χαλκιάδες      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

5η Αγωνιστική (27/10)

Μελία – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Ακαδημία Φαρσάλων         4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Αρμένιο        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Ναρθάκι        0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Βρυσιά       0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Κιλελέρ        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Βαμβακού       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

6η Αγωνιστική (2/11)

Νέες Καρυές – Μελία      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Πανιώνιος      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Σταυρός        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Νέο Περιβόλι      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Χαλκιάδες      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Λάρισα ’88      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Βαμβακού      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

7η Αγωνιστική (10/11, 11:00)

Μελία – Πανιώνιος      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Νέες Καρυές            0 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Ακαδημία Φαρσάλων      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Αρμένιο      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Ναρθάκι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Βρυσιά      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

8η Αγωνιστική (16/11)

Σταυρός – Μελιά      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Νέο Περιβόλι      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Χαλκιάδες      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Λάρισα ’88      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Βαμβακού      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Κιλελέρ      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Βρυσιά      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

9η Αγωνιστική (24/11)

Μελία – Νέο Περιβόλι      6 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Σταυρός      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Πανιώνιος      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Νέες Καρυές      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Ακαδημία Φαρσάλων      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Ναρθάκι      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

10η Αγωνιστική (7/12)

Χαλκιάδες – Μελία      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Λάρισα ’88      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Βαμβακού       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Κιλελέρ       1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Βρυσιά       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Ναρθάκι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Αρμένιο       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

11η Αγωνιστική (15/12)

Μελία – Λάρισα ’88      5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Χαλκιάδες      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Νέο Περιβόλι      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Σταυρός      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Πανιώνιος      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Νέες Καρυές      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Ακαδημία Φαρσάλων      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

12η Αγωνιστική (22/12)

Βαμβακού – Μελία      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Κιλελέρ      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Βρυσιά      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Ναρθάκι     0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Αρμένιο      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Ακαδημία Φαρσάλων      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

13η Αγωνιστική (05/01)

Μελία – Κιλελέρ      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Βαμβακού      5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Λάρισα ’88      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Χαλκιάδες      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Νέο Περιβόλι       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Σταυρός      7 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Νέες Καρυές      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

14η Αγωνιστική

Χαλκιάδες – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Μελία      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Ναρθάκι      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Αρμένιο      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Ακαδημία Φαρσάλων      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Νέες Καρυές      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Πανιώνιος      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

15η Αγωνιστική

Μελία – Ναρθάκι        5 – 0 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Βρυσιά       0 – 2 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Κιλελέρ       1 – 2 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Βαμβακού        2 – 0 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Λάρισα ’88        1 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Χαλκιάδες         2 – 0 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Νέο Περιβόλι        1 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)

16η Αγωνιστική

Αρμένιο – Μελία      2 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Ακαδημία Φαρσάλων        2 – 0 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας        1 – 0 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Νέες Καρυές       2 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Πανιώνιος        0 – 2
Λάρισα ’88 – Σταυρός        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Νέο Περιβόλι        2 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)

17η Αγωνιστική

Μελία – Ακαδημία Φαρσάλων      1 – 2 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Αρμένιο      0 – 0 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Ναρθάκι      5 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Βρυσιά      2 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Κιλελέρ      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Βαμβακού      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Λάρισα ’88      2 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)

18η Αγωνιστική

Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Μελία      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Νέες Καρυές      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Πανιώνιος      0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Σταυρός       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Νέο Περιβόλι      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Χαλκιάδες      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Λάρισα ’88      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

19η Αγωνιστική

Μελία – Νέες Καρυές      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Ακαδημία Φαρσάλων      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Αρμένιο      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Ναρθάκι      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Βρυσιά      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Κιλελέρ      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

20η Αγωνιστική

Πανιώνιος – Μελία      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Σταυρός      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Νέο Περιβόλι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Χαλκιάδες      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Λάρισα ’88      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Βαμβακού      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Κιλελέρ      6 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

21η Αγωνιστική

Μελία – Σταυρός      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Πανιώνιος      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Νέες Καρυές      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Ακαδημία Φαρσάλων      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Αρμένιο      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Ναρθάκι      5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

22η Αγωνιστική

Νέο Περιβόλι – Μελία        1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Χαλκιάδες        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Λάρισα ’88       1 – 0
Νέες Καρυές – Βαμβακού       4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Κιλελέρ       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Βρυσιά         0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Αρμένιο       3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

23η Αγωνιστική

Μελία – Χαλκιάδες       5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Νέο Περιβόλι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Σταυρός        3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Πανιώνιος        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Νέες Καρυές       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Ακαδημία Φαρσάλων        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

24η Αγωνιστική

Λάρισα ’88 – Μελία       0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Βαμβακού        4 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Κιλελέρ       2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Βρυσιά        0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πανιώνιος – Ναρθάκι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Αρμένιο        3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Φαρσάλων – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

25η Αγωνιστική

Μελία – Βαμβακού       7 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Κιλελέρ – Λάρισα ’88       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βρυσιά – Χαλκιάδες       4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ναρθάκι – Νέο Περιβόλι       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αρμένιο – Σταυρός      3 – 0 α.α.
Ακαδημία Φαρσάλων – Πανιώνιος       1 – 3
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας – Νέες Καρυές       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

26η Αγωνιστική

Κιλελέρ – Μελία      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βαμβακού – Βρυσιά       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα ’88 – Ναρθάκι      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαλκιάδες – Αρμένιο      4 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέο Περιβόλι – Ακαδημία Φαρσάλων      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σταυρός – Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας       1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Νέες Καρυές – Πανιώνιος        3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

2ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Ακαδημία Τυρνάβου        80 – 20  65 
2. Αστέρας Τυρνάβου       78 – 34   57
3. Βερδικούσια        54 – 32   52
4. Ανθούπολη       57 – 41   42
5. Σ.Σ. Ραψάνης        49 – 32   41
6. Δασοχώρι        45 – 49  41
7. Πλατανούλια        57 – 48   38
8. Καρυά        45 – 53   37
9. Μεγάλο Ελευθεροχώρι      43 – 37   35
10. Γόννοι      42 – 41   33
11. Πελασγιώτιδα        45 – 34   32
12. Χαραυγή       44 – 48   25
13. Δελέρια       28 – 110  11
14. Δευκαλίων Κρανιάς       20 – 114   1 

1η Αγωνιστική (28/9)

Δασοχώρι – Σ.Σ. Ραψάνης      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Πελασγιώτιδα     0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Γόννοι      5 – 0
Δελέρια – Χαραυγή     0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Μεγάλο Ελευθεροχώρι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Αστέρας Τυρνάβου     2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Δευκαλίων Κρανιάς     7 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

2η Αγωνιστική (5/10)

Καρυά – Δασοχώρι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Ακαδημία Τυρνάβου        1 – 3
Πελασγιώτιδα – Δελέρια        7 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Ανθούπολη         1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Βερδικούσια        3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Πλατανούλια        2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Δευκαλίων Κρανιάς        8 – 0

3η Αγωνιστική (13/10)

Δελέρια – Καρυά       0 – 4
Ανθούπολη – Σ.Σ. Ραψάνης        1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Πελασγιώτιδα       1 – 0
Πλατανούλια – Γόννοι       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Χαραυγή       3 – 5
Αστέρας Τυρνάβου – Μεγάλο Ελευθεροχώρι       2 – 1
Δασοχώρι – Ακαδημία Τυρνάβου       0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

4η Αγωνιστική (19/10)

Δελέρια – Δασοχώρι      1 – 7 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Ανθούπολη      5 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Βερδικούσια      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Πλατανούλια      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Δευκαλίων Κρανιάς      11 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Αστέρας Τυρνάβου     0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Μεγάλο Ελευθεροχώρι      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

5η Αγωνιστική (27/10)

Δασοχώρι – Ανθούπολη       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Δελέρια         5 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Ακαδημία Τυρνάβου       1 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Καρυά        0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Σ.Σ. Ραψάνης        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Πελασγιώτιδα         1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Γόννοι        4 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

6η Αγωνιστική (2/11)

Βερδικούσια – Δασοχώρι       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Πλατανούλια       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δελέρια – Δευκαλίων Κρανιάς      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Αστέρας Τυρνάβου      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Μεγάλο Ελευθεροχώρι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Χαραυγή       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Γόννοι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

7η Αγωνιστική (10/11)

Δασοχώρι – Πλατανούλια      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Βερδικούσια      0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Ανθούπολη      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Δελέρια         7 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Ακαδημία Τυρνάβου      0  – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Καρυά      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Σ.Σ. Ραψάνης      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

8η Αγωνιστική (17/11, 11:00)

Δευκαλίων Κρανιάς – Δασοχώρι      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Αστέρας Τυρνάβου      3 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Μεγάλο Ελευθεροχώρι       5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Χαραυγή       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δελέρια – Γόννοι        2 – 9 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Πελασγιώτιδα        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Σ.Σ. Ραψάνης            6 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

9η Αγωνιστική (23/11)

Δασοχώρι – Αστέρας Τυρνάβου      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Δευκαλίων Κρανιάς      6 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Πλατανούλια         4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Βερδικούσια      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Ανθούπολη       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Δελέρια        4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Καρυά       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

10η Αγωνιστική (1/12)

Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Δασοχώρι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Χαραυγή      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Γόννοι      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Πελασγιώτιδα      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Σ.Σ. Ραψάνης      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Καρυά      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δελέρια – Ακαδημία Τυρνάβου      2 – 12 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

11η Αγωνιστική (14/12)

Δασοχώρι – Χαραυγή      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Μεγάλο Ελευθεροχώρι      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Αστέρας Τυρνάβου      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Δευκαλίων Κρανιάς      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Πλατανούλια      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Βερδικούσια      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Δελέρια      9 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

12η Αγωνιστική (21/12)

Γόννοι – Δασοχώρι      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Πελασγιώτιδα      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Σ.Σ. Ραψάνης      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Καρυά      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Ακαδημία Τυρνάβου       0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Δελέρια      10 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Ανθούπολη      5 – 2

13η Αγωνιστική (04/01)

Δασοχώρι – Πελασγιώτιδα      4 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Γόννοι      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Χαραυγή       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Μεγάλο Ελευθεροχώρι       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δελέρια – Αστέρας Τυρνάβου      1 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Δευκαλίων Κρανιάς       6 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Βερδικούσια       2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

14 Αγωνιστική

Σ.Σ. Ραψάνης – Δασοχώρι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Καρυά      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Ακαδημία Τυρνάβου      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Δελέρια      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Ανθούπολη      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Βερδικούσια      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Πλατανούλια      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

15η Αγωνιστική

Δασοχώρι – Καρυά       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Σ.Σ. Ραψάνης       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δελέρια – Πελασγιώτιδα       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Γόννοι       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Χαραυγή       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Μεγάλο Ελευθεροχώρι       0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Αστέρας Τυρνάβου       3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

16η Αγωνιστική

Καρυά – Δελέρια        3 – 0 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Ανθούπολη       2 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Βερδικούσια        1 – 2 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Πλατανούλια         1 – 2 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Δευκαλίων Κρανιάς         7 – 0 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Αστέρας Τυρνάβου        3 – 3 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Δασοχώρι         4 – 1 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)

17η Αγωνιστική

Δασοχώρι – Δελέρια      4 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Ακαδημία Τυρνάβου      1 – 2 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Καρυά      0 – 3 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Σ.Σ. Ραψάνης      1 – 2 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Πελασγιώτιδα      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Γόννοι      6 – 2 (Για περισσοτέρα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Χαραυγή      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

18η Αγωνιστική

Ανθούπολη – Δασοχώρι      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δελέρια – Βερδικούσια       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Πλατανούλια      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Δευκαλίων Κρανιάς      3 – 0 α.α.
Σ.Σ. Ραψάνης – Αστέρας Τυρνάβου      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Μεγάλο Ελευθεροχώρι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Χαραυγή      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

19η Αγωνιστική

Δασοχώρι – Βερδικούσια      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Ανθούπολη       2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Δελέρια      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Ακαδημία Τυρνάβου      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Καρυά      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Σ.Σ. Ραψάνης      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Πελασγιώτιδα      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

20η Αγωνιστική

Πλατανούλια – Δασοχώρι     3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Δευκαλίων Κρανιάς      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Αστέρας Τυρνάβου      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δελέρια – Μεγάλο Ελευθεροχώρι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Χαραυγή      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Γόννοι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Πελασγιώτιδα      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

21η Αγωνιστική

Δασοχώρι – Δευκαλίων Κρανιάς      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Πλατανούλια      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Βερδικούσια      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Ανθούπολη      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Δελέρια      6 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Ακαδημία Τυρνάβου       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Καρυά     5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

22η Αγωνιστική

Αστέρας Τυρνάβου – Δασοχώρι      7 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Μεγάλο Ελευθεροχώρι      1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Χαραυγή        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Γόννοι       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Πελασγιώτιδα       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δελέρια – Σ.Σ. Ραψάνης       1 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Ακαδημία Τυρνάβου       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

23η Αγωνιστική

Δασοχώρι – Μεγάλο Ελευθεροχώρι       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χαραυγή – Αστέρας Τυρνάβου       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Δευκαλίων Κρανιάς       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πελασγιώτιδα – Πλατανούλια       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Βερδικούσια        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Ανθούπολη        3 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Δελέρια        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

24η Αγωνιστική

Χαραυγή – Δασοχώρι       3 – 2
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Γόννοι        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Πελασγιώτιδα        4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Σ.Σ. Ραψάνης        0 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατανούλια – Καρυά        2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Βερδικούσια – Ακαδημία Τυρνάβου       1 – 0
Δελέρια – Ανθούπολη       1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

25η Αγωνιστική

Δασοχώρι – Γόννοι        1 – 0
Πελασγιώτιδα – Χαραυγή      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Σ.Σ. Ραψάνης – Μεγάλο Ελευθεροχώρι        1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καρυά – Αστέρας Τυρνάβου         2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ακαδημία Τυρνάβου – Δευκαλίων Κρανιάς      7 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δελέρια – Πλατανούλια      4 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ανθούπολη – Βερδικούσια      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

26η Αγωνιστική

Πελαγιώτιδα – Δασοχώρι       2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Γόννοι – Σ.Σ. Ραψάνης       1 – 1
Χαραυγή – Καρυά       2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μεγάλο Ελευθεροχώρι – Ακαδημία Τυρνάβου       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αστέρας Τυρνάβου – Δελέρια       5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Δευκαλίων Κρανιάς – Ανθούπολη       0 – 2
Βερδικούσια – Πλατανούλια       2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

3ος Όμιλος

Η Βαθμολογία (Τελική)

1. Ανάβρα     67 – 23  68
2. Πλατύκαμπος        65 – 15    63
3. Λάρισα 2012      74 – 26    58
4. Χειμάδι     61 –55    41
5. Ελευθεριακός      47 – 42    40
6. Μελισσοχώρι     28 – 47   34
7. Λύκοι       28 – 39  33
8. Ομόνοια      51 – 57   33
9. Καλαμάκι       50 – 41   32
10. Πουρνάρι       39 – 40   32
11. Μαρμαρίνη       39 – 50   31
12. Στόμιο      40 – 55  31
13. Αιγάνη      27 – 71    9
14. Πρωτέας Αχιλλείου       22 – 75  7 *

* Ο Πρωτέας Αχιλλείου έχει – 2 βαθμούς.

1η Αγωνιστική (28/9)

Ανάβρα – Στόμιο      3 – 1
Χειμάδι – Λάρισα 2012       1 – 3
Μαρμαρίνη – Πρωτέας Αχιλλείου       2 – 2
Καλαμάκι – Μελισσοχώρι     0 – 0
Πλατύκαμπος – Πουρνάρι      0 – 0
Ομόνοια – Ελευθεριακός      3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Αιγάνη       2 – 0

2η Αγωνιστική (6/10)

Χειμάδι – Ανάβρα      1 – 3
Στόμιο – Μαρμαρίνη      3 – 1
Λάρισα 2012 – Καλαμάκι      2 – 0
Πρωτέας Αχιλλείου – Πλατύκαμπος        0 – 3
Μελισσοχώρι – Ομόνοια      2 – 1
Πουρνάρι – Λύκοι      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ελευθεριακός – Αιγάνη     2 – 0

3η Αγωνιστική (12/10)

Ανάβρα – Μαρμαρίνη        3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Χειμάδι         7 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Στόμιο        2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομόνοια – Λάρισα 2012       4 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Πρωτέας Αχιλλείου       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Μελισσοχώρι        0 – 2
Ελευθεριακός – Πουρνάρι        3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

4η Αγωνιστική (20/10)

Καλαμάκι – Ανάβρα        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Πλατύκαμπος        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χειμάδι – Ομόνοια        1 – 1  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Λύκοι       1 – 0  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Αιγάνη       1 – 0  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Ελευθεριακός          0 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Πουρνάρι        1 – 4  (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

5η Αγωνιστική (26/10)

Ανάβρα – Πλατύκαμπος       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομόνοια – Καλαμάκι        1 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Μαρμαρίνη       1 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Χειμάδι         0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ελευθεριακός – Στόμιο        1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Λάρισα 2012        3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Πρωτέας Αχιλλείου        2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

6η Αγωνιστική (3/11, 11:00)

Ομόνοια – Ανάβρα      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Λύκοι      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Αιγάνη      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Ελευθεριακός      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χειμάδι – Πουρνάρι      3 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Μελισσοχώρι      4 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Πρωτέας Αχιλλείου       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

7η Αγωνιστική (9/11)

Ανάβρα – Λύκοι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Ομόνοια       2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ελευθεριακός – Πλατύκαμπος       0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Καλαμάκι       0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Μαρμαρίνη      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Χειμάδι      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Στόμιο       4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

8η Αγωνιστική (17/11)

Αιγάνη – Ανάβρα       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Ελευθεριακός      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομόνοια – Πουρνάρι      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Μελισσοχώρι      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Πρωτέας Αχιλλείου      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Λάρισα 2012      2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χειμάδι – Στόμιο      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

9η Αγωνιστική (24/11)

Ανάβρα – Ελευθεριακός      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Αιγάνη      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Λύκοι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Ομόνοια      0 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Πλατύκαμπος      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Καλαμάκι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Χειμάδι      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

10η Αγωνιστική (30/11)

Πουρνάρι – Ανάβρα      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ελευθεριακός – Μελισσοχώρι      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Πρωτέας Αχιλλείου      5 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Λάρισα 2012      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομόνοια – Στόμιο      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Χειμάδι      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Μαρμαρίνη      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

11η Αγωνιστική (8/12)

Ανάβρα – Μελισσοχώρι      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Πουρνάρι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Ελευθεριακός      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Αιγάνη      3 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χειμάδι – Λύκοι      4 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Ομόνοια      3 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Καλαμάκι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

12η Αγωνιστική (21/12)

Πρωτέας Αχιλλείου – Ανάβρα      3 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Λάρισα 2012      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Στόμιο      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ελευθεριακός – Χειμάδι      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Μαρμαρίνη      0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Καλαμάκι      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομόνοια – Πλατύκαμπος         0 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

13η Αγωνιστική (04/01)

Ανάβρα – Λάρισα 2012       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Πρωτέας Αχιλλείου      3 – 0 α.α.
Χειμάδι – Μελισσοχώρι        2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Πουρνάρι        2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Ελευθεριακός       1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Αιγάνη      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Ομόνοια       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

14η Αγωνιστική

Στόμιο – Ανάβρα      2 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Χειμάδι       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Μαρμαρίνη      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Καλαμάκι      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Πλατύκαμπος      0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ελευθεριακός – Ομόνοια      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Λύκοι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

15η Αγωνιστική

Ανάβρα – Χειμάδι      5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Στόμιο      3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Λάρισα 2012      3 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Πρωτέας Αχιλλείου      5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομόνοια – Μελισσοχώρι      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Πουρνάρι      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Ελευθεριακός      1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

16η Αγωνιστική

Μαρμαρίνη – Ανάβρα       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χειμάδι – Καλαμάκι       3 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Πλατύκαμπος        1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Ομόνοια       4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Λύκοι        1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Αιγάνη        3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Ελευθεριακός        0 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

17η Αγωνιστική

Ανάβρα – Καλαμάκι      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Μαρμαρίνη      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομόνοια – Χειμάδι       3 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Στόμιο      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Λάρισα 2012      0 – 3
Ελευθεριακός – Πρωτέας Αχιλλείου      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Μελισσοχώρι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

18η Αγωνιστική

Πλατύκαμπος – Ανάβρα       2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Ομόνοια       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Λύκοι       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χειμάδι – Αιγάνη       2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Ελευθεριακός       1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Πουρνάρι       4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Μελισσοχώρι       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

19η Αγωνιστική

Ανάβρα – Ομόνοια      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Πλατύκαμπος      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Καλαμάκι      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ελευθεριακός – Μαρμαρίνη      4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Χειμάδι      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Στόμιο      2 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Λάρισα 2012      0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

20η Αγωνιστική

Λύκοι – Ανάβρα      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομόνοια – Αιγάνη      7 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Ελευθεριακός      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Πουρνάρι      2 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Μελισσοχώρι      0 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χειμάδι – Πρωτέας Αχιλλείου      5 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Λάρισα 2012      1 – 5 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

21η Αγωνιστική

Ανάβρα – Αιγάνη      7 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ελευθεριακός – Λύκοι      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Ομόνοια      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Πλατύκαμπος      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Καλαμάκι      3 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Μαρμαρίνη      4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Χειμάδι      2 – 2

22η Αγωνιστική

Ελευθεριακός – Ανάβρα       0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Πουρνάρι       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Μελισσοχώρι       0 – 0
Ομόνοια – Πρωτέας Αχιλλείου       4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Λάρισα 2012       1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Στόμιο       1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χειμάδι – Μαρμαρίνη       4 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

23η Αγωνιστική

Ανάβρα – Πουρνάρι      3 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Ελευθεριακός      1 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Αιγάνη      0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Λύκοι      3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Ομόνοια      3 – 1
Χειμάδι – Πλατύκαμπος      2 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Καλαμάκι      1 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

24η Αγωνιστική

Μελισσόχωρι – Ανάβρα       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Πρωτέας Αχιλλείου        5 – 2
Ελευθεριακός – Λάρισα 2012        1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Στόμιο        1 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λύκοι – Χειμάδι        0 – 4 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ομόνοια – Μαρμαρίνη       0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Πλατύκαμπος       0 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

25η Αγωνιστική

Ανάβρα – Πρωτέας Αχιλλείου       6 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Λάρισα 2012 – Μελισσοχώρι       7 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Στόμιο – Πουρνάρι       1 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Χειμάδι – Ελευθεριακός       3 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μαρμαρίνη – Αιγάνη       5 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Καλαμάκι – Λύκοι       4 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πλατύκαμπος – Ομόνοια       6 – 2 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)

26η Αγωνιστική

Λάρισα 2012 – Ανάβρα      0 – 1 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πρωτέας Αχιλλείου – Στόμιο      2 – 3 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Μελισσοχώρι – Χειμάδι      2 – 6 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Πουρνάρι – Μαρμαρίνη      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Ελευθεριακός – Καλαμάκι      6 – 7 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)
Αιγάνη – Πλατύκαμπος      0 – 8
Ομόνοια – Λύκοι      1 – 0 (Για περισσότερα πατήστε εδώ)